Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60501) ProgenXL válasza Kiskokó (#60500) üzenetére


ProgenXL
őstag

Sebaj majd belejössz :)

Gunner for life

(#60502) Kiskokó válasza ProgenXL (#60501) üzenetére


Kiskokó
veterán

Itt senki se tud szöveget értelmezni?
Menjél Syd mellé aztán majd gyertek vissza. :O :U :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#60503) Plata válasza Kiskokó (#60497) üzenetére


Plata
félisten

Erre a 15k-s dologra én is kíváncsi vagyok.
Csak az a baj hogy akkor valahol vagy egy órát afkolni kéne a tv előtt.
Akkor már inkább megveszem 75k-ért és megyek közben rosszalkodni.
Tegnap este az egyik MC eladásom,talán kokó,majdnem nem jött össze.
Inveltem Mc-be embereket eladni be is inveltem őket a bizniszbe de hiába tudtam nekik rangot adni meg invelni a gyárba,nem voltunk a játék szerint egy MC-ben,sőt nem is voltunk MC.
Azon tanakodtuk el merjük-e indítani így az eladást amikor egyszer csak kaptunk mind zöld színt és bekerültünk egy MC-be. :DDD
Kicsit lassan jutott el a szerverhez az infó hogy mi egy MC vagyunk.

(#60504) WolandR válasza Plata (#60503) üzenetére


WolandR
csendes tag

tényleg működik ez a dolog, már legalább 1,5 hónapja így csináljuk a haverokkal, csak nem akartuk nagy dobra verni, nehogy egy frissítés után a R* megoldja a "problémát". persze nem mindig könnyű összehozni, de egy eladás után, vagy egy második körös supp vétel után ha netán épp mennél valahova v egyéb dolgod van, úgy kivitelező.

(#60505) Anulu79


Anulu79
addikt

Írtátok, hogy az új hesteket akár egyedül el lehet kezdeni. Az érdekelne, hogy a setupokat meg is lehet csinálni egyedül?

(#60506) ucli válasza Anulu79 (#60505) üzenetére


ucli
senior tag

Sajnos nem, csak a prepek mennek egyedül.

(#60507) ProgenXL válasza Kiskokó (#60502) üzenetére


ProgenXL
őstag

Én nem szöveg alapján írtam :P

Gunner for life

(#60508) CJ4567


CJ4567
veterán

Hogyan ne parkoljatok:

:DDD

Véletlen sikerült a The Crew topikba beküldenem ezt, és észre se vettem. :W

No Sana No Life

(#60509) Anulu79 válasza ucli (#60506) üzenetére


Anulu79
addikt

Szóval igen? :) Vagy itt van külön prep, setup meg a főküldetés?

(#60510) ucli válasza Anulu79 (#60509) üzenetére


ucli
senior tag

El lehet kezdeni egyedül, de befejezni minimum +1 ember kell.

(#60511) Anulu79 válasza ucli (#60510) üzenetére


Anulu79
addikt

Akkor ketten már végig tudjuk tolni? Vagy majd keresek itt kollégákat ha aktuális lesz a dolog. :) Egyébként, hogy van a dolog, ha úgy látjuk, hogy mégis kevesek vagyunk a feladatra? Csak simán kilépek és máskor újra el tudom kezdeni?

[ Szerkesztve ]

(#60512) Plata válasza Anulu79 (#60511) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem próbálj meg keresni rá embereket.
Némelyiknél két csapatra kell válni és külön kell lennetek,olyankor lehet az 1-1 ember nehéz lesz nagyon.
Mikor utoljára toltam DD heistet volt olyan setup ahol két csapatra oszlottunk,akik kint maradtunk az épületen kívül olyan sok ellenséget kaptunk mint a fene,több mint 100 gyökeret lőttünk le.
Lehet hogy egyedül is meg lehet oldani,de szerintem egyedül elég húzós lehet.
Meg volt olyan feladat hogy meg kellett védeni azt a nagy antennát a több oldalról érkező ellenségtől,ott négyen harcoltunk ellenük,és özönlöttek minden oldalról.Vagy az Avengeres is kemény lehet amikor vég nélkül spawnolnak ránk a támadó buzzardok,ketten könnyen levertünk minden hullámot,de egyedül nem tudom mennyire lenne nehéz két felé figyelni.Annál például ha lelősz egy buzzardot azonnal spawnolódik helyette új.És egyből lő rád,bár én midig azonnal lelőttem azt ami újra spawnolt.De már lőtt ahogy spawnolódott.

