Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) farkas 007


farkas 007
tag

cirill betűs billentyűzetet keresek olcsón..

egyszer azt mondták nekem : "úgy kinyírlak, hogy megdöglesz" - azóta sem láttam :D utálom a gyalogkakukkot

(#402) farkas 007 válasza farkas 007 (#401) üzenetére


farkas 007
tag

azt mták miért nyitok új topikot, mert itt kapok választ...
hát ezért! :(

egyszer azt mondták nekem : "úgy kinyírlak, hogy megdöglesz" - azóta sem láttam :D utálom a gyalogkakukkot

(#403) Alex_ válasza farkas 007 (#401) üzenetére


Alex_
tag

1299 ft ért jó?
http://www.pontplaza.hu/WAO/e_1-c_26060-b_195-r_780059/

ha ennél olcsóbban akarsz akkor keress nyíregyházán ismerőst, s hoznak neked szinte fillérekért egyet ukrajnából.

(#404) szjoci


szjoci
őstag

Áj níd szam help! Madzag nélküli billentyűzetet keresek (csak billentyűzetet, szóval egér nélkül!) de nem igazán találtam eddig... Tudna javallani valaki ilyesmit? Persze elfogadható áron (max 10,000 HUF). Vagy esetleg faxa bill + xar egér párosítás is érdekelne, max likvidálom az egeret :DDD

[Szerkesztve]

(#405) Alex_ válasza szjoci (#404) üzenetére


Alex_
tag

mihez milyen árkategiróban keresel billentyűzetet? meg ugye milyne vezeték nélküli? rádiós, infrás kékfogas?
a legolcsóbban asszem tegnap láttam a corában kétezerppárszáz pénzért rádiós billentyűt támasszal, nem emlékszem a nevére (noname), hja s nem volt hozzá egér. votl rajt apár multimédiás gomb de annyira nem néztem meg tüzetesebben mifélék. márkás ketyerékbe még én se láttam külön csak billt. itt a magyar online- forgalomba. amúgy van. (pl cherry, )


vagy nézz itt szét. oszt dobd ki az egeret :)
http://www.vatera.hu

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#406) szjoci válasza Alex_ (#405) üzenetére


szjoci
őstag

az infrás kilőve, mer' ugye nem a legjobb technológia egy billhez amit cibálnék jobbra-balra :DDD Kékfogas lenne a legjobb, de egy normális rádióssal is beérném. Amúgy Logitech MX1000-es egerem van, amellé kellene valami faxa billentyűzet

[Szerkesztve]

(#407) Alex_


Alex_
tag

megtaláltam magamnak a kánaánt. persz ez meg usa :( nem igaz hogy én vagyok csak így félresikerülve magyarhonban?

[link]

szjoci:
hja amúgy meg aztatat olvastam hogy a kékfogas billák sokkal hamarabb merülnek, mint a rádiósak.
az mx1000-est néztem én is az nem rossz.

[Szerkesztve]

(#408) farkas 007 válasza Alex_ (#407) üzenetére


farkas 007
tag

aranyosak, az utso elotti tunik a legpraktikusabbnak...

egyszer azt mondták nekem : "úgy kinyírlak, hogy megdöglesz" - azóta sem láttam :D utálom a gyalogkakukkot

(#409) farkas 007


farkas 007
tag

de ez a 20-150 mini rf wireless keyboard... allatira bejon!
csopp csopp

egyszer azt mondták nekem : "úgy kinyírlak, hogy megdöglesz" - azóta sem láttam :D utálom a gyalogkakukkot

(#410) Integra válasza Alex_ (#407) üzenetére


Integra
titán

én falnak megyek a tapipadtól:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#411) farkas 007 válasza Integra (#410) üzenetére


farkas 007
tag

de ha valaki arra hasznalja mint Alex, hogy csak keveset hasznal egeret, akkor jobb ha nem kell keresgetnie az egeret, hanem csak lenyú(v oldalra) és mar intézi is a dolgát
amúgy szerintem sem hasznalható, akkor mar inkabb a joyos megoldas...

egyszer azt mondták nekem : "úgy kinyírlak, hogy megdöglesz" - azóta sem láttam :D utálom a gyalogkakukkot

(#412) MegalodonS


MegalodonS
őstag


Sziasztok! :R

Segitseget szeretnek kerni toletek ,jatekra szeretnek bill-t a G15 vagy a Saitek tetszik igazan,esetleg tapasztalat valamelyikrol ?Melyiket ajanlanatok,vagy esetleg valami mast

Elore is koszonom a segitsegeteket !

