Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) nyunyu válasza MichaelSD (#1600) üzenetére


nyunyu
félisten

Abbol nincs magyar kiosztasu, raadasul madzagos, ami ugye megtorhet, meg meg egeret se adnak hozza ennyiert.
Egerrel egyutt osztogatott vezeteknelkuli tesoja maris 24k. :DDD
(Ha nem kellett volna 2 honapja uj egeret vennem, akkor most rohantam volna erte..)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1602) zedok


zedok
senior tag

Hi!
Van két billentyű amivel most már eléggé szimpatizálok ;)
És az a lenne a kérdés h annyi a különbség köztük h van rajtuk extra gombok?? Meg kissé a forma természetesen.
Egyik a Logitech DeLuxe 250 a másik a Logitech Internet 350..
Másik kérdés h az internet 350-t csak fehérben lehet kapni itthon?
3. kérdés :D mi a különbség a lézeres és az optikai egér között??

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#1603) Integra válasza nyunyu (#1601) üzenetére


Integra
titán

akkor is ez a legjobb klavi annak aki tud 10 ujjal gépelni
nekem 2 év alatt se tört meg a kábele a klavinak, makulátlan..

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1604) Rover623 válasza Integra (#1603) üzenetére


Rover623
félisten

Én is tudok tíz ujjacskával gépelni, mégsem fexik az "ergonomikus billentyűzet...lehet, mert egyik felmenőm sem volt kacskakezű...:F
;)

primus inter pares

(#1605) #56573440 válasza nyunyu (#1601) üzenetére


#56573440
törölt tag

ahhogy látom az sem magyar :( ezekből miért nincs egy értelmes betűkészlet?

(#1606) Integra válasza Rover623 (#1604) üzenetére


Integra
titán

venni kell rá a fáradtságot, 2-3 hét simán amíg átáll az ember keze erre a klavira, talán még lehet több is, de utána egy biztos, a büdös életben még egyszer nem akarsz normális klavin gépelni.. fényévekkel veri a hagyományosokat, jobbat még nem találtak ki.
amit meg a logitech csinál wave néven az egy vicc, köze nincsen ehhez a klavihoz.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1607) Integra válasza nyunyu (#1601) üzenetére


Integra
titán

németeknél lehet kapni német szitázásút ami egyébként ugyanolyan kiosztású fizikailag mint a magyar.
vagyis a magyar és a német klavi teljesen identikus, csak a szitázás más:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1608) MichaelSD válasza nyunyu (#1601) üzenetére


MichaelSD
őstag

Van német, ami megegyezik a magyarral.

Lehet hogy olcsóbb, de biztos nem kényelmesebb. Szerintem...

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#1609) MichaelSD válasza Rover623 (#1604) üzenetére


MichaelSD
őstag

Pedig pont az ez a billentyűzet fog megtanítani, másképp nem fog menni. :D

Az én feémenőimnek egyenes a karja és nem áll el a csuklójuk... :F ;)

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#1610) nyunyu válasza Integra (#1603) üzenetére


nyunyu
félisten

akkor is ez a legjobb klavi annak aki tud 10 ujjal gépelni
nekem 2 év alatt se tört meg a kábele a klavinak, makulátlan..

Ugy latszik nem raktam eleg szmajlit, es nem jott at a cinikus ele a hozzaszolasomnak. :DDD

Egyebkent meg belul a gumi toresgatlo mogott gyarilag meg van hajtva a kabel ~120 fokkal, nekem ott tort meg.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1611) nyunyu válasza Integra (#1606) üzenetére


nyunyu
félisten

venni kell rá a fáradtságot, 2-3 hét simán amíg átáll az ember keze erre a klavira, talán még lehet több is,