[ Szerkesztve ]

(#60513) Anulu79 válasza Plata (#60512) üzenetére


Anulu79
addikt

Én is azon lennék inkább, hogy többen legyünk de nem lesz egyszerű feladat úgy érzem. :DDD

(#60514) tomek1 válasza Plata (#60512) üzenetére


tomek1
csendes tag

Egy kis plusz info a DD Heist-hez. Bár én PS4-en nyomom, szerintem az elv hasonló.

Eddig ACT I-II-t csináltuk meg haverral ketten, ő 35-ös szintű én 89-es. Ráadásul neki ezek voltak a Fleeca-n kívül az első heist-jei, meg amúgy sem egy rutinos játékos (nemrég kezdett el Onlineozni). A leírásod alapján valószínűleg figyelembe veszi a gép hányan csináljuk a Heist-ot, mert pl. én Avengerben egyedül voltam autopilot-ra állítva és úgy lőttem a buzzardokat és még így is megmaradt a fél élete a gépemnek, pedig haver jó sokat pöcsölt a tengeralattjáróban. Tény hogy normal fokozaton nyomtuk, de ketten sem volt vészes egyáltalán a küldi.

A másik misszió amit írtál ha ez a túsz szabadítós küldi, akkor ott van egy glitch amit kihasználva kicsit könnyebb a kinti emberke dolga. Annyi a lényeg, hogy akinek kinn kell maradnia ne menjen a megjelölt pozíció közelébe, mert azzal indítja el az ember áradatot. Akinek be kell menni a túszért, az hátulról közelítse meg az épületet, nyírja ki azt a pár katonát és menjen be. Ezzel a módszerrel csak akkor kezdenek el jönni a katonák, ha már kifelé tartunk a tússzal.

Összegezve, az ACT I-II megoldható akár 2 kevésbé gyakorlott játékossal is, normal fokozaton mindenképp. Véleményem szerint 1-2 setup szivatósabb (pl. roncsok eloltása RCV-vel) mint maga a finálé. ACT III-ról nem tudok nyilatkozni, annak még nem álltunk neki.

(#60515) Plata válasza tomek1 (#60514) üzenetére


Plata
félisten

Én hard-on voltam,annyi biztos hogy iszonyú sok buzzard jött.
Ha lelőttél egyet azonnal új spawnolt,ami vicces volt mert tudtam hol spawnolnak így előre oda lőttem amikor spawnolt már halt is.Az égből roncs eső hullott.
Második rész nem tudom túsz szabadítós-e vagy sem.
Be kell menni egy malomba vagy mi a rossebbe.
Aki kint marad az meg védi őket,de amit te írsz az nem megy PC-n.ugyanis ha nem oda mész ahova a játék mutatja akkor a katonák rád is spawnolnak.Mi is próbáltuk ezt és nem ment,mert körénk spawnoltak,hardon nem túl vicces ha a hátad mögé spawnolnak,megfordulsz lelövöd őket már a hátad mögött van újabb kettő.
De ha felmész a toronyba és onnan ölsz ott nem is tudnak eltalálni.

(#60516) tomek1 válasza Plata (#60515) üzenetére


tomek1
csendes tag

Hard-on nem mertük megpróbálni de az instant spawn a buzzardokkal nálam is megvolt :)
Igen, a víztornyos küldi, arra gondoltam. Akkor ezek szerint nem minden trükk működik az összes platformon.

[ Szerkesztve ]

(#60517) freeknight válasza Anulu79 (#60513) üzenetére


freeknight
őstag

Kevesebb emberre több pénz jár, ezt is figyelembe kell venni. Van nehéz küldi, de ha mindkét embernek van minigunja, meg lehet oldani a szitukat.

