Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60751) szTotyy válasza Depiboy (#60750) üzenetére


szTotyy
őstag

Egy picikét tekerj vissza.. :)
Mi a szösz, ekkora divat lett ez a hiba??? Akkor már csak csinálnak vele valamit a fejlesztők, ha már ennyi embernél előjött és sehogy sem orvosolható!

[ Szerkesztve ]

(#60752) olddirtyB válasza CJ4567 (#60741) üzenetére


olddirtyB
csendes tag

Az árára nem emlékszem, nekem régóta megvan. Vmi 100e $ környéke a fegyverboltban. Azon kívül hogy világít semmi extra.

(#60753) #11598592 válasza ProgenXL (#60746) üzenetére


#11598592
törölt tag

Nekem is 7 DVD-n van meg a játék. :D De a Social club oldaláról le tudod tölteni a telepítőt. Ha kímélni akarod a meghajtót és a lemezeket akkor a netes megoldás a jobb. 1x már telepítettem így. :)

(#60754) ProgenXL válasza #11598592 (#60753) üzenetére


ProgenXL
őstag

Újratelepítettem már :) mindjárt fellépek.

Gunner for life

(#60755) Ghard válasza Puma K (#60733) üzenetére


Ghard
őstag

Még aznap leírtam a megoldást a rockstar fórumba, hogy megnyitottam a topicot. Hiába írja a gta, hogy corrupted files, nem a fájlokkal van gond. Valami új telemetriát raktak a játékba és ha ez nem megy át a tűzfalon vagy routeren, akkor dob ki hibával. Akinek tiszta a host file, azok próbálják a tűzfalat lekapcsolni és megnézni így is hibát dob-e. Ha van router, akkor érdemes ezt is kikötni a hálózatból a próba erejéig.
Engem is kidobált 20 percenként, de már teljesen megszűnt. 5-6 órát is voltam fent egyhuzamban tegnap.

[ Szerkesztve ]

(#60756) ProgenXL


ProgenXL
őstag

úgy néz ki az újratelepítés megoldotta a hibát itt.

Gunner for life

(#60757) ProgenXL válasza ProgenXL (#60756) üzenetére


ProgenXL
őstag

ahogy ezt leírtam kiis dobott :( :D..

Gunner for life

(#60758) Heller2 válasza ProgenXL (#60757) üzenetére


Heller2
aktív tag

Pont most indult a verseny, ki is dobott ezzel a hibával...pedig jó csapat gyűlt össze...a crew nagy része :C

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#60759) ProgenXL válasza Heller2 (#60758) üzenetére


ProgenXL
őstag

Engem mindig a verseny indulásakor dob ki. Egyébként semmi baj nem lenne de a frissítés óta...

Gunner for life

(#60760) Puma K válasza Ghard (#60755) üzenetére


Puma K
veterán

Téényleg ott vagy _Duke_Nukem_ nick név alatt :))

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#60761) Depiboy


Depiboy
tag

Most pedig ban-t kaptam 30 napra a nemtudom miért.... Irtam a foschstar-nak egy szép mailt hogy napok óta szar az egész most meg indokolatlan bant is kapok.

(#60762) ProgenXL válasza Depiboy (#60761) üzenetére


ProgenXL
őstag

csak karakter reset ne legyen belőle véletlen

Gunner for life

(#60763) Depiboy válasza ProgenXL (#60762) üzenetére


Depiboy
tag

Az emailben ezzel fenyegetnek hogy mindent nulláról...

(#60764) kondás


kondás
tag

A PHHU-hoz tudok csatlakozni?

(#60765) ProgenXL válasza Depiboy (#60763) üzenetére


ProgenXL
őstag

Megnézheted socialban mi a helyzet a karekterrel meg e van még.

kondás ezt olvasd el kérlek Grand Theft Auto Online - Ph!crew szabályzat

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#60766) Depiboy válasza ProgenXL (#60765) üzenetére


Depiboy
tag

Lenullázták :D

(#60767) kondás válasza ProgenXL (#60765) üzenetére


kondás
tag

kösz, de itt nincs leírva, hogy kell csatlakozni, csak hogy mi a szabály:)
nekem 75-ös rangom van kb., nem szoktam másokat zavarni, inkább szólóban játszottam eddig.

(#60768) szTotyy válasza kondás (#60767) üzenetére


szTotyy
őstag

Írj magadról pár mondatot itt a fórumon (pl.: Social Club név), jelentkezni itt tudsz, a feljebb említett szabályzatot már elolvastad, ha ezt is végignyálaztad, az csak pozitív :).

