Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60201) Anulu79 válasza Plata (#60200) üzenetére


Anulu79
addikt

Akkor lehet, hogy sima autónak megveszem, hogy ne kelljen mindig ceo-zni a buzzard miatt. :) Rakétát meg a buzzardon is ritkán használom. Bár a keddet megvárom hátha szerencsém lesz és ezt akciózzák le. :D

(#60202) Plata válasza Anulu79 (#60201) üzenetére


Plata
félisten

Az az egy hátránya a Deluxo-nak hogy nem tudsz benne használni kézifegyvert,csak a géppuskát vagy a rakétát.
De emellett olyan mint a kuruma,egy robbanástól elszáll,tud repülni,tud vízen járni.
Bár néha azt sem,szokásom hogy kimegyek vele a vízre és beugrom a tengerbe búvárkodni,ilyenkor szépen ott marad a vízen lebegve,de tegnap beugrottam a vízbe hogy búvárkodjam erre a kocsi elhúzott mellettem le a tengerfenékre. :F

[ Szerkesztve ]

(#60203) Met válasza Anulu79 (#60201) üzenetére


Met
nagyúr

Deluxo jó, gyorsabb mert tud repülni de lassabb mint a Buzzard. (Hogy az istenbe mentek rakéta gyorsasággal a Deluxoval? Tudom van valami bug hogy tolatva gyorsabb de tegnap vagy előtte láttam Skyblade-et előre menetben rakétázva menni.)
Rakéta hasznos ha ládázol, és ha a tengerről kell a ládákat begyűjteni nem kell baszkódni a csónakkal.
Csak sajnos nincs rajta full páncél mint a Kurumán.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#60204) Bady8


Bady8
csendes tag

Márciusi update-ről tud valaki valamit. Mikor lesz meg ,hogy pontosan mi lesz az?
Köszi

(#60205) Anulu79 válasza Met (#60203) üzenetére


Anulu79
addikt

Irányítani könnyebb mint a buzzardot? Az nem tetszik a buzzardban, hogy előremenet közben süllyed folyamatosan.
Ládázás nálam nem játszik mert egyelőre még nem próbáltam ki.

[ Szerkesztve ]

(#60206) Met válasza Anulu79 (#60205) üzenetére


Met
nagyúr

Más az irányítása, W-re megy előre nem süllyed, viszont ha 8-ast nyomsz akkor nem süllyed, kell hozzá a W.
De ha a cél fölött vagy csak nyomsz egy X-et és leesik de nem robban fel :)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#60207) Mr.Csizmás válasza Plata (#60202) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:C

végre egy hsz amiben nincs az Avanger szó ;] :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#60208) ucli válasza Plata (#60193) üzenetére


ucli
senior tag

Ja, végülis az a két utca is melletted van, ennyi erővel ki is sétálhatsz a bunkerig a városból, mert az is csak egy köpésre van. :U

(#60209) szTotyy válasza Anulu79 (#60205) üzenetére


szTotyy
őstag

A Deluxonál számold bele azt is, hogy sokkal lassabb, mint a Buzzard. Én is meglepődtem mennyire, amikor valakinek methet adtunk el. A kikötőből a reptérig kellett menni, mert helikopteres eladás volt. Én pont valaki Deluxojába ültem be utasként, míg akik kicsit késöbb lekérték a Buzzardot, úgy húztak el mellettünk, hogy a Buzzard menetszele majdnem felborított :) . Kb a 2/3 utat tettük meg ezen a rövid távon.
A Delixo nagy fun, mégiscsak Vissza a jövőbe hangulatot ad egy kicsit, kötelező a garázsba. Viszont közlekedésre a CEO Buzzard gyorsabb és egyeszerűbb, persze amíg van szabad CEO.

