Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60151) Plata válasza ProgenXL (#60146) üzenetére


Plata
félisten

Azt tudom hogy bannolták csalásért és lenullázták,múltkoriban egy sessionban játszottunk,de amikor utoljára játszottam vele még nem volt csak 18-as szintű ha jól emlékszem,pénze sem nagyon volt.Még a bunker héten találkoztam vele párszor.

(#60152) ucli válasza Reaper (#60121) üzenetére


ucli
senior tag

Nálam így néznek ki a dolgok.

(#60153) Segal válasza ucli (#60152) üzenetére


Segal
veterán

3000dpi :Y
Nalam 800 :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#60154) Heller2 válasza Plata (#60151) üzenetére


Heller2
aktív tag

Én is ilyesmi szintre emlékszem, igaz hogy a hétvégén láttam utoljára. Nekem nincs vele bajom. Hol jár most

Éppen gépet fejlesztek és mindene szétszedve..... :B Aztán a héten nem is voltam online...

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#60155) ucli válasza Segal (#60153) üzenetére


ucli
senior tag

De ez a 4K miatt van, és az érzékenység a béka segge alatt van.
Az esetleges hibákért elnézést kérek, 8k-b dsr-ben alig látom hogy mit írok. :))

(#60156) nyeses


nyeses
újonc

Szeretnék jelentkezni a crew-ba jelenleg 42 es vagyok nyeses a nevem online és viszonylag játszom, kb 2-3 naponta de ez lehet még változik

(#60157) KisBundi


KisBundi
őstag

Sziasztok! Mit lehet tenni ellene, hogy a berakott mod helyett a játék ne töltse le azonnal az eredeti fájlt? :)

(#60158) Bjørgersson válasza Majkee84 (#60126) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor Knight Ridert nem veszek, koszi!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#60159) HussarF válasza Bjørgersson (#60158) üzenetére

Pedig instantabbul lekérheted, mint akármelyik másik kocsit

(#60160) Kiskokó válasza ProgenXL (#60150) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én szeretem az opressort ellehet faszául repkedni vele. Rá kell érezni kell 1-2 nap de utána nagy flash tud lenni.
XD
De ez a szar rá elég gáz :D

JA és Swy nem ph-s amúgy. Ucilnál van bent.
(Ezért mondtam hogy az én Crew-om a hivatalos, nálam csak Ph-s van :DDD csak mert múltkor ebbe is belekötött valaki, nem mintha lényeges lenne csak na ;] )

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#60161) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Kész a heists-em végre. A finalt Hardon ketten elsőre lenyomtuk így bonust is adott. 49 perc alatt. 150headshoot kellett neki, 159et értünk el :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#60162) hegyipapa válasza nyeses (#60156) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Láttam játszottál velünk, ezt olvasd el !!
Elfogadod, és tudomásul veszed akkor jelentkezz a crewba.

[ Szerkesztve ]

(#60163) Kiskokó válasza ProgenXL (#60161) üzenetére


Kiskokó
veterán

Egyszer véletlen majdnem megcsináltuk az Elitet- Nekem 178HS volt de 3 perccel lecsúsztunk :D

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#60164) HussarF válasza hegyipapa (#60162) üzenetére

És tesóm már smafu? :U :D
[link]

(#60165) ucli válasza HussarF (#60164) üzenetére


ucli
senior tag

Már meg lett hívva.

(#60166) Reaper válasza ucli (#60152) üzenetére


Reaper
őstag

Köszi!

(#60167) CactuS válasza ProgenXL (#60146) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nyugi, a következőnél már végleges jön, onnantól senkinek nem lesz fent a listán. Amúgy már rég nem Ph-s. Alapvetően nem rossz szándékú, csak mod függő kicsit...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#60168) hegyipapa válasza HussarF (#60164) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Tesód jelentkezését is elfogadtam meg nyeses jelentkezését is.

(#60169) negyven2


negyven2
veterán

Kettő jó tanács:

Ne legyetek nagy szintüek

De ha mégis azok vagytok akkor ne legyetek túl jószívűek (pl. Ne küldjetek el a Yacht védelemért kapott pénzt).

A teljes képhez hozzátartozik, hogy Xbox One-on játszok... :DDD

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#60170) ProgenXL válasza CactuS (#60167) üzenetére


ProgenXL
őstag

phhu crew-ba van én csak ezt figyeltem de most rákerestem más a logo. persze ő játéka. csak ott ne legyen ahol én. :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#60171) CSB29


CSB29
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy kis problémám, remélem tudtok segíteni.