(#413) Jarod1


Jarod1
addikt

Szasztok !

Rádiós billentyűzeten töröm a fejem,
a kérdésem az lenne. A vevő egység a PC-ben USB-s csatlakoyású? mennyi a hatótávolsága?
:F

(#414) Alex_ válasza Integra (#410) üzenetére


Alex_
tag

nem is baj. különbözőek vagyunk. s ha jól rémlik mi vagyunk kevesebben. nekem bejön a tacsi. :)

(#415) dmon válasza Alex_ (#394) üzenetére


dmon
aktív tag

Én is ilyen billentyűzetet keresek csak rádiós kivitelben. Nekem egy dedikált HTPC hez kellene a nappaliba, mivel térden egerészni nem túl kényelmes. Én is megtaláltam a www.fentek-ind.com oldalt és a 20-150 es kb pont olyan amit elképzeltem. Csak nekem ráadásul magyar kiosztással kellene mert a család többi tagja is használná.
Szóval ha jár erre hardver nagykeres sztem megéréné vmi hasonló bill-t forgalmazni itthon mert idén sokan fognak HTPC-t építeni és egyáltalán nem lehet megfelelő bill.-t kapni hozzá.
Ha találsz valahol azért szólj. :)



[Szerkesztve]

(#416) gerjus


gerjus
aktív tag

Hello emberek segitsetek rajtam !
Arra dobbentem ra hogy megfogalmazodott bennem egy olyan bill fogalma ami asszem nem letezik :(((
Legalabbis en nem talatam remelem ti megis , mondanam a kriteriumokat
- minel halkabb annal jobb
- lapos maga a bill is es a gombok is vagy legalabbis ne legyenek arkok koztuk
- semmikeppen sem radios
- nem kellenek multmedia meg egyeb felesleges gombok
- fekete legyen vagy szep ezust maximum
- szep egyszeru dizajnos legyen jo lenne ha lenne hattervilagitasa
- az enter nagy enter legyen tehat amolyan L alaku ne csak egy soros remelem ertheto voltam

Hat asszem kb ennyi itt ot persze hajlok kompromisszumra , de kitudja hatha valaki talalt mar ilyet !!

Elore is koszonom :R

Never trust a computer you can't throw out of the window! - http://www.flickriver.com/photos/gerjus/

(#417) farkas 007 válasza gerjus (#416) üzenetére


farkas 007
tag

nekem van egy genius billim, az én kritériumaim is nagyjaból megegyseztek a tieiddel, bár nincs háttévilágítás, de nagyon jó vele gépelni, kicsit laptop billentyűzet filinge van...
itt van: [link]

egyszer azt mondták nekem : "úgy kinyírlak, hogy megdöglesz" - azóta sem láttam :D utálom a gyalogkakukkot

(#418) LukE válasza farkas 007 (#411) üzenetére


LukE
veterán

trekkból powah, mindig ugyan ott van :) (najo, van amikor hatradolok, es magam utan huzom, vagy messzebrol taviranyitom a gepet :) ) (jojo, FPSt max szingleplájerben jatszok)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#419) gerjus válasza farkas 007 (#417) üzenetére


gerjus
aktív tag

Ja nem rossz valoban en ot neztem ki
[link]
de beszeltem az urgevel es mire ideerne 16,5 K lenne az meg azert tulzas kicsit sajnos es mashol sincsen senkinek !!

Mivel mar egeto volt a dolog es mivel atturtam mindent ilyen bill ert megalkudtam ezzel
[link]

Ami azon tul hogy nem vilagit minden tekintetben nagyon jo egyenlore megvagyok vele elegedve !!
4 K volt !

DE ha tovabbrra is valakinek kezei koze kerul egy franko bill esetleg erdekelhet !!!
M.o - n eleg gaz a bill kinalat ....

