Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60301) ProgenXL válasza Dahkteromar (#60300) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ami igaz lehet a social statja alapján is.

Gunner for life

(#60302) hegyipapa válasza Dahkteromar (#60300) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Köszi hogy jelezted. Mivel itt a fórumon nem találtam hogy jelentkezett volna, és szerintem nem is magyar, meg csalt is, így megy a kukába.

(#60303) Bjørgersson válasza Dahkteromar (#60300) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Honnan tudod, hogy o volt? Lehet, hogy valaki mas volt a csalo, csak Niko neveben dobalta a pendzt.

Nem szoltam, valamiert nem mutatta az elozo ket hozzaszolast ez a csoda uj forum. :))

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#60304) Segal válasza Bjørgersson (#60303) üzenetére


Segal
veterán

Elég hülyén van megcsinálva ha a fenti nyilakkal ugrassz a végére akkor az utolsó teljes 50 hsz-t mutatja és a megkezdett (jelen esetben kettőt) nem. Én is sz*ptam már be hogy nagy lelkesen segítettem egy kérdezőnek aztán amikor befrissítette az oldalt akkor láttam hogy már többen megtették :)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#60305) CJ4567 válasza Dahkteromar (#60300) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem értem, minek rohannak annyira a pénzdrop után, mikor 60k-nál transaction errort ír.

No Sana No Life

(#60306) Mr.Csizmás válasza CJ4567 (#60305) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

arról a játékról beszélünk, ahol RPG-vel és minigunnal (ammunation árakat lesd) kergetnek 1-9k-s bountyért? :DD sok játékos meg hörcsög, ilyen apróságokért szaladgál, miközben egy buzzardos headhunterrel megkeresi a többszörösét ua. idő alatt...

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#60307) Segal válasza Mr.Csizmás (#60306) üzenetére


Segal
veterán

K/D aranyt javitja:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#60308) CJ4567 válasza Mr.Csizmás (#60306) üzenetére


CJ4567
veterán

Én public lobbyban inkább kiírom, hogy öljenek meg, ha bounty van rajtam, és vége, mint valami fontosabb dolog közben kezdjenek el engem lőni. :D

No Sana No Life

(#60309) HussarF válasza Dahkteromar (#60300) üzenetére

Volt még egy PHHU-s srác, ő meg ott könyörgött a pénzért a moddereknek a múltkor. Asszem vmi R betűs neve volt, te csináltál róla screenshotot is, nem?

(#60310) Plata válasza Mr.Csizmás (#60306) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom fent voltál-e akkor amikor Ph-s sessionban volt valamelyik tagon bounty,oszt valami gyökér orbital cannonnal ölte meg miatta. :D
Az sem volt százas.

(#60311) Mr.Csizmás válasza Plata (#60310) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

igen... :U :W

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#60312) Bjørgersson válasza Segal (#60304) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A topik neve melletti kis ertesito "bubira" nyomtam, de hat ez sem szazas. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#60313) Dahkteromar válasza Bjørgersson (#60303) üzenetére


Dahkteromar
csendes tag

A korábbi chat szövegből egyértleműen kiderült. Neki könyörögtek a pénzért, meg ő mondta, hogy gyűljenek oda hozzá, mert ad.

HussarF: az rolay07 volt

[ Szerkesztve ]

(#60314) Kender23


Kender23
aktív tag

Sziasztok .

Feltörték az accautom , de sikerült visszaszerezni .

Szerencsére nem ért nagy kár 1-2 autó volt ideje eladni a gyökérnek + kilépett a Crewből és törölte a friends- listet is .

Lacko77777 nevét tudtam fejből , neki már jeleztem a problémát .

ha van rá mód légyszíves vegyetek vissza .

TegRazor a nevem .

Most annakokáért mit késedelmezel? Kelj fel és keresztelkedjél meg és mosd le a te bűneidet, segítségül híván az Úrnak nevét.

(#60315) Plata válasza Kender23 (#60314) üzenetére


Plata
félisten

Wow,akkor már értem a dógot.
Már mint azt hogy miért panaszkodtak rád,mert nem is te voltál.

(#60316) Kender23 válasza Plata (#60315) üzenetére


Kender23
aktív tag

Rám nem hiszem hogy panaszkodtak , mivel ez a lopás nem tartott tovább 10 percnél :)

Miért kire milyen panasz volt ?

Most annakokáért mit késedelmezel? Kelj fel és keresztelkedjél meg és mosd le a te bűneidet, segítségül híván az Úrnak nevét.

(#60317) HussarF válasza Kender23 (#60316) üzenetére

Hogy vetted észre olyan gyorsan?

Meg hogy szerezték meg az adataidat? Csak nem valami kétes helyre akartál regisztrálni vele előnyökért cserébe? ;]

[ Szerkesztve ]

(#60318) szTotyy válasza Kender23 (#60316) üzenetére


szTotyy
őstag

Én azért lennék kíváncsi, hogy mi, s hogyan történt, milyen folyamat, milyen levelezés játszódott le abban a 10 percben, hogy ha esetleg velem vagy innen mással ez megtörténne, akkor tudjunk minél hamarabb és megfelelően reagálni.
Amúgy én már ismét felvettelek a barátlistára. Jó, hogy nem cseszte szét a profilodoat.

