Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60101) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Akkor csak nekem új. Az elmúlt 4 év alatt most először. Vicc hogy még az ilyen régi dolgokat sem oldják meg.
Ejj ha bejelentik az új gta-t és erre nemjön fejlesztés mi lesz itt..

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#60102) Plata válasza ProgenXL (#60101) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem nem lesz semmi változás.
A lényeg az fogyjon a shark card.
De ha igazak a pletykák a GTA 6 vice cityben játszódik és női kari lesz a főszereplő.

[ Szerkesztve ]

(#60103) ProgenXL


ProgenXL
őstag

szokásos marhaságokat megírják már ilyenkor. csak mert ezért is pénzt kapnak.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#60104) Segal válasza ProgenXL (#60103) üzenetére


Segal
veterán

Igen ez a világ legnagyobb biznisze. Ha nincs miről írni akkor kitalálunk valamit ami egy szupertitkos belsős forrástól van, majd egy hét múlva megint lehet írni egy cikket hogy mégsem az lesz... 2 cikk a semmiről. Már csak egy jó clickbait címet kell mellé társítani :D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#60105) olddirtyB válasza Segal (#60083) üzenetére


olddirtyB
csendes tag

Engem most ért ez el.. Mindenem megvan amit szerettem volna, így nincs mire elköltenem a több mint 60 millámat.Egyszerűen nem szórakoztat a játék, már odáig jutottam, hogy az sem dob fel ha bemegyek egy full sessionba és nyírok mindenkit akit érek. Az MC businesseim is kb 3 napja vannak tele, de nincs kedvem eladni.
Ugyan nekem még garázshelyem lenne, de nincs olyan autó amit meg szeretnék venni.

(#60106) Segal válasza olddirtyB (#60105) üzenetére


Segal
veterán

Ebben az esetben minimum ideiglenesen váltani kell.
Én még akkor egész jól bírtam mert nekem már garázshelyem sem volt, az összes pegazusos járművet megvettem, akkor az összes hangáros jármű megvolt, az összes mélygarázsos autólopóssal jött jármű tehát úgy tulajdonképpen minden megvehető és ugyan ezt éreztem mint te most hogy nem szórakoztat a játék mert kényszerből próbálok költekezni. Aztán váltás volt és azóta megint ismét van szórakozás a játékokban. :)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#60107) Anulu79 válasza olddirtyB (#60105) üzenetére


Anulu79
addikt

Szerintem hamarosan többen is fognak melléd csatlakozni. Sokan úgy tolják a játékot meg, hogy minél hamarabb legyen meg minden újítás mintha az életük múlna rajta. :D Aztán 2 hét után miután egyfolytában csak az újítással foglalkoznak jön a szokásos kérdése, hogy mikor jön az új DLC. :DDD Nem is értem, hogy egy játékban miért kell mindig arra törekedni, hogy minél hamarabb meglegyen valakinek mindene. Így nem sok értelme vagy SZERINTEM. :) Szerintem én kb. 1 éve játszom online de még közel sincs meg mindenem. Még az alap heisteket se csináltam meg pedig jó lenne már. :D

(#60108) Plata válasza Anulu79 (#60107) üzenetére


Plata
félisten

Majdnem az indulás óta játszom Online,azt hiszem 2015 június óta vagyok PH-s,mintha ez lett volna írva az adatlapomra social club-on,de most nem tudom megnézni.
Sosem érdekeltek a top autók,meg nem is akartam őket beszerezni,egyszer volt atom drága kocsim ami tuningolva volt vagy 4 milla,de utáltam mert ritka rossz volt utcai használatra,túl gyors volt és túl irányíthatatlan,versenyre biztos jó lett volna,de az sosem érdekelt.
Van rengeteg kocsim,a CEO irodámban több szinten állnak kocsik,meg sok házamban is,de legtöbbet úgy loptam az utcáról. :DDD
Tegnap is totál elfelejtettem a bunkeremet supplyzni,meg a gyárakat,úgy el szórakoztunk hogy mire eszembe jutott már túl késő volt.Nekem nem arról szól a játék hogy minden kocsit meg vackot megvegyek,inkább hogy a többiekkel el szórakozzunk.

(#60109) Lorell71


Lorell71
tag

Sziasztok!

Szükséges a különböző race-k és ilyen feladatok lenyomása, mert azok nagyon nem fekszenek. Régen sokat nyomtam a Need 4 Speedet, de ez más. Nagyon jól elvagyok a kocsilopással, emberek kirablásával, meneküléssel és besegítéssel. Azt láttam, hogy pár dolog kinyitása X verseny nyeréséhez kötött, de magas ranggal nem nyílik ki az is? Köszi előre is.