Most váltottam videokarit egy gtx 970-re. A játék alatt valamiért 72 fps lockon tartja, amikor 144 van beállítva. Ha bámulom a falat, ha millónyi dolog történik fix 72 fps-em van... Menöben meg fix 144. Xcom2-vel van még ez a gondom, de az amúgy is gyalázatosan fut.
Ellenpéldaként a witcher 3-am 60-90 fps full gpu használat mellett fut.. Egyszerűen nem értem.

Konfig:
r5 1600, gtx 970, fhd 144hz monitor displayporton, 16gb ram

Valaki esetleg? :F

szerk.: afterburner/rivatuner gyönyörűen mutatja, hogy a gpu használatot mindig úgy állítgatja, hogy stabil 72 fps-em legyen.

[ Szerkesztve ]

(#60172) Bjørgersson válasza CSB29 (#60171) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Vsync veletlenul nincs bekapcsolva es halfra allitva?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#60173) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Látod Simon, sehol egy karc. :P

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#60174) Anulu79


Anulu79
addikt

Miért kell mindig kétszer bejelentkezni meg igazolni, hogy nem vagyok robot?

(#60175) Headers válasza Anulu79 (#60174) üzenetére


Headers
tag

Ezt hol tapasztalod?
Én nem vettem észre semmi ilyet.

A nem-tudás tudása a tudás kezdete

(#60176) Lorell71 válasza Headers (#60175) üzenetére


Lorell71
tag

Hali! Nekem is kell a játék indításakor és közben megjelenik a social club is, oda is kell. Fiam automatára állította a bejelentkezést, úgy nem kell.

(#60177) feri1014


feri1014
senior tag

Üdv! Találkozott már valaki olyan buggal, hogy a karakter a járműnél nem hajlandó csak hátra beülni? :F Konkrétan a saját autóval nem tudok sehova menni, mert nem ül be a volán mögé csak hátsó ülésre. :F Több perces szenvedés után gondol egyet és előre ül.

(#60178) pokers válasza ProgenXL (#60123) üzenetére


pokers
senior tag

Ezt kár volt megemlítened, mert most én is rákattantam :DDD
Már most látom, hogy hanyagolva lesz a gtao emiatt :K

(#60179) Anulu79 válasza Headers (#60175) üzenetére


Anulu79
addikt

Először amikor megnyitom a gta ikont akkor kéri az email+jelszó párost meg, hogy igazoljam, hogy nem vagyok robot. Másodjára akkor kéri mielőtt megjelenne a lenti választósor, hogy mit szeretnék (story, online, 2x rp-s verseny....).

(#60180) Plata válasza Anulu79 (#60179) üzenetére


Plata
félisten

Múltkori szerver lehalás óta csinálja nekem is,amikor lehalt a szerver és nem tudta szinkronizálni az adatokat akkor kezdte nekem is.

(#60181) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Szórakoztam picit... :))

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#60182) Borg71


Borg71
csendes újonc

Azért így ébredni...

(#60183) Segal válasza Borg71 (#60182) üzenetére


Segal
veterán

Lesz még rajtad pár dolog. Én felsorolni sem tudnám már mi mindent raktak rám. A legemlékezetesebb amikor wc csészék lettünk mind a hárman egy eladás közbe :D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#60184) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Megbüntetett ;] a játék és szeretném tudni hogy miért.

[kép]

[kép]

Semmi kirívót nem csináltam (szerintem) sajna egy csaló pénzes felhőt küldött rám de azon kívül semmit.
Mik az indokok amikor ilyen "kizárással" büntet a játék?

Második kérdésem, hogy az autólopkodós feladatnál, amikor 3 kategória van a fullos a Top Range, ha kettő vagy több közepes szintű autótok van (ugyan az a típus/márka), honnan tudjátok melyiket kell eladni, hogy ne adja be újra ugyanazt?
Top-osból nem gond mert eladom, de közepes vagy alapból állandóan van 2-3 azonos.