[ Szerkesztve ]

(#60319) hegyipapa válasza Kender23 (#60314) üzenetére


hegyipapa
senior tag

El is van intézve ;)

[ Szerkesztve ]

(#60320) MrYoniko válasza hegyipapa (#60319) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Vezetőségi felülvizsgálatot kérek, protekció szag van... ;) :DD

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#60321) Plata válasza Kender23 (#60316) üzenetére


Plata
félisten

Nekem írták hogy meg támadtad és nem válaszoltál neki amikor rád írt.

(#60322) szTotyy válasza Plata (#60321) üzenetére


szTotyy
őstag

Csak Ucil válláról leveszem egy kicsit a terhet. :DDD

Lehet csak épp részeg volt, vagy bal lábbal kelt fel :)

[ Szerkesztve ]

(#60323) HussarF válasza szTotyy (#60322) üzenetére

;] ;]

(#60324) Kiskokó válasza hegyipapa (#60302) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ilyen egyáltalán hogy került be ? :DDD

A niko az jelentkezett itt is amúgy ?
Bye bye

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#60325) Plata válasza szTotyy (#60322) üzenetére


Plata
félisten

Bocsi de erre most nem tudok reagálni.
Hazafelé vettem egy óriás pizzát,oszt megettem szőröstül bőröstül,dobozostul,így most max annyit tudok tenni hogy hümmögök.
Megfelel?Hümm.Sőt hümm hümm.
De ha gondolod keresek neked valami grammar názi csoportot.
Asszem így szokták írni,ha nem majd kijavítasz,jobb dógod úgysincs. :R
Esetleg felajánlok egy Competitive Wargames Mark ládát.
Most kaptam. :P

[ Szerkesztve ]

(#60326) Bjørgersson válasza Dahkteromar (#60313) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ok, nem szoltam. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#60327) szTotyy válasza Plata (#60325) üzenetére


szTotyy
őstag

Jóvanmá' meg ne sértődjééé'!! Tudom, hogy nem sértődtél meg! Melóban vagyok, ennyit a jobb dologról. :D
Nem tudom milyen az a láda, de elfogadom. Mindig is egy saját, különleges nevű ládára vágytam! :))

És csak, hogy ne tiszta off legyek.:
Lehet, hogy elsuhantak az illetékesek felette, ezért inkább leírom mégegyszer. A Freeknight által nemrég linkelt MC termelésről szóló táblázatot nem lehetne az összefoglalóba belinkelni? Biztos még vagy ezren fognak erre vonatkozóan kérdéseket feltenni a jövőben. Nem követelőzni akarok, csak halkan kérdem.. :B

[ Szerkesztve ]

(#60328) Plata válasza szTotyy (#60327) üzenetére


Plata
félisten

Nem sértődtem meg,most nem is tudok,úgy be zabáltam hogy most még megsértődni sem tudok. :D
Az orvos azt mondta nem ehetek annyi tésztás kaját,meg fogyókúráznom kéne meg teljes kiőrlésű anyám kínját enni,ezért még utoljára sutyiban bezabáltam egy pizzát. :D

Jött ma valami frissítés?Social Club frissít.

[ Szerkesztve ]

(#60329) szTotyy válasza Plata (#60328) üzenetére


szTotyy
őstag

Semmi nem jött, csak most lopják a te accountodat is, azért próbál frissíteni.. ;]
Amúgy meg ne koplaljál, hanem sportoljál! Persze tudom, 40 környékén már könnyen lerakódik pár kiló a pocakra. Pizzáról ne mondj le, az létfontosságú az emberi szervezet számára, anélkül hibásan működhet! Nincs abban semmi káros: tészta, hús, meg zöldség

[ Szerkesztve ]

(#60330) Nyethuszar válasza Plata (#60328) üzenetére


Nyethuszar
tag

Jött igen, majdnem 70 mega.. Ja elkezdi a frissítést aztán exe hibával eldobja a launcher magát olyan 40+ mega körül.. Grat Rockstar..
up: 40.95mb-nál

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#60331) MrYoniko válasza Plata (#60325) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Hát ma összejátszanak a csillagok, csak mert melóban és is flamós lettem, így pizzát rendeltem, de olyan kevés volt, hogy a pizzás csaj IS becsúszott... ;)

Csak hogy GTA is legyen:
Holnap talán már lesz időm leülni a gép elé. Mert közeledünk a beköltözés
végéhez... (Már a laptop táska IS látszik a doboz hegy mögött... ;)

[ Szerkesztve ]

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#60332) Anulu79


Anulu79
addikt

Azt hogyan kell beállítani, hogy a távolba ne homályosan lássak?

