Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60901) freeknight válasza ProgenXL (#60895) üzenetére


freeknight
őstag

Ez az összeesküvés elmélet minden nagyobb banhullámkor felmerül. Én nem nagyon hiszek benne.

Szinte 100%, hogy az update cseszett el valamit.

(#60902) Plata válasza Heller2 (#60899) üzenetére


Plata
félisten

Lehet,gőzöm sincs hogy van beállítva. :B
De megnéztem,Eileen él és virul hála az égnek.

[ Szerkesztve ]

(#60903) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Köszi a válaszokat Syd & Sim! :))

Közben megtaláltam. Elküldtem other-be. 2x is. Harmadikat nem enged. :DDD
Csatoltam hozzá a DxDiag és egy MSInfo fájlokat is. Nézegessék, ha akarják.

Akkor most kezdődik a várakozás időszaka.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#60904) Wiz Khalifa válasza bluuzia (#60903) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Mi az a DxDiag meg az MSInfo amúgy?

Illetve én még arra lennék kíváncsi hogy mindenki 30 napot kapott de én miért nem? Én miért véglegest kaptam? :DDD

Smoke some weed nigga!

(#60905) freeknight


freeknight
őstag

Fejlemények vannak!

Jelenleg valamiért a rockstar anti-cheat rendszere minden egyes játékost csalónak érzékel. Ez azt jelenti, hogy bármelyik pillanatban bannolhatnak ha játszol. Ez azért nem túl jó.

Itt egy kép, egy moddal le lehet kérni az anti-cheat adatokat.

[ Szerkesztve ]

(#60906) CactuS válasza bluuzia (#60856) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Azért biztos, hogy nem. Semmi köze hozzá a játéknak és semmi köze hozzá a rockstarnak, hogy milyen internet kapcsolatod van.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#60907) Wiz Khalifa válasza freeknight (#60905) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Azta kur@a. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#60908) ProgenXL válasza Wiz Khalifa (#60904) üzenetére


ProgenXL
őstag

Mások is kaptak véglegest de a többség 30 napost

ez a 2 program a gépedről ad részletes leírást kívül bell,. ami segít elhárítani bizonyos problémákat. De mondjuk a bannolásban pont nem segít szerintem. :DD

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#60909) rup1u5 válasza freeknight (#60905) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Megölik a saját lovukat! :DDD Szép lassan elfogynak az aktív játékosok ha mindenkit bannol a rendszer.
Lehet, direkt csinálják! Készülnek az RDR2 online részére! :DDD

Addig is amíg elcsitul a vihar a biliben, gyertek IV-be multizni! ;)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#60910) VikMorroHun válasza Wiz Khalifa (#60904) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

DXDiag a DirectX diagnosztika. Van egy ilyen program a Windowsban, általában kérni szokták a fejlesztők, ha egy játékkal kapcsolatos hibát jelent be valaki, mert elég részletesen leírja, hogy milyen gépről van szó. MSInfo szintén valamilyen rendszer diagnosztika.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#60911) ProgenXL válasza rup1u5 (#60909) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ez azért elég durva így. Hegyipapa pl ma elég sokat volt/van fent és probléma nélkül. Lehet rá nem hat :D

Gunner for life

(#60912) freeknight


freeknight
őstag

Picit beestek az értékeléseik steamen, na ;]

Ha steames verzió van nektek ti is dobjatok rájuk egy kis negatívat, hadd kapják az ívet :C

(#60913) Wiz Khalifa válasza rup1u5 (#60909) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Azt próbáltuk McSico-val bammeg... :DDD

Egyikünket sem enged be a kikurt winfostos lájvvvvv.... :W :W

Smoke some weed nigga!

(#60914) ProgenXL válasza freeknight (#60912) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ha most megnézed akkor nem javult a helyzet értékelésben :Y már bőven 1000 felett van :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#60915) CactuS válasza ProgenXL (#60914) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Kell a bérelt sávszél az rdr2nek, na. ;]

@Mindenki: Én annyit tanácsolnék, hogy ne két lábbal rúgja rá az ember a supportosra az ajtót. Egyrészt nem ő programozta ezt a vackot, másrészt ugye volt már rá példa, hogy vulgáris beszédért perma bant adtak a 30 nap helyett. Csak nyugodtan, udvariasan, ha globálisan van elcseszve, akkor rövidesen javítják.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#60916) Penguin95


Penguin95
senior tag

Na most gurult el a gyógyszerem... Nem elég, hogy ok nélkül elveszik mindenem, még azt is megjegyzik, hogy a következőnél már permanenst kapok. De nyugodjak meg, a nem létező Shark Card pénzem megmarad. 'nyátokat, azt!

