Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) #72042496 válasza Bdanyy (#1050) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nekem volt egy diNovo-m, kiakasztanom azt nem sikerült. :)

A nem túl drága alatt nem tudom, mit értesz, mindenesetre én a Logitech MX5000-at ajánlanám (esetleg használtan), ill. a Microsoft kínálatát is érdemes lehet átnézni, hátha...
Több gyártó nem tudom, gyárt-e bluetooth-os billentyűzetet.

Amúgy a sima rádiós az eddigi tapasztalataim alapján problémamentesebb.

(#1052) Bdanyy válasza #72042496 (#1051) üzenetére


Bdanyy
addikt

Köszi :)

Igazából azért kell hogy bluetoothos legyen,mert 6630-al meg 770-val szeretném használni,meg későbi telóval is a gép mellett,de így lehet megéri inkább megvenni 15 ezerért a nokia bt billentyűzetét :)

(de hogyha a számítógéphez is használható lenne ilyen áron,akkor azt is lecserélném,ezért gondolkoztam ilyenben,hogy 2 legyet egy csapásra)

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#1053) #72042496 válasza Bdanyy (#1052) üzenetére


#72042496
törölt tag

Hát fene tudja...én lehet, hogy inkább megvenném külön a Nokia féle BT billentyűzetet, a gép mellé pedig egy másik vezeték nélkülit.

Valahogy ''biztonságosabb'' útnak tűnik, s biztosan nem lesz semmiféle drivergond sem. :B

(#1054) Bdanyy válasza #72042496 (#1053) üzenetére


Bdanyy
addikt

Utánanéztem,és állítólag működik vele,és a nopkia oldalán van driver is :)

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#1055) Nightmare


Nightmare
senior tag

[link]
Erről kinek mi a véleménye?Leginkább az érdekel;hogy kopnak-e a gombok.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1056) tusi74 válasza Nightmare (#1055) üzenetére


tusi74
őstag

Nekem már volt jó pár Microsoft billám, de még egy sem kopott. Szerintem jó cucc lehet. Amit én soha nem tudnék megszokni az a Microsoft egerek tilt-wheel-es görgője. Valahogy nekem túl laza. Ami most van Logi kombóm, abban is tilt-wheel-es egér van, de valahogy precízebb.

(#1057) Nightmare válasza tusi74 (#1056) üzenetére


Nightmare
senior tag

No;a végén ilyen lett belőle.
[link]
Kicsit még szokni kell a helyét a gomboknak;de nem olyan vészes.
Huszonegynéhány billentyű szabható testre;teljesen szabadon.Igazából Logit akartam;de nem találtam íves billentyűset;meg az az igazság;hogy a logihoz jó egér jár;és már van egy jó egerem;így az ment volna a pocsékba.De így jobb.Gépelni egy kicsit szokatlan rajta;de hát meg kell szoknom.A dizájn abszolút bejön;nekem nagyon tetszik.:)

Egy rövid kérdés : hogy tudom megcsinálni azt;hogy egy gyorsbillentyűre egy mappa;vagy egész meghajtó nyíljon meg?

[Szerkesztve]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1058) tomcsi23 válasza tusi74 (#1056) üzenetére


tomcsi23
veterán

Tusi!

Az új Fuji Slim-et láttad már [link]? Ma találkoztam vele MM-ban, egész pofás, bár mechanikailag nem teszteltem túlzottan - viszont a felirat strapabíróbbnak tűnik. :B
Van drótnélküliben is [link]. :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#1059) tusi74 válasza tomcsi23 (#1058) üzenetére


tusi74
őstag

Igen láttam, még decemberben. Itt vannak az élménybeszámolók róla: :D
[link]
[link]

(#1060) nyunyu válasza Nightmare (#1057) üzenetére


nyunyu
félisten

Felrakod a billzethez jaro IntelliType Pro programot, aztan szabadon programozhatok az extra gombok.
Ha nincs keznel a CD-je, akkor innen tudod letolteni:[link]]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1061) Nightmare válasza nyunyu (#1060) üzenetére


