Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60651) ucli válasza Majkee84 (#60650) üzenetére


ucli
senior tag

Áhhh, az eladások közöztt nincs rá idő. :U

(#60652) Heller2 válasza ucli (#60651) üzenetére


Heller2
aktív tag

:C

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#60653) Plata válasza ucli (#60651) üzenetére


Plata
félisten

De lehetne idő,mondjuk eladjuk Ucil-t egy láda ződborsóé,a borsót a eladjuk a piacon,a lóvét elosszuk oszt egy hétig nem kell eladnunk,addig meg mehet a verseny. :DDD

(#60654) szTotyy válasza Majkee84 (#60650) üzenetére


szTotyy
őstag

:C Na, szuper! Lassan előkerül ugyanez a felvetés minden másnap!!
Már csak valakinek meg kellene határoznia, hogy minden autósatali után mondjuk 20:00-kor verseny. Akit érdekel elfogadja az invet, akit meg nem, az él tovább vígan!:)

Mondjuk például meghatározhatnám én is itt és most:

Minden vasárnap autóstali után PHHU verseny 20:00-kor!!!
A hostként lehet crew-tagnak és barátnak is invet küldeni. Akit érdekel, elfogadja az invet.

(mondjuk én alapból kiesek minden második vasárnap meló miatt :( )
Vagy legyen 21:00-kor? :B

[ Szerkesztve ]

(#60655) freeknight válasza szTotyy (#60654) üzenetére


freeknight
őstag

Igen, mindenképp 21:00-tól legyen ilyen, már csak azért is, mert a tali 20:00-kor kezdődik :D

Én egyébként benne vagyok.

(#60656) szTotyy válasza freeknight (#60655) üzenetére


szTotyy
őstag

Mekkora farok vagyok!!! Téényleg! :W :B

[ Szerkesztve ]

(#60657) Reaper válasza szTotyy (#60654) üzenetére


Reaper
őstag

Jó ötlet, lehetne még poénnak olyat is, hogy az épp aktuális szépségverseny autóval menni. Kicsit más lenne olyan autóval ami nem épp versenyautó, pl a mostani :DDD

(#60658) Segal válasza freeknight (#60655) üzenetére


Segal
veterán

9-re meg ugyanaz lesz mint a szépségversenynél hogy anyuci azt mondta kapcsoljam ki a gépet ;] meló van másnap

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#60659) szTotyy válasza Reaper (#60657) üzenetére


szTotyy
őstag

+1

Segal:: akkor ha anyuci aludni zavarja a gyereket, majd játszunk versenyzünk anyucival ;]

[ Szerkesztve ]

(#60660) Kiskokó válasza szTotyy (#60656) üzenetére


Kiskokó
veterán

+++++++++++++++++ :P ;] Az az !

Amúgy én ezt már párszor próbálta, attól, hogy előtte nem volt szó itt róla.
Az a baj ötlet szinten mindenki adja, de amikor kimennek az invek alig jövünk össze 5-6 an..az meg igazán kevés.

Nemrég összejött valami huntolós cucc voltunk is vagy 8-an de még azt is megunták 1 kör után... mert még az is kevés.
De néha kevesebb emberrel is lehetne nyomni bármi mást. Annyi minden van. 4-6 ember össze állhatna egyszer és mondjuk sorra venni az adversarykat is stb persze cask 1 kör és legrövidebbe elsőnek. Így össze is lehetne mentegetni rögtön egy jó listet.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#60661) szTotyy válasza Kiskokó (#60660) üzenetére


szTotyy
őstag

:P
Amúgy díjaznék én bármilyen játékmódot. Akár lehetne egy playlist egy versennyel, egy adversaryval, felváltva.
Amit Reaper mondott, hogy a szépségversenyes kocsikat megversenyeztetni, az is tök jó ötlet.
A sok eladás közt felüdülés egy kis változatosság, pláne, ha az épp duplapénzes heti játékmódot játszuk, még jó pénz is jöhet belőle.
Plata úgyis mindig lelkesen leírja a kalandosabb eladásokat. Csak meg kell fűzni őt (igen Plata, téged), hogy vegyen részt rajta. Négyszer-ötször majd úgyis leírja itt a fórumon az élményeit, és hátha majd másnak is támad hozzá kedve. Plata, mint reklámszakember :D
Talán a birkaszellem (itt jó értelemben) hozhat nagyobb tömeget.

