Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60601) Horcza


Horcza
csendes tag

Broughy tesztvideója a két új super kocsiról: [link]

A lényege röviden, hogy lassúak, ha azért akarná megvenni valaki, hogy versenyezzen vele, akkor hagyja ki.

[ Szerkesztve ]

ayy lmao

(#60602) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

(#60603) #21346560 válasza Reaper (#60591) üzenetére


#21346560
törölt tag

Milyen konfiggal tolod? Nagyon jó ez a kép! :D

(#60604) Bjørgersson válasza szTotyy (#60599) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem olyan, mint anno a Vice Cityben meg San Andreasban.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#60605) CJ4567 válasza Horcza (#60601) üzenetére


CJ4567
veterán

És egyelőre úgy tűnik, hogy az új frissítésben az összes autó lassú lesz majd.

No Sana No Life

(#60606) Kiskokó válasza CJ4567 (#60605) üzenetére


Kiskokó
veterán

minden új autó lassú... elég szánalom... pl a millió feletti új comet RS-t is lenyomja a régi olcsó sima comet.... meg ilyenek... vicces hogy nem tudnak valami reálisat összehozni... de az a szar Viszeres fos (viseris vagy mi) az bezzeg 300-al megy ....
Mert hogy még az elektromos kocsik elfogynak végre oké... de hogy a 150K -s Alphámmal majdnem minden új kocsit fogok az elég vicces

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#60607) CJ4567 válasza Kiskokó (#60606) üzenetére


CJ4567
veterán

A Comet SR gyorsabb, mint a Comet (Broughy tesztelte), de értelmetlen, mert a Pariah mindent lehagy a rákba. A Viseris meg bugos felfüggesztéssel rendelkezik, azért ilyen gyors.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#60608) ProgenXL válasza CJ4567 (#60607) üzenetére


ProgenXL
őstag

A Pariah a leggyorsabb jelenleg szerintem. Ha ez hiba lenne akkor már rég javították volna szerintem. De lehet addig panaszkodnák rá míg nem lassítják. :DD

Gunner for life

(#60609) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Az akkor is Trabant! :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#60610) Horcza válasza CJ4567 (#60605) üzenetére


Horcza
csendes tag

Hát az nagy kár :( mert külsőre sok kocsi eléggé tetszik. De ha szar, akkor nem adok rá ki jó szívvel 2 millát.
A viseris bugját egyébként javították. Plusz állítólag hogyha pvp közben ewozol az ront a kdn :D szóval ez is valami.

ayy lmao

(#60611) CJ4567 válasza ProgenXL (#60608) üzenetére


CJ4567
veterán

A Pariah nem hibából ilyen gyors.

PSA regarding the Southern San Andreas Super Sport Series DLC vehicles

No Sana No Life

(#60612) ucli válasza Horcza (#60610) üzenetére


ucli
senior tag

Nem hinném, hogy az ewo rontanà a kd-t, éppen az a lényege, hogy ne a másik kapja a killért a pontot.

(#60613) Lorell71


Lorell71
tag

Srácok engem data errorral folyton kidob. Most töröljem az egészet?

(#60614) negyven2 válasza ucli (#60612) üzenetére


negyven2
veterán

Mostani update-ben jött be, hogy ha interaction menu-vel killyourself-et akkor az olyan mostantól, mintha egy másik player ölt volna meg. Vagyis negatívan befolyásolja a K/D-t.
De a más módon történő öngyilkosság/baleseti halál az maradt a régiben.

"Changes have been made to the way that Kill/Death ratio is updated in response to deaths resulting from use of the ‘Kill Yourself’ Interaction Menu option."

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#60615) ucli válasza negyven2 (#60614) üzenetére


ucli
senior tag

Szóval hogyha rám néz az enemy ewo közben, akkor az ő számlájához írja a killt... You had one job Cockstar

(#60616) Horcza válasza ucli (#60615) üzenetére


Horcza
csendes tag

Nekem úgy rémlik valami olyasmi van, hogy meg kell lőjön, hogy halálnak számolja. [link]

>"Number of deaths caused by other players, despite player trying to commits suicide "

ayy lmao

(#60617) ucli válasza Horcza (#60616) üzenetére


ucli
senior tag

De mi van akkor, hogyha megölöm a másikat és utána ewozok?

(#60618) Horcza válasza ucli (#60617) üzenetére


Horcza
csendes tag

¯\_(ツ)_/¯

ayy lmao

(#60619) MrYoniko


MrYoniko
aktív tag

Skacok, el akartam adni bunkert, addot is két phantomot.
Az elsőt bevittem, a másodikat meg már nem tudtam mert bebugot a trxurába, próbáltam kiszedni, de semmi.
Számláló lejárta előtt fél percel kinyomtam a netet, de végig pörgött, majd jövá írta a fele összeget, és csak az után dobta hogy nincs kapcsolat.
Ilyenkor mi lesz ha belogolok? Bukta, vagy csak a szokásos 10% minusz?