"Hello DarStav95,

Your account is temporarily suspended from GTA Online. Your suspension expiration date is shown on the splash screen after being returned to Story Mode following an attempt to play online. In addition to being suspended, all GTA Online characters, progress and inventory on PC will be reset. Any funds purchased via Shark Cards have been preserved and are still available on your account.

The next infraction on your account will result in a permanent ban from GTA Online.

GTA Online bans are triggered by a number of factors, including modding in GTA Online, exploiting or abusing game mechanics, manipulating protected game data and code, or otherwise interfering with other players’ gameplay experience.

All GTA Online suspension and banning decisions are final and may not be appealed. For more information on the GTA Online Suspension and Ban Policy please see https://support.rockstargames.com/hc/articles/229514247.

Best regards,

Alec P.

Rockstar Support"

(#60917) Met válasza freeknight (#60905) üzenetére


Met
nagyúr

Ez mennyire hiteles infó vajon?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#60918) ProgenXL válasza Penguin95 (#60916) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ez még mindig egy sablon szöveg és még mindig nem a support tehet róla. Ne erőltesd mert tényleg perma lesz belőle. Nem csak téged érint más is ugyanolyan helyzetben van mint te.

Gunner for life

(#60919) Penguin95 válasza ProgenXL (#60918) üzenetére


Penguin95
senior tag

Tudom, hogy sablon, viszont azért ahhoz már erősen pofa kell, hogy még ilyenkor is képesek legyenek ezt nyomatni. Ettől még az is jobb, ha azt mondják, várjak 30 napig, vagy valami. (A morcos hangnemet kérlek ne vedd magadra, csak nehezen emésztem meg, hogy én ezért anno 20.000 Ft-ot fizettem.)

(#60920) freeknight válasza Met (#60917) üzenetére


freeknight
őstag

Nem kutattam utána akadémiai szinten, de az ezzel foglalkozó reddites thread szerint megbízható a tag, és csak ellenőrzött infókat raknak ki.

(#60921) Wiz Khalifa válasza ProgenXL (#60918) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én azt nem értem hogy:

Oké nem a support tehet róla stb... De akkor is, csak feltűnt nekik hogy sok bann lett hirtelen így gondolom megkérdezték a főnököt hogy "Hé főni, mi ez a sok bann? Mindenki csalt vagy odafent basztak el valamit?"

Gondolom tudják hogy a nagyobbak basztak el valamit. De akkor ne ezt a sablont írják ami csak olaj a tűzre mindenkinél hanem írják meg konkrétan:

"Elnézést kérünk a problémáért, dolgozunk az ügyön, egy kis türelmet kérnénk."

Ennyit kéne írni. Nem az hogy így jártál te ... és a kövinél végleg ki leszel csapva hagy szívjál még jobban. Elég sokan agyfaszt kaptak a banntól (köztük először én is de már leszarom) és akkor még ha kapnak egy ilyet akkor biztos hogy sokaknál úgy elszakad a cérna hogy képes lenne őket élve kisütni.

Én nekem ez a meglátásom. :U

Smoke some weed nigga!

(#60922) Met válasza freeknight (#60920) üzenetére


Met
nagyúr

Oké.
Azé' legközelebb nézz utána rendesen ;]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#60923) ProgenXL válasza Wiz Khalifa (#60921) üzenetére


ProgenXL
őstag

Túl büszkék hogy elismerjék elb*szták :DD

Gunner for life

(#60924) Plata válasza Wiz Khalifa (#60913) üzenetére


Plata
félisten

Mi a szösz a GTA 4-nek is van multija, :B

(#60925) Wiz Khalifa válasza ProgenXL (#60923) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Hát ez mondjuk igaz. :DDD

(#60924) Plata:
Hát valami multi szerűség. :DD

Smoke some weed nigga!

