Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42643) flegga92 válasza tibbike01 (#42637) üzenetére


flegga92
senior tag

Hozzá adott turbó kefe ér valamit szőnyegen? Tudom, hogy nem egészen erre való, de néha jó lenne átszaladni vele.

Olvastam több véleménynél is, hogy lejár a szívófej. Nem nagy kaland orvosolni, de azért bosszantó tud lenni.

A korábban említett Miele gép volt kiszemelve nálam is, de annyit van ajánlva, hogy elgondolkoztam rajta.

A mostani Samsung porzsák nélkülitől már a sírás kerülget, szabadulni akarok tőle.
Pár hete vettünk a Lidl-ben egy 2 az 1 ben morzsa/rúd porszívót a napi gyors takarításra, mostanában az megy, így elég 2 hetente a Samsungot elővenni.
Meglepően erős, kemény padlón hibátlan, sarkokhoz ki kell venni és morzsa porszívóként felszívni. Szőnyegen elmegy kategória, az elektromos kefe sokat segít rengeteg hajszálat összeszedett. Max fokozaton kb 20 percet bír, LED világítás, állvány. 20k-t megért számomra.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.