Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Digitális fényképezés  »  Micro Four Thirds (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#59171) jjeahh válasza mano42 (#59169) üzenetére


jjeahh
nagyúr

szal erdélyi vagy? bár maros egy picit még mindíg messze van ahhoz, hogy csak úgy ideadj egy gépet :D amúgy tényleg kell egyeztessek apámmal ha hazajön (ő szeretne vásárolni), hogy ennyit rászán-e, nameg nem egy gépet szeretne, hanem egy modellből többet, gondolom 2-3-at minimum, legalábbis így értettem a délután, amikor beszéltem vele.
a manuális videó mód baró, nem tudtam, hogy tud ilyent... a menüjét nézegettem valamelyik oldalon de nem láttam ilyen menüpontot benne, szal ezek szerint elnéztem.

Marseille199: :Y remélem én sose jutok idáig vele, de várom a fejleményeket, sikerül-e megjavítani, mert az enyém még műkszik, de baromira félek, hogy meghal ennek is a tárcsája :D

más: megjött amúgy a gagyi kínai ebay-es wansen rádiós vakukioldóm, és tökéletesen műkszik, ennyit sztem bőven megér, csak majd kell vegyek rá a metz 24 helyett valami régi olcsó manuális vakut sztem, amin lehet állítani a villantás erősségét stb mert a kis metz csak vázról kezelhető, a kioldó meg sima középérintkezős, így teljes fényerővel villan...

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Útvonal

Fórumok  »  Digitális fényképezés  »  Micro Four Thirds (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.