[ Szerkesztve ]

(#60769) ProgenXL válasza kondás (#60767) üzenetére


ProgenXL
őstag

Jogos :)

Az összefoglalóban van benne de idézem neked

" Fontos! 2016.10.14-től aki PH! Crew-ba akar csatlakozni, CSAK akkor nyer felvételt, ha itt a topikban röviden bejelentkezik ( mennyit játszik, milyen szinten van, egyebek. Nem nemzetbiztonsági átvilágítás, csak egy rövid ismertető kell). Mivel megszaporodtak a problémák a Crewben, így az aktív tagok döntése alapján a beilleszkedni nem tudó játékosok eltávolításra kerülnek."

Depiboy ha valóban teljesen ártatlan vagy akkor őszintén sajnálom =/ Felháborító ha ártatlanok karakterét ilyen lazán hazavágják. Én biztos hülyét kapnék ha a közel 4 éves karakterem így járna. Annak tudatában hogy eléggé csaló ellenes vagyok a játékban... Persze csak egy játék de nagyon sok órám van benne. Viszont a ph közösség miatt minden bizonnyal újrakezdeném.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#60770) irhejja


irhejja
tag

Üdv. uraim!

Olyan problémába ütköztem, hogy szeretném átköltöztetni az MC Business épületeket a városból "vidékre", kiszállítottam mindegyikből a product-ot és leállítottam őket, de amikor beváltanám a klubházból, akkor azt a hibaüzenetet kapom, hogy "This business is currently unavailable for purchase"...

Mit nem csinálok jól? :F

(#60771) Dahkteromar válasza Depiboy (#60763) üzenetére


Dahkteromar
csendes tag

Csíter pénz elfogadásáért is bannolhatnak. Ilyen sem volt?

(#60772) oOKitsuneOo


oOKitsuneOo
tag

Üdv, Dávid vagyok. Szeretnék a PH! Crew tagja lenni. Két hete vásároltam a játékot jelenleg LVL 20-as vagyok.
Szeretnék viszonylag konfliktus mentessen játszani, de a public sessionben ez elég nehéz.
29 éves vagyok, napi 1-2 órát játszok.
Szabályzatot átolvastam.
Felhazsnáló nevem oOBaltazarkaOo

(#60773) Flexio


Flexio
csendes tag

Sziasztom szeretnék jelentkezni a crew ba. Mostanában napi szinten tudok játszani 121 es szinten állok. Főleg Heistekhez kellene segitség nagyon nehéz 4 embert összeszedni aki még csinál is valamit. Envoy84 néven futok. Előre is köszönöm.

(#60774) kondás válasza ProgenXL (#60769) üzenetére


kondás
tag

kb heti kétszer játszok pár órát esténként
kb. 75 szint
van egy ceo iroda, egy mc klub , egy auto raktar , egy meth lab, es egy bunker a tulajdonomban
jatek nick: Plakatragaszto
most Buzzardra gyűjtök, egyedül lassan megy , főleg kocsieladásból

(#60775) Plata


Plata
félisten

Az autólopás továbbra is nagyon gáz.
Kollekciós top kocsit loptam,haza vittem volna már épp erre ezt kaptam.
Kezd tele lenni a hócipőm hogy kocsilopásnál vagy eltűnik a kocsi vagy ez.

Minden mást tudok háborítatlanul,de ezzel gond van.
Ládalopás mc eladás és egyéb vacakkal nincs gond.

[ Szerkesztve ]

(#60776) Lorell71 válasza Puma K (#60738) üzenetére


Lorell71
tag

Töröltem a hosts fájlt, több órát játszottam gond nélkül (kop, kop, kop).

(#60777) Depiboy válasza ProgenXL (#60769) üzenetére


Depiboy
tag

Én ebbe a crewba nem leszek az hótziher, itt csak jól át/ki lettem baszva :)

(#60778) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Kaptam barát felkérést Golo11-től, aki nem tagja a PHHU-nak, nem nyilvános az adatlapja, viszont már segített PHHU sessionben eladni. Ilyenkor el szabad fogadni?

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#60779) szTotyy válasza Depiboy (#60777) üzenetére


szTotyy
őstag

...és hogy lettél átbaszva? - csak így, szépen, magyarosan leírva..