Csak holnap tudom meglesni, mert már fexek, reggel kelés melóba... :O :((

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#60620) ProgenXL


ProgenXL
őstag

"A következő hetek tartalmából:

Április 3-án érkezik majd egy másik új versenymód: a Target Assault. Ebben maximum 16 játékos, 2 fős csapatokban méri össze erejét. A győzelem megszerzéséhez nem elég a legjobb helyen végezni, a járműre szerelt gépfegyverekkel társunknak pontokat kell szereznie a céltáblák eltalálásával. Egy előzetes kép alapján (lásd lentebb) hasonló elven működik majd mint a lőtér, és különböző pontszámmal jutalmazza majd a játék a pontosabb találatokat.

Május 1-től tíz új Special Vehicle pálya lesz elérhető, melyeken a Doomsday Heist-tal startoló Deluxo, Stromberg és Thruster járművek kerülnek majd előtérbe.

Május 29-én elérhetővé válik majd hét új Transform Race, melyekkel mellett több új jármű is érkezni fog.
Ezek mellett megannyi újdonság – többek között új Adversary módok, leárazások és nagyszerű pénzszerzési lehetőségek is várhatóak."

forrás: gtaplace

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#60621) freeknight válasza MrYoniko (#60619) üzenetére


freeknight
őstag

Ilyen esetben nem netet húzunk hanem "Find new session" vagy ha nagyon necces a helyzet kinyomjuk az egész gépet.

Az az összeg bukta sajnos. Főleg ha láttad is, hogy jóváírta.

(#60622) Plata


Plata
félisten

Volna egy kérdésem.
CEO irodába ha megveszem a custom auto shop-ot,az sima tuning műhely vagy Bennys?
Régen valaki azt mondta csak Bennys tuning van ott és nem érdemes megvenni,de az autós videóban a csóka a CEO irodában tuningolta a kocsikat és nem Bennys volt neki.
Na most a csóringer modder és azért van neki sima tuning műhely vagy akitől kérdeztem régen az tudta rosszul?
Végül is ha van 1.8 milliárdja lehet modolt tuning műhelye is.

(#60623) freeknight válasza Plata (#60622) üzenetére


freeknight
őstag

Tudja a Benny's-t is.
Én szeretem a tuningműhelyt, mert helyben van, csak egy E betűt kell nyomni, testre szabhatod a belsejét, és te állítod be azt is, milyen zene szóljon :D

[ Szerkesztve ]

(#60624) Plata válasza freeknight (#60623) üzenetére


Plata
félisten

Na hogy a ragya.Akkor nekem is kell.
Van is rá pénzem,de nem akartam megvenni mert azt hittem csak Benny van benne.

(#60625) olddirtyB


olddirtyB
csendes tag

Ez van, ha unatkozik az ember.. rögtön elver vagy 6 millát :DD

Az első saját autóm, 17 évesen egy mustársárga trabant kombi volt :)

(#60626) MrYoniko válasza freeknight (#60621) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Látni láttam az összeget, de a net akkor már fél perce ki volt lgve, aztán a gépet is kilőttem...
Így is befrissíti amikor online leszek?

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#60627) olddirtyB


olddirtyB
csendes tag

Valaki árulja el nekem a titkot! Ha a játékban lévő telefonnal fotózok, akkor a galerybe menti ez oké. De onnan hogy szedem ki a képet, hogy fel is tudjam pl ide tölteni?

(#60628) MrYoniko


MrYoniko
aktív tag

No lenne pár kérdésem:
1. Bunkerben lehet fejleszteni lőszereket, egy párat tudok is, hogy mire való, de jó lenne egy lista, hogy pontosan melyik mi, és mi ellen jó (ember/heli/kocsi).

2. Warehouse-ba lopkodott motyók eladásánál mindegy mi van benne? Ugyan annyit kapok eladáskor, ha össze-vissza van benne (ékszerek, pénz, stb.), vagy többet fizet, ha az egész ugyanabból a típusból van?

3. Hangár eladásnál ugyan ez lenne a kérdés, hogy számít-e az eladni kívánt motyó összetétele, vagy ilyen téren semmi bónusz?

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#60629) ucli válasza olddirtyB (#60627) üzenetére


ucli
senior tag

Ne azzal csináld, mert nagyon alacsony lesz a felbontása. Használj inkább steam-et, Msi Ab-t, Frapset vagy akár win+Pintscreen gombot, ezek az eredeti felbontású képet mentik el.

(#60630) Bjørgersson válasza olddirtyB (#60627) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Megcsinalod a fotot, save to gallery, aztan Menu \ Gallery \ Upload to Social Club, majd a weboldalon, a profilodon talalod oket.

