Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) nyunyu


nyunyu
félisten

Logitech regebbi, 27MHz-s radios billzetei kb. 3m-ig mukodtek, messzebb nem nagyon.
Ujabb, 2.4GHz-sekbol meg annyit sem nezek ki, tekintve hogy az MX Revolution mennyivel kenyesebb a 2.4GHz-s mini vevoje elhelyezesere, mint pl. az MX1000. (27MHz, FastRF)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1802) nyunyu válasza nyunyu (#1801) üzenetére


nyunyu
félisten

Egyszeru megkulonboztetni a 27MHz-seket a 2.4GHz-sektol: amelyik eger/billzet/vevo aljan van "connect" gomb, az 27MHz-s.
2.4GHz-s cuccok egyedi azonositoval rendelkeznek, ehhez gyarilag hozzaidomitjak a vevojet, ami utana CSAK azt az egy egeret/billzetet tudja kezelni.

Bar egyelore nem ugy tunik, hogy gyartananak 2.4GHz-s billzetet, ugyanis egyik desktopjukban sincs ujfajta, 2.4GHz-s eger. (MX620/MX Revo/VX Revo/VX Nano/V450/V320...)
Komolyabb egerrel szerelt cuccaik meg mar BT-sek.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1803) Dedkov76 válasza nyunyu (#1802) üzenetére


Dedkov76
tag

Köszi.Igazán az a bajom,hogy elmegyek venni és rámtukmálnak minden szart.Ez tuti jó lesz a legtöbb helyen ezt mondják az eladók.Tehát az érdekelne kinek mi a tapasztalata.Nincs kedvem potyára venni vmit ami nem is jó nekem.

"miért vagytok gyengék?"

(#1804) nyunyu válasza Dedkov76 (#1803) üzenetére


nyunyu
félisten

Gyakorlatilag barmelyik Logitech desktopot megveheted, ha meg nem eleg a 3 meter, akkor letezik USB hosszabbito is, aztan a lefedendo terulet felehez teszed a vevot.

Ja, arra nem art figyelni, hogy FastRF-es legyen az egere, mert a regebbi 27MHz-sek adatatvitele eleg lassu.

Tehat amelyik keszletben MX700/MX1000/MX600/MX610/LX7/LX8 van, az barmelyik johet.

De pl. az olcso Desktop EX110-nek lassu az egere.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1805) nyunyu válasza nyunyu (#1804) üzenetére


nyunyu
félisten

De pl. az olcso Desktop EX110-nek lassu az egere.

Vagy megsem?

Ugy tunik, idokozben frissitettek a Cordless Optical Mouse szeriat.
Az regi M-RR67A kodu eger, amire en emlekeztem, az tenyleg nem FastRF, de az ujabb M-RAT95A/M-RAF95 jelzesuek viszont mar FastRF vevovel rendelkeznek.
(Formara persze tovabbra is megmaradt a legalabb 8 evvel ezelotti Cordless Wheel Mouse kasztnija, ezert nem tunt fel elso ranezesre...)

Itt egy regi lista, melyik Logitech vevo melyik billzet+egerhez jo.

Nem teljes, mivel gyakorlatban az MX700 vevojevel rendesen mukodik az MX1000 is, sot lassan ugyan, de tolteni is tudja.
(Forditva is mukodik, csak az MX1000 toltoje nem tudja tolteni az MX700-at, mert maskepp van bevagva az eger alja.)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1806) #70616832


#70616832
törölt tag

Sziasztok!
Éredekelne engem egy vezeték nélküli, slim, magyar kiosztásos billentyűzet, egér nélkül lehetőleg 10k alatt. Létezik ilyen, a Tesco-s Labtec szetten kívül? :DD
Köszi!

(#1807) Traxx


Traxx
őstag

Hali!

Gondolkodunk vezeték nélküli bill és egér vásárlásán, és mivel a bill. a méretesebb darab, ezért kérdezném itt :) A helyzet elég speciális, mivel azt szeretnénk megoldani, hogy az emeleten van a gép, a nappaliban, alul meg az LCD tv, és a tv-n kellene játszogatni... :B A gépet viszont leköltöztetni a földszintre esélytelen.

Átvisz ennyit egy billentyűzet, vagy hamvába holt projekt lenne a dolog? És ha működne, akkor milyet lenne érdemes venni?