(#60110) Anulu79 válasza Plata (#60108) üzenetére


Anulu79
addikt

Melyik volt ez a marha drága autó? Csak, hogy nehogy belefussak én is ebbe a hibába. :) Bár lassan érik nekem is egy super autó mert top autóm még nincs. Így is van jó pár ami tuningra vár még a garázsban. De hát sokszor sajnálom rá a pénzt. :DDD

(#60111) Anulu79 válasza Lorell71 (#60109) üzenetére


Anulu79
addikt

Amihez versenyeket kell nyerni azt csak az oldja fel. Legalábbis én így vettem észre. Ha találsz valakit akkor jó pár dolgot meg tudtok ketten oldani, hogy gyorsabban menjen a dolog. Ismeretlenekkel szenvedés a verseny a sok szándékos kilökés miatt.

(#60112) Plata


Plata
félisten

Eszembe jutott még valami tegnap estéről.
Este ahogy adogattunk el nyugis sessionban valaki mondott valami érdekeset,nem emlékszem a nevére,sajna a neveket mindig elfelejtem.
Szóval azt mondta úgy hallotta hogy Sky lebombázott egy postakocsi eladást és kapott érte 300 ezer dolcsit.
Sky-t még nem kérdeztem meg,de akkor az MC-s eladás tönkre vágásárét ennyi pénz járna?
Mert azt tudom hogy Titan-os 111 ládás eladás lelövéséért kaptam kemény 2500 dollárt.
Ahhoz képest a postás kocsi le rombolása sokkal jobban megéri akkor.

(#60110) Anulu79
Nem tudom mi volt a neve,batár nagy verseny autó.
Még azt hiszem a Yacht-os dlc-vel jött.
Rohadt drága volt és rohadt drága a tuningja.
Utcán használhatatlan volt azonnal felgyorsult a büdös francba,akkorákat repültem vele mint állat. :DDD
Pillanatok alatt ment vagy 200-al és ha valamit elcsaptam akkor szálltam mint a győzelmi zászló.
Autópályán kellemes volt nagy egyenesben,de városban atom rossz.

[ Szerkesztve ]

(#60113) CJ4567 válasza Lorell71 (#60109) üzenetére


CJ4567
veterán

Az utolsó teljesítményfejlesztés, a turbó 100-as szinten nyílik meg, vagy 20 win.

No Sana No Life

(#60114) CJ4567 válasza Plata (#60112) üzenetére


CJ4567
veterán

RE-7B, Tyrus? Én városban a Pariaht, vagy a Vagnert használom, gyakran idegesítően gyorsan gyorsulnak, a Pariah végsebessége meg halálos. :D

Trophy Truckon, vagy a Tropos Rallyen gondolkodtam most, hogy le vannak árazva, de nem tudom, mire tudnám használni őket. :D

Versenyben ritkán jönnek elő, amúgy meg kb. állna a garázsban. :D

Én idáig csak a börtönbuszt szedtem csak szét, az emlékeim szerint valami 20k körül adott.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#60115) Lorell71 válasza Anulu79 (#60111) üzenetére


Lorell71
tag

Köszönöm! Akkor fiamat ráveszem, hagyjon nyerni :)

(#60116) Plata válasza CJ4567 (#60114) üzenetére


Plata
félisten

Tényleg RE-7B volt.
Annyira nem tudtam megszokni hogy eladtam LSC-ben. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#60117) Segal válasza Lorell71 (#60115) üzenetére


Segal
veterán

Ha nem szeretnel szoszolgetni akkor be kell allitani 1 koros bortonkerulos kort es megcsinaljatok mind a kettotoknek a felszabaditast de igazi csodapalyakat is leher szerezni ehhez a feladathoz ahol szo szerint par meter a versenytav:))
Mi anno pokers-el egy delutan letoltuk egymasnak az osszes kocsis, repcsis stb versenyt.
Felelmetes hogy milyen palyakat kukazott ossze hozza.
Most meloba vagyok de ha hazaerek nem felejtem el es meg is talalom a kepet akkor toltok fel mutatoba de a lenyeg. Allunk a rajtvonalon de mar a cel is latszik:DDD
A stunt jumpos feladatok szerintem idegorlobbek mert ott mese nincs minimum 25el el kell pocsolni ha kell a lime green szin. Nekem meg kellett:D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#60118) Anulu79 válasza CJ4567 (#60114) üzenetére


Anulu79
addikt

Ez az a Pariah ami jól megy?