Plata: na, azért az avengeres kacsavadászattól ne sz*rjuk össze magunkat :DDD . Legkönnyebb küldi ever, csak rohadt unalmas.
A víztornyos viszont tényleg eléggé nehéz, de az mondjuk 4-en is az.

(#60518) Plata válasza freeknight (#60517) üzenetére


Plata
félisten

Avengeres kacsavadászat?
Arra gondolsz amikor elmentem a talira autóval és valami idióták szétverték kapásból?
Majd még ezután miután az autómat elvittem biztonságba pár begerjedt vadmajom neki esett a helimnek is?
Majd miután helivel is elmentem lelőtt valami idióta és én meg Ucil-t lebombáztam cserébe?
Ő írta hogy lőjenek le,gondoltam ő is lőtt le.
Azon a talin sem én kezdtem úgy viselkedni mint egy hülye,csak elegem lett hogy valami balfékek nem tudnak viselkedni.

[ Szerkesztve ]

(#60519) Ideg válasza Plata (#60518) üzenetére


Ideg
aktív tag

Szerintem, a DD Act2 final-rol beszél, de mindegy. :W :))

[ Szerkesztve ]

(#60520) szTotyy válasza Plata (#60518) üzenetére


szTotyy
őstag

:D Az act 2. fináléra gondolt :D

[ Szerkesztve ]

(#60521) Plata válasza Plata (#60518) üzenetére


Plata
félisten

Jah jó rossz topic.
Mindegy ezt benéztem.
Mobilról írok oszt elnéztem a topic-ot.
Aszittem képes topic.

[ Szerkesztve ]

(#60522) VikMorroHun válasza tomek1 (#60514) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Szerintem a legszívatósabb setup (amivel eddig találkoztam) amikor egy EMP eszközt kell becsempészni egy bázisra, de ha észrevesz egy őr, vagy egy épp arra járó tudós (éjszaka közepén mit mászkálnak az udvaron a tudósok?), akkor bukta van, lehet újra kezdeni.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#60523) ucli válasza Plata (#60518) üzenetére


ucli
senior tag

Nem magyarázom tovább... Legyen úgy ahogy gondolod... :W :U

(#60524) Plata válasza VikMorroHun (#60522) üzenetére


Plata
félisten

Az szerintem mókás.
Azt ketten kell csinálni,vagy egy ember aki gyorsan tud lőni és pontosan.
Megálltok a kocsival kint,egy ember vagy kettő hangtompítós fegyverrel bemegy és sorban lelövi az őröket ha kész van akkor a többiek kocsiba ülnek és beviszik a járgányt.
A legtöbb őrt egyenként lelehet szedni,de van pár darab páros,őket egyszerre kell fejbe lőni.
Vigyázni kell azzal az őrrel aki a kerítés mellett van fent a magasban.Ha ugyanis rossz helyen lövitek fejbe akkor hajlamos bezuhanni az udvarra a tudósok közé,ami egyrészt marha vicces másrészt game over.
De poén amikor muksó a tudósok közé bezúg. :C
Egyedül is megcsinálható az őrök likvidálása,csak gyors reflex kell hozzá és pontosan lőni.Ha dupla őr van vagy őr tudós páros esetleg két tudós és az egyiket fejbe lövöd a másik rohan riasztani,ilyenkor azonnal fejbe kell lőni a másikat is.De ha van Ts-etek akkor ketten nagyon laza.

[ Szerkesztve ]

(#60525) Mr.Csizmás válasza ucli (#60523) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

jól kivagy Juci ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#60526) ucli válasza Mr.Csizmás (#60525) üzenetére


ucli
senior tag

”Let retards be retards”

(#60527) VikMorroHun válasza Plata (#60524) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Nekem az volt a vicces, amikor valami orosz (?) játékos magyarázta, hogy maradjunk a kocsinál, majd ők ketten a haverjával megoldják. Amikor harmadszor rontották el, akkor már én is mentem segíteni. Volt olyan, amikor a tudósokat nagyon szépen elintéztük. Akkor egy őr riadóztatott...