Köszi előre is :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#1808) nyunyu válasza #70616832 (#1806) üzenetére


nyunyu
félisten

Multkor linkelt MS Wireless Optical Desktop 3000 majdnem belefer a 10k-ba.
Viszont eger nelkul nem uszod meg.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1809) nyunyu válasza Traxx (#1807) üzenetére


nyunyu
félisten

Gondolkodunk vezeték nélküli bill és egér vásárlásán, és mivel a bill. a méretesebb darab, ezért kérdezném itt :) A helyzet elég speciális, mivel azt szeretnénk megoldani, hogy az emeleten van a gép, a nappaliban, alul meg az LCD tv, és a tv-n kellene játszogatni... A gépet viszont leköltöztetni a földszintre esélytelen.

Eleg eselytelen.

Anno a Cordless Desktop Comfortomnak volt kozvetlen ralatassal ~3m a hatotavolsaga, de ha atvittem a billzetet a szomszed furdoszobaba, akkor siman lecsokkent 2-re a kozben levo fal+csempe miatt.
Te meg egy koztudottan radioval kompatibilis vasbeton fodemet akarsz atloni...

Esetleg egy combosabb BlueTooth cuccal megoldhato, azoknak alapbol 10m szokott lenni a lotavolsaguk, de parezerert lehet kapni 100m-es donglet is.
Viszont a BT adatatvitele lassabb, mint a FastRF egereke, FPS-re total alkalmatlan...

Vagy ha ugy sem megy, akkor fodem atfur, USB madzag lehuz, aztan lentre is keritesz egy vevot.
Sima vezeteknelkuli billzet+egerhez mondjuk eleg maceras +1 vevot szerezni (gyakorlatilag kell venni megegy vele kompatibilis desktopot...), BT-vel egyszerubb, mivel barmilyen dongle jo.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1810) Amur


Amur
addikt

üdv! rádiós billentyűzetet mi zavarhatja? mobil,bluetooth vevő? mert időnként a bill. "elmegy" majd magához tér pár másodperc múlva,de ez aktív használat közben, tehát pl gépelek,leütők pár betüt,semmi reakció majd kiír 3 azonos betűt...az iránybill.ek is gyakran meghülyűlnek...tipp? Vagy magától is akadozhat? egyébként Genius GK-04004/K típusú.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1811) nyunyu válasza Amur (#1810) üzenetére


nyunyu
félisten

Hasznalati utasitas mit mond? Azt, hogy tedd a vevot a geptol minimum 20-30 centire.
Meg az sem art, ha nem egy 21"-es CRT moge rejted...

Ugyanis a nagy femdobozok arnyekolnak. -> kihagy.

Egyeb zavarast nehezen tudok elkepzelni, hacsak nincs a szomszednak valami radiotaviranyitasu jatekautoja/modellrepuloje, ami szinten a szabadon hasznalhato 27MHz-s savot hasznalja.
(Komolyabb modelleke mar nem azt.)

GSM nem jellemzo, mert az 900 vagy 1800MHz kornyeke. (Mondjuk cellavaltaskor/hivasfogadaskor/hivasfelepiteskor tudnak erdekes jelensegeket produkalni kozvetlenul a telefon melle rakott elektromos kutyuk...)
BT/WiFi sem jellemzo, mert azok meg 2.4GHz.
(BT/WiFi elvileg zavarhatja az ujabb, 2.4GHz radioval szerelt egereket (MX620/VX Nano/VX Revo/MX Revo), gyakorlatilag meg nem nagyon, mert ugrokodos kodolast hasznalnak az adatatvitelre, igy elvileg nagy hatterzajbol is ki birja hamozni a vevo az adott eger forgalmat.)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1812) gkaroly1984


gkaroly1984
csendes tag

Tud valaki ajánlani nekem egy olyan billentyűzetet, ami a következőknek megfelel?
- Szabványos, magyar, home-end, stb. helyén van,
- Nincs csuklótámasza (space billentyű alatt egyből "lecsapva", semmi 2-3-4-cm-es szegély),
- Van rajta valami mutogató eszköz (touchpad, vagy pöcökegér),
- Az árától se kapjak lehetőleg sírógörcsöt. Max. 8-10 esetleg 12 ezerért.
- Az, hogy vezetékes, vagy anélküli majdnem mindegy.

Van ilyen? Ha lehet konkrét típust mondva, és esetleg linket, beszerzési helyet.