(#60119) Lorell71 válasza Segal (#60117) üzenetére


Lorell71
tag

Szuper!!! Köszi a tanácsot. A gond az, hogy az a szín nekem is bejön :)

(#60120) bluuzia válasza olddirtyB (#60105) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Én is így vagyok vele, azzal a különbséggel, hogy vennék még autókat, de nincs hová tennem. Ezért pl. az autós szépségversenyen is néha a második karakteremmel indulok. Nála még van pár hely. De azért az nem olyan. Nem tudom akármikor előszedni. :((

Amivel a játék szavatossága picit kitolható:
- begyűjtöttem az összes rare kocsit (jó sok van, ha mindet akarod elleszel vele - YTn lehet csekkolni)
- daily objectiveket minden nap megcsinálom, bár biztos az idegeitekre megyek, az "egy percre ráér valaki?" kérdéssel. Mentségem, hogy valóban csak 1 perc, mivel pl. a Capture-öknek saját pályát kreáltam.
- a CEO export-import autókból begyűjtöttem az összes kollekciót. Ez sem volt kis idő a random autók miatt (a 32 darabra figyeltem, mielőtt írná valaki).

Valamint, ha lenne rá igény, kicsit tolhatnánk közösségi Job-okat (pl. Death-meccs, Capture, versenyek).
Szerintem jó móka lenne.
De pl. megtalálhatnánk már az off topicban, Ucil által feladott kép lelőhelyét, hogy tovább nyomhassuk. :D

Én is írni akartam Lorell: színek feloldásához legegyszerűbb a Criminal records pályán az 1 körös verseny.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#60121) Reaper


Reaper
őstag

Van valakinek jó és használható egér beállítása? Valahogy nem sikerül olyat beállítani mint más játékoknál, hogy sima mozgás, semmi ugrás, nem jövök rá hogy lehetne egy rendes célratartást állítani.
Próbáltam a raw-direct inputot váltogatni, dpi 1000-16000ig, mintavétel 125-1000 Hzig, próbálgatni a smoohting scalet és a fine aiming controlt, de valahogy nem jön össze a megfelelő kombó.
Ezért érdekelne, hogy aki free aimben tudja szórni rendesen a fejeseket, az milyen beállítást használ, vagy lehetetlen a GTAban rendes beállítást csinálni?

(#60122) Anulu79 válasza bluuzia (#60120) üzenetére


Anulu79
addikt

Én még egy napi küldetést se csináltam meg. Van értelme? Mármint úgy értem, hogy megéri? Erre az egy percre ráér valakire én szívesen felajánlkozom ha bent vagyok. Legalább tanulok még. :)
Az lopós autókból én is össze szedtem már az össze kollekciót. Megint az a tervem. :)
Ezeket a PH-s jobokat, versenyeket én is hiányolom kicsit. Én is vevő lennék rá, hogy ha lenne ilyen gyakrabban. Főleg ha van dupla RP-s+$-os. Legalább lehetne ott is fejlődni aki kicsi.

(#60123) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Igen az a Pariah aminek végsebessége az egyik legmagasabb.

A játékot kb 1 hónapra én is letettem. Részben a Forza Horizon 3 miatt. De most kezdek el néha feljárogatni ismét. Többnyire csak öcsémmel.

Gunner for life

(#60124) bluuzia válasza Anulu79 (#60122) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Nem arról van szó, megéri-e. Inkább csak elfoglaltság.

Összehoztam egy leírást.
Próbáltam a legegyszerűbb feladatokat beletenni.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#60125) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Noob kerdes, kapaszkodjatok: fegyveres Tampa, Delorean, Knight Rider mehet garazsba, vagy csak bunkiba / facilitybe? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#60126) Majkee84 válasza Bjørgersson (#60125) üzenetére


Majkee84
aktív tag

A Knight Rider kivételével mehetnek a garázsba is.

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#60127) Segal válasza Anulu79 (#60122) üzenetére


Segal
veterán

Ha gondolod vagj bele de 2x gondold vegig hogy szeretned e csinalni mert ha 1 napi teendobol csak egyetlen feladatot is megcsinalsz onnantol vonja a napi dijjat a jatek erte ha csinalod utana ha nem.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#60128) HussarF válasza Segal (#60127) üzenetére


HussarF
addikt

Milyen napidíjat von?

(#60129) bluuzia válasza Segal (#60127) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Mi után von napidíjat?

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#60130) CJ4567 válasza Anulu79 (#60118) üzenetére


CJ4567
veterán

Igen, sport osztályban nincsen ellenfele.