Nightmare
senior tag

Az stimmt,idáig el vagyok jutódva :)Ennyire nem vagyok pöcs. :DDD

A kérdés az hogy a programban nem tudok meghajtókat elérhetővé tenni,illetve megnyitni...ezt hogyan tehetem meg?A mappára vagy a meghajtóra rányomok,akkor csak a megnyitás opciót ajálnja fel,utána pedig megnyitja.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1062) nyunyu válasza Nightmare (#1061) üzenetére


nyunyu
félisten

Siman ird be a gombdefinialo ablakba, hogy c: es ne a browse gombbal nyisd meg...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1063) Nightmare válasza nyunyu (#1062) üzenetére


Nightmare
senior tag

Mesterem...:Dköszönöm. :R
Eszembe se jutott volna :B

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1064) nyunyu válasza Nightmare (#1063) üzenetére


nyunyu
félisten

En meg lusta vagyok a browse-ra kattintgatni legalabb otot, ha ket karakter begepelesevel ugyanazt erem el :)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1065) Nightmare válasza nyunyu (#1064) üzenetére


Nightmare
senior tag

Az a baj,hogy nekem eszembe sem jutott ilyesmi megoldás. :B
Ég ám a pofám rendesen. :DDD

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1066) tomcsi23 válasza tusi74 (#1059) üzenetére


tomcsi23
veterán

No, ezt nem figyeltem. :B

Ami engem illet, nagyon meg vagyok elégedve az első generációs slimmel - van 3 db is. ;] Bár, köztük is történt némi változás az idő függvényében, ez picit érződik rajtuk. No, nem a felirat marad meg jobban, csak a mechanika másabb egy picit (a régebbi jobb). Az egyiken már a gombok szépen kifényesedtek, felirat halványan látszik, de nyomkodni még mindig páratlan érzés. És ez utóbbi számít igazán (ha már kompromisszumokat kell kötni, így vállalható). Szóval, azóta sincs jobb bill a pejacon. Megtartom. ;)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#1067) nyesix


nyesix
senior tag

hi vettem egy genius netscroll plus-t egész, jó meg vagyok vele elégedve, van benn egy usb hub is.
a problémám az, hogy korábban működött a biosban (abit kn9s)beállított password-re induljon a gép című történet, most ez nem megy, igaz az ps2-s bill volt, ez meg usb-s
tudtok erre valamimegoldást? :Y
csak mellékesen kérdezem meg egy win installnál nem lehetnek gondjaim az usb-s billentyűzettel, ??

köszi :R

(#1068) Pat


Pat
tag

hali! Tarantulát lehet magyar kiosztással kapni? egyébként van valakinek személyes tapasztalata? thx! :R

(#1069) tusi74


tusi74
őstag

Na én pedig visszatértem a nagy kedvenc márkámhoz, a Cherry-hez. Ez egy német minőségi billentyűzeteket gyártó cég. Egy ideig forgalmazták Magyarországon, aztán megszűnt a forgalmazása.Régen volt tőlük Cyboard-om. Igazi minőségi darab volt, egyetlen baja volt, hogy hangos volt. De igazi súlyos darab, az anyagot sem spórolták ki belőle. a szoftvere a keyman pedig verhetetlen volt, egyik neves, kevésbé neves gyártó sem tudja überelni azóta is, pedig kipróbáltam már jó pár darabot. Minden multimédiás billentyűje konfigurálható, még a MUTE is, ami a legtöbb billán nem. Annyira imádtam azt a billt, de hangos volt nagyon, egyszer még meg is zsíroztam. :D

Aztán teltek múltak az idők, és rászoktam a laptop-style billentyűzetekre, mostmár mással nem is nagyon szeretek gépelni. Kipróbáltam Logitechet, Microsoftot, mind nagyon minőségi darab volt, de a régi KeyMan szoftver szolgáltatásait egyik szoftvere sem biztosította.