Szerintem eleg kevesebb is, akkor is ha sosem tanultal 10 ujjal gepelni.
Anno en kb. 1 het alatt atszoktam hagyomanyos billzetrol a Cordless Comfortra, csak arra kellett figyelnem, hogy jobb kezzel ne nyulkaljak at a bal terfelre.
Cordless Comfortrol Ergo4000-re atszokni eleg volt par ora, mivel nagyjabol ugyanaz az elrendezesuk, csak a Ins/Del hatos a Logitechen 3 sorban volt, itt meg hagyomanyos 2 sorban 3 gomb, na meg az F gombok ternek el, aztan annyi.
Az meg vegkepp nem okozott problemat, hogy a Cordless Comforton 2 teljesen sik feluleten van elrendezve a ket terfel, mig az Ergo4000-en az egyes terfelek iveltek, sokkal jobban kovetve az egyes ujjak hosszat. (Valami ilyesmivel probalkoznak amugy a Wave Keyboardon is, azert hullamos, csak az nincs kozepen megtorve, nem kimeli a csuklot.)

Egyebkent meg borfotelben hanyattdol, labak asztalra, billzet fekszik a combomon, csuklotamaszt tamasztja a hasam, bal konyok a bal karfan, jobb a jobbon, aztan siman lehet orakon at gepezni.
Csak hideg sorert kell kimenni a konyhaba.

Probaltam sima, egyenes billzettel is, amikor multkor takaritas cimszoval atomjaira volt szedve az Ergo4000, minden bajom volt, hogy csuklotamasz hianyaban mindig lecsuszott a billzet a hasamig, csuklom meg eleg rendesen bedurrant alig 1-2 ora utan, annyira ki volt tekeredve.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1612) nyunyu válasza MichaelSD (#1608) üzenetére


nyunyu
félisten

Van német, ami megegyezik a magyarral.

Tudom, de idehaza azt se nagyon lehet szerezni.

Lehet hogy olcsóbb, de biztos nem kényelmesebb. Szerintem...

Ezzel tisztaban vagyok, hiszen azert vettem 2 eve Ergo4000-et :DDD

Csak itt a topikban mindenkinek az szokott lenni a problemaja, hogy miert nem magyar a kiosztas, meg miert ilyen az enter, harmadik meg, hogy miert ilyen draga. :U
Engem kulonosebben nem izgat, hiszen vilag eletemben angol billzetem volt, en ezt szoktam meg.
Annyira, hogy magyar billzeten mindig eltevesztem a Z/Y-t. :O
No meg a zarojeleket. (angolon 9/0, mig magyaron 8/9 a "(" es ")" :W )
Hosszu I-re meg annyira megszoktam az AltGr+I/J-t, hogy magyar billzeten is azt hasznalom a dedikalt gomb helyett, ha veletlenul ekezetesen kell gepelnem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1613) #56573440 válasza nyunyu (#1612) üzenetére


#56573440
törölt tag

azért az is szempont hogy ha valaki nem akar ékezetek nélkül írni mint te:D én is néztem ilyeneket, de viszonylag sokat írok híreket és egyébb nyalánkságokat, és ha nem ott van minden ahhol megszoktam akkor lassulok, ami nem kellemes határidős melónál:)

kolléga mx3200 al szívta meg, szorulnak a billek rajta, nekem az mx 3000 rakoncátlankodik néha főleg aíyáűúő betűk ha nem merőlegesen kap beragad picit és csak utána megy le szar érzés és kizökkent rendesen. nem tudom mit lett volna érdemes venni helyette :(

(#1614) Integra válasza nyunyu (#1611) üzenetére


Integra
titán

tiszta gépelési ergonómia vagy ecsém:DDD
a megtestesült mintapéldány, jól csinálod:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1615) Integra válasza #56573440 (#1613) üzenetére


Integra
titán

ez bizony tény, nagy hátrány,hogy nincsen magyar kiosztás belőle mai napig.
nehéz megszokni hogy í-t jobb oldali alt+j-vel ütsz... meg hogy az ű jóval messzebb van és picit "elmászik" ilyenkor a jobb kezed..
ennek ellenére nem tudok jobbat mai napig, valszeg nem is lesz, max ennek lesz új verziója, mert az ms tuti hogy levédte, hogy más ezt így nem csinálhatja meg.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1616) Draken


