Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60801) olddirtyB válasza Wiz Khalifa (#60799) üzenetére


olddirtyB
csendes tag

Nem emlékszem már, hogy én melyik alatt küldtem, de szerintem nagyjából mindegy, a többit csak elolvassa valaki.

(#60802) Wiz Khalifa válasza szTotyy (#60800) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ne aggódj. Adni fogok nekik.

Smoke some weed nigga!

(#60803) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

mi a ku@@@@@ !???!!!! :U :U :U

fel se merek menni... :W

reddit:
03/23/18 GTA Online Ban Wave: What we know so far:

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#60804) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Én még csak néhány napja vettem meg, de rögtön az online első session levágott a fenébe, pedig itthon vagyok, jó nettel. Másodjára már oké volt, de nem jöttem rá, mit kéne csinálni egyebet, mint követni a feka srácot, aki sablonos missziókat ad tutorial gyanánt.
Én csak versenyezni akartam egy random meccset valami béna autóval, hogy megnézzem magamnak, milyen.

(#60805) Heller2


Heller2
aktív tag

accountok eladóak..választható szinttel, tetszőleges pénzzel. ;] :P :P :P :DD :DD

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#60806) szTotyy válasza Heller2 (#60787) üzenetére


szTotyy
őstag

"Írni kéne nekik egy levelet és valamilyen módon "aláírhatnánk", nick, mail, egyéb valami....egy csomóan a crewból." - He esetleg ezzel elérhetünk bármit, én szívesen adom hozzá a nevem, meg az e-mail címemet is. Sőt, ha kell csatolok egy szép fotót a csinos segglyukamról is. :((

Depiboy:: a Ph-crew nem olyan, mint a rockstar, nem rúgnak ki csak úgy a semmiért.
Ha jól értelmeztem eddig, akkor az történt, hogy te kértél többször segítséget, miközben te segítettél másnak. Aztán egyszercsak kitettek, minden ok nélkül. :U Nem voltál túl türelmetlen esetleg és olyat mondtál, amit nem kellett volna?

(#60807) freeknight


freeknight
őstag

Hála a magasságosnak, hogy annyi dolgom volt a héten, hogy nem tudtam felmenni :D

Láttam a képes topikban, hogy Syd se tudja mi van most, úgyhogy megpróbálok kicsit segíteni és összefoglalni, mit tudnak már eddig redditen, aki nem tudna angolul, de kíváncsi rá, mi történik.

Eddig annyi biztos, hogy tegnap reggel érkezett egy tunables update a játékhoz, kizárólag pc-re. Ez egyfajta kisebb frissítés, nem csak kedden szokták kiadni, és nincs róla értesítés sem, nem mutatja a steames és socialos letöltések között sem. Pl ilyen frissítés, amikor egy nagyobb update-el érkezett autót elérhetővé tesznek a játékban. Ott se látod, hogy a kliens letöltene valamit, mégis változott a játék, van új autó.

Na ez is ilyen volt tegnap. Ezután kezdtek el feltűnni az ártatlanul kibannolt emberek. Csakis pc-ről érkeztek ilyen hírek, xboxon és ps4-en minden rendben, ez is azt erősíti, hogy a tunables update-hez van köze a dolognak.

Ez az update pár dolgot tartalmazott (akit érdekel, itt megtalálja, pontosan mit, hátha ti ki tudtok silabizálni belőle valamit, nekem kínai :DDD ).
Amit eddig a kódból meg tudtak fejteni a redditen, az annyi, hogy a tunables a hotring races-el és autók eladásával kapcsolatban változtatott pár programkódot.

Hogy mit lehet tenni? Elsősorban, ne játssz a hotring races-el, és ne adj el kocsikat (itt az lsc sell vehicle opciójára kell gondolni, nem az import/exportra). Syd és Simon kellene ide, akik megerősítenék, hogy tegnap reggel óta ezek közül bármelyiket csinálták-e.

A másik dolog, hogyha igaz az, amit Kandúr ír (valami bug bármilyen pénzmozgás miatt élesítheti az anticheatet), akkor a legbiztosabb módszer, hogy minimum jövőhét keddig nem mentek fel online.
Én így fogok tenni, itt a hétvége, mondjuk nincs szép idő, de legalább kiviszem a Horizon Zero Dawn-t :)

Akit meg bannoltak, annak örömhír, hogy volt már ilyen alaptalan bannolási hullám tavaly július környékén, akkor minden érintett visszakapta a karakterét utólag érintetlenül.
De tényleg legyetek csak pozitívak, végül a Hermes-es pénzt is visszaadták, szóval türelem, jövő héten már valószínű ugyanúgy játszotok velünk.

Jelenleg ennyit lehet tudni, addig is, inkább játsszatok mást, amíg nincs újabb infó!
Písz

(#60808) braunz


braunz
tag

Sziasztok!
Ma reggel emailemre jött a rockstart - tól egy bann értesítő 30 napra,plusz karakter reset....
Soha semmit nem csináltam ami szabályellenes nem modoltam nem cheateltem, hányok a cheaterektől jó párat jelentettem is.
Hogy van ez? Írtam egy ticketet de elmennek az.. tényleg.
Tele vannak szerverek agyonhekkelt karakterekkel és a tisztességesen játszókat bannolják?
Milyen alapon? Egy halom időt öltem bele vért izzadva szedtem össze a pénzt erre arra és csak simán indok nélkül bannolnak... Járt már így valaki? Visszaadták a karaktert? Kártérítés stb?
Vagy keresztet vethetek az egészre?
El is ment a kedvem az egésztől pedig nagyon tetszett, kivéve ,hogy rengeteg a csaló aki megkeseríti a játékélményt.13 éve nyomom a blizzard játékokat battleneten,soha egy csalót nem láttam miindig korrektül jártak el,soha semmi gondom nem volt. Ez a rockstar egy szemét lehúzós banda....