Így múlt héten az Ebay-en hossza vacillás után vettem egy fehér Cherry eVolution STREAM Corded MultiMedia billentyűzetet. 15 € volt, és DPD-vel 15 €-ért hozták el.
Olyan 7000 Ft körül jött ki. És igen!!!! Visszakaptam a régi Keyman-omat megújult formában, és egy igazi minőségi darab. igaz csak 6 multimédiás gombja van, de nekem többre nincs is szükségem. Ezeket bekonfiguráltam, és most tök jó. Igazi letisztult nagyon kényelmes laptopszerű. Ezelőtt volt egy Logim, ami nagyon jó, de pl. annál úgy éreztem, hogy az asztalt verem, ha gépelek. Ennek meg valahogy úgy van megoldva, hogy van valami visszacsatolás, hogy nem fájdul meg az ujjbegyem. van belőle fekete verzió is, de már annyi fekete billem volt, hogy már ráuntam.
Mondjuk ez a feketét mutatja be, de itt a link róla: [link]

Képek pedig itt vannak róla, számszerint 12:[link] (a lap alján lehet lapozni).
Úgyhogy hipp-hipp hurrá, újra Cherry van. Német kiosztású, de pontosan ugyanannyi billentyűje van, mint a magyarnak, az meg, hogy mi van rászitázva, az lényegtelen.
Elnézést a kisregényért, de most felavattam. :DD

[Szerkesztve]

(#1070) Integra válasza tusi74 (#1069) üzenetére


Integra
titán

jó ez a klavi nagyon
ha nem lenne natural 4000, akkor valszeg ki is próbálnám.
kíváncsi lennék, hogy vajon lehet e 4000-rest megcsinálni notebook klavi leütéssel, de a 4000-res formai kialakításával....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1071) tomcsi23 válasza tusi74 (#1069) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ez tényleg jónak tűnik. Kíváncsi lennék a mechanikájára - összehasonlítva az előzőiddel, meg persze, a kopásra. :B
Ha nem lenne 3 fuji, 1 logi, én is rákattannék. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#1072) tusi74 válasza tomcsi23 (#1071) üzenetére


tusi74
őstag

Hát már volt egy pár billám életemben. :) Szóval a mechanikája számomra tökéletes. Eddig ez közelíti meg legjobban a notebook feelinget. Eddig bármilyen késes billem volt, a legutóbbi Logitech UltraX Media is, a billentyűk útja mégiscsak hosszabb volt, mint az igazi notebookon. Ez a bill, szinte 100 %-ban szimulálja a notebookokat. A billentyűk leütésének hangja is szinte olyan, mint egy notebooknak.
Szerintem nem fog kopni, mert matricázott, és nekem még egyetlen matricás billem nem kopott. ellentéteb a marketing szövegekkel, hogy a Fujitsu-Siemens lézerezett, aztán hogy kopott. De ugyebár csütörtök óta van meg, ezért szép is lenne, ha már kopásról beszélnénk.
Ami hihetetlen vonzó számomra, hogy mind a 6 multimédiás billentyű beleértve a mute-t, ami szinte egyetlen billen nem konfigolható, itt igen. És ennyi funkció rendelhető egy egy gyors gombhoz:
Run program, Open folder/file, Open webpage, Browser/back, browser/forward, Browser/Cancel, Browser/Refresh, Browser/Search, browser/Favourite/Browser/Start page, Browser/New window
Next title, Previous title, Media Stop, Play/Pause, Mute, Volume+, , Volume-, Exit multimedia application
Email
Standby, Log off user, ''Shutdown Windows'' dialog, Run screen saver, Hibernate
Change CD, ''Run'' system dialog, Eject computer from docking station, Set date/time, ''Find'' computers dialog box, ''Find'' files dilaog box, Minimize all applicatoin window, Undo minimize all application window, All application windows overlapping, All application windows arranged vertical, All application windows arranged horisontal, Close foregound window, Minimize foreground window, Maximize foreground window, Taskbar properties, ''System properties'' dialog box, Open control panel, Open task manager, Mouse settings, Lock system, Scroll up, Scroll down, Scroll right, Scroll left, Cut, Copy, Paste, Redo,
Undo, Key sequence (bármilyen billentyűkombináció beállítható)
Text macro, Currency symbol, Decimal separation symbol, Time stamp


Eddig még nem találtam a Cherry-s KeyManhoz hasonló színvonaló szoftvert. A Logitech-es Setpoint a nyomába sem érhet, a Microsoftos egy fokkal jobb, de a KeyMant nem múlja felül.
Itt egy ma készült kép, a nálam levő fehérről:
[kép]

Én tőle vettem: [link]

Hetekig vadásztam, hpogy szállítással a legolcsóbban jöjjek ki, és ő volt a nyerő. Ahogy fizettél, már küldi is. Azonnal elküldik a tracking numbert. nekem 3 nap alatt itt is volt.