(#60926) Penguin95 válasza Wiz Khalifa (#60921) üzenetére


Penguin95
senior tag

Pontosan erre akartam utalni. Még válaszolniuk sem kéne, ha az nekik jobb, mivel akkor legalább az ember reménykedik, hogy a háttérben megy a matek. De így... Össz. annyit értek el, hogy még idegesebbek legyenek az emberek.

(#60927) freeknight


freeknight
őstag


;]

Én mára befejeztem az ügyeletet, remélem holnapra többet tudunk majd.

[ Szerkesztve ]

(#60928) MrYoniko


MrYoniko
aktív tag

Sajnos a support nem írhat egyedi üzenetet, mert a sablon szöveget kell nyomnia.
Tudod, nincs bent a főni, hogy engedélyt adjon az egyedi válaszra, így marad a sablon duma...

Ha nem lennék hulla fáradt kifejteném ezt bővebben... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#60929) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Komolyan azt hiszitek, hogy hús-vér emberek írogatnak nektek egyesével válaszokat a hétvége közepén? :DDD Számítógépek nyomják a sablon reply-ket! Ne b@sszátok már az agyatokat ilyen hülyeségen! :DDD

(#60924) Plata:
Pedig az az igazi multi nem ez a buziskodás ami itt megy az idióta virtuális pénzel meg passzív móddal...
Lennének is most játékosok de ma a IV is szarakodik nálam. Ledobál asztalra, kilépked.....ez nem a R* napja.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#60930) Plata válasza rup1u5 (#60929) üzenetére


Plata
félisten

Hát ha csak ennyi a GTA 4 multi akkor felejtős,ez a lövöldözés nem tudna lekötni.

(#60931) rup1u5 válasza Plata (#60930) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Tudom, téged a csipke fehérneműk kötnek le! :DDD ;)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#60932) Reaper


Reaper
őstag

Meg is kaptam én is a választ a R*tól, az eredeti tickethez hozzákötötték a bugreportos ticketet, és így csak egyre kellett megírni a standard bs. választ...

[ Szerkesztve ]

(#60933) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Én voltam fent rövid idökre többször is. Meg most is fent vagyok :D
Eddig semmi extra :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#60934) CJ4567 válasza MrYoniko (#60928) üzenetére


CJ4567
veterán

Idáig a legpozitívabb élményem az uPlay supportjával volt. Akárhányszor feléjük fordultam, mindig tudtak segíteni valamilyen módon(The Crewnál bugos a játékban egy achievement, ahelyett, hogy megkaptam volna, hozzámvágtak 360k Crew Creditet, ami ~10k forint ;], R6S charmot nem kaptam meg, azt meg tudtam kapni, volt egy régi fiókom, amit már nem használtam, de a nevem foglalta, törölték kérésemre), mindezt az utóbbi időkben már magyarul teszik.

Délután-este játszottam egy pár órát, nem volt semmi különös.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#60935) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

apropó multi, van ám FiveM, a tonnányi custom szeróval.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#60936) Depiboy válasza Mr.Csizmás (#60935) üzenetére


Depiboy
tag

Eddig azt se tudtam mi az, de már leszedtem várom mit lehet kihozni belőle

(#60937) braunz


braunz
tag

Nekem is megjött a sablon szöveg,szerintem ez akkor is gusztustalan..... írjak még egyszer vagy küldjem el őket csak simán az anyjukba?

(#60938) Bjørgersson válasza braunz (#60937) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hétvégén milyen választ szeretnél kapni? Persze, küldd el őket az anyjukba, az mindenképpen segíteni fog.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#60939) braunz válasza Bjørgersson (#60938) üzenetére


braunz
tag

Igen én elvárnám,hogy egy ekkora cég vasárnap hajnali 1 kor is válaszoljon ha problémám van. Máshol ez működik. Nem vagyok informatikus ,de szerintem ahhoz nem kell nagy erőket megmozgatni ,hogy a rockstar oldalára feltegyenek valamilyen információt az esettel kapcsolatban,és ne egy automata üzenet fenyegessen.Nem szeretem ha lopják a pénzem és az időm és gyűlölöm az igazságtalanságot.
DE lehet ,hogy csak simán függő lettem és elvonási tünetek miatt vagyok idegbeteg :D

[ Szerkesztve ]

(#60940) Met válasza braunz (#60939) üzenetére


Met
nagyúr

Csak simán idegbeteg vagy:D

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#60941) Penguin95 válasza Bjørgersson (#60938) üzenetére


Penguin95
senior tag

Vagy ne válaszoljanak inkább sehogy, vagy szaladjon már be pár munkatárs, és cserélje ki a sablonokat. Hétvége vagy sem, ennyi túlórát már csak ki tudnak fizetni egy vállalkozó szellemű brigádnak. Főleg hogy azért ez nem kevés embert érintő probléma.

