Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60251) Anulu79 válasza Met (#60240) üzenetére


Anulu79
addikt

A duda gombot/billentyűt kell megnyomni.

(#60252) freeknight válasza Segal (#60249) üzenetére


freeknight
őstag

A saját kocsiját kilőve kapsz csak bad sportot, a productos kocsikért nem :)

(#60253) feri1014 válasza feri1014 (#60177) üzenetére


feri1014
senior tag

Senki nem találkozott még hasonló buggal? Most már kezd kib*szott idegesítő lenni, hogy többszemélyes járművekbe folyamatosan hátra ül be a karakter. :W

(#60254) freeknight válasza feri1014 (#60253) üzenetére


freeknight
őstag

Ha hosszan tartod nyomva az f-et beszállásnál, mindig hátra ül. Egyszer nyomj rá röviden. Talán csak ennyi a baj.

(#60255) szTotyy válasza feri1014 (#60253) üzenetére


szTotyy
őstag

Negatív. Én még rajtad kívül mástól nem is hallottam ilyesmit. Gondolom végigpróbálgattál, végiggondoltál minden lehetőséget. Pl., beragadó billentyű; ha esetleg elemes kontrollerrel játszol, akkor elemcsere; esetleg túl nehéz mutatóujj :) Próbáld meg, hogy egy kicsit távolabb állsz a kocsitól és a lehető legrövidebb ideig nyomog le a beszállás gombot..

[ Szerkesztve ]

(#60256) feri1014 válasza freeknight (#60254) üzenetére


feri1014
senior tag

Nem vettem észre, hogy hosszabban nyomnám. :F Lehet a billentyűzet szórakozik akkor. :F

Köszönöm a válaszokat. :R

[ Szerkesztve ]

(#60257) pokers


pokers
senior tag

E heti akció: (dlc-nek nyoma sincs egyelőre)

NOW AVAILABLE
Nothing
TIME TRIAL
Raton Canyon (1:16.600 min) | Video
PREMIUM RACE
Afterburner (Motorcycles)
2X $/RP
Bunker Series
Occupy Adversary Mode
25% OFF
Route 68 Facility (1,734,375$)
Rapid GT Classic (663,750$)
Coil Cyclone (1,417,500$)
Akula (2,778,038$ | Trade Price: 2,088,750$)
HVY APC (2,319,188$ | Trade Price: 1,743,750$)
Karin Technical (947,625$ | Trade Price: 712,500$)
Western Company Rogue (1,197,000$ | Trade Price: 900,000$)
Buckingham Alpha Z-1 (1,591,013$ | Trade Price: 1,196,250$)
RM-10 Bombushka (4,438,875$ | Trade Price: 3,337,500$)
Benefactor Turreted Limo (1,237,500$)
30% OFF
Land Act Reservoir Facility (2,065,000$)
Progen T20 (1,540,000$)
50% OFF
Dump (500,000$)
Additional Bonuses
Nothing
TARGETED SALES
25% OFF Chernobog (2,483,775$ | Trade Price: 1,867,500$)
25% OFF Stromberg (2,389,013$ | Trade Price: 1,796,250$)
25% OFF RCV (2,344,125$ | Trade Price: 1,762,500$)
30% OFF Technical Aqua (784,000$)

Forrás

(#60258) MrYoniko


MrYoniko
aktív tag

Akula akcióra vártam, de ahhoz hangár is kell ugye?

Am vicc, hogy Newswire-n nincs még semmi hír a heti akcióról... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#60259) Plata válasza pokers (#60257) üzenetére


Plata
félisten

Köszönöm szépen,Strombergre vágyom régóta,mivel nincs új DLC ezért lehet a félre tett 10 misiből megveszem.
Este már bombázni fogom a tengert Akula-ból Strombergel. :D

(#60260) szTotyy


szTotyy
őstag

Hosszú hetek óta vártam az Akula akciót. Most vasárnap megvettem, gondoltam csak nem lesz kedden akciós, ha mégis, akkor meg legfeljebb befonom a hajam. :W

Ha érkezik új dlc, akkor azért 2-3 nappal előtte legalább ki szoktak adni egy trailert, néhány kedvcsináló képet.