[Szerkesztve]

(#1073) tomcsi23 válasza tusi74 (#1072) üzenetére


tomcsi23
veterán

Köszi az újabb kisregényt. :R

Pár notit is nézegettem - bill szempontból, és általában nem tetszett a mehanyik. Eddig a fuji jött be a legjobban, igaz, hogy kopik. Bár, kopást illetően is két dologról lehet beszélni: egyik a felirat - ez viszonylag hamar ment; aztán maga a billentyűzet felülete: fényesedik. Olyannal még nem találkoztam, ami utóbbit sikeresen védte volna, így már teljesen megszokott, hogy ez is benne van a ''szolgáltatások'' között.
A multimédiás gombokra én annyira nem izgulok, annak felismerése egy külön élmény volt, hogy böngészőt meg lehet nyitni egy gombbal is. ;)

Gratula a szép billához. :B

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#1074) tusi74 válasza tomcsi23 (#1073) üzenetére


tusi74
őstag

Nagyon szívesen, és köszi :) A Logitech UltraX media Desktopom nekem is kifényesedett, ez mitől van? Nekem anno volt Cherry Cybordom, annak a billentyűi olyna érdekes vékony típusú, de nagyon finom műanyagból voltak. Aztán lett egy csomó, és egyik sem volt ugyanaz a műanyag. és most megint az a jó régi Cherry-s műanyagból vannak a billek. Anno a Cyboard nem fényesedett, kíváncsi vagyok ez fog-e.

(#1075) tomcsi23 válasza tusi74 (#1074) üzenetére


tomcsi23
veterán

Kifényesedés: egyszerűen lesmirglized az ujjacskáiddal a billentyű felületét. mod: vagyis inkább polírozod. :B
Azt leszámítva, hogy kicsit sikosabbá válik a felülete, nem vettem észre negatívumot.

[Szerkesztve]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#1076) tusi74 válasza tomcsi23 (#1075) üzenetére


tusi74
őstag

Köszi. :R

(#1077) Pat


Pat
tag

Hali! találkozott már valaki Benq A800b X-tuch billentyűzettel? nagyon érdekelne egy személyes tapasztalat főleg a halkságról.. thx :R

(#1078) mitabrev


mitabrev
csendes tag

Hali!

Meghalt a billentyűzetem és keresek valami újat. Igazából nincsenek nagy igények csak jó lenne, ha lenne rajta másol-kivág-beilleszt extragomb. Tud valaki ilyet, lehetőleg olcsón?

(#1079) Integra válasza tusi74 (#1072) üzenetére


Integra
titán

gáz a microsoft program is, mert nem enged szabadon konfigolni mindent sajnos..
legalábbis nálam.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1080) tusi74 válasza Integra (#1079) üzenetére


tusi74
őstag

Igen tudom. Ezért mondtam, hogy én még a Keyman-on kívül egyetlne szoftverrel nem találkoztam, amelyik az összeset engedte.

(#1081) tusi74


tusi74
őstag

Aki érdekes billentyűzetet keres:
KeySonic Aluminium TAS ACK-540RF (G), wireless mini
[link]
Szerintem, aki szereti a notebook-típusú billeket, annak érdemes megnézni ezt.

[Szerkesztve]

(#1082) FehérHolló válasza tusi74 (#1081) üzenetére


FehérHolló
veterán

Tudom, hogy te elég elvetemült vagy, és tudsz válaszolni a hülye kérdésemre. :)

Keresnék egy olyan bill-t, ami nem viszi szét a kezem pár óra gépelés után, mint a 2000 forintos vacak, ami épp a mancsom alatt van. Fontos szempont lenne még, hogy könnyen be leheseen nyomni a gombjait, ne ragadjanak be, USB-s legyen és azért a strapát is bírja. 5000 pénznyi keret van rá, de ha nagyon szépet és jót ajánlasz, akkor talán 6-ot is szánok rá.
Tudnál esetleg valami olyasmit mondani, ami kielégíti a fenti igényeimet? :)

Skynet is real. It's called Google.