(#60210) Met válasza szTotyy (#60209) üzenetére


Met
nagyúr

Csak akkor van baj ha mc eladások vannak.
Mc-be vagy nem tudod lekérni a Buzzardot hogy menj a másik gyárba míg a rabszolgák szállítják a cuccodat ;]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#60211) Reaper válasza Anulu79 (#60205) üzenetére


Reaper
őstag

Szerintem kell mind3. Buzzard a CEOhoz, Deluxo ha nem kell sietni, vagy fedezni kell eladásnál, viszont ahogy én észrevettem, A-ból B-be nagyon gyors eljutáshoz az Opressor. Nem kell folyton röpködni vele, de ha behajolsz a plexi mögé és folyamatosan nyomod a rakétát, az brutál gyors. Legfeljebb a nagyobb kanyargós részeket érdemes átugrani vele. Én a sivatagi cuccaim és a városi iroda között azzal közlekedem. Ráadásul MCből 1 pillanat alatt melléd rakja. Akkor is ha rabszolga vagy :)

(#60212) D4M13N


D4M13N
aktív tag

Mi ketten deluxoztunk úgy, hogy ha valaki rakétát lőtt ránk, akkor anyósülésen ülő lőtt egyet a flare pisztolyból ami szintén eltéríti a raksikat.

(#60213) Anulu79


Anulu79
addikt

Együtt a kettő (Deluxo + Opressor) cefet drága nekem ahogy nézem. Annyit nem játszok, hogy hamar vissza jöjjön az áruk. :) Főleg, hogy ha tényleg jön valami frissítés a játékhoz amihez pénz kell. Akkor lehet, hogy még várok kicsit. Vannak tervek a hétre, hogy szerzek lóvét a játékban. :)

(#60214) ProgenXL válasza Bady8 (#60204) üzenetére


ProgenXL
őstag

Azt sem tudni hogy lesz e frissítés.

Gunner for life

(#60215) Headers válasza Met (#60203) üzenetére


Headers
tag

Én buzzarddal szedem fel a ládát tengerről is. :D Kicsit jobban kell figyelni és nem szabad kapkodni. Mondjuk ha éppen vihar van és nagyok a hullámok, akkor tényleg necces.

A nem-tudás tudása a tudás kezdete

(#60216) Met válasza Headers (#60215) üzenetére


Met
nagyúr

Először azzal próbáltam, az első láda megvolt, a másodiknál jött egy nagy hullám és potty. :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#60217) Anulu79


Anulu79
addikt

Hogy ha passiv modban leültetem az emberem a TV elé akkor a modder akkor is árhat?

(#60218) Plata válasza Anulu79 (#60217) üzenetére


Plata
félisten

Ha passzív vagy nem tud bántani szerintem.
Múltkor mikor pandás hackerek szórakoztak akkor is az volt a baja a gyíknak hogy paszívba mentem és nem tudott mit csinálni.
Passzívban elbeszélgettem vele,mivel magyarok voltak,így igen durva és erős szavakkal illettem a rokonait.Próbálkozott a robbantgatással,de sokra nem ment vele,végül próbált pénzesővel szórakozni,de az autóban az sem hat.
Amikor 10-20 percre elmegyek afkolni,a karimat leültetem bunkerben a biztonsági kamera elé paszívban,még nem lett belőle bajom.

(#60219) Kiskokó válasza Plata (#60218) üzenetére


Kiskokó
veterán

Vajon passzívban ugyan olyan gyorsan termelnek a cuccok mint amúgy ? Ezen már régen is gondolkoztam.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#60220) Kiskokó válasza Kiskokó (#60219) üzenetére


Kiskokó
veterán

*ugyanolyan (mielőtt valamelyik jólelkű fogást találna :DDD )

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#60221) Majkee84 válasza Plata (#60218) üzenetére


Majkee84
aktív tag

2. kép. Igaz nem a bunker volt, hanem a facility...
Akkor meg kifagyaszt, az mégjobb.
Mai statisztika: 2/2 eddig. Kezdtek egy Orbitallal, majd a másikban ketrec.
Ha ez így megy tovább marad a PUBG részemről.

[ Szerkesztve ]

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#60222) Bjørgersson válasza Kiskokó (#60220) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A mint ele nem raktal vesszot. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#60223) szTotyy válasza Bjørgersson (#60222) üzenetére


szTotyy
őstag

Az ékezetek lemaradtak! ;]

(#60224) Bjørgersson válasza szTotyy (#60223) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mobilon nincs, igy olcsobb volt. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#60225) Majkee84


Majkee84
aktív tag

Remélem holnap jön valami dlc, mert ez k*rva gáz így... 5/5.