Plata: Stormbergre talán 2 hete volt akció, a közeljövőben nem hiszem, hogy lenne.

Met: szép lett a fonat, csak kicsi. :) Rég volt már, hogy ifjú rockerként derékig érő hajam volt..:)

[ Szerkesztve ]

(#60261) Met válasza szTotyy (#60260) üzenetére


Met
nagyúr

És szép lett a fonat?:D

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#60262) Plata válasza szTotyy (#60260) üzenetére


Plata
félisten

De hiszen most írta.
25% OFF Stromberg (2,389,013$ | Trade Price: 1,796,250$)
Sajna nekem a 2.4 millás ár játszik.

(#60263) szTotyy válasza Plata (#60262) üzenetére


szTotyy
őstag

:B Hopsz tényleg, nem olvastam el figyelmesen. Bocsásss meeg, kérleek! :O

(#60264) Plata válasza szTotyy (#60263) üzenetére


Plata
félisten

Nincs megbocsájtva,ezért büntiből te veszed meg nekem. :DDD
Jah és kéket kérek,zöldes hullámokkal és egy szép cápapofával az elején.

[ Szerkesztve ]

(#60265) Plata válasza szTotyy (#60263) üzenetére


Plata
félisten

Most voltam fent,volt 10 percem így felugrottam megnézni Stromberget,nincs leárazva. :O

(#60266) negyven2 válasza Plata (#60265) üzenetére


negyven2
veterán

A Stromberg nem mindenkinek akciós. Csak azoknak akik erről külön értesítést kaptak játékon belül e-mailben.

A Targeted Sales mindig ezt jelenti.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#60267) Met válasza szTotyy (#60260) üzenetére


Met
nagyúr

Nem kell ahhoz ifjúnak lenni hogy hosszú hajad legyen ;)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#60268) CJ4567 válasza szTotyy (#60260) üzenetére


CJ4567
veterán

Ne vegyél semmit hétvégén, és hétfőn, mert hétfő-kedd akciós nap.

No Sana No Life

(#60269) Plata válasza negyven2 (#60266) üzenetére


Plata
félisten

Kösz,ezt nem tudtam,mert kb semmi sem szokott érdekelni.
De erre vágytam csak,akkor nekem kimarad az akció,mindegy ha 4 misi akkor 4 misi.

(#60270) Anulu79


Anulu79
addikt

Egy teli supply időben meddig elég? Mindegy gyárban ugyan annyi ideig tart ki?

(#60271) MrYoniko válasza Met (#60267) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Pl én is most vágtam le 30 évesen, de munkahely váltás miatt...

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#60272) Anulu79 válasza MrYoniko (#60271) üzenetére


Anulu79
addikt

Én meg 37 évesen tavaly talán harmadjára. :) Ez sem korfüggő.

(#60273) anorche1 válasza Anulu79 (#60270) üzenetére


anorche1
őstag

Gyartol es fejlesztesektol fugg.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#60274) Plata válasza Anulu79 (#60270) üzenetére


Plata
félisten

Konkrétan sosem mértem le,de azt tudom ha egyszerre feltöltöm a három gyáramat és a bunkert nem egyszerre fogy el belőlük a supply.
Van cc meth és kokó.A hamis pénzgyárban talán lassabban fogy.Mintha a methbe kéne legsűrűbben,bár lehet csak azért érzem így mert az kint van a francos sivatagban a másik két gyár meg a város közepén,mindegyik gyáram fel van fejlesztve,kivéve a meth,abba nincs security.