(#1083) tusi74 válasza tusi74 (#1081) üzenetére


tusi74
őstag

Az előbb nem maradt már idő lekicsinyíteni a képet. Úgyhogy utólag:
[kép]

(#1084) tusi74 válasza FehérHolló (#1082) üzenetére


tusi74
őstag

Köszi az elvetemült jelzőt! :D

Szerintem olvasd végig a topicot, mert rengeteg billentyű ki van itt tárgyalva, és ami belefér a keretbe, azt vedd meg. Talán, ami szerintem ebbena keretben benne van, az a Microsoft Comfort Curve 2000. [link]

(#1085) neduddki válasza FehérHolló (#1082) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

KOnnyu nyomasuk: genius kb06 /ez foltteb szertik a lanyok, es meg dtapapirok is, es ki shejet fogllazk, d emeg kel nezni, mejjk sorozat mert neh arossz hejejn van apower gomb: -(/
logitech classical keyboard sajan nem mindig kapunk: -(, raadsuk ps2, e hejezzt a 250/350 esket hozok, azokkal is jol el vanak gazdaik, de mintha csak ps2/?/
DE Logitech UltraFlat HU ha birod a note jelelgueket, es az biztos usb/s is

udv

neduddki

mod:
[kép]
[link]

tusi: ejjen a kibekithetelen ms-logi vilag:- )))

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1086) tusi74 válasza neduddki (#1085) üzenetére


tusi74
őstag

Direkt írtál így???

''tusi: ejjen a kibekithetelen ms-logi vilag:- )))''

Ezért aztán éljen a Cherry!!!! :DDD

[Szerkesztve]

(#1087) RAM válasza neduddki (#1085) üzenetére


RAM
őstag

Nem nagyon értem a titkosírásodat de mennyiért tudsz slim PS/2-est?

Van valakinek ismerettsége az A4tech nagykerrel?


[Szerkesztve]

Csak tisztán

(#1088) neduddki válasza RAM (#1087) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Az logi ultra akcios: 3900 viheted.
A4techtol a hideg kizraz, de ha a vevonak nagyon kell tudok hozatni pl: [link]


udv

neduddki

mod: tusi74 :- ))) kegis csak ms-t ajanlottal:- ))) cherry kimaradt az eletmbol folotteb, ha jol tevedek vhol a 13 vegen van a nakkerjuk nem? haber herta ota nem nagyon hallotma roluk

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1089) FehérHolló válasza neduddki (#1085) üzenetére


FehérHolló
veterán

Köszönöm mindkettőtöknek!
tusi által ajánlottól kicsit idegenkedek, mert görbébb az optimálisnál.
Logi classic egész jó lenne, ha USB-s lenne és nem randa fekete. Bár ez utóbbi nem számít túlzottan, csak finnyás vagyok. :) USB azért lenne fontos, mert ha több billt nyomok le a kelleténél, akkor PS/2 sípol, mint a szamár, aminek húzzák a farkát, és alaplapi hangkártyával ez a hangoffenzíva rögtön a fülemhez ér a fülesnek köszönhetően. (tapasztalat)

Ultraflatből nincs véletlen olyan, aminek vannak normális, elkülönített előre-hátra-jobbra-balra nyilai?
250/350 hogy néz ki? :)

Különben nem tudsz velem kiszúrni, már megtanultam dekódolni az írásod. Már csak egy kódolóalgoritmus felfedezése hiányzik, hogy teljes legyen a kép. Nem szeretem az egyirányú dolgokat.

[Szerkesztve]

Skynet is real. It's called Google.