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#60528) Plata válasza VikMorroHun (#60527) üzenetére


Plata
félisten

Pedig annak ketten mennie kellene.
Csak a lényeg hogy egyszerre öljék azokat akik párban vannak és vigyázni kell hogy más ne lássa,arra is figyelni kell hogy úgy öljék meg a célpontot hogy azt ne hogy lássa másik őr.
Ott szokták eltolni ahol a sarok van és három páros is van,két doki két őr nyíltan kettő meg mögöttük egy sikátorszerűségben.Meg tényleg sokszor láttam azt hogy rosszkor lőtték le a toronyban az őrt,akkor lőtték fejbe mikor az udvarra néz,olyankor ha meghal átesik a korláton a dokik közé.
Sokszor toltam ezt a heistet,mert ennek a fináléja nagyon jó.Mindig szerettem a Humane Labs finálét,na meg a másik ami nagyon jó az a Series a funding finálé.Trevor egy állat. :D

[ Szerkesztve ]

(#60529) tomek1 válasza VikMorroHun (#60522) üzenetére


tomek1
csendes tag

Ha jól sejtem akkor ez a Humane Raid lesz. Sajnos ott még nem tartok de tervben van, hogy az összes Heist-et megcsinálom leader-ként a pénz miatt. Csak nehéz találni egyszerre 3 másik épkézláb embert, ezért csinálom inkább a DD-t, oda elég 1 is rajtam kívül :)

(#60530) Plata válasza tomek1 (#60529) üzenetére


Plata
félisten

Igen az,szerintem a legjobb a series a funding és a Humane labs heist,mármint a vége miatt,a Humane labs finálé nagyon ütős,a series a funding finálé megint nagyon jó,de a series a funding végén a videó az megint állat. :DDD
Az összes heist végén van valami vidió,legtöbb unalmas és az ember már másodjára unja,de ennek a végén olyan állati jó van hogy századszor is mókás.

(#60531) Kiskokó


Kiskokó
veterán

amúgy mellesleg!!!!

óóó Dawwwweeeeee
HonDaawee.... merre vagy?? hol jársz?

Segal legalább fórumba néha itt van fene a pof... ;]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#60532) Segal válasza Kiskokó (#60531) üzenetére


Segal
veterán

Meg jo hogy csak neha nezek fel mert igy konnyen elsiklok par hsz mellett:P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#60533) szTotyy válasza Kiskokó (#60531) üzenetére


szTotyy
őstag

...ikáját.
Mondd ki, írd le nyugodtan! Tudja, hogy ezt akartad írni.

Daweee meg biztos csak azért szünetel, hogy más is nyerhessen szépségversenyt. :D

[ Szerkesztve ]

(#60534) Brenor


Brenor
aktív tag

Mi van most az onlineval? Állandóan üres lobbyba rak be és nem tudok senkire se joinolni.

(#60535) olddirtyB válasza Segal (#60437) üzenetére


olddirtyB
csendes tag

Az is megvolt :DD

(#60536) Segal válasza olddirtyB (#60535) üzenetére


Segal
veterán

Gratula!
Ezt legalabb megeri megcsinalni:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#60537) anorche1 válasza olddirtyB (#60535) üzenetére


anorche1
őstag

A "without losing any lives" azt jelenti, hogy senki nem halhat meg? Tehát ha 1x valaki meghal a sokadik mission -nél, akkor lehet előröl kezdeni az egészet?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#60538) ucli válasza anorche1 (#60537) üzenetére


ucli
senior tag

Igen. :((( De ha mentés előtt (a halál után rögtön) ki tudtok lépni mind a négyen, akkor megmarad. Nettépős script használata ajánlott. :)

[ Szerkesztve ]

(#60539) VikMorroHun válasza Brenor (#60534) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Gyengélkedik. Nekem volt ma olyan, hogy eladás közben az utolsó helytől 300 méterre rakott át üres sessionbe. LJT hívott ugyan, hogy nem sikerült tökéletesen az eladás, de már nem voltam az MC tagja, így aztán pénzt nem kaptam.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#60540) Plata válasza Brenor (#60534) üzenetére


Plata
félisten

Mikor először akartam felmenni akkor azt írta hogy a rockstar servers unavailable,vagy mi a rosseb.
De pár retry után fel engedett és nem volt gond.