Draken
őstag

új bill kellene, sokat játszom, persze nem überpro szinten, és sokat is gépelek, tehát ilyen szempontbol kellene nekem vmi jó kis bill max 6ezerér, és lehetőleg ne legyen hangos, mert a jelenlegit már 4éve koptatom, és a másik szobába is áthallatszódik mikor gépelek. Ezt néztem ki, ha esetleg tud vki vmi mást akkor szívesen meglesem azt is, esetleg tapasztalatokat ezzel a billel kapcsban.köszi

(#1617) zedok


zedok
senior tag

Hello!
Hm tegnap bementem a mediamarktba..ahol találtam egy nagyon kafa billentyüt halk ps2-es és még extra gombok is vannak rajta és normálisan néz ki ^^ Hama a márka..1290Ft nemtudom h hallottatok-e róla? vagy hogy megbizható-e? Néztem a honlapjukon..ez az egyetlen billentyüjük..megéri-e?

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#1618) MichaelSD válasza nyunyu (#1611) üzenetére


MichaelSD
őstag

A sör megoldásához ajánlanám a OTMHSeket (on the move hydration system). Kis kulacs amiből lehet szívni a folyadékot. :))

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#1619) nyunyu válasza Draken (#1616) üzenetére


nyunyu
félisten

Genius is at fog hallatszodni a szomszedba.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1620) nyunyu válasza MichaelSD (#1618) üzenetére


nyunyu
félisten

Egyszerubb lenne venni egy kis hutot, amibe befer 2 lada nedu, aztan iderakni a gepezos szobaba, karnyujtasnyira a foteltol.

Ja, megse, allergias vagyok a huto berregesere. :(

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1621) Draken válasza nyunyu (#1619) üzenetére


Draken
őstag

hát akkor nemtudom mit vegyek, de irhattál volna vmi részletesebbet is, előzőleg le is irtam ha ez nemjó akkor ajánljatok

(#1622) pete_21


pete_21
addikt

hi!
ti melyik billentyűzetet ajánlanátok?
A4Tech Office Gamer vagy Genius Slimstar 310?
az utóbbi olyan lapos, mint amilyen a laptop-billentyűzetek? mert én sajnos a laptop billentyűzeteken nem tudok gépelni, túlságosan egymás mellett vannak a gombok.

(#1623) nyunyu válasza Draken (#1621) üzenetére


nyunyu
félisten

#1526 es kornyeke.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1624) DonDragonka


DonDragonka
őstag

Üdv!

Olyan vezeték nélküli billentyűzetet keresek, amibe bele van építve az egér, pöcök, vagy tapi formájában. Ja és lehet is kapni valahol széles e hazában… :F

:R :R :R

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#1625) nyunyu válasza DonDragonka (#1624) üzenetére


nyunyu
félisten

Microsoft Wireless Entertainment Desktop 7000/8000, ezeken a mellekelt egeren kivul pocok is van.
Logitech Cordless Mediaboard, rajta meg tapipad, eger nem jar hozza.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1626) R.P.


R.P.
aktív tag

Nu, vettem egy Labtec Ultra-Flat Wireless Desktop USB billentyűzet + egér pakkot.
A billentyűzet csodás, nagyon tetszik az elrendezés, a design, meg a gombok is.

Viszont az egér!! Förtelem. Kiszámíthatatlan a mozgása, se fehér lapon, se az asztalon, se pedig egérpadon nem lehet használni normálisan, de még Winfo$ban sem, mire elnavigáltam a PH!-ra, leizzadtam és inkább visszaraktam a régi egeret. Játékról ne is beszéljünk... :(((

Leszedtem hozzá egy cuccost a Lábtekk oldaláról, nos, valamivel jobb lett, de még így is egy rémálom, csak azért nem tettem kárt benne, mert holnap viszem vissza gariztatni, nehogymá'. A Géniusz 1000Ft-os rossz görgőjű optikai egere amit eddig használtam ehhez képest lézer Logitech.