(#1090) neduddki válasza FehérHolló (#1089) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

:- )
Termeszetesn classikbol van fehet is, szoktam is hozatni mindig tartalekba mert alt egybol viszik is, akkor szoktam csak 350 ha nincs calssik es ha az sincs akkor 250
amugy itt is nezheted [link]

250
[kép]
[link]

350
[kép]
[link]

udv

neduddki

p.s. 250 hu/eng van 350/bol csak eng m,ost eppen

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1091) FehérHolló válasza neduddki (#1090) üzenetére


FehérHolló
veterán

Lehet, hogy nagyon fáradt vagyok most, de nem találtam meg logi oldalán őket...

Mennyibe fájna nekem a 250 és a 350?
Másrészt remélem Budapesten vagy. :)

Szerk: Majdnem ugyanolyan billentyűzetem van most, mint a Logitech® UltraX™ Premium Keyboard... Olyan éles, hogy véraláfutásosak lesznek tőle az ujjaim.

[Szerkesztve]

Skynet is real. It's called Google.

(#1092) neduddki válasza FehérHolló (#1091) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Me a linkek nem oda mutatnak??? meg a partner oldal linkje is ott van, nem?

Logitech OEM Internet 350 HU 2145
Logitech OEM Internet 350 HU Black 2350
Logitech OEM Internet 350 USA 2140
Logitech OEM Internet 350 USA Black 2350

Logitech OEM DeLuxe 250 HU 1650
Logitech OEM DeLuxe 250 HU Black 1860
Logitech OEM DeLuxe 250 USA 1640
Logitech OEM DeLuxe 250 USA Black 1860

udv

neduddki

mod: eszt eddig meg nem hallotma logirol hogy vagna: - ))
amugy itt a kirajjj:
[kép]
aszt persze nem arilom el, hogy csak a hangero szbajzot hasznlom az extrakbol:- )

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1093) FehérHolló válasza neduddki (#1092) üzenetére


FehérHolló
veterán

A te linkjeid jók, csak előtte is kerestem és nem találtam meg. Szóval skilles vagyok, ezt akartam kifejezni.

Holnapig átgondolom, mert most nem szívesen hoznék döntéseket. 350es látszik nyerőnek (persze a magyar változat, ami most nincs).

Szerk: 30 másodperc múlva holnap van, akkor inkább holnap délig gondolnám át. :)

[Szerkesztve]

Skynet is real. It's called Google.

(#1094) neduddki válasza FehérHolló (#1093) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Ameddgi csak akarod, ha begyusz a tszcsebe a bonyuvajukhoz egy megbeszlet idopontban, akor egm nyomkodhataod is oket egy darabig, es megtekintheted a sznvalasztekot:- )))

udv

neduddki

p.s. tusi: Te cserri hol?:- )

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1095) FehérHolló válasza neduddki (#1094) üzenetére


FehérHolló
veterán

Jelenlegi mentális állapotomra való tekintettel kicsit jobban körülírhatnád a helyet, ahol nyomkodni is lehet. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#1096) neduddki válasza FehérHolló (#1095) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Hat a Tszcse-be a bonyuvajuknal ahol a tragyat szotam lapatolnyi a marhak alul:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1097) tusi74 válasza neduddki (#1094) üzenetére


tusi74
őstag

p.s. tusi: Te cserri hol?:- )

Már csak a németektől lehet beszerezni, mert Magyarországon nem forgalmazzák őket. De mivel a német billentyűzetnek pontosan ugyanannyi gombja van, mint a magyarnak, fel sem tűnik, hogy néhány billentyűre más van rászitázva.

(#1098) Integra


Integra
titán

egy ismerősöm ezért fizetett egy valag pénzt: [link]
LOL, a parasztvakítás csúcsa ez a logitech....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1099) tusi74 válasza Integra (#1098) üzenetére


tusi74
őstag

A franc sem tudja... Mindenki mást vár el egy billtől. Van aki, a pompát, csillogást, van aki azt, amire a billentyűzet való, és semmi extrát.

Én e két véglet között vagyok, mert nálam azért elég sok szempont van, de ennyire csili-vili más nem kellene, mert nem tudnám kihasználni.

Ami nekem nagyon fontos, az a kényelmes, gyors gépelés, jó minőségű anyagok felhasználása, precíz összeszerelés, szabadon programozható gyorsgombok.

(#1100) neduddki válasza tusi74 (#1097) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Akor marad a statuszko, cserri meg no-ban:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.