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#60226) Anulu79


Anulu79
addikt

Az Opresszor is garázsos jármű? Úgy értem, hogy nem kell hozzá semmi egyéb harci, katonai jármű? Csak megveszem berakom a garázsba és ceo, mc nélkül lekérem? Nem kell rá semmi extra lövedék. :) Csupán közlekedésre kéne ha már a Deluxo ilyen drága. :D

(#60227) szTotyy válasza Anulu79 (#60226) üzenetére


szTotyy
őstag

Sima garázsos, sőt mivel moci, így ugyebár az MC klubház garázsában is tárolhatod. Rakétát tudsz rá venni, de azt mondtad, hogy nem érdekel. Viszont kedved ne szegje miután századszor is meghaltál a használata közben. Meg kell vele tanulni közlekedni, rá kell érezni. Jobban, mint bármi mással a játékban.

Májki: 5/5 nem túl bíztató. A héten ne lottózz. :(

Met:: Vitorlázni kell vele. A lényeg, hogy ha csak egy picit is elcsípi a kereke a talajt, akkor már újratöltődik a rakéta. Mindig célozd be jó előre, hol fogod leérinteni a kerekét! Asszem csak ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#60228) Anulu79 válasza szTotyy (#60227) üzenetére


Anulu79
addikt

Egyszer kétszer már "elcsentem" másét. Halál nem nagyon volt (sőt szokatlanul kevés magamhoz képest :) ) csak rövid repülések. Valamiért hosszan nem tudtam vele menni.

Kedd-szerda úgysem dolgozom betegség miatt ezért lehet belépek a TV elé, hogy termeljenek az üzletek, hogy bejöjjön a rávaló. :D

Amúgy a rakéta ezen is darabszámos vagy fix? Ehhez is kell moc?

[ Szerkesztve ]

(#60229) Met válasza szTotyy (#60227) üzenetére


Met
nagyúr

Ja, most próbálgatom.
Mi a trükk? Hogy marad ez a levegőben?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#60230) Segal válasza Met (#60229) üzenetére


Segal
veterán

Ki kell engedni a szarnyait es probalgatni. Tenyleg sokszor fogsz meghalni mire sikerul.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#60231) Met válasza Segal (#60230) üzenetére


Met
nagyúr

Az oké hogy a szárnyakat ki kell engedni, de felgyorsítok, szárnyat ki és felhúz de elfogy a lendület aztán megáll a levegőben és leesik.
Vagy ez ilyen? Nem tud tartósan fent maradni?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#60232) Kiskokó válasza Bjørgersson (#60222) üzenetére


Kiskokó
veterán

Te se :D a betűk fölé :DDD
Ülj le 1-es! :P

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#60233) Segal válasza Met (#60231) üzenetére


Segal
veterán

De fent tud az egesz mapot at tudod vele repulni ha raerzel. Csak gyakorolni kell:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#60234) szTotyy válasza Met (#60231) üzenetére


szTotyy
őstag

Met:: Vitorlázni kell vele. A lényeg, hogy ha csak egy picit is elcsípi a kereke a talajt, akkor már újratöltődik a rakéta. Mindig célozd be jó előre, hol fogod leérinteni a kerekét! Asszem csak ennyi.

Lehet, nem tekintettél vissza, ezért másoltam be újra. Tényleg a lényeg a vitorlázás! Persze ez furcsa szél nélkül, de vitorlázzzz!

[ Szerkesztve ]

(#60235) Kiskokó válasza szTotyy (#60234) üzenetére


Kiskokó
veterán

Opressor kurva jó ha ráérzel az irányításra... néha olyanokat flashelek közbe már nem is kell figyelni az irányításra aztán azt veszem észre hogy már 2 szer körbe mentem a szigeten :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#60236) szTotyy válasza Kiskokó (#60235) üzenetére


szTotyy
őstag

:D Igaz-igaz. Vidáman Fps nézetben a tuti!!

Amióta változtattak, és már nyitott szárnnyal nem nagyon lehet fékezni földön, előbb szoktam becsukni a szárnyat, mielőtt földetérek, és amint földet ér a kerék, lehet fékezni. Néha mondjuk visszaüt, ha túl hamar húzom be a szárnyakat, és taknyolok egyet.

