Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4976) Lacccca87


Lacccca87
őstag

Köszönöm az előző kérdésemre a válaszokat. Kicsit utánanéztem a témának de még mindig nem tudtam dönteni :D

Szóval akkor 45K körényékén az Xperiea U a nyerő ahogy irtátok, utána is néztem de lenne 1-2 kérdésem ezzel kapcsolatban.
1. mennyi is pontosan a belső memóriája? Van ahol 8 Gb ot írnak de a T-mobile oldalán csak 4Gb van. Ez ugye fontos lenne mert nem bővíthető kártyával.
2. Ha jól emlékszem akkor Gingerbread rendszerrel szálíltják (ami az android 2.4 vagy 2.3 nem tudom), de ahogy nézem az adnroid már 4.x.x verziónál tart, nem nagy lemaradás ez funkciókban? ( nem értek a droid hoz ezért kérdem) , vagy már lehet frissíteni?

Végezetül még 1 kérdés ha esetleg alacsonyabb árkategóriába nézelődnék akkor megérné e T -nél kapható dominócsomagos Huawei Ascend Y200 22K-ért? (mondjuk ez hogy hasonul a Galaxy Ace-hez?, azért ehhez mert ilyen van a környezetemben és ebből tudok kiindulni összehasonlítani )

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.