[ Szerkesztve ]

(#60780) simon105


simon105
tag

Én is kaptam e-mailt, hogy felfüggesztettek 30 napra és resetelték a karakterem. Nincs most időm vele foglalkozni, de délután meglátom, tudok-e valamit tenni (persze sok reményt nem fűzök hozzá).
Ami viszont biztos: teljesen ártatlanul is büntethetnek ezek szerint. Remélem elhiszitek nekem, mert bizonyítani nem tudom, és biztos gyanússá tett a magas szintem, de soha nem csaltam a játékban. Pénzt is csak egyszer dobtak rám 25 ezer Dollár körül. Azt javaslom, mindenki, akinek fájna, ha bukná a karakterét mielőbb készítsen képeket a kitermelt pénzről a gyárakban, azzal talán tudja bizonyítani, hogy nem csalásból szerezte a javait.
Ha nem sikerül (nyilván nem fog), akkor is visszatérek majd még, mert a társaságot szerettem. Addig is jó játékot mindenkinek.

R.I.P. Brickface, te gyönyörű rohadék.

[ Szerkesztve ]

(#60781) Depiboy válasza szTotyy (#60779) üzenetére


Depiboy
tag

Ment a folyamatos segitségkérés 0-24 és megcsinálok valakivel 3-4 eladást, sosem jöttek nekem segiteni mindig csak jaj még ezt meg azt csináljuk még meg aztán lelépnek, és ez kb általános volt az itt töltött időm alatt..
Aztán meg ki is lettem rakva mint feketebárány. no comment... :)

[ Szerkesztve ]

(#60782) bluuzia válasza simon105 (#60780) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Na baszki, el sem merem indítani a játékot!
Mondjuk a SC-n még mindenem megvan.

Ha jól emlékszem, valaki egyszer visszaszerezte a karakterét, mivel őt is ártatlanul banolták, ugye?
Jó lenne ha belinkelné, hogy sikerült, hátha segít azoknak, akik ugyanígy jártak.

Nekem is több mint 2300 órám van benne, nem örülnék, ha hasonló történne.
Én minden nap csinálok képet a vagyonomról, néha még az eladások utáni jóváírásról is, bár szerintem pont leszarnák, ha elküldenék nekik +200 in-game fotót.

Depiboy: a segítség mindig jelentkezési sorrendben történik. Sajnos az újabb játékosok türelmetlenek és hajlamosak a lelépésre. Ha pedig a Crewból kitettek, annak oka volt. Leírhatod szerinted miért történt.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#60783) szTotyy válasza simon105 (#60780) üzenetére


szTotyy
őstag

Simoon bassszus!! :( Ha kell, írj minden nap a Rockstarnak egy levelet!! Az talán még ütőkártya lehet, ha lefotózod a játékban töltött perceidet. Bár ezt is látják, de próbálj meg mindet, ha egy hónapig pihizel, akkor ráérsz. Meg mégis mit gondolnek, ennyi játékórával, amennyi neked van, talán nyolcas szintűnek kellene lenned?!?! :((

Lackó teljesen el fog árvulni nélküled. Ne aggódj miatta, majd vigyázunk rá! :DDD

Depiboy: az eladások általában bejelentési sorrendben szoktak menni. Olyan még nem volt, hogy valaki bejelentette, és a többiek azt mondták, hogy: "nem, nem megyünk segíteni". Szerintem biztos sorra kerültél volna te is.

[ Szerkesztve ]

(#60784) Wiz Khalifa válasza simon105 (#60780) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Össze kéne fognunk. Engem meg végleg bannoltak ki a semmire...

Szintén 600-as szint fölött voltam de mit hittek 2500 óra alatt kb mit csináltam, csak elbasztam az időt?

Most néztem Social Club-on az Online profilom. Full üres. Minden nullán. Szint, pénz, játékban töltött idő, stb...

Írd már meg légyszi PM-be hova írsz nekik és mit kb. hátha összefogva tudnánk valamit csinálni. De egy biztos és elnézést ezekért a szavakért: ha Amerikában lennék akkor már az egész kibaszott céget úgy perelném be hogy a faszuk is leszáradna az biztos...

Smoke some weed nigga!

(#60785) Heller2 válasza simon105 (#60780) üzenetére


Heller2
aktív tag

Mi a tosz....tegnap még voltál versenyben. Mi megy itt... :W
Ilyenkor semmi indokot nem írnak, csak a reset fekete képernyős üzenet?