Köszönöm. :)

Charlos

(#1813) Amur válasza nyunyu (#1811) üzenetére


Amur
addikt

nem kaptam használatit,mert bemutatódarabot hoztam kedvezménnyel,de tényleg pár centire van a vevő a géptől,máris rakom messzebb! köszi a segítséget,valószínüleg ez lesz a gond! de azért a bluetooth dongle-t is kihuztam,biztos ami biztos! :)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1814) Syde


Syde
tag

Megtudná nekem mondani, valaki hogy ez a kép milyen billentyűzetről készült? Logitech G15-öt írnak, de nem inkább G11-re hasonlít.

(#1815) Syde válasza Syde (#1814) üzenetére


Syde
tag

Megtaláltam [link] Nem tudja valaki megmondnai, hogy hol lehetne ezt még újonnan beszerezni?

üdv:
Syde

(#1816) Ndruu válasza Syde (#1815) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Szuper kis billentyűzet ez a G15... Nekem is ilyen van.

Az újak közül itt mazsolázhatsz. [link]

Használtan kicsit olcsóbb:U
1
2
3

G15 Refresh is van már, az kicsit másabb, meg kicsit drágább is.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#1817) nyunyu válasza Syde (#1815) üzenetére


nyunyu
félisten

Eleg eselytelen, mivel mar jo 1-2 eve levaltotta az uj G15

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1818) Syde


Syde
tag

Igen néztem az újabb válltozatot, de nekem nem tetszik. SZVSZ visszafejlődés, mind design-ban, mind a gombok elhelyezésében . Mindegy, hátha lehet még valahol újonnan kapni...

Köszönöm a linkeket mellesleg, de a használt billentyűzet valahogy nem az igazi.

[ Szerkesztve ]

(#1819) Ndruu válasza Syde (#1818) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ott van a link... argep.hu-n vagy arukereso.hu-n beírod hogy G15 és a legolcsóbb helyeken meg lehet venni újonnan.

Harrrr!!!!

(#1820) nyunyu válasza Ndruu (#1819) üzenetére


nyunyu
félisten

Az ujfajta, neki nem tetszo G15-ot, nem a regi fajtat...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1821) Ndruu válasza nyunyu (#1820) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Azért egy telefont vagy mailt megér az ügy, ugyanis amikor még épphogycsak megjelent a G15 Refresh, akkor pár helyen a G15 Refresh képével hirdették a régi G15-öt. Volt is sok bocsánatkérés a boltokban... Biztosan van olyan bolt, ahol akad még elfekvőben egy-két régi G15...

Harrrr!!!!

(#1822) GD


GD
őstag

üdv!
[link]
erről a cuccról mi a vélemény? valaki nyomkorászta már élőben?
halk és puha lapos billentyűzetre hajtok, ala laptop fíling

(#1823) Amur


Amur
addikt

a 2éves kisfiam megoldotta a vezetéknélküli bill.problémám:
beleöntött egy pohár teát,így teljesen meghülyült,backspace helyett ű betűt ír,számbill.ek leütésére 3-4 különböző számot ír egyszerre stb..,elemet kikaptam és fejjel lefelé forditva feltettem a szekrény tetejére,elővettem a leharcolt deluxe-omat,van rá esély hogy kiszáradás után rendbejön,vagy erre már fakereszt? :F :W :O :(

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1824) Ndruu válasza GD (#1822) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A Genius slim billentyűzetek elég jóra sikerültek, nem olyan hangosak, mint a normál billentyűi (pl. KB-16e). Könnyen járnak a gombok, viszont azt mondják, hogy nem kényelmes rajta sokáig gépelni... Pötyögni jó, de esszéket ne írjon rajta az ember, mert szétveri az ujjait (rövid a gombok útja).

Fukar boltban nyomkorásztam már egy ilyen kis Genius-t, nem ez volt a leghalkabb, de azért csendesebb mint egy G15. Ki kell próbálni, MédiaM-ban vagy Fukarban lehet nyomkorászni... Viszont ne ott vedd meg, mert dupla áron adják...

Harrrr!!!!

(#1825) Ndruu válasza Amur (#1823) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Érdemes szétszedni, mert még ha ki is szárad, attól még ugyanúgy ragadni fog.

A gombok egyszerűen kipattinthatóak, ki lehet az alatta lévő részt törölni. Lehet, hogy a fólia is beázott, akkor az egészet szét kell kapni és kiszárítani egy hajszárítóval.
A gyerekre meg nem haragudni ám! ;)

Harrrr!!!!

(#1826) nyunyu válasza Amur (#1823) üzenetére


nyunyu
félisten

van rá esély hogy kiszáradás után rendbejön,vagy erre már fakereszt?