olddirtyB : a megoldás a csapatelosztás: Ucil vs PHHU

[ Szerkesztve ]

(#60662) olddirtyB válasza Kiskokó (#60660) üzenetére


olddirtyB
csendes tag

A huntolós cuccot azért untuk meg, mert ott volt Ucil is és így nincs értelme :D
Mondjuk ennek ellenére kikapott az Ucil csapat :DDD

(#60663) Plata válasza szTotyy (#60661) üzenetére


Plata
félisten

Te.Tegnap akkora élményeim voltak,de úgy elfelejtettem őket,behalt a steames F12 és nem csinált képet.

(#60664) ucli válasza szTotyy (#60661) üzenetére


ucli
senior tag

Ráfér a kd-mra egy kis emelés. ;]

(#60665) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Platón vittük a mocit aztán egyszer csak, már így vittük tövább:

(#60664) ucli:
Neked meg nagyon elborult az agyad a verseny után! :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#60666) Kiskokó válasza szTotyy (#60661) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hiába mondod hogy eladások közt jólesik egy kis szünet... hát nem... annyi eladás van hogy sosincs vége... akkor meg küldheted az invet.
Én kb 8-10 szer volt az elmult1 évbe hogy random rám jött hogy sokan vagyunk fent invelek valami csapatást szerinted mennyi volt a max fő aki csatlakozott?

2...
mennyi szer lett ebből bármi is ?

0...

De felőlem csinálhatjuk,de nálam is kedv függő sajna, meg idő.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#60667) szTotyy válasza Kiskokó (#60666) üzenetére


szTotyy
őstag

Ezt el is hiszem sajnos, szomorú történet. :)
Ha néhány ember elindulna, és hangot adna neki, azt követné még néhány és így tovább... pont, ahogy sessionváltásnál zajlik.
Az nem baj ha nincs mindenkinek mindig kedve, érthető. De lassan annyi ph-s van fent esténként, hogy talán vasárnaponként össze lehet verbúválni 10-15 főt.
A szépségverseny is azért működik ilyen jól, mert szabályrendszerbe lett foglalva, lefixálva (azon túl persze, hogy jó ötlet volt. Jaaa, és igen tudjuk, a tiéd :) ).

[ Szerkesztve ]

(#60668) ucli válasza rup1u5 (#60665) üzenetére


ucli
senior tag

Hát de érted, amikor mész szépen egyenesen és a parasztja megpróbál kilökni... és ha ez nem is lenne elég, akkor még a másik rohadék beléd is b*szódik oldalról, ráadásul úgy, hogy még le is esek... :U

Totyi: ezt ne hangoztasd, hogy jó ötlet volt mert még a végén elbízza magát. ;]

[ Szerkesztve ]

(#60669) szTotyy válasza szTotyy (#60667) üzenetére


szTotyy
őstag

"A szépségverseny is azért működik ilyen jól, mert szabályrendszerbe lett foglalva, lefixálva (azon túl persze, hogy jó ötlet volt.)" - ja és igen, azt majdnem kihagytam, van, aki gondozza is. (hosszan kilógó nyelvű szmájli helye)

[ Szerkesztve ]

(#60670) Kiskokó válasza szTotyy (#60667) üzenetére


Kiskokó
veterán

Húzd ki a nyelved a seg...... , ja nem, folytasd! :P ;]

Hát amúgy a versenyből is sokkal többet ki lehetne hozni, csak őszintén szólva nekem nem sok időm van plusz ilyenekkel foglalkozni. Talán év vége felé.