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#60786) olddirtyB válasza simon105 (#60780) üzenetére


olddirtyB
csendes tag

Nekem tavaly júniusban bannolták a karakterem 30 napra és resetelték. Akkor az FB gta5 csoportban több ember is így járt. Írtam nekik egyszer, kaptam rá egy automatikusan generált üzenetet. Írtam nekik mégegyszer, arra már válaszolt valaki, de a lényege ugyan az volt, a ban végleges, nem eltávolítható. A kérdéseimre, hogy miért tiltottak annyi volt a válasz, hogy megsértettem a szabályzatot és belinkelték a felhasználási feltételeket.
Ekkor az fb csoportban egy srác írt, hogy neki eltávolították a bant és visszakapta a karaktert. Elkértem tőle a levelet hogy pontosan ugyan azt küldjem el, ez kurva szar angolsággal megírt fenyegető levél volt. Mondom nem veszíthetek, el küldöm. Legnagyobb meglepetésemre másnap reggel az fogadott, hogy levették a bant, visszaállították a karakterem, kárpótlásul kaptam 200e $-t és írtak egy bocsánatkérő levelet.

Hátha segít, ezt írtam nekik:

Hi! It would be my problem that sunday morning I received the notification that you have banned my account for 30 days. I do not understand why I got ban. I did not do anything illegal. Your system does not know what the fraudsters are supposed to filter, but it is very wrong. So take off that ban from my account. You buy $ 60 for the game and get it in return. Incredible. Over the course of the week, I'd like to have the punishment cut off. I really hope I can play again now. Thanks...

Ezek jöttek rá válasznak:

Hello olddirtyB.hu,

Thank you for contacting Rockstar Support.

We deeply apologize for any inconvenience this has caused you. Your case has been escalated to the proper department. Please note, cases are addressed in the order they are received. We appreciate your patience.

Should you still have any other technical issues , please do not hesitate to contact us again for further assistance.

Best regards,

Isaac C.
Rockstar Support

Hello olddirtyB.hu,

Thank you for contacting Rockstar Support.

We apologize for the inconvenience and have deposited GTA$227,156 into your Maze Bank account.

Best Regards,

Stuart B.
Rockstar Support

(#60787) Heller2 válasza Wiz Khalifa (#60784) üzenetére


Heller2
aktív tag

Írni kéne nekik egy levelet és valamilyen módon "aláírhatnánk", nick, mail, egyéb valami....egy csomóan a crewból... :B

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#60788) ucli válasza Heller2 (#60785) üzenetére


ucli
senior tag

Nem...
Ennyit írnak csak:

Hi *nemazénnevem:P*,

This is an automated message from Rockstar Games to inform you that your account has been flagged for violating our Online Features Code of Conduct and/or EULA, found here:

- http://www.rockstargames.com/conduct
- http://www.rockstargames.com/eula

Accounts can become flagged as a result of automated analysis or manual review of evidence for violations such as modding, hacking, exploiting or abusing game mechanics, or otherwise interfering with other players’ gameplay experience

Some actions taken in response to these flags include restrictions to separate pools for matchmaking, muted microphones or restrictions on UGC creation, removal of illegitimate in-game cash/items or RP, and temporary or permanent restrictions on your ability to access GTA Online.

Please note that this is a no-reply email address.

Rockstar Games

(#60789) HoldChore válasza olddirtyB (#60786) üzenetére


HoldChore
tag

Rájöttek, hogy nem szarakodhatnak gangszerekkel.

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#60790) Wiz Khalifa válasza ucli (#60788) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nekem ezt küldték most email-ben.

"Hi Brutality_Syd,

This is a message from Rockstar Games. Your account was used in violation of our Terms of Service and/or EULA, found here:

http://www.rockstargames.com/legal

http://www.rockstargames.com/eula

Your account has been banned from playing GTA Online on PC permanently.

All GTA Online suspension and banning decisions are final and may not be appealed. For more information on the GTA Online Suspension and Ban Policy please see https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/229514247.

Please note that this is a no-reply email address.

Rockstar Games"

Smoke some weed nigga!

(#60791) Reaper válasza Heller2 (#60785) üzenetére


Reaper
őstag

Na akkor én is beállok a sorba, szintén 30 nap ban és karakter reset... Hogy gyulladna rájuk minden, annyira nagyon nagy szinten se voltam 150 körül és pénzem is most épp millió alatt volt még tegnap este...

Amúgy ahogy látom ez most egy szép nagy ban hullám: [link]

[ Szerkesztve ]

(#60792) ucli válasza Reaper (#60791) üzenetére


ucli
senior tag

Fasza... Félek már fölnézni is. :W

(#60793) Kiskokó válasza Depiboy (#60777) üzenetére


Kiskokó
veterán

Akkor el lehet battyogni.... :U :U

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#60794) olddirtyB válasza ucli (#60792) üzenetére


olddirtyB
csendes tag

Én felmentem megnézni. Nem mondom, hogy nem volt egy kis gyomorideg miközben lépett befelé. Szerencsére nekem nincs ban.