Rally versenyt csinált már valaki? Pár szín feloldásához kell.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#60131) HussarF válasza bluuzia (#60129) üzenetére


HussarF
addikt

Sztem segal már túl rég GTA-zott és már csak dezinformációkat terjeszt itt :D

(#60132) Mr.Csizmás válasza HussarF (#60131) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

megszédítette a pubg server tickrate ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#60133) Segal válasza bluuzia (#60129) üzenetére


Segal
veterán

Van egy napi dij levonas amit a daily-re ir es azota jott nekem miota egyszer egy feladatot megcsinaltam.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#60134) HussarF válasza Segal (#60133) üzenetére


HussarF
addikt

Daily azt jelenti, hogy napi. Minden díjlevonás, gyárak, irodai prosti (ja bocs, asszisztens ;] ) stb. daily levonások. De a daily objective-ekre nem jár levonás. Most kell Uciltól a tactical face palm ;]

[ Szerkesztve ]

(#60135) Segal válasza HussarF (#60134) üzenetére


Segal
veterán

Ez oke az asszisztensre is vont kulon, a gyarakra is, bunkerre is stb de volt egy kulon meg ami szent meggyozodesem volt hogy a napi feladat vegett van mert ha jol emlekszem akkortol vonta tolem de akkor sorry a felreinformalasert akkor valami mas lehetett.

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#60136) Kiskokó válasza HussarF (#60131) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ő lesz Plata 2 akkor.
Tessék neki is nekiesni!! ;] :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#60137) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Akik hétfőig belépnek, pizsibe öltöztethetik az oppressorukat.

Gunner for life

(#60138) HussarF válasza Kiskokó (#60136) üzenetére


HussarF
addikt

Plata 2 te vagy, ő a 3 lesz ;]

(#60139) Kiskokó válasza HussarF (#60138) üzenetére


Kiskokó
veterán

MIrőőő beszéé kennd?? :DDD ?
Fiatal én is voltam de szenvtelen sose! :DD :DD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#60140) HussarF válasza Kiskokó (#60139) üzenetére


HussarF
addikt

Miért, te hány éves vagy?

(#60141) olddirtyB válasza bluuzia (#60120) üzenetére


olddirtyB
csendes tag

Így is rengeteg olyan autóm van, amik még 1 percre sem volt kint a garázsból, de megvettem, mert tetszett. Office 1-2 tele, app garázs tele. Én gyakorlatilag csak opressort és deluxot használok.

A játékban lévő összes missiont megcsináltam már, sokat stunt/transform race-eztem is, vmi 88/112 az arányom ha jól emlékszem.
A vehicle cargom szerintem 2 hónapnál több ideje van maxon, 14 top range autóval, nincs kedvem eladni, újra lopkodni.
A dailyt pedig hiába csinálom, nekem a leges legelsőre adott érte pénzt és rp-t, azóta se.

Nekem az ökörködés része hiányzik leginkább. Amíg játszottak a régi haverjaim órákat elcsesztünk úgy, hogy gyakorlatilag semmit nem csináltunk, ami bármi pénzt is hozott volna. Autókkal versenyezgettünk, puszta kezes verekedés partyk voltak, off roadoztunk, a yachtra kurvákat hívtunk, részegen vízbe ugráltunk, stb stb

(#60142) Kiskokó válasza HussarF (#60140) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ez csak egy szólás :D
De nem onlineozol velem együtt ezért nem tudod
Fekete pont - :D:D

(lassan súrolom a 30-at :) )

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#60143) Met válasza HussarF (#60140) üzenetére


Met
nagyúr

Ezt nekem is elsütötte a kisgyerek ;]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#60144) olddirtyB válasza Kiskokó (#60142) üzenetére


olddirtyB
csendes tag

Most még öregíted magad, majd amikor a 40et "súrolod" majd fiatalítanád :D

(#60145) Kiskokó válasza Met (#60143) üzenetére


Kiskokó
veterán

EZt mindenkinek elsütöm poénból :P (mellesleg annyira kisgyerek már nem vagyok, nem akarok "vagánykodni" de lehet jobban őszülök mint Bluuuzia :D )

Ez olyan mint hogy mindenkit Fiam-nak hívok online :D hehe :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#60146) ProgenXL


ProgenXL
őstag

swy1250 hiába ph-s nállam törölve a barátlistáról. nem izgat milyen csalással addolta fel magának a szintet és a pénzt, felőlem maradhat a crew-ban de én nem szeretnék vele egy sessionba kerülni.

1 hónapja le lett nullázva de gyorsan visszaszedte magát.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#60147) Anulu79 válasza ProgenXL (#60137) üzenetére


Anulu79
addikt

Opresszort is adnak mellé? Vagyazt meg kel venni? :DDD :DDD

(#60148) ProgenXL válasza Anulu79 (#60147) üzenetére


ProgenXL
őstag

opressort saabe adja :)

Gunner for life

(#60149) Anulu79 válasza ProgenXL (#60148) üzenetére


Anulu79
addikt

Nem hiszem, hogy rám merné bízni amilyen jól vezetem. De ez bárkire igaz lehet akinek van. :DDD

(#60150) ProgenXL válasza Anulu79 (#60149) üzenetére


ProgenXL
őstag

Enyém is viheted. Csak azért nem adtam még el mert egyszer valamikor, valamire, vakamiért biztosan kelleni fog :))

Gunner for life

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.