Azzal viszont abszolút egyetértek, hogy anyázni nem kéne. Úgyis vagy egy bot fogja olvasni, akinek mindegy, vagy egy ügyintéző a jövőhét elején, aki meg erről nem tehet, és nem is akar nekünk ártani.

(#60942) Bjørgersson válasza braunz (#60939) üzenetére


Bjørgersson
félisten

nyugoggyale.hu :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#60943) #11598592


#11598592
törölt tag

Most akkor én se multizzak míg, el nem hárítják a problémát? Akármikor random szerűen kibannolhatnak?-.- Végre úgy gondolom hogy, megvan mindenem, minden mást amit ez után szerzek már csak extra, pénzem is van, nem fogom kockáztatni emiatt az biz isten... Vicc hogy sose csaltam, csak randomot öltem ha megérdemelte, és nekem is fosnom kell a banntól... Nem csak azoknak akik valóban megérdemlik.

(#60944) Mr.Csizmás válasza Bjørgersson (#60938) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

BKK call center 0-24/365, és talán kevesebből dolgozik a pesti közlekedés, mint a kukistar :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#60945) Plata válasza rup1u5 (#60931) üzenetére


Plata
félisten

Nem egészen,de emlékezz rá hogy már GTA San Andreas-hoz is volt multi,ha nem is eredeti,de nagyon jó RP és Stunt szerverek voltak,nagyon jókat játszottam ilyen szervereken.Már abban sem nagyon fogott meg a sima lövöldözés.
Azt hittem a GTA 4 online is hasonló mint az V hogy lehet ezt azt csinálni,de ha csak lövöldözés akkor nem érdekel.

(#60946) CJ4567 válasza Bjørgersson (#60938) üzenetére


CJ4567
veterán

Ubisoft live chattel beszéltem már szombat este háromnegyed nyolckor.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#60947) MrYoniko


MrYoniko
aktív tag

No meglestem már én is SC-n a profilom és valami nem világos:

Jobs-ra csak 5 millát ír, Total Earned-re meg 71 millát.
Ha jól értem a Jobs azok a versenyek, Deathmatch-ek és egyebek lennének, a Total Eraned-be meg az MC és Bunker eladást számolja?

Valamint a Car Sales az az lenne, amit LSC-ben adok el, csak mert CEO-ban jóval több összeget ír, meg ennyit kb 1 hét alatt kaparok össze, úgy hogy nem szeretek kocsit lopni...

Minden esetre rá fogok szokni eladásonkénti fotóra, nehogy valamiért kibasszanak engem is :D

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#60948) rup1u5 válasza Plata (#60945) üzenetére


rup1u5
nagyúr

SA multi nekem kimaradt de biztos jó lehetett. Nem csak lövölde van a IV-ben. Team maffia work, GTA race, sima versenyek, DM, TDM és még egy pár ami most nem jut eszembe. Nekem hiányoznak ezek a hagyományos lobbyk 5böl de a leginkább az, hogy nem lehet a pöttyöket kikapcsolni a kis térképen. Pl Team death match-et nyomni FPS módban úgy hogy nem látod a térképen hogy hol van az ellen nagyon élvezetes lenne. Sajnálom, hogy elmentek a cash grab felé a fejlesztők és elhagyták ezeket a valódi játékélményt nyújtó módokat.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#60949) Mr.Csizmás válasza rup1u5 (#60948) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

SAMP-ben az LS_TDM nagymagyar szeró egy életérzés volt, meg nem ismételhető kb. éjjel-nappal volt aktivitás, meg minden. a lengyelek meg kb. egy halálcsillag méretű mapot építettek truckmania-ra, frankón fuvarozásra, minden dolgával együtt, gyorshajtás, autópályadíj, stb.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#60950) Bjørgersson válasza rup1u5 (#60948) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Van 4 coop mission is, szerintem egesz jatszhatoak.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.