Ha nem folyott be a tea a foliaerintkezok retegei koze, akkor van ra esely, hogy ovatos eltorolgetes+kiszaradas utan nem lesz zarlatos. (most az, azert ir osszevissza.)
De ha a retegek koze befolyt, akkor valoszinuleg kuka.

Ha szetszeded+retegenkent megtorolgeted, akkor jo esellyel serul a folia/korrodalodik a muanyagra felgozolt femreteg, javitani meg nem lehet...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1827) nyunyu válasza Ndruu (#1824) üzenetére


nyunyu
félisten

A Genius slim billentyűzetek elég jóra sikerültek, nem olyan hangosak, mint a normál billentyűi (pl. KB-16e).

Ha a SlimStar nem hangos, akkor vajon milyenek lehetnek a normalis billentyui?

Engem legalabbis siman ki lehetett kergetni az irodabol, ha kollega leult a gepe ele, es nekiallt kopacsolni a SlimStaron.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1828) Ndruu válasza nyunyu (#1827) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A normál billentyűi hangosak... Azt én is tudom, le is cseréltem, mert én sem bírtam. De a Slim halkabb.
"elég jóra" - nem a legjobb, de halkabb, mint a normál

A kollégának meg meg kell tanítani, hogy hogy gépeljen. Ugyanis a leírtak alapján veri a gombokat, azért olyan hangos.

Külső szemlélőnek úgy tűnhet, mintha vitáznánk, de nem... Csak megbeszéljük:)

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#1829) nyunyu válasza Ndruu (#1828) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem tudom, amikor en ultem oda, akkor is kemenyen kopogott, holott az itthoni Ergo4000-nek alig van hangja.
Igaz, laptopbillzeten en sem tudok rendesen gepelni, mert nagyon hianyzik a megszokott utja a gomboknak.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1830) nyunyu


nyunyu
félisten

Anyam billzetkezelesi szokasain szoktam jokat mosolyogni, nagyon latszik rajta a gepironoi multja, ugyanis nem hasznalja a nullat, hanem kis "o"-t ir helyette. Pl. 2oo8. :))
(Tizenpar evig pufolt Erika mechanikus irogepen nem volt 0 billentyu.)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1831) GD


GD
őstag

oké, esetleg konkrét javaslat? tróger nagyáruházakba csak szemfényvesztő meg lowend vackok vannak általában..

(#1832) Amur válasza Ndruu (#1825) üzenetére


Amur
addikt

dehogy haragszom a gyerköcre! 2évesen még szeleburdi! :K

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1833) attrax


attrax
aktív tag

Srácok ilyet még nem b**tam.Nem megy a le-fel gomb a billemen.Ilyet!!???Ma vettem észre.
Most aztán vehetek másikat.Mér pont a le/fel gomb??? :Y

Unterschreiben

(#1834) Oldmobil


Oldmobil
aktív tag

Sziasztok!
Elég sok billentyűzetet megnéztem már, de eddig csak néhány A4Tech modellt találtam, ami részben megfelelne a következőknek:
-normál ins/del/stb. gombcsoport
-kétsoros enter
-nem szemont a többi extra gomb, de nem baj ha nincsenek
-USB 2.0 HUB minimum 2 aljzattal!
Nos ez tuóbbi a legnehezebb, mert az A4Tech multimédiás billentyűin is csak 1 db aljzatot látok (KL-23, KL-7, KL-45), a többi gyártónál mintha ismeretlen lenne ez a funkció.
Van esetleg jobb ötletetek?
Köszi,

(#1835) nyunyu válasza Oldmobil (#1834) üzenetére


nyunyu
félisten

Genius SlimStar Pro-n 2 USB van, de hogy 2.0-e, azt nem tudom.
Mindenesetre en utalom a kopogo hangjat, meg a rovid gombjait.

Csak az a kerdes, hogy egyaltalan lehet-e meg kapni, hiszen legalabb 3-4 eves modell.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1836) Oldmobil válasza nyunyu (#1835) üzenetére


Oldmobil
aktív tag

Köszi, ez tetszik, egészen pofás, utánanéztem, lehet is kapni! Majd egy boltban kipróbálom, hogy kényelmes-e nekem és hogy mennyire kopog. Nem tudnád kideríteni, hogy USB 2.0-e? A neten sehol nem találtam erre vonatkozó infót, mindenhol csak azt írják, hogy USB HUB...
Üdv,

(#1837) phpmoli


phpmoli
tag

hello, tud valaki magyarorszag teruleten kaphato amerikai (nem brit) kiosztasu billentyuzetet 10000ft alatt? barmilyet.