(#60275) Segal válasza Plata (#60274) üzenetére


Segal
veterán

A meth az zabalja a supplyt. Emlekszem meg a crew-hoz valo csatlakozasom utan par nappal meg az mc-be lattam a meggazdagodasom lehetoseget mert megvolt mar a koko es gondoltam ha mar 5 gyaram lesz omleni fog a penz. Aztan megvettem a meth gyarat es hatalmas csalodas volt. Brutalisan viszi a supplyt. Azert meg vettem egy fu gyarat is hogy aztan mind a harmat bezarjam es az akkor erkezo autolopos karrieremre fokuszaljak:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#60276) Anulu79


Anulu79
addikt

Minden gyáram (kokó, meth, pénz, bunker) fel van fejlesztve fullra. Azért érdeklődtem, hogy pl. egy DU alatt lehet-e kétszer eladni a termést. A bunker kivételével persze mert látom, hogy az nagyon lassan termel.

(#60277) anorche1 válasza Anulu79 (#60276) üzenetére


anorche1
őstag

Febol most csak a kokot es a bunkert tudom. Bunkerben 75k supplies 2ora 20perc alatt fogy el, koko gyarban 1ora 40perc

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#60278) szTotyy válasza anorche1 (#60277) üzenetére


szTotyy
őstag

Ebből és abból az infóból kiindulva, hogy a kokógyár 2,5 teli nyersanyagból termel egy teli productot, időben ez 300 percet vesz igénybe, azaz pont 5 órát. Egy nagyon hosszú, kibővített délutánba belefér kétszer az eladása. :)

[ Szerkesztve ]

(#60279) MrYoniko válasza Anulu79 (#60276) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Bunkernek 11:40 kell hogy tele legyen, a kokónak meg 5:50 ha jól emlékszem.
A meth meg cc picivel tán gyorsabb, szal egy egész nap kell a 2x-i eladáshoz... ;)

De lehet, hogy sületlenségeket állítok egy "szakmai" fórumon, tudjátok ki volt a mesterem... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#60280) freeknight


freeknight
őstag

Srácok, nem kell találgatni, meg emlékekre hagyatkozni,

MINDEN információ az MC bizniszekről és a bunkiról.

Linkeltem már 600-szor, de most akkor 601.-ére is :DDD

(#60281) MrYoniko válasza freeknight (#60280) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Ne harizz free.
Mentségemre szóljon, az asszonyt követem a bevásárlókocsival...
Magyarul egyik kézben a teló, másikkal meg kipakolom azt a sok lomot, amit beledobál... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#60282) freeknight válasza MrYoniko (#60281) üzenetére


freeknight
őstag

Nem haragszom, valójában max 4-szer linkelhettem be eddig, csak költői túlzás volt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#60283) szTotyy válasza freeknight (#60282) üzenetére


szTotyy
őstag

Az ilyen hasznos és gyakran használatos infókat, táblázatokat nem lehetne az összefoglalóhoz csatolni, vagy ragasztani? Meg az olyanokat, mint a kocsilopás csínjának-bínjának leírása, amit már megannyiszor begépelt annyi sok ember a saját puszta kezével. :) Ezek újra és újra felvetődő kérdések és ezután is így lesz, mert mindig jönnek újak, akiknek még nincs meg ez az infó.
...Hmmm, Cactus, vagy valaki illetékes elvtárs, aki tudja szerkeszteni az összefoglalót?

[ Szerkesztve ]

(#60284) Kiskokó válasza freeknight (#60280) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ilyeneket kéne betenni az összefoglalóba mert én is van hogy keresném de persze sehol se találom.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#60285) MrYoniko válasza MrYoniko (#60281) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Tudom nem ide tartozik, de hátha előfordul ilyen nemes esemény veletek is férfitársaim:
Párom 3 óra rohangáls után a boltban: "utálok vásárolni!" ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#60286) Kiskokó válasza MrYoniko (#60285) üzenetére


Kiskokó
veterán

Már megint belevágtál a szavába caj caj ..... :DDD

Azt akarta volna mondani hogy "utálok vásárolni, ha nincs akció"
De hát az élet nem kívánságműsor :DDD

