Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50189) bb.bocs válasza Gömbike (#50187) üzenetére


bb.bocs
őstag

értem. holnap pár b ruha megy bele reggel, és ráengedek egy rövidebb programot ( időt nem ír sajnos, így a fene tudja mennyi lesz az) mivel a mostani program bődületes 5.5 óra volt, egyrészt fölösleges az előmosás, és a 3 órás szárítás :D viszont azt néztem hogy egy csomó programnál nem lehet kikapcsolni az előmosást és a szárítást. (fura) lg... esetleg ha megosztanátok k milyen programot használni aki lg tulajdonos, mosáshoz szárításhoz, ami nem 5 óra de hatékony vagy valaki letudja írni hogy melyik program mennyi idő azt megköszönném. kicsit kezd zaklatni a dolog :D van egy hú de faja kussolós mosógép "jó áron" erre atomfizika kell hozzá. válogass ruhát, szín, anyag, zoknik gatyák pólók nadrágok pulcsik színek szerint :D éééééés ezeket külön mosd ki :D éééééés a cuccok felét mert xarul szárít :D éééés találd ki melyik program hány évet vesz igénybe, éééés vagy 5 mosást indíts el,miután szortíroztál :D van aki tényleg ezt csinálja? égi gépnél bedobtuk, egy programot választottunk ami tetszett, ott külön lehetett állítani mindent. mosott meg centrifugázott.. egy programot használtunk évekig :D értem én hogy tök jó modern meg minden, de annyira bonyolult , hogy egy nap kell ahhoz hogy valamit kimoss :Djó lenne a tapaszatalat hogy vegyeset mivel mossak ami nem 5 óra és nem gyűri szét . a féladag ruha ár meglesz most... (atomfizika bakker) köszi.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.