Szóseróla, a bill jó, de ez az egér. Nekem nincsenek nagy igényeim, mert amíg jó volt a Genius görgője addig meg voltam vele elégedve, de ez..... :O

[ Szerkesztve ]

(#1627) DonDragonka válasza nyunyu (#1625) üzenetére


DonDragonka
őstag

Köszi! :)

Kérdés: A Logitech nem csak PS3-hoz használható? :F

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#1628) DonDragonka


DonDragonka
őstag

Oksa, közben látom, hogy "elvben" lehet PC-hez is használni, de még senki nem próbálta. Mivel a PRO-t itthon nem lehet kapni azt hiszem a Genius LuxeMate 810 Media Cruiser lesz a befutó. [link]

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#1629) DonDragonka


DonDragonka
őstag

Hát ha ennek a cégnek lenne itthoni képviselete, szerintem nagyot kaszálna, amekkora tátongó semmi van ezen a piaci területen...
[link]
Ez a kedvencem...
[link]

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#1630) DonDragonka


DonDragonka
őstag

Végül a Logitech tapi pados billentyűzetét vettem meg, mert találtam konkrét leírásokat ahol használják PC-vel. Kompatibilis mind XP-vel mind Vista-val. Utóbbit mikor megvettem én is láttam, mert a MM-os eladó volt olyan szíves és kipróbálta egy PC-n.
A Genius-ról, mármint a minőségéről nem olvastam túl sok jót, no és persze azért a tapi csak jobb, mint a pöcök, szerintem.

Köszönöm a segítséget! :R

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#1631) R.P.


R.P.
aktív tag

No, ma visszavittem, kaptam újat (Labtec Ultra Flat Wireless Desktop). Az egér megint nem volt jó egy darabig, de utána megjavult, és most is működik. Csak furcsa nekem... Bár jelenlegi állapotában még CSS-zésre is alkalmas!

Szóval a billentyűzet szempontjából 5-ös, az egér egy 3-mas :(


Jó elfórumozgatok itt egymagamban :)

[ Szerkesztve ]

(#1632) DonDragonka


DonDragonka
őstag

Kipróbáltam a Logitech tapi pados billentyűzetét és tökéletesen működik XP, XP telepítése és BIOS alatt is. Nekem bejön, nagyon is :DD

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#1633) Draken


Draken
őstag

Nos, végülis magam kiválasztottam a bill-t, logitech wave mellett döntöttem, és szerencsére jól választottam, nagyon halk, kényelmes, és hát aki sokat gépel, és emellett játszik is annak mindenféleképpen ajánlom, kb 3-4évre :)

(#1634) priti


priti
addikt

helo

jó régen jártam erre, olyat kerestem, amin van csuklótámasz, ívelt, magas gombok vannak rajta, azaz nem slim és világítanak a billentyűk, hogy sötétben ne kelljen lámpa.
Akkor egy ilyen volt, valami logitech gamer tököm tudja milyen válaszidővel huszonezerért.

Ha valaki benne van most a témában és már keres pár napja, akkor írja meg, hogy látott e ilyet emberi áron válaszidős parasztvakítás nélkül, vagy még mindig tátongó üresség van a piacon.

köcönettel
priti

(nemigaz hogy nem tudnak egy 3000 Ft-os billre áttetsző plexiszerű gombsort rátenni, alá meg egy extrafényű 100 forintos leded aztán szasz :W ittvan ugyanaz 5000-ért, nem ők kezdik a válaszidőt, ami egyébként is tökéletes meg a 25000Ft-ot, azé hülye nem vagyok :( )

Hardverlesen

(#1635) nyunyu válasza priti (#1634) üzenetére


nyunyu
félisten

jó régen jártam erre, olyat kerestem, amin van csuklótámasz, ívelt, magas gombok vannak rajta, azaz nem slim és világítanak a billentyűk, hogy sötétben ne kelljen lámpa.

Ergo4000?
Vilagitast leszamitva a tobbi tulajdonsag stimmel, jobbat meg nem hiszem, hogy talalsz nala.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1636) emre33 válasza priti (#1634) üzenetére


emre33
addikt

Én is hasonló billentyűzetet keresek

ne legyen slim, halk és világítós a billentyűk legyenek rajta kék vagy lila színbe, világítást ki-be legyen kapcsolni, gyors legyen (persze usb).

Magyar nyelvű legyen a bill kiosztás.

