Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3390) Ariadne válasza csemberlen (#3384) üzenetére


Ariadne
őstag

Tűzhelyről, egész pontosan ha különálló egységekről van szó, főzőlapról beszéltem, abból a gázos egyértelműen jobb. Kerámialapos villanytűzhelyt (=főzőlapot) használtam rövidebb ideig, iszonyú macera volt a tisztítása és rém lassú volt, utáltam...

Sütőből persze a villanyos a nyerő, ez nem is volt kérdés, gázos sütőt már nem is tudom, lehet-e kapni egyáltalán. Az viszont sajnos tény, hogy drága üzemeltetni, ez nem mindegy, ha sütős-főzős anyunak keres az ember cuccot, de sütőből egyszerűen nincs más.
Mirelit pizza meg broáf...

mod.: Indukciósat meg nem nagyon jó javasolni ebben az esetben, ha elolvassátok azt is, kinek kell. Ha az ember háziasszonyként évek sőt évtizedek óta használja az edényeit, nem jó ötlet olyan tűzhelyet (oké, főzőlapot, hogy egyértelmű legyen) venni, amire nem biztos, hogy mind jó... Ti férfiak vagytok, nektek lehet mindegy, de háziasszony szemszögből nagyon nem... :U

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.