(#60809) braunz


braunz
tag

Közben láttam az előző hozzászólást. Ilyenkor azért zargassam őket ticketekkel?

(#60810) #81556480 válasza Wiz Khalifa (#60799) üzenetére


#81556480
törölt tag

Írj egy levelet (papíron), aztán ha megyek legközelebb arra, beadom nekik :D :D

Így néz ki a dobozon feltüntetett, New York Broadway 622. Egy best buy áruház melletti kis ajtó, semmi cégtábla, fent vannak talán a másodikon. [link]

Volt saját képem is, csak elromlott a memóriakártya és odalett pár kép.

(#60811) bluuzia válasza freeknight (#60807) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Köszi az infót Freek!
Tegnap pont nyomtuk ezeket az új dupla pénz+rp versenyeket. Mondjuk én 3 után befejeztem - Simonék tolták tovább, ahogy láttam.
Valamint adtam el LS Customban is kocsikat. Ezekszerint nekem szerencsém volt. Remélem a Próféta szólt belőled és megoldódik mindenki problémája.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#60812) CJ4567


CJ4567
veterán

Én nem kaptam semmit, szerencsére. Viszont két ismerősöm, akik csaltak elég rendesen, nem kaptak semmit. :U A legális játékosok meg kapnak. GG R*.

Freeknight: Tegnap játszottam jópár Hotring versennyel, és itt semmi. Pénzmozgás volt rendesen, kb. 600k körül kerestem tegnap, és vettem egy RE-7B-t, meg feltuningoltam.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#60813) szTotyy válasza freeknight (#60807) üzenetére


szTotyy
őstag

Ez azért így megnyugtató, kösz az összegzést!
Az új versenyeken mentem én is többet, viszont LSC-ben a héten nem adtam el egy kocsit se. Lehet, hogy akkor csak az LSC-ben való eladás a ludas.

braunz: azért írj nekik szorgalmasan, olvasgassanak csak, abból bajod nem lehet.

(#60814) Kiskokó válasza freeknight (#60807) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én soha nem kaptam vissza a Heremeses pénzt. :(

Arra tényleg kíváncsi lennék, hogy akik bant kaptak azok játszottak e az új nascaros cumóval-e vagy sem.
Vagy kocsi eladás miatt pl

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#60815) rup1u5 válasza freeknight (#60807) üzenetére


rup1u5
nagyúr

detto...sosem kaptam vissza a hermes árát.. :(

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#60816) olddirtyB válasza Kiskokó (#60814) üzenetére


olddirtyB
csendes tag

Én sem, sőt én "adóvisszatérítést" sem kaptam :)

(#60817) braunz


braunz
tag

Azt hiszem 2 versenyt mentem de nem jött be....Autókat meg folyamatosan adok el ha játszom óránként...

(#60818) freeknight válasza rup1u5 (#60815) üzenetére


freeknight
őstag

Én és minden ismerősöm viszont igen, de mindenkinél volt ticket is.

Ezért mindenki, akit bannoltak, írjon szorgalmasan a rockstarnak, és addig zargassa őket, amíg nincs érdemi válasz!

Én egyből a bugreport vagy az other kategóriákban nyitnám a ticketet, a banos levelekkel nem foglalkoznak.

(#60819) Plata válasza freeknight (#60807) üzenetére


Plata
félisten

Tegnap mikor felmentem este,nekem letöltött 81 mb frissítést.
Szerencsére én egyetlen versenyt sem mentem,sem most sem hónapok óta.
De a héten takarítottam ki a CEO garázsomat,adtam el kocsit mint például a Torero LSC-ben,de volt amit csak kivittem garázsból és mivel loptam felrobbantottam és kész.

(#60820) freeknight


freeknight
őstag

Még segítek kicsit, ha nem tudtok angolul, szerintem ezt nyugodtan elküldhetitek a supportnak:

Dear Rockstar Support!

At (ide jöhet a pontos időpont, hónap/nap/év utána óra formátumban a végére odabiggyszthetitek, hogy CET, ez a mi időzónánk), after the tunables update at 03/23/2018, I was wrongly accused of cheating and banned from the GTA Online services, and my character was resetted. I think this is a bug in your system, caused by the tunables update, because I never cheated, and as a loyal and recurring GTA Online player, I find this accusiation very disturbing. Please, fix this problem, lift my ban, and reinstate my account, as soon as you can, because of online threads and forums, this looks like a global issue in your system.

Best regards
ide jöhet az SC neved

Ha bárki talál benne hibát írja át, nyelvtant nézni nem ér, úgyis valami indiai supportos fogja olvasni :P

És semmiképp se ban kategóriába küldjétek, csakis bugreport, vagy other! Addig zargatni őket, míg nincsen előrelépés, vagy amíg nem kapsz egy legalább tier 3-as supportost!

[ Szerkesztve ]

(#60821) ucli válasza freeknight (#60820) üzenetére


ucli
senior tag

Az időzóna nem ECT, hanem CET (Central European) :P

(#60822) freeknight válasza ucli (#60821) üzenetére


freeknight
őstag

Közbe javítottam de köszi, figyelmes voltál :P

(#60823) braunz válasza freeknight (#60820) üzenetére


braunz
tag

Köszi! Nekem sem túl jó