Never trust a computer you can't throw out of the window! - http://www.flickriver.com/photos/gerjus/

(#420) farkas 007 válasza gerjus (#419) üzenetére


farkas 007
tag

genius középeurópai forgalmazójánál van ismerősöm, tehát ha gondolod megnézhetem, de amit én ajánlottam azt ott vettem én is kb 4k körül, az vagy annak az újabb változata tuti h van nekik...

egyszer azt mondták nekem : "úgy kinyírlak, hogy megdöglesz" - azóta sem láttam :D utálom a gyalogkakukkot

(#421) he7edik. válasza farkas 007 (#420) üzenetére


he7edik.
addikt

A bill.-ed rádiós változatából tudnál szerezni 10K alatt?

Égő szöveg a flém vázon

(#422) farkas 007 válasza he7edik. (#421) üzenetére


farkas 007
tag

utánanézek!

egyszer azt mondták nekem : "úgy kinyírlak, hogy megdöglesz" - azóta sem láttam :D utálom a gyalogkakukkot

(#423) he7edik. válasza farkas 007 (#422) üzenetére


he7edik.
addikt

Köszi. :R

Priviben zaklathatsz nyugodtan :D

Égő szöveg a flém vázon

(#424) SEK3


SEK3
tag

hali


Szükségem van egy olyan billentyűzetre, ami halk és magyar.
Nem kell semmi extra, csak magyar legyen és halk, ne kattogjon meg csattogjon.

Ha valaki ismer ilyet az mondja meg melyik típus az, mert szükségem van egyre.

-a megbízhatóság is fontos

[Szerkesztve]

(#425) SEK3


SEK3
tag

az előzőből ez maradt: [link]

(#426) Ist


Ist
tag

Sziasztok,

Ilyent keresek: [link] de meg sehol nem lattam, tudja valaki, hogy hol lehet kapni, vagy hol tudom megrendelni ?

KosziI

[Szerkesztve]

Hitted Te is! :)

(#427) Integra


Integra
titán

megint elcsúsztak az f gombsor parancsaim....
nem sikerült rájönnöm, hogy ez miért van...
azt tudom hogy két funkciós a gombsorom, de hogy hogy kapcsoltam be meg ki, arra még nem jöttem rá. minden esetre rohadt idegesítő:(

mod: áááááááááááááááááá, van olyan gombom is hogy f lock:))

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#428) SEK3


SEK3
tag

MEGVAN! :C :C :C :C :C

Genius SlimStar100
3450 /(bit-bolt)

Jól néz ki, van rajt minden betű és olyan halk, hogy hű-ha.
Aki olcsó és jó billentyűzetet szeretne annak ezt ajánlom. Qrva halk ;]

(#429) Dr. Akula válasza Alex_ (#407) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

MX1000 helyett sztem próbáld ki a G7-et, kisebb aksi miatt könnyebb, igaz hamarabb le is merül, viszont 2 aksival adják, egyiket mindig töltöd, aztán csere. Beszteszt. :)

Billentyűre nekem a trackballosok jönnek be leginkább, de valahogy a linken egyik se az igazi. Amit tudnia kéne: wireless, teljes értékű (kurzor, felette az ins-del-home-end-pgup-pgdwn kombó, mellette a numpad), és ezen felül +trackball. Na ebből valamelyik mindig hiányzik.

(#430) --TIKI--


--TIKI--
tag

[link]
nemtudja valaki mi a neve a billnek revoltec micsoda
[link]
itt van egy jobb leirás róla csak menyetek lejebb

(#431) lorcsi


lorcsi
veterán

Ezzel mik a tapasztalatok?
Logitech Cordless Internet Pro Desktop OEM
[link]

elég olcsó 8k megéri az árát?
Viszont nagyon kifutott terméknek tűnik...:F

[Szerkesztve]

(#432) gg72


gg72
veterán

Tapasztalatokat és véleményeket várnék a következő billentyűzetről:
Viewsonic KC312
[link]
[kép]
Fontos, hogy kényelmes, precíz és csendes legyen.

(#433) Integra válasza gg72 (#432) üzenetére


Integra
titán

passz, de géniuszt ne vegyetek.
végignyokodtam az edigitalban egy csomó kiállított klavit és a geniuszok valmai elképesztően gagyi leütésűek voltak, nem is értem hogy lehet ilyet megvenni :F

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#434) gg72 válasza Integra (#433) üzenetére


gg72
veterán

Hát megvettem a ViewSonic-ot, de túl is akarok adni rajta, mert habár van egy csomó bizgenytű rajta, meg szép is, de nekem hangos és fura, így megmaradtam a régi Compaq KB-9963 mellett...

