Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43199) sepsi0


sepsi0
őstag

Sziasztok!

Porszívót tervezünk venni, feleségem olyan 20eft környékén gondolkozott, de én elmennék akár 40eft-ig is, csak legyen jó. Eddig Samu vizes és Clatronic tartályos volt (volt LG takarító gép is, de olyan már nincs és nagyon drága). 80m2 a ház, ezért is van 2db gép. Samu, hát egy kalap kaki, a márkát is kerülöm már....

Amit eddig itt néztem\tünk:
- Electrolux EEG41CB EasyGo
- Rowenta RO3927

Ugye ezek a 20eft-os kategóriák. Mint írtam, mennék én feljebb is, ha van értelme, de Miele nem kell.
Sencor, hát nem tudom.

A lényeg, tapasztalatok alapján legyen jó, ne legyen egy vagyon a porzsák (üzemeltetési költség).
Tényleg porzsák, szabad venni után gyártottat, vagy csak eredeti, ha igen akkor melyiket?

Elég nehéz itt keresni, több oldalt visszaolvastam, de ugye ömlesztve van minden háztartási gép, összefoglalóban pedig kevés típus van... Egyszer lesz Xiaomi robot is, de most a levegő szűrő van tervben (3db).

Köszönöm! :R

Esetleg egy excel táblás ajánlott gépek jó lenne (pl egér topik), tudom plusz meló, nem is merném kérni csak említem. :B

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.