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#60631) olddirtyB válasza ucli (#60629) üzenetére


olddirtyB
csendes tag

Steam alatt mit értesz? F12-vel csináltam eddig, de akkor ugye a karakterem is mindig ott van a kocsiban, mellett, stb

(#60632) Bjørgersson válasza olddirtyB (#60631) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Valts elotte belso nezetbe. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#60633) pokers válasza Plata (#60622) üzenetére


pokers
senior tag

Csak a custom upgrade-et kell Benny-nél megcsinálni, a többi cicomát már tudja a ceo autó shop is.

(#60634) freeknight válasza pokers (#60633) üzenetére


freeknight
őstag

A custom upgrade-t is tudja ceo-s műhely. Nem egyszer nem kétszer csináltam már.

(#60635) Ideg válasza MrYoniko (#60628) üzenetére


Ideg
aktív tag

1. Hát listát nem fogok írni, azt biztos ad a google is, de egyébként van olyan lőszer amitől esélyes, hogy kigyullad az illető, van aminek nagyobb az átütő képessége, van ami robbanós, stb.

2. Warehouse-os motyó lopkodásnál nem is tudod befolyásolni, hogy éppen mit lopsz. Ugyanannyit fog adni bármit adsz el, kivéve a special item-et. Néha felhív az assistant, hogy lenne itt egy special cargo. Ilyenkor bemész CEO irodába és kb 20k -ért indíthatod is a lopást. Kb 125k-t ér a special cucc.

3. Itt viszont számít, hogy mit lopsz. Erről volt is egy táblázat valahol még amikor kijött a Smuggler's Run, hogy melyiket éri meg jobban, de ha jól emlékszem akkor a gyógyszer pl jól ad.

(#60636) Anulu79 válasza freeknight (#60634) üzenetére


Anulu79
addikt

Mennyibe kerül ez a plusz műhely?

(#60637) szTotyy


szTotyy
őstag

Kipróbáltam az új versenymódot (Hotring Race Circuits). Aki szereti a taktikázós (már amennyire egy arcade játék engedi), körbe-körbe menős autóversenyeket, annak tetszeni fog. Akinek meg dögunalmas egy nascar verseny, annak ez is borzalmasan unalmas lesz.
Jól lehet játszani a szélárnyékokkal, a pályákon van hely az előzésekhez. Egyszerre 30 ember tud játszani, ami miatt jó versenyhelyzetek alakulnak ki. A lökdösődő emberekkel is lehet (meg kell tanulni) bánni, tényleg szélesek a pályák. Lehet szerencsém volt, de viszonylag normális emberekkel versenyeztem. Persze volt, aki ki akart forgatni, de mindig a másik húzta a rövidebbet (gyanús is kezdett lenni, hogy ekkora mázlim van).
Aki szeret versenyezni, annak ajánlom, pláne annak, aki gyorsan akar szintet lépni!

[ Szerkesztve ]

(#60638) Anulu79 válasza szTotyy (#60637) üzenetére


Anulu79
addikt

Ez a verseny most dupla RP-s?

(#60639) szTotyy válasza Anulu79 (#60638) üzenetére


szTotyy
őstag

Igen.
Nagyon jól adja az RP-t ha 30 fős versenyeket mész és az első háromban végzel. Csak türelmesen kell versenyezni. 'Asszem 3 verseny alatt léptem majdnem egy teljes szintet (335->356), de van rá esély, hogy túlzok egy picit, mert pontosan nem figyeltem. :)

[ Szerkesztve ]

(#60640) C4mp3r


C4mp3r
addikt

sracok bo fel ev utan visszaneznek egy kicsit, eleg sok uj dolog jott miota abbahagytam, most mi a legjovedelmezobb penzszerzesi modszer? meg mindig az autolopkodas?

(#60641) Segal válasza C4mp3r (#60640) üzenetére


Segal
veterán

A shark card a legjövedelmezőbb :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#60642) szTotyy válasza C4mp3r (#60640) üzenetére


szTotyy
őstag

Az elmúlt fél évben a játék ezen része nem változott. Jobb pénzszerzési lehetőség nem jött azóta.
Az új heistek jöttek csak be, de az nem a legjobb pénzszerzési mód, inkább fun. Előtte meg a Smuggler's run volt, de az a bizniszek legalja, meg talán még ismered is.

