Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) GG888


GG888
senior tag

én inkább egy Revoltec Lightboard XL 2-re gondoltam, mivel az matt fekete, nem úgy mint a sharkoon (ami fényes és megláccik rajta az ujjlenyomatnyom), meg még annyi eltérés, hogy a ldek rajta kéken világítnak, meg külön világítás ki/be kapcsoló van rajta


[Szerkesztve]

pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

(#802) Kasza08


Kasza08
őstag

jó, figyelj ez relatív h kinek mi teccik. úgy értem h matt vagy fényes. nekem pl a fényes jobban teccik.

(#803) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

Hello!
Ezzel a forummal az a gond, hogy a 650-ből 4-en mondtak, hogy rossz abból kettő, hogy ''puha'' a gomb és csak egynek kopott el...
- egy sz..evő szegény és arra fogja, pedig csak egy láma
- kitudja mit csinált vele lehet azt csapdosta reggeltől estig...
- a többi hozzászólás noha valszeg csak 1-2 hetes használat utániak de ahogy néztem nem mind...
- még nemvolt olyan termék amival mindenki elégedett lett volna
- :B :) :B Jah és pontosabban is megadhattad volna a hozzászólást mert mire megtaláltam :) :))

Mindenestre azért még átgondolom...

[Szerkesztve]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#804) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Én most szeretném lecserélni az 1E-ft-os billemet valami jobbra mit ajánlotok? Játékra kéne... [link]Ezt néztem ki és nem is drága 5Eft.

(#805) vizibal válasza CriticalHit (#778) üzenetére


vizibal
tag

Kösz az infót :R , egy lépéssel közelebb kerültem az áhított bill-hez. Csak az ára húzós, bár ha hinni lehet a termékleírásnak, akkor legalább 10 évig használhatom.

(#806) tusi74


tusi74
őstag

Akit érdekel, 19.000 Ft-ért lehet DiNovo-t kapni az Euroaprki Saturnban.

(#807) gabx76


gabx76
senior tag

Na erre leszek nagyon kiváncsi:
[link]
Főleg az árára!

(#808) Integra válasza gabx76 (#807) üzenetére


Integra
titán

így ránézésre már gáz a billentyű kialakítása meg a használata is elég gagyi lehet.
de amúgy tényleg cool:)
csak fejlődnie kell még

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#809) gabx76


gabx76
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy együgyü kérdésem:
ha veszek egy Logi bill+egér vezetéknélküli kombót, akkor ha szeretném lecserélni az egeret (szintén Logitchre természetesen :) ), akkor egy adó/vevővel használhatom a kettőt?!
Magyarán kell-e a két vevőegység, vagy full kompatibilisek egymással, és haszálhato csak az egyiket?

(#810) kikiri válasza gabx76 (#809) üzenetére


kikiri
tag

Hello! van minimális esély arra hogy menni fog de nagyon minimális mert általában más frekvencián van. Ez tapasztalat. Láttam már hogy megy de 10-1.

(#811) gabx76 válasza kikiri (#810) üzenetére


gabx76
senior tag

Az nem túl jó arány. :(
köszi

(#812) kikiri válasza gabx76 (#811) üzenetére


kikiri
tag

Sajnos nem. De ez azért is van hogy a lanpartykon ne legyen gond

(#813) kikiri válasza gabx76 (#811) üzenetére


kikiri
tag

:DD

(#814) gabx76 válasza kikiri (#812) üzenetére


gabx76
senior tag

Persze, érthető meg logikus is.
De milyen jól lett volna, ha most megveszem a kis Logitech Cordless Desktop EX 110-emet, aztán mikor lesz rá pénz, jöhet az MX610 , vagy MX518.
Egy vevőegységgel. Sebaj. Naívnak lenni jó dolog.

(#815) Kasza08


Kasza08
őstag

sziasztok! nem tudjátok mennyi az ára mostanság 1 Razer tarantullának? thx

(#816) Reinhardt


Reinhardt
őstag

Árulnak valahol magyar kiosztású Logitech G11-et vagy G15-öt? Én sehol sem találok.

(#817) M3nyus válasza Reinhardt (#816) üzenetére


M3nyus
aktív tag

g15 ből nemlessz magyar kiosztás, de angolal ugyan ugy tudsz magyarul írni, csak nincsen ráfestve a gombokra, de hamar megszokható :)

Én vagyok M3nyus!

(#818) Reinhardt válasza M3nyus (#817) üzenetére


Reinhardt
őstag

ha menne a 10 ujjas vakon...
de én egyelőre a 3 szó per percnél járok.

(#819) Integra válasza M3nyus (#817) üzenetére


Integra
titán

azért az í meg az ű helyzete megszokás után sem az igazi

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#820) Kasza08


Kasza08
őstag

-re #815?