Másik on :

Régen nem úgy volt, hogy a crew színt ha változtattad vagy más crew lett az aktív akkor annak a színét automatikusan "átváltoztatta" arra a színre ami az új?
Mert most ha váltok crewt vagy valami akkor megmarad az én színem és megkell újra venni a másik crew színt.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#60671) ucli válasza Kiskokó (#60670) üzenetére


ucli
senior tag

A festés az autódon marad csak, a gumifüst és a crew coloured póló színe változik.
Én pont ezért vagyok elszeparálva a többitől. ;]

(#60672) Kiskokó válasza Kiskokó (#60670) üzenetére


Kiskokó
veterán

Erre leszerekeszti....... te aljass dög!!!

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#60673) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

GTA 5's most impressive visual overhaul mod looks even better after extensive update

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#60674) szTotyy válasza Kiskokó (#60672) üzenetére


szTotyy
őstag

:F Hogy mit??? Te most ezt magadnak írtad? Túl szigorú vagy magaddal szemben!

De a lényegen nem is változtattam!
Jól van befogom mára, na!

[ Szerkesztve ]

(#60675) Kiskokó válasza szTotyy (#60674) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem, neked. Láthatod hogy az enyém nincs szerkesztve :DDD Ne offoljál már!!!!
;]

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#60676) Plata


Plata
félisten

Találkoztatok már olyan problémával hogy T20 lopásnál a kocsi eltűnik?
T20 lopást kaptam,nem túl messziről nulla kárral bevittem.És semmi,sem asszisztens nem hívott sem a kocsi nem került be a raktárba.Kapok újra T20-at,ragya sem tudja mi volt a rendszáma,kintről a bunkerem mellől kell ellopni,több mint 5 kilóméterről 0 kárral hazaviszem és ugyanaz.Se hívás se kocsi. :O

(#60677) Smory1999


Smory1999
újonc

Sziasztok! Be lehet lépni a klánba? 18 vagyok jelenleg nem dolgozom úgyhogy sok időm van a játékra :D 83-mas vagyok in-game. Socialon Smory1999 néven találtok meg,a facem meg linkeltem itt a profilomba. :) előre is köszi a befogadást,ha nem akkor sincs probléma :p

(#60678) rup1u5 válasza ucli (#60668) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Igaz! Borult el már ilyenek miatt az én agyam is de most szerencsém volt. Kis fékezéssel sikerült kikerülni az összes lökdösődő majmot és meglepetésemre elsőnek futottam be. :DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#60679) ProgenXL válasza Bjørgersson (#60673) üzenetére


ProgenXL
őstag

komoly hogy mit kitudnak hozni a játékból.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#60680) Drilla


Drilla
csendes tag

Üdv mindenkinek!

DrillaK122a néven futok onlajn, jelenleg 224es szinten.
Általában napi 2-4 órát vagyok online.
Párszor már megfodultam a crew session-ökben, (friss) PH-s crew tagokra joinolva (Lentorn, WolandR, BlaskoGabor) akit személyes ismerőseim, jó barátaim.
Segítettem néhány eladásban és a PH-s crew tagok is az én bizniszeimben. Szeretnék a crew tagja lenni, ha lehetséges. Elegem van a sok opressoros, random darálós sessionből

A szabályzatot átolvastam és tudomásul vettem. :R

''a memória minél inkább, annál sőt!''

(#60681) ProgenXL válasza ProgenXL (#60679) üzenetére


ProgenXL
őstag

versenyekre mennék néha én is bár munkából adódóan foggalmam sincs mikor :D de hát tervbe van ez már egy ideje asszem.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#60682) Lorell71


Lorell71
tag

Sziasztok! Kidob a játék corrupt game data felirattal, a windows keresi a problémát, de nem találja. A frissítés óta van. Most letöröltem, újratelepítettem, de ismét kidob. Valaki belefutott ilyesmibe? Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

(#60683) Courage_7 válasza Plata (#60676) üzenetére


Courage_7
aktív tag

Ilyet csinált múltkor nekem is. Azt hittem, a hiba az én készülékemben van, de akkor nem...

(#60684) Puma K válasza Lorell71 (#60682) üzenetére


Puma K
veterán

Dobozos vagy Steam-es verziójú a játék?