(#60541) Segal válasza anorche1 (#60537) üzenetére


Segal
veterán

A másik 3 meghalhat ha veled végigcsinálják :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#60542) Daw93 válasza Kiskokó (#60531) üzenetére


Daw93
senior tag

Itt vagyok, mostanság read onlyban tolom :D
És ahogy a kolléga írta, hagyom érvényesülni a többi szépségversenyen indulót :D
Viccet félretéve, kicsit ráuntam, bár azért fel-fel nézegetek - ha nem is minden nap.
Forza horizon 3-at kezdtem el néhány napja és kegyetlen jó.

GTA Online: Daweee93

(#60543) Plata válasza Daw93 (#60542) üzenetére


Plata
félisten

Ma este kár hogy nem jöttél fel.
Voltak Ph sessionba akkora vad kecske magyarok.
Érdekes ma sok magyar volt,volt valami saddan vagy hasonló nevű magyar,az valami allahozós gyerek volt,végül lelépett de sikerült úgy felhúznom hogy szerintem azért lépett le mert lefejelte a monitort. :D
Azt hittem tönkre teszi az autólopásom mert ki akart nyírni mindenáron,pedig én olyan ártatlan kérdéseket tettem fel neki. ;]
Élvezet volt olvasni ami ír,felkapta a vizet rendesen. :DDD

(#60544) Mr.Csizmás válasza Daw93 (#60542) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

#metoo

A Kerbal Space es Division eleg erdekes ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#60545) Ideg


Ideg
aktív tag

Nálam is pihenőn van a game egyébként. Már nem lépek be minden este, inkább csak 2-3 naponta. Ja meg hát Sea of Thieves is elindult szóval inkább az izgatja a fantáziámat. :D

Ja és jöhetne már valami infó új DLC-ről. :K

[ Szerkesztve ]

(#60546) negyven2 válasza Ideg (#60545) üzenetére


negyven2
veterán

Új Update érkezik ma valószínűleg a San Andreas Super Sport Series Update néven.

Itt vannak az érkező járművek

16 jármű van benne, elvileg ma kapunk belőle 4-et

Járműnevek

caracara
cheburek
dominator3
ellie
entity2_
fagaloa
flashgt
gb200
hotring
issi3
jester3
michelli
seasparrow
taipan
tezeract
tyrant

Ha tartják a menetrendet akkor de. 11-tol tölthető.

[ Szerkesztve ]

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#60547) Plata válasza negyven2 (#60546) üzenetére


Plata
félisten

Trabant Wartburg és Lada is van. :D
Hat kerekű géppuskás érdekes lesz.
Caracara és a seasparrow érdekes,meg a retró kocsik,de a többi nem jön be.

(#60548) szTotyy
Jó hogy múltkor vettem CEO garázsba helyet,a retró kocsik ha nem drágák kellenek.
Tegnap úgy is kivágtam a torero-t. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#60548) szTotyy válasza negyven2 (#60546) üzenetére


szTotyy
őstag

Mustang, Trabant, Mini, Lada ?!?!?!?! :Y
Hát eddig csak ezeket hiányoltam!! :))
Plata:A Wartburg az melyik akar lenni? Én azt nem véltem felfedezni.
Azok a szuper autók engem se mozgattak meg, a retrók annál inkább

[ Szerkesztve ]

(#60549) ProgenXL válasza negyven2 (#60546) üzenetére


ProgenXL
őstag

Toyota Supra :P

Gunner for life

(#60550) Triathlete válasza negyven2 (#60546) üzenetére


Triathlete
senior tag

Miért nem lehetett valamelyik fostaliga helyére a régi NSX-et betenni...... :W :O

KovacsK85 / Kovács Krisztián

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.