Egyébként most reggel frissített valamit a steam. Szerintem köze lehet hozzá. Vmit elkúrtak ismét és automatikusan tolta a bannokat a frissítéssel.

[ Szerkesztve ]

(#60795) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Na én ezt írtam nekik:

Hi! It would be my problem that saturday morning I received the notification that you have banned my account for permanently. I do not understand why I got ban. I did not do anything illegal. Your system does not know what the fraudsters are supposed to filter, but it is very wrong. So take off that ban from my account. You buy $ 60 for the game and get it in return. Incredible. Over the course of the week, I'd like to have the punishment cut off. I really hope I can play again now. Thanks...

És egyből ezt a választ kaptam... beszarok...

Hello Brutality_Syd,

Thank you for contacting Rockstar Support. GTA Online bans are triggered by a number of factors, including modding in GTA Online, exploiting or abusing game mechanics, manipulating protected game data and code, or otherwise interfering with other players’ gameplay experience.

All GTA Online suspension and banning decisions are final and may not be appealed. For more information on the GTA Online Suspension and Ban Policy please see https://support.rockstargames.com/hc/articles/229514247.

Best regards,

Rockstar Support

Smoke some weed nigga!

(#60796) Plata válasza Depiboy (#60781) üzenetére


Plata
félisten

Mi a neved a játékban?
Én nem emlékszem olyanra hogy ne segítettünk volna valakinek.
Nekem tegnap egy eladásom volt,valamikor 11 óra körül előtte meg csak segítettem másoknak és autót próbáltam lopni magamnak,ami vagy azzal járt hogy le dobott session vagy ki dobott sztoriba így meguntam és ládáztam.Vagy még búvárkodtam.Jah meg egy félórát próbáltam előcsalni a flare-t Avengerből,ami vicces volt mert nem jött össze és vagy lezuhantam vele vagy szidtam az anyját.Amíg a víz alatt baromkodtam meg avengerrel próbáltam flare-t előcsalni biztos nem figyeltem csetre,mert egyszer valami idegen rám köszön,de épp akkor zuhantam le,neki sem válaszoltam.
Tényleg tudja valaki hogyan kell flare-t lőni avengerrel?
Az E gombon van a Flare,ha avengerrel vagyok mondja is hogy nyomjak E-t a flare-hez,na ez vagy azzal jár hogy a repülő lezuhan mert át kapcsol helikopterből repülő üzemmódba vagy bomba kamrát nyitja ki.

(#60797) olddirtyB válasza Wiz Khalifa (#60795) üzenetére


olddirtyB
csendes tag

Ne a ban fül alatt küld el nekik, mert arra automatikus válasz jön.

(#60798) Kiskokó válasza ucli (#60792) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én most néztem SC-n minden rendben van.

Durva ami itt folyik, de valami közös lehet bennetek :D biztos együtt toltátok a DC-s PS-t vagy valami :DDD
Deee csak viccelek.

Érdekes Reap ráadásul nem is rég kezdte... mert hogy Syd megérdemli oké, na de Simooooooon? Szerintem szabályba ütközött az új neved ;]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#60799) Wiz Khalifa válasza olddirtyB (#60797) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Melyik alatt küldjem el nekik akkor? Küldtem még egyet amúgy szintén a Banning Issue fül alatt de kicsit átfogalmazva. Most nem jött válasz egyből.

Írtam nekik hogy vagy visszaállítják a profilom mindenestül vagy 100$ kártérítést adnak azért mert megvettem 60$-ért a játékot és egy csomó időmet is beleöltem. Kíváncsi leszek mit válaszolnak. Ha ez sem megy akkor megyek kicsit durvábban rájuk. Nem érdekel. Addig fogom őket baszogatni és egyre durvábban írni nekik míg valamit nem lépnek. Mert nem érdekel hogy én Magyarországon vagyok ők meg egy Amerikai cég. Ezt akkor sem tehetik meg egy fizető ügyféllel. :U

(#60798) Kiskokó:
Kössz má...

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#60800) szTotyy válasza Wiz Khalifa (#60795) üzenetére


szTotyy
őstag

Írd meg nekik holnap újra, csak egy kicsit fenyegetőbben!
Lehet az a baj, hogy neked nem Izsák válaszolt :U (szép név :U )

Rögtön én is felnéztem SC-re. Még meg van minden, de asszem, ma munkából félóránként megnézem.
Lehet felvettek egy csak új munkaerőt az online részhez, mert minden hasznos ember a RDR-en dolgozik. Az új kis munkatársak, meg az iskolában a nagyobbak által szekált gyerekek voltak, és így állnak bosszút a nagyokon. Rohadjanak meg!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.