Egyenlőre nem találtam ilyet.
Miért nem gyártanak ilyen bill-t? :O

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#1637) priti válasza nyunyu (#1635) üzenetére


priti
addikt

Köszi a törődést, de a világítást leszámítva a mostanim is ilyen... tudod vettem egy pici állólámpát, de valami miatt ha égetem, akkor bevérzik a szemem és fáj. Ha sötétben nézem a monitort, akkor viszont a szemem bírja, de a billentyűt meg nem látom rendesen. Vannak ezek a világítós billentyűk, de sajnos mind ilyen slim, amivel meg nem lehet játszani, legalábbis én nemtok, mert én tenyérrel kezelem a ctrl-t, pontosabban a kisujjtövemmel.

A munkahelyi notimon (lenovo r61) van egy beépített kislámpa, pontosabban egy pici sárga led, amit be lehet kapcsolni és már az is elég, persze ott közelebb van a monitor, így annak a fénye is segít, de innen az ötletem, hogy talán egy ilyen öntapadós pici ledet kéne házilag összetákolnom, mivel nagy a billem, így az audio-vezérlő gombok mellé fel is tudnám ragasztani valami pici dobozkában, azt hogy ronda pont lesajnálom, csak a bele ne lógjon... igen ám, de akkor viszont gyakrabban kéne emiatt elemet cserélnem a billentyűzetben és a rádiós egeret is amiatt vágtam ki, mert meguntam, hogy állandóan az elemmel kellett tökölni, hiába vettem akkukat, mindig pont akkor nem volt feltöltve a másik pár, amikor kellett volna... Így csak nyüglődöm már vagy két hónapja és a lámpát kapcsolgatom és közben dühöngök, hogy az lesz a vége, hogy levesznek 24ezerrel egy nyamvadt USB-s billentyűzetért. Azért ez hihetetlen, hogy ennyire ne legyen semmi az itthoni boltokban. A led az már extrém kívánalom kéremcépen. Joggal mondom, hogy azért se, de közben magammal cseszek ki, mert az én szemem fáj, nem a kereskedőé.

[ Szerkesztve ]

Hardverlesen

(#1638) priti válasza emre33 (#1636) üzenetére


priti
addikt

:F nemtom

Hardverlesen

(#1639) Ndruu válasza priti (#1637) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Logitech G11?
Ugyanaz, mint a G15, csak kijelző nélkül.
- Világítás 3 szintű (Max., Med., OFF)
- 18 programozható gyorsgomb, mindegyikre 3 funkciót lehet programozni (3*18)
- Nem slim
- Elég halk (ha nem veri az ember halálra, akkor halk)
- Windows gomb letiltása
- Olcsóbb, mint a G15
- Több gomb egyszeri lenyomására sem hal meg. (Most néztem a tesztelő progiban, 6-7 gomb egyszerre történő lenyomását simán veszi. E fölött már nem... 6-ot akkor, amikor két iránygombot és négy betűt vagy számot nyomok le, 7-et akkor, ha 6 betűt és pl. egy Shift-et...)

Nekem G15 van, szuper kis cucc, de van egy másik G15 is, amin nem működik a kijelző és néha elhalványul a háttérvilágítás. Az amolyan tartalék...:)

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#1640) whYz válasza Ndruu (#1639) üzenetére


whYz
addikt

ja baromijó kis cucc ha a kopástól eltekintünk(és nálam tuti szétkopna az egész :DD )
már csak a magyar kiosztás hiányzik ami valszeg sose lesz és csak ezért nem veszem meg :DDD

(#1641) emre33 válasza priti (#1638) üzenetére


emre33
addikt

Komolyan felháborító hogy nem kapni Magyar kiosztású, nem slim, kéken világitó billentyüzete.