A játék fájljait kellene ellenőriztetni, mert úgy tűnik valamit nem sikerült jól leszednie. Viszont az érdekes, hogy újratelepítés után is fent áll a probléma... újratelepítés után újraindítottad a gépet?

Ha a játék fájljainak az ellenőrzése után is gond van, akkor le kellene törölni úgy, hogy a registry-ből (link1, link2) is ki kellene törölni minden a GTA V-tel kapcsolatos fájlt... viszont ha nem vagy gyakorlott az ilyen szintű buherálásban, akkor inkább a játékot kellene máshova telepíteni, hogy az elérési útja más legyen mint az korábban volt.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#60685) #11598592 válasza rup1u5 (#60665) üzenetére


#11598592
törölt tag

Hát elég komoly volt! :D Máskor be kell jelölni előre GPS-el hova szállítsunk le a motort, aztán majd platóról valahogy leimádkozzuk. :DDD :))

(#60686) hegyipapa válasza Drilla (#60680) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Elfogadtam a jelentkezésedet.

[ Szerkesztve ]

(#60687) Kiskokó válasza #11598592 (#60685) üzenetére


Kiskokó
veterán

Amatőrök :P

[link]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#60688) hegyipapa válasza Smory1999 (#60677) üzenetére


hegyipapa
senior tag

(#60689) rup1u5 válasza Kiskokó (#60687) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Igen! Tőled jött az ötlet. :K Rajta is volt a moci a platón szépen aztán egy bukkanó után "beesett" a fenéklemez és a felfüggesztés közé. Aztán később kiesett és ráültem. Ebből is látszik, hogy milyen primitív fizikája van ennek a játéknak...de ebbe a témába nem fogok megint belemenni.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#60690) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Nagyon ráuntam a játékra.

Minden nap feljövök, megcsinálom a Dailyket (bár elég nehezen, mert délelőtt nem sok ismerős van fent), aztán ha nem melózom, akkor vagy AFK-ban TV-zek vagy kilépek. Szerintem 4-5 napja semmit nem adtam el.
Mióta a múlt héten megvettem a hangárt az Akulával (eddig húztam), egyszerűen semmi kihívás nincs a játékban.
Mindent megtudnék venni, ami még nincs meg pl. a Pegasustól, de nem látom értelmét.

A R* meg jön az újabb kocsikkal, amit persze meg sem tudok venni, mert nincs a garázsaimban hely - mondjuk, ha nagyon akarnám, biztos eltudnám adni belőlük valamelyike/ke/t.

Szerintem kicsit céltudatosan butítják a játékot, mert nincs kapacitás tovább foglalkozni vele.
így szépen lemorzsolódnak a régi játékosok, hiszen rájuk már nincs szükség, mert nem költenek semmire = SharkCardot tuti egyik sem vesz.

Ennek ellenére holnap kicsit megerőltetem magam és fent leszek. Úgy hogy szedjétek össze magatokat, mert lesz eladásom bőven.
Késő délután meg összehozhatnánk valami közös akciót Invite only sessionből. Pl.: versenyt vagy Death meccset. Ezt majd megszavazhatjuk. :DDD

Amúgy a szépségveseny-táblázatot szép lassan csinálom. Ha utolértem magam, felteszem az újat.

Viszonthallásra!

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#60691) Segal válasza bluuzia (#60690) üzenetére


Segal
veterán

Üdv a clubban ;) :(
Én is követem még itt az eseményeket de ez röhej hogy annyi a frissítés hogy új kocsi, új kocsi és a tuti ötlet hogy még egy új kocsi...
Pedig ha tényleg behoznának egy 100 férőhelyes tárolóhelyet mennyien visszajöhetnének de nem fognak inkább csak ömlesztik majd még a 2 perc alatt összerakható kocsikat, aztán ugyanannak a kocsinak a felfegyverzett, skinezhető, repülő, úszó stb mását...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#60692) Smory1999 válasza hegyipapa (#60688) üzenetére


Smory1999
újonc

Már elolvastam,köszi! :)

(#60693) #11598592 válasza Kiskokó (#60687) üzenetére


#11598592
törölt tag

:))