(#821) Szoszibá


Szoszibá
tag

Sziasztok! A gondom nem nagy de elég idegesítő és örülnék ha segítenétek megoldani! A gond a következő: Van egy Trution bill.-em és van rajta egy (a sok egyéb funkcióbillentyű mellett) sleep gomb. Na ha én ezt eddig megnyomtam a gép kikapcsolt! Ennek örültem. De a Format C: után ugyan úgy feltelepítettem a driver-ét, de azóta nem működik! CSAK A SLEEP GOMB NEM MŰXIK!! Minden más funkciógomb működik (home, media, refresh, volume up down,mut).
Kérlek segítsetek mert nagyon zavaró probléma! Válaszaitokat előre is köszönöm!

(#822) tusi74 válasza Szoszibá (#821) üzenetére


tusi74
őstag

Menjél be a Vezérlőpultban az Energiagazdálkodási lehetőségekbe.
Ott Speciális fül. Ott van egy olyan, amikor megnyomom a számítógép Alvás gombját,
ott le tudod gördíteni, és be tudo állítani, mit csináljon. Kikapcsoljon, hibernáljon, vagy mit.

(#823) MichaelSD válasza gabx76 (#807) üzenetére


MichaelSD
őstag

Már évek óta ígérik, hogy majd lesz, de eddig csak képek voltak. Szerintem túl drága egyenlőre az előállítása.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#824) Los Angeles


Los Angeles
csendes tag

Sziasztok! Olyan gondom van, hogy nyertem egy gépet ( :D ), de nincs rajta PS/2-es port ( :( ). Namármost, tudtok-e PS/2 to USB átalakítóról? Ha igen, hol lehet kapni? Ha nem, akkor hol találok normális kinézetű, fekete, alap billentyűzetet, ami nagygombos (nem slim), nem rádiós, hanem sima USB madzag jön ki belőle, mert én ilyet csak valami játékbillentyűzeten találtam... Köszi a válaszokat, és bocs a fárasztó kérdésért... :U

(#825) szjoci válasza Los Angeles (#824) üzenetére


szjoci
őstag

pölö itt találsz átalakítót: [link]

;)

szerk: grat az ingyengéphez! :C


[Szerkesztve]

(#826) Gabás válasza szjoci (#825) üzenetére


Gabás
addikt

csak szólok, hogy nem biztos, hogy azzal menni fog a billenytűzet, asszem a HUD meglététől függ

(#827) szjoci válasza Gabás (#826) üzenetére


szjoci
őstag

windowsba már kell működnie, előtte lesz gond ha nem támogatja az bios :B

[Szerkesztve]

(#828) Gabás válasza szjoci (#827) üzenetére


Gabás
addikt

én is azt hittem... de ez a sz@r Windows billentyűzet nem akar működni vele, mingyár kivágom :DDD
kérdező: ha véletlenül szegeden jársz, viheted ingyér :)

(#829) Los Angeles válasza szjoci (#825) üzenetére


Los Angeles
csendes tag

Hűűű, köszzí! Pontosan ez kell nekem... :R :R :R

(#830) Los Angeles válasza Gabás (#828) üzenetére


Los Angeles
csendes tag

Köszönöm a nagylelkűségedet, de arrafelé ritkán járok... :R :C

(#831) szjoci válasza Los Angeles (#829) üzenetére


szjoci
őstag

nincs mit ;) de azért soslj rá amit Gabás fórumtársunk is írt utána, nem bizti hogy menni fog átalakítóval. Ha alapból USB-s a bill és a bios-ban van olyan beállítás hogy Legacy USB Support akkor tutira megy, de így átalakítva nemtom :(

[Szerkesztve]

(#832) ati888


ati888
senior tag

hello

rádiós billentyűzetek mennyire jók játékra????

ati.

(#833) he7edik.


he7edik.
addikt

Kérdés :
Egy rádiós bill. és a Copperhead-em minden gond nélkül együtt tudna müködni semilyen szinten nem zavarnák egymást?

Égő szöveg a flém vázon

(#834) Kasza08 válasza he7edik. (#833) üzenetére


Kasza08
őstag

Hy. he7edik: Sztem nem, nekem a fordítotja van, a Sharkoon bill.+ 1 vezetéknélküli egér. Tökéletesen meg voltak. Persze nálad mások a márkák is, kitudja. 1 biztos: Sztem menni fog :)

(#835) he7edik. válasza Kasza08 (#834) üzenetére


he7edik.
addikt

vezetékes bill. vezetéknélküli egér ilyen combót már én is használtam. De ott ps2-be a bill. usb-be az egér azt hali
de ott nincs mi bezavarjon a mouse drivernek de itt nem tudom a Logi bill.-hez járó driver az egy kompakt valami vagy külön van bill. és külön egér?

Égő szöveg a flém vázon

(#836) kikiri válasza he7edik. (#833) üzenetére


kikiri
tag

Hello! én már próbáltam ilyet és semmi gond nincs. Nincs ami bezavarjon. Ha mind a kettő ráfdiós lenne és úgy külön márka akkor van 10-20% esély arra hogy bezavar de akkor se nagyon. Szóval vedd meg és használd nyugodtan.