[ Szerkesztve ]

(#60237) freeknight válasza Anulu79 (#60228) üzenetére


freeknight
őstag

Az Opressor a játékban az egyik leggyorsabb és legszórakoztatóbb jármű. Viszont meg kell tanulni használni. Mc-nek köszönhetően még a lekérése is pokoli gyors. Emelett baromi op is rakétákkal felszerelve.

Met: Az Opressorról azt kell először is megtanulni, hogy behúzott szárnyakkal, földön sokkal gyorsabb. Amint kiengeded a szárnyakat, jelentősen veszít a sebességéből. A földön kell indítani a hajtóművet, és kigyorsítás közben kiengedni a szárnyait, és úgy, folyamatosan elhúzni a földtől.
Minél közelebb repkedsz vele a földhöz, annál gyorsabb, ugyanis levegőbe emelve veszít a lendületéből, ezért az igazán tempós haladáshoz föld közelébe kell maradni. Ha érzed, hogy lassulsz, kicsit a földhöz érinted a kerekeket, majd vissza levegőbe, ez elkezdi újratölteni a hajtóművet, aztán megint mehet a buli.

Egy külön szakág a reptetése, sokat kell gyakorolni vele.
Hegynek fel otthagyja egy buzzard, de pl a deluxo-t sárba tiporja. Én azt szoktam mondani, hogy a deluxo a noobok opressorja ;]

Ja igen, ahogy szTotyy is írta felettem, nerf óta a pontos, gyors landolás a célnál pedig még ezen kívül külön doktori fokozat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#60238) negyven2


negyven2
veterán

GTA V Premium Edition Launches in April, Includes Criminal Enterprise DLC

Vagyis az amit sejteni lehetett.
Az alap játék mellé nem Shark Card-ot adnak hanem a Criminal Enterprise Starter Pack-ot.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#60239) Bjørgersson válasza negyven2 (#60238) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Miért csak konzolra? Vagy ennek a megjelenése is később lesz PC-re? :DDD Ára? 60€? A sima meg lemegy mondjuk 40-re? Kérdezzek még? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#60240) Met válasza freeknight (#60237) üzenetére


Met
nagyúr

Mivel indul a hajtómű?:)

Valahogy úgy képzeltem mint a Deluxo-val, hogy kanyar előtt szárny ki és fel. Akkor ezek szerint ezzel inkább "pattogni" kell a földön.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#60241) CactuS válasza Kiskokó (#60235) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Vagy éppen oldalról jön egy teherautóval egy npc és pont megcsípi úgy, hogy belerongyolsz a következő falba. ;]

Amúgy már javították a féket rajta?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#60242) ucli válasza CactuS (#60241) üzenetére


ucli
senior tag

Az nem bug, hanem feature. ;]

(#60243) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Ezt gondoltam, megosztom veletek... :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#60244) Kiskokó válasza ucli (#60242) üzenetére


Kiskokó
veterán

sajnos +++ :O

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#60245) CJ4567 válasza VikMorroHun (#60243) üzenetére


CJ4567
veterán

A Vagnerre tennék egy spoilert, jobb lesz a tapadása.

No Sana No Life

(#60246) Plata válasza VikMorroHun (#60243) üzenetére


Plata
félisten

Ez mókás eladás volt. :D
A végén sikerült felkapaszkodnom a kamionra Deluxo-val. ;)

(#60247) olddirtyB válasza Segal (#60188) üzenetére


olddirtyB
csendes tag

Ha úgy ölsz meg valakit, hogy felrobbantod a kocsiját is, ki is írja figyelmeztetésben, hogy "bad sport"

(#60248) Plata válasza olddirtyB (#60247) üzenetére


Plata
félisten

Viszont ha jó vagy pénzt kapsz,nekem mindig jön a pénz mert good vagyok.

(#60249) Segal válasza olddirtyB (#60247) üzenetére


Segal
veterán

Ez azért vicces amúgy mert ha valaki elad akkor meg arra buzdít a játék hogy tedd tönkre az eladását... Na most ha megcsinálod amit kér tőled a Rockstar akkor utána hálából megbüntetnek téged? :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#60250) VikMorroHun válasza olddirtyB (#60247) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Kivéve, ha az illető a támadó, te csak védekeztél. Nálam 2* volt ilyen az utóbbi napokban, és nem kaptam figyelmeztetést.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.