(#60333) Bjørgersson válasza Anulu79 (#60332) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Post FX-et állítsd normalra.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#60334) VikMorroHun válasza szTotyy (#60318) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Régebben volt egy ilyen cikk az IDDQD blogon.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#60335) Plata


Plata
félisten

Ma este bunker eladás vicces volt,aki vitte a kamiont valami olyan rosszul ütközött hogy a kamion felrepült a levegőbe trailerrel együtt és lerepültünk a tengerpartra.

Csak a végén jutott eszembe csinálni képet amikor már zuhantunk.
De nagyon állat volt mert először fel repültünk a magasba. :D
Végül Sky jött a kamionért és elvitte,én meg tengeralattjáróval menekültem zsaruk elöl.

[ Szerkesztve ]

(#60336) Lorell71


Lorell71
tag

ez mi???

(#60337) Plata válasza Lorell71 (#60336) üzenetére


Plata
félisten

A következő dlc egyik új járműve már kikerült,a modderek meg berakták.
Folytatódik a doomsday heist,de megyünk a holdra. :U

(#60338) ucli válasza Anulu79 (#60332) üzenetére


ucli
senior tag

Graphics / In-game depht of fields legyen off.

(#60339) simon105 válasza Lorell71 (#60336) üzenetére


simon105
tag

Hogy érdemi válasz is legyen: Ez egy UFO, ami az egyik Easter Egg miatt van a játékban. A csalók tudnak lepakolni ilyesmit. A legnagyobb baj ezekkel, hogy ha fertőzött sessionben voltál, hiába mész másikba, a játék következő újraindításáig ott marad neked.

(#60340) Lorell71 válasza simon105 (#60339) üzenetére


Lorell71
tag

Köszi, sejtettem. Eladtam az autót, loptam másikat, addigra felszállt. :)

(#60341) Plata


Plata
félisten

Tudjátok mit láttam már régen?
Szélmalmokat a városban.
Régen minden napos dolog volt a ház előtt.

[ Szerkesztve ]

(#60342) Bjørgersson válasza Plata (#60341) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Este hozom őket.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#60343) ucli válasza Plata (#60341) üzenetére


ucli
senior tag

Csak azért láttál rég, mert már nem az Eclipse tower garázsa a legforgalmasabb pont.
Mivel mindenki más-más irodában lakik (ahol alapból nehezebb is megvalósítani), hanyagolják a dolgot.

(#60344) Kender23


Kender23
aktív tag

Üdv. Pegasus járműveket el lehet adni valahogy ? Erre a cargobob-ra egyáltalán nincs már szükségem .

Most annakokáért mit késedelmezel? Kelj fel és keresztelkedjél meg és mosd le a te bűneidet, segítségül híván az Úrnak nevét.

(#60345) Plata válasza Kender23 (#60344) üzenetére


Plata
félisten

Sehogy.
Azok már megmaradnak örökre,akár az MC vagy CEO épületek.

(#60346) Ghard válasza szTotyy (#60318) üzenetére


Ghard
őstag

Nem kell youtube videókból linkelt csalást használni, akkor nem törik fel :U
De egy rakás kamu oldal is van, ami pénzt meg szintet ígér ingyen, csak jelentkezz be.

Vicces amúgy, kb 500Ftért nemrég vettem feltört accot. Külföldi fórumról van, de az account magyar volt. Nem is csodálkoztam rajta.

(#60347) Plata válasza Ghard (#60346) üzenetére


Plata
félisten

Szent ég,ezt nem írtam volna be,nyíltan felvállalni hogy loptál egy accot.Hisz ha lopottat vettél az olyan mintha te loptad volna. :Y
Igaz én sosem vennék ilyet,erre szintre sosem süllyednék le. :B

(#60348) ucli válasza Plata (#60347) üzenetére


ucli
senior tag

:W Nem ő lopta...
Megvette, gondolom a számlát is megmtudná mutatni.
Látom nem vagy tisztában, hogy mi az a használtpiac.

(#60349) Headers válasza ucli (#60348) üzenetére


Headers
tag

Én értem, hogy használtnak is belehet állítani, de ha már vásárláskor tisztában vagy vele, hogy lopott az nem gáz?

A nem-tudás tudása a tudás kezdete

(#60350) Ghard válasza Plata (#60347) üzenetére


Ghard
őstag

Aki csak csalással tud játszani, az meg is érdemli, hogy elveszítse az accountját. És ezek mindegyike így kerül ezekre a fórumokra. Azon bezzeg nem háborogsz, mikor a "jajj elveszett az accom" kommentek vannak. Pedig ők azok, akik tisztességtelen előnyhöz akarnak jutni a játékban. Idáig nem jutottál el, vagy szerinted ez rendben van? :) Na mindegy is, megyek lopni :DDD

(#60349) Headers
Elég gáz. Már sokat nem játszok, de az utolsó pár hónapban 8 vagy 10 magyarba futottam aki csalt. Nem is titkolták. Még kínai/orosz csalót sem láttam ennyit mostanság. Ez is gáz.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.