Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4988) Antonio


Antonio
senior tag

sziasztok

Elég gyorsan kellene döntenem céges mobil ügyében
ebben kérném a segítségeteket.

Ár szempontjából viszonylag szabad kezem van (Androidos megoldásokban gondolkodom) az alábbiakat néztem ki. Csak Samu, HTC, Sony jöhet szóba

1. legfelső (ár) kategória:
Samsung Galaxy S3 : ezzel igazából csak 1 bajom van a mérete (és a többi csúcs kategóriásnál is), sajnos nem nagyon tudtam kipróbálni üzletben zsebbe rakni, stb, minden másban jobban megfelel mint a konkurencia (főleg az aksi mérete cserélhetősége miatt billent HTC one X ről erre.) Sony Xperia T?

2. szint
- Samsung Galaxy S2: : ennek már kulturált a mérete+ még épp elég jó levelezés lecsekolásához íráshoz böngészéshez. Egyedül az a tudat zavar :U hogy már több mint 1 éves modell, és vannak nála papíron jobbak lásd a köv 2. (és szimpatikusabb hogy ugyancsak cserélhető az aksi + memo kártya)
- HTC one S?
- Sony xperia S?

Tehát
délután még próbálok zsebre rakni S3-ast, (de félek nem adnak sehol erre a célra max biztosító vezetékkel együtt ami nem az igazi) erre a méret dologra kérnék véleményt tapasztalatot

2 kategóriában általános dolgokhoz (telefon/net/levelezés +gps) aksi időtartam figyelembe vételével a 2 újabb - HTC one S? - Sony xperia S? érezhető előnyben vannak régebbi samu 2 -vel szemben (gyorsabb jobb aksi stb) egy átlagos felhasználó számára?

köszönöm a válaszokat

[ Szerkesztve ]

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.