[ Szerkesztve ]

(#60643) Met válasza szTotyy (#60637) üzenetére


Met
nagyúr

Ez érdekelne engem majd, ma nem, de holnaptól.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#60644) Reaper válasza szTotyy (#60637) üzenetére


Reaper
őstag

Tegnap én is nyomtam pár ilyen versenyt, persze sok olyan esemény volt, hogy én előznék szépen, emberünk meg felken a falra, kifordít és nem véletlenül. Viszont ez a 30 fős versenyeknél főleg akkor, ha a köépmezőnyben mész, a top 3ban azt vettem észre már inkább kultúráltabbak mennek.
A véletlen baleseteket fun kikerülni, ad izgalmakat, de a direkt köcsögösködést nehezen tolerálom. Amikor már számítottam rá akkor persze kevésbé tudtak kitolni velem.
Én szivesen megyek ha ilyen versenyek lesznek, meghívót elfogadom, amúgy is szeretek versenyezni, kivéve a földutat, mert ott minden bukkanó kiszámíthatatlan :)
Maga a Nascar vas nagyon tetszik, semmi extra, de nincs rajta fényszóró így lakk feketében, livery nélkül szerintem elég gonoszan néz ki, éjszaka sem világít rajta semmi, lehet vele "lopakodni" :D Az indítási hangja is nagyon baba és mókás vezetni, mégha teljesítményre vannak nála sokkal jobbak is.

(#60645) olddirtyB válasza Bjørgersson (#60632) üzenetére


olddirtyB
csendes tag

Bazdki ez tényleg soha nem jutott volna eszembe! Köszi :R

(#60646) Bjørgersson válasza szTotyy (#60642) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Fun? A DD? Na. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#60647) olddirtyB válasza szTotyy (#60637) üzenetére


olddirtyB
csendes tag

Megvettem ezt a nascar kocsit. Mentem 3 versenyt, majd felkúrtak és kiléptem. Az összes faszkalap lökdösődik, nem is célja, hogy megelőzzön, azonnal húzza rád a kormányt..
Pedig nem vagyok balfasz 8x/11x a w/l rátám, csak eddig főleg transform racet nyomtam.

[ Szerkesztve ]

(#60648) szTotyy válasza Reaper (#60644) üzenetére


szTotyy
őstag

:W Leírtam még pár tapasztalatot a versenyekről, erre a frissítés gomb elvitte a szöveget :O (nem, nem volt visszavonás) Röviden:
-a nascar szerű versenyeket nézni uncsi, átélni jó.
-kevesen uncsi, sokan jó versenyezni.
-nem a pálya, hanem a versenytársak a kihívás.
-előzni nagy ívben, nagy patittyából.
-lökdösődéseket mindenáron elkerülni, a bunkó majd mással ütközik és együtt mennek a pálya szélére, sokszor érvényesül a nevető harmadik mondás
-megjegyezni a lökdösődőkek, vigyázni vele előzéskor
Ezek a taktikák beváltak, a 3 fullos versenyből kétszer harmadik, egyszer második voltam, nem custom kocsival.

Szvenya: a fun alatt a farmolás monotonitásából való kizökkenést értem. Bizonyos küldikben csak mész és ölsz, bizonyos küldikre viszont tényleg az idegesítő kihívás jelző illik. :)

[ Szerkesztve ]

(#60649) Reaper válasza szTotyy (#60648) üzenetére


Reaper
őstag

Nascart nem nézek :)
Egyyetértek, minden verseny úgy a jó, ha vagyunk rá elegen viszont a direkt lökdösődőket nem lehet mindig elkerülni, engem lelöktek egyik futmnál magasról, ezzel elvesztettem az esélyt, hogy beérjem az élmezőnyt. Mivel nem egy ilyen egyén volt, ráadásul a Liverykből is volt sok egyforma, nehéz volt megmondani, hogy melyik fog szemétkedni. Persze később nagy kerülővel és kisebb trükközésekkel sikerült néhányon átrágni magam, de akkor már nem az ideális íven mentem és esélyem nem volt beérni az élmezőnyt. Az egyedüli ami működhet a tökéletes rajt és amennyire lehet a kis szintűeket elkerülni. Szerencsére ezek nem is nagyon tudnak rendesen indulni se.

Egyébként volt olyan veseny, ahol én lettem a host, na azonnal non-contact lett és kikapcsotam a catch-up és slipstreamet is, de valahogy a magasabb szintűek maradtak, akik szintén a versenyt magát élvezték, a jó íveket (nem az oválpálya). Egy hülye volt, aki nem értette, hogy a non-contact mit jelent és az első körben már találkoztunk vele, hogy szembe jön és telibe akart verni minket. Na az valami huszonx szintű volt.

(#60650) Majkee84 válasza Reaper (#60649) üzenetére


Majkee84
aktív tag

Bár én már nem vagyok tag, de autós tali után vagy esetleg péntek/szombat este lehetne csinálni PHHU Southern San Andreas Super Sport Series versenyeket.

Ucli: akkor meg körbe kell kérdezni, hogy ki az akit érdekel. Pl néha mennék én is 1-2 kört.

[ Szerkesztve ]

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.