(#435) Intruder A 6


Intruder A 6
aktív tag

Hali!

Billentyűzetet szeretnék venni!
Most Genius KB-21E van de nem vagyok vele megelégedve, főleg játékra és internetre kellene,Logitech G15 kizárva mert nincs belőle magyar!

Valaki ajánljon valamit!

(#436) Integra válasza gg72 (#434) üzenetére


Integra
titán

ha nincsen gondod az angol klavival, akkor vegyél olyat mint én, nem fogod megbánni

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#437) gg72 válasza Integra (#436) üzenetére


gg72
veterán

Hát nagyon szimpi lenne ez az MS billentyűzet, de engem zavar az angol kiosztás, most egy BenQ A800 X-touch-t szemeltem ki...

(#438) Tottu


Tottu
senior tag

Most tervezel egy bill.-t venni: a Genius SlimStar típusok közül melyik a legjobb és mi a véleményetek róla? Játékra is használnám, de nem vagyok annyira hcgamer :) Milyen tartósak ezek a bill.-ek?
Ha tudtok másik jó bill.-t ami jobban megéri akkor szívessen várom az ajánlatokat?

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#439) Nimrod válasza --TIKI-- (#430) üzenetére


Nimrod
addikt

Ezt keresed? ;)

[link]


Nekem is ilyenem van, egy bajuk van, hogy szeret meghalódni a világítás, állítólag csak egy szoruló kábel okozza. Kétszer megszűnt rajta a világításom, utána magától visszajött. :F

[Szerkesztve]

(#440) Balázs_a_laz


Balázs_a_laz
aktív tag

Sziasztok!

Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy milyen billentyűzetet válasszak a Logitech MX1000-es egerem mellé.

Ha nme tudtok jó rádiós Logitech bill. mondani, akkor nyugottan szóba jöhet más is.

Köszi:Balázs

(#441) Intruder A 6


Intruder A 6
aktív tag

#435-re valaki?

(#442) Ery


Ery
tag

Hellosztok!
Bocsi tudom a kérdés nemide tartozik de azért megprobálkozom vele :B
Tehát van 1 genius kb-29e billem és elinditom a fifa-t és a menü magátol megy...eddig csak ennél a gamenál vettem észre ezt a gondot. Aki tud valami megoldást kérem irjon. köszönöm

(#443) Integra válasza gg72 (#437) üzenetére


Integra
titán

nem keveset vitáztam anno a microsoft magyarországgal, amikor utána jártam a klavinak...
sehol se lehetett kapni és ők se tudták hogy mi van...
szóval akkor rágtam őket, hogy csináljanak már belőle magyart, de a válasz annyi volt, hogy kérését továbbítottuk a nemtoménhova..
hát ennyi.
pedig ha kijönne magyar klavi kiosztással, akkor két pillanat alatt leverné a piacot.
hihetetlenül kényelmes, a leütése profi, ennél egyszerűen nincsen jobb klavi, ha 10 ujjal gépel az ember. és látványnak se utolsó darab..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#444) Nimrod válasza Integra (#443) üzenetére


Nimrod
addikt

Persze, mert ilyenkor csak az ügyfélszolgálattal vagy a supportal tudsz kapcsolatba lépni, nem az elborult agyú marketingesekkel. :(((

(#445) Tottu


Tottu
senior tag

Genius SlimStar100 bill.ek meddig bírják? Kopnak a gombok?

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#446) tusi74


tusi74
őstag

Na ez egy új kezdeményezés: antibakteriális billentyűzet.
[link]

(#447) Nimrod válasza tusi74 (#446) üzenetére


Nimrod
addikt

Genius? Félek tőle. :(

(#448) tusi74 válasza Nimrod (#447) üzenetére


tusi74
őstag

Nekem sen kellene, mióta meg van ez a Microsoft 2000 Curve. Én sok billentyűt ''elfogyasztottam'' már, de ez egyszerűen tökéletes.

(#449) Tottu válasza tusi74 (#448) üzenetére


Tottu
senior tag

És a #445-ről mi a véleményed?

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#450) tusi74 válasza Tottu (#445) üzenetére


tusi74
őstag

Nekem volt 2 Slimstarom is. Nem koptak a billek, de eszméletlenül behangosodott pár hét alatt. Ellenben ez a Microsft szeptember óta van meg, és pont olyan, mint új korában.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.