(#60694) #11598592 válasza rup1u5 (#60689) üzenetére


#11598592
törölt tag

De azért funny volt. :D Pláne hogy én nem is láttam, hogy a felfüggesztés tartotta a motort. :D Nálam végig a platón volt. :D Bukkanó ja. :D Valahogy le kellett juttatni onnan még mielőtt szét törik az úton, Skyt meg nem tanácsos felidegesíteni. :P :D

(#60695) Lorell71 válasza Puma K (#60684) üzenetére


Lorell71
tag

Szia! Steames verzió, (bár talán mindegy, mert van dobozos is, 3 karakter van a gépen eddig mind ment).Újraindítottam, de anélkül nem is engedi befejezni a telepítést. A videókari driverét frissítettem, mert elvileg az is okozhat ilyet, de csak este tudom tesztelni. Addig is köszi a tanácsokat, este okosabb leszek, vagy nem :D

(#60696) Kiskokó válasza bluuzia (#60690) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én is így vagyok vele rég, vannak jobb pillanatok vannak rosszabbak.

Lassan a kiöregedett vén faszok mint te vagy én :D átállhatnánk már valami móka mode-ba nem robotba.
Én is tegnap adtam el a cuccaim ami múlt szombat óta állt :D (és igy se voltak teli, olyan keveset voltam fent)

az új kocsikat pl LSIA-n lehetne tesztelgetni mi mit megy stb azzal simán lehet 1-2 jó estét csapni ha vagyunk legalább 2-3 an.

Azt meg nem akarom elhinni hogy a rockstar nem jön rá arra hogy garázs helyet kellene adni!!

Nincs erről sehol szó rockstar forumon? senki nem kérte még?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#60697) VikMorroHun válasza Plata (#60663) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Nekem olyan élményeim voltak tegnap... Postás autóval mentünk, és jó darabig nem volt, aki toljon. Hegynek felfelé valami 20 km/h sebességgel tudtam haladni. Menet közben valaki elkezdett kiabálni a chaten, hogy Razor, BAJ VAN!! (Az volt a baj, hogy a turisták lefényképezték, miközben a kokós csomagot kézbesítette. :) )
Később Freddyék megtoltak Deluxoval, csak az egyik kanyart nem sikerült bevennem, és belecsúsztam a szakadékba. Szerencsére ki tudtak tolni onnan is. :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#60698) Puma K válasza Lorell71 (#60695) üzenetére


Puma K
veterán

Ha a VGA-val/driver-rel lenne kapcsolatos a hiba akkor "D3D" lenne a fejlécben az ERR után.

De ez esetben a játék fájljaira hivatkozik, hogy azzal van a baj. Mint írtad frissítés után jön elő a probléma így nagy eséllyel valamit nem jól sikerült leszednie-telepíteni frissítés során.

Ha Steam-es a verzió akkor az alábbiakat kellene tenni:

Right click the game in the “Library” tab.
Click “Properties”.
Click the “Local Files” tab.
Click “Verify integrity of game cache…”

Forrás: GTAV PC General Troubleshooting – Installation Issues, Crashes, Freezes, Poor Performance

Utolsó lehetőségként rakd újra a játékot másik helyre, ha a játék fájlinak az ellenőrzését megcsináltattad és azután sem lett jó.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#60699) Lorell71 válasza Puma K (#60698) üzenetére


Lorell71
tag

Érdekes módon fut a játék még alatta 1 darabig, aztán a windows leállítja, hogy hiba van. Ezért gondoltam a vga-ra, meg amit írtál, azon az R* oldalon szerepel, hogy driver probléma is okozhat ilyet. A vga-nak volt 1 frissítés ajánlása, meglátom ha melóból hazaérek. Jövő héten másik ssd-m lesz, akkor minden új lesz, minden máshova kerül, csak megoldódik. :)

(#60700) MrYoniko válasza VikMorroHun (#60697) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Én írtam, hogy baj van, de gondoskodtam, hogy ne legyen szemtanú:
Túristákat megöltem, majd kúltúráltan fwl is gyujtottam a tetemeket... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.