Itt a pénz, tessék készíteni. :O

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#1642) orkester


orkester
senior tag

Sziasztok!
Írnék egy bill.-t amit ne vegyetek. Ez az A4TECH - AKB28G. Ez a bill. a Game Master Desktop része is. A jó kis Genius Kb-19a-mat cseréltem le, mert vacakolt pár gombja. Ugyan még csak pár napja használom, de azt képtelen vagyok megszokni, hogy az enter gomb, akkora mint a numerikus részen jobb oldalt, csak éppen vizszintesen áll. Állandóan mellé nyomok. Sajnos ezt vásárlás előtt a képeken nem figyeltem meg, hogy ilyen. :W Hangos, a dőlésszöge kicsi, ehhez képest a csuklótámasz túl vastag. Játék közben kellemes tapintásúak a narancssárga, gumiborítású "w,a,s,d", gépelésnél(ha csak valaki nem teljesen vakon csinálja) viszont zavaróak. Persze ki lehet cserélni a normálra, de ezzel vacakolni nem fogok egyfolytában.
Az X-710F egér viszont remek mellette...de ez nem az a téma.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#1643) Flatron710 válasza Ndruu (#1639) üzenetére


Flatron710
tag

Ez tényleg jó billentyűzet!

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#1644) _George válasza nokamiki (#1) üzenetére


_George
senior tag

én Labtec Keyboard SE-t használok, nekem nagyon megfelel.
Csendes gomjai vannak, ami számomra nagyon fontos...
fekete, nem a szokványos kockás billentyűzet kinézet, kicsit kerekített külső...

egyébként az aláírásomban szereplő linken van is még ilyenem bontatlan új, nagoyn jó áron :D

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#1645) Rain Blade válasza nokamiki (#1) üzenetére


Rain Blade
tag

Hali!
Nem tudtok véletlenül valamit ezekről a billentyűzetekről?
A4tech X7 G800 - G800MUI
Mikor lesznek kaphatóak Hun országban? Vagy kaphatóak lesznek e egyáltalán? :(

Nagyon szeretnék egy ilyet úgyhogy ha valaki bármi infót tud róla légyszi ossza meg velem. :U

http://www.a4tech.com/en/product2.asp?CID=2&SCID=117&MNO=X7%20G800MU

(#1646) priti válasza emre33 (#1641) üzenetére


priti
addikt

Én megtaláltam a megoldást. Bemész az első számtekboltba, aminek a kirakata tele van ilyen csicsa karácsonyfa-házakkal.
Namármost ha szerencséd van te is találsz ilyen kék színű neont, amit a gépházba szoktak tenni, mert ettól szerintük jól néznek ki a nyáklapok az áttetsző plexiházban. Szerintem rettenetes, de mindegy. (Ez bezzeg van ugye)
Én úgy oldottam meg, hogy az asztal lapjára rögzítettem alulról egy ilyen picurka kis neont, azaz pont a billentyűzet fölött van, mivel a billentyűzetet tartó bútorlapot az asztallap alól húzom ki. Így egyáltalán nem látszik, még ha az asztal alá mászol akkor sem, mert a bill tartó eltakarja, a gép tápja táplálja, így nem kell elemekkel szórakozni sem és a fénye pont elegendő. A célnak megfelel, remélem sokáig nem ég ki.
Éljen a sufni-tuning , éljen Magyarország testvéreim az úrban. :C

Hardverlesen

(#1647) priti válasza priti (#1646) üzenetére


priti
addikt

Így néz ki, nagyon pici, bárhol elfér, szerintem az asztallap alatt a legjobb, hogy ne világítson a szemedbe.

Hardverlesen

(#1648) Ndruu válasza priti (#1647) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Páran feltalálták már magukat hamarabb...:)

Harrrr!!!!

(#1649) s@nyiii


s@nyiii
tag

Hali!

Logitech G11 és G15-ből kapható már itthon magyar kiosztású? Több helyen is olvastam, hogy várható a G15-ből, de semmi 100%-os infom nincs. A G11-ről meg szó sincs. :F

(#1650) Ndruu válasza s@nyiii (#1649) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem! Nem volt, nincs és bizony nem is lesz a G11-ből vagy G15-ből magyar kiosztású.
Német van, azon a kiosztás megegyezik a magyarral (az í a helyén van), de a szitázás nem magyar...
Meg kell szokni az angolt, ha az ember ilyen billentyűzetet akar venni.

Harrrr!!!!

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.