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#60287) szTotyy válasza MrYoniko (#60285) üzenetére


szTotyy
őstag

"egyik kézben a teló, másikkal meg kipakolom azt a sok lomot, amit beledobál." - nem a sok lomot kell otthagynod a boltban... ;]
Teljesen átérzem. Én megmondtam az asszonynak, ha boldogok akarunk lenni közösen, akkor külön-külön megyünk vásárolni. Mégis mindig beleesek a csapdába... :W

[ Szerkesztve ]

(#60288) Met válasza Kiskokó (#60286) üzenetére


Met
nagyúr

Minek az akció, úgy is az apjuk fizeti ;]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#60289) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Simon kicsit beivott szombat este. :))

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#60290) MrYoniko válasza Bjørgersson (#60289) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Hogy lehet hozzászólásokat like-olni? ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#60291) VikMorroHun válasza CJ4567 (#60245) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Köszi, megtörtént. Azon gondolkodom, ha rakok rá páncélzatot, akkor az befolyásolja a vezetési tulajdonságokat? A csíkokon nem látszott változás, amikor végig néztem őket, de a spoilerek között nézelődve sem...

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#60292) Bjørgersson válasza MrYoniko (#60290) üzenetére


Bjørgersson
félisten

-

:DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#60293) VikMorroHun válasza freeknight (#60280) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Ezeknek a lényege szerintem GTA wikin is fenn van. A notes részben az első pont pedig hibás, mert fordítva van (akkor ad 50%-kal többet, ha távolra adsz el).

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#60294) freeknight válasza VikMorroHun (#60293) üzenetére


freeknight
őstag

Értelmezni kéne a táblázatot :DDD ;]

Arról van szó, hogy a jobb oldali színes oszlopokban láthatod, hogy mennyi idő alatt térül meg a bizniszekre költött lóvé. Ezt Remote Sellel számolták. Ha localba adsz el, meg kell szoroznod az időket 1,5-el.

Igen minden fent van wikin... amit ebből a táblázatból szedtek össze :DDD . Meg szerintem ez így ebben a formátumban a legegyértelműbb.

Egyébként Elpiloto100 reddit felhasználóé az érdem, hatalmas tisztelet neki, nem semmi munkája van a táblázatban.

[ Szerkesztve ]

(#60295) Anulu79


Anulu79
addikt

Ma megvettem az Opressort. Azt kell mondjam, hogy haláli. Szó szerint! Mire végig mentem a mapon nem tudom, hogy hányszor halltam meg. :D Ezt színezni csak a kifejlesztett skinekkel lehet?

(#60296) CJ4567 válasza VikMorroHun (#60291) üzenetére


CJ4567
veterán

Páncélzat nem befolyásolja, a csíkokra ne hallgass.

No Sana No Life

(#60297) Anulu79 válasza CJ4567 (#60296) üzenetére


Anulu79
addikt

Na és a spoiler/szárny befolyással van az irányításra?

(#60298) CJ4567 válasza Anulu79 (#60297) üzenetére


CJ4567
veterán

Igen, jobban tapad tőle az autó, kezelhetőbb lesz. Főleg a downforce autóknál fontos ez, pl. RE-7B, Vagner, Autarch. Ha nem versenyzel, akkor nem annyira jelentős ez, kivéve ha nem tetszik alapból az, amennyire csúszik az adott sütő.(Mindegy, melyiket teszed rá, csak legyen rajta.)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#60299) Logitech válasza Anulu79 (#60270) üzenetére


Logitech
aktív tag

számomra ezek használhatóbbak mint a másik táblázat, bunkerről nem találtam ilyet, arról azt írják 5 teli supplyból 11 óra 40 perc alatt lesz tele
1
2

[ Szerkesztve ]

(#60300) Dahkteromar


Dahkteromar
csendes tag

Szeretném jelenti Nikothing nevű crew tagot csalásért. Pénzes zacskókat dobált mindenkinek. Úgy nyüzsögtek körlötte a playerek, mint galambok a kenyérmorzsa körül.

Én természetesen nem vettem fel belőle.


[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.