(#837) kikiri válasza ati888 (#832) üzenetére


kikiri
tag

Hello! Kérdés hogy milyen játékhoz? valaki azt mondja nagyon jó valaki azt hogy nagyon rossz. Nekem semmi bajom nem volt vele amíg rádiós volt de megvan rá az esélyed hogy egy két másodpercig nem komunikál a bill a géppel. Nekem 2 év alatt 4 ilyen alkalom volt kb. Hajrá szerintem nem rosz döntés és kevesebb kábel.

(#838) veresp


veresp
tag

Vezeték nélküli billentyűzetekről jobb lenne itt beszélgetni :)
[link]

(#839) morfajet


morfajet
csendes tag

hali!

szeretnék egy full szokványos billt venni,max 4,5e-ért..
amivel szemeztem,az a genius slimstar volt,de sokan azt írták,hogy a numlock benyomásával a kurzorok ''beraganak''..Az lenne a kérdése,hogy ez még mindig fennáll?
illetve,hogy mindenfajta előzméány nélkül,az alt,del gombok szitén beragadnak,de ezek csak a vezérlés hibájából..Kérlek titeket,akinek ilyen billje van,írja már le,hogy ez mennyire helyénvaló..amennyiben ez a hiba még mindig fennen forog,ti mit javallatok?Eccerű,mindenféle csiricsáré dologtól mentes,letisztult billre gondoltam..
Segítségeteket előre is köszönöm!

(#840) hokitojas


hokitojas
csendes tag

hi

kinek mi a véleménye erröl: Logitech OEM Cordless Desktop S510???
És milyen a sebessége a vezetékes társaihoz képest, és mennyire megbizható???

előre is kösz

(#841) Intruder A 6 válasza hokitojas (#840) üzenetére


Intruder A 6
aktív tag

Szia!

Nekem már 3 hónapja használom az S 510-et és nagyon megvagyok vele elégedve sok funkcióbillentyü stb.
Sebességével szerintem semmi baj én sokat játszok és még nem volt rá panaszom, igaz egerét nem használom az helyett van MX 518-am.
Szerintem nyugodtan vedd meg nagyon jó kiss bill. bátran ajánlom!

(#842) moma válasza veresp (#838) üzenetére


moma
őstag

Én nem látom mi értelme van a külön topicnak... miért jobb ott mint itt?

we all deserve a bit of luck.

(#843) kirkri válasza SzlobiG (#804) üzenetére


kirkri
addikt

Jól látom, hogy nincs magyar változata?

21 éve a Prohardveren! ™

(#844) CriticalHit válasza ati888 (#832) üzenetére


CriticalHit
őstag

A vezetékes jobb játékra, nemhiába az összes igazán játékra kihegyezett billentyüzet vezetékes.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#845) Geli válasza gabx76 (#807) üzenetére


Geli
senior tag

woow :Y ilyen kell nekem!!! mikor lest tömeggyártásban? :D

(#846) DrGonzo22


DrGonzo22
őstag

Forgalmaznak valahol oyan billentyűzetet, amiről teljes egészében le van hagyva a numpad, de amúgy totál hagyományos kiosztású, usb-s csatlakozós, stb.?

(#847) moma


moma
őstag

Némileg off lesz. Sajna egy ásványvíz kibontása kapcsán ráment egy csomó víz a az MS Natural 4000 re és most néhány billentyű több betűt hoz be mint kellene. Pár napot hagytam állni, de eddig nem száradt ki. Szedtem már szét billentyűzetet, tudom is hogy mi lehet a gond. Csak ez mégis csak egy összetettebb darab és nem tudom össze e fogom tudni rakni. Szóval hagyjam még állni és ki fog száradni, vagy szedjem szét? :O Száradt már ki ibillentyűzet valakinek belátható időn belül? Főleg az lenne jó ha ilyen vagy hasonló összetettségű billentyűzet tulaj tuna bátorítani aki már szedett szét ilyet. Integra esetleg? ;]

we all deserve a bit of luck.

(#848) DrGonzo22 válasza moma (#847) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Ha megy a fűtés tedd fölé, és akkor tuti kiszárad, de ne érje közvetlen hő, vagy a hajszárító hideg fokozata is jó lehet. Én így (hajszárító) szárítottam ki vízbe esett számológépet, bepárásodott discman-t. A lényeg, hogy ne kapcsold be amíg vizes, mert akkor tönkremehet.

(#849) moma válasza DrGonzo22 (#848) üzenetére


moma
őstag

Köszi. Most ott pihen a radiátoron, meglátjuk mi lesz. Szerinted hány napot adjak neki? Valószínüleg a két vékony műanyag lemez közé ment be a víz és így nagyon kis felületen párolog csak...

we all deserve a bit of luck.

(#850) DrGonzo22 válasza moma (#849) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Azért én hajszárítóval is megpróbálnám. Sajnos megtippelni se tudom, hogy mikor szárad ki.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.