tovabbi extra igenyek a fontossag sorrendjeben:
-vezeteknelkuli
-ceruzaakkus
-dongle adapter
-standard kiosztas
-keypad nelkuli (tenyleg, miert mindig a kurzorgombokat veszik le a keypad helyett?)
-integralt csikloeger
-AA akkus
-csuklotamasz nelkuli

plz hlp thx

(#1838) nyunyu válasza phpmoli (#1837) üzenetére


nyunyu
félisten

Logitechnek a vezeteknelkuli PS3 billzete? (Megy PCn is)

Igaz, azon tapipad van, nem csikloeger.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1839) nyunyu válasza nyunyu (#1838) üzenetére


nyunyu
félisten

Ize, a sima MediaBoardra gondoltam, nem a kekfogu Prora.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1840) nyunyu


nyunyu
félisten

Egyebkent meg a brit kiosztasu billzet errefele eleg ritka, ugy kell vadaszni, "angol" billzetek 99%-a ugyanis amerikai/nemzetkozi kiosztasu.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1841) phpmoli válasza nyunyu (#1840) üzenetére


phpmoli
tag

koszonom! amerikait keresek, nem britet.
logitechrol szo sem lehet, mert eddig az osszes 4 darab (10000ft folotti) termekebol 4 darab tonkrement. inkabb valami tenyleg minosegit valodi ar/ertek arannyal.

[ Szerkesztve ]

(#1842) Oldmobil válasza Oldmobil (#1836) üzenetére


Oldmobil
aktív tag

Sajnos nem 2.0-ás HUB van rajta, és nem is találtam olyat, amin lenne minimum kétportos USB2 HUB és billenyűzetként is megállná a helyét, így az lesz, hogy veszek egy jó USB billentyűzetet meg egy külön HUB-ot, és ráragasztom az aljára szigszalaggal :P

(#1843) nyunyu válasza Oldmobil (#1842) üzenetére


nyunyu
félisten

Minek azt a billzet aljara celluxozni?

Ezt odarakod a monitor melle, aztan a kave/tea melegentartasa is meg van oldva. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1844) Oldmobil válasza nyunyu (#1843) üzenetére


Oldmobil
aktív tag

Rohanok és veszek :)) :))

(#1845) czanga


czanga
őstag

hali!
Rendelkezem egy acer extensa 5620as notival, és beleszerettem a notebook billentyűzetbe! Ezért próbálok olyan usb-s vezetékes bill-t találni, ami a leginkább hajaz egy jobb fajta noti bill-re. Tudtok segíteni, hogy mit érdemes venni?

(#1846) Cyrin válasza czanga (#1845) üzenetére


Cyrin
addikt

Én ezt választottam anno, kinézet, billentyűkomfort, és összerakási minőség alapján.

(#1847) czanga válasza Cyrin (#1846) üzenetére


czanga
őstag

köszi!
nemrossz, ezt néztem én is. minden esetre várok másoktól is ötleteket, mert ugye többől érdemes választani.. :DD
pl erről mi a véleményetek/tapasztalatotok?
[link]

(#1848) Cyrin válasza czanga (#1847) üzenetére


Cyrin
addikt

Igazából ki kéne próbálni őket valóságban.

(#1849) mindfreak válasza czanga (#1847) üzenetére


mindfreak
őstag

A Logitech Slim az nagyon jó minőségű, tapintású szerintem, de én nem szerettem mert nagyon egyben vannak rajta a gombok, ha nem vagy hozzászokva akkor nem jó vétel, mert nagyon nehéz megszokni. Játékhoz különösen nem ajánlott.

(#1850) nyunyu válasza czanga (#1847) üzenetére


nyunyu
félisten

Ugyanazt sokkal olcsobban megkapod Labtec UltraFlat neven, nem erdemes Logitechet venni.

Mindossze annyi a kulonbseg, hogy a kesobb Logitech neven kiadott valtozatrol lesporoltak a media gombokat, meg lecsereltek az igenytelenul egyszeru, takaritast nem igenylo muanyag felsoreszt csilivili ujjlenyomatgyujtore, aztan 2x annyit kernek erte :))
(Labtec: 2+fa, Logitech 3.5+fa)

Egyebkent ezek gumiharangos mechanikasok, nem ollosok. (Jobb notibillzetek altalaban ollos mechanikasok)

Hosszutavu gepelesre szerintem alkalmatlan, meg a tomoritett kiosztasat sem tudtam megszokni, mindig keresni kellett rajta a pgup/pgdn/ins/home-ot. :(

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.