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#60185) VikMorroHun válasza Predator2 (#60184) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Bad sportra példa, ha küldetés közben kilépsz. Az nem számít, hogy mondjuk 5* lepattantatok az idióta társaid miatt egy feladatról. Egyébként ha tényleg csak annyi történt, hogy pénzesőt kaptál, akkor próbálkozz a Rockstar Supportnál, hátha kijavítják.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#60186) Anulu79 válasza Predator2 (#60184) üzenetére


Anulu79
addikt

Autóból max. 32 db legyen a garázsban ami 80%-nak felel meg a játékban. Add el azokat amikből több van és tartsd a készletet 32-n. Ha ez meg van akkor megint adj el csak akkor lopj ha kevesebb a készleted. Ha 32-n (80%) vagy akkor ne lopj többet és nem lesz egyforma. Eladni csa top range-es autót adj el (ebben jó pénz van) és akkor lopásnál csak azt kell lopnod. De a légyeg, hogy ne lépd túl a 32-t (80%).

(#60187) olddirtyB válasza Predator2 (#60184) üzenetére


olddirtyB
csendes tag

Bad sportba sok mindenért be lehet kerülni. Pl más játékosok járműveiből sokat robbantottál fel. Amíg bad sportban vagy, nem játszhatsz olyanokkal akik nincsenek abban. Idővel elmúlik, de addig szopóroller.

(#60188) Segal válasza olddirtyB (#60187) üzenetére


Segal
veterán

Ma is tanultam valamit. Eddig erről nem is hallottam :B

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#60189) Met


Met
nagyúr

Deluxo-n kívül van még repülésre alkalmas jármű amit magam mellé le lehet kérni?
CEO nélkül és gyorsabb mint a Deluxo.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#60190) Plata válasza Met (#60189) üzenetére


Plata
félisten

A repülő budi meg az opressor moci.
Vagy Avenger.
Ezek jutnak eszembe.

[ Szerkesztve ]

(#60191) ucli válasza Plata (#60190) üzenetére


ucli
senior tag

Az avengert nem melléd rakja.

(#60192) MrYoniko válasza Plata (#60190) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Mi az a repülő budi?
Fegyver van rajta (pl lehúzom akkor muffinokkal bombáz?)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#60193) Plata válasza ucli (#60191) üzenetére


Plata
félisten

De közelbe rakja,max 2 utcányira,még Maze banknál is le tudom kérni.

(#60192) MrYoniko
A repülő budinak a jet packet nevezzük. :DDD
Van rajta rakétavető meg hasonlók,nekem nincs mert csak egyszemélyes.

[ Szerkesztve ]

(#60194) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

A rendőrök miért bóklásznak éjszaka, kivilágítatlanul az úton? Száguldozok az új gyáram felé, kerülgetem a többi kocsit, aztán hopp, elütöttem valamit. Aztán látom, hogy 3 csillagos körözést adtak ki rám. Csak az új kocsimnak köszönhető, hogy sikerült elkerülni a rendőrhelikoptert.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#60195) Mr.Csizmás válasza VikMorroHun (#60194) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kapcsolj távolságit :U én nappal is felkapcsolom a sima fényszórót.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#60196) Anulu79


Anulu79
addikt

A Deluxo-t ha megveszem akkor az látható lesz a garázsomban? A rakétát hogyan lehet rátenni? Úgy értem, hogy ki kell fejleszteni vagy ezt is meg lehet rá venni aranyárban?

(#60197) Met válasza Anulu79 (#60196) üzenetére


Met
nagyúr

Látható lesz, fegyvert MOC-ban lehet rátenni ha a MOC_on rajta van a megfelelő modul.

Avanger a 6 személyes heli? Mert vettem egy helit tegnap és a legközelebbi reptérre teszi.

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#60198) Pacy válasza Segal (#60188) üzenetére


Pacy
aktív tag

Kell egy hydra aztán egy délután alatt rád rakjuk azt a szép kis sapit! ;] :DDD

(#60199) Anulu79 válasza Met (#60197) üzenetére


Anulu79
addikt

Értem köszi! Akkor még azt is meg kéne hozzá venni. Nem elég drága a kocsi önmagában. :)

(#60200) Plata válasza Anulu79 (#60196) üzenetére


Plata
félisten

A Deluxo sima autó.
Nekem a Ceo garázs első emeletén van.
Berakod MOC-ba vagy Avengerbe és veszel rá rakétát.
De korlátozott darab megy rá,nem akarok hülyeséget mondani de talán 30 rakéta van benne.
Facilitys jármű így nem kell rá semmit sem ki fejleszteni.
Bocsi látom közben válaszoltak.De azt nem láttam.

(#60197) Met
Avenger pilótafülkéje 2 személyes,a hátsórésze 30 személyes.
Van benne 3 embernek ágyú kezelőhely,weapon workshop és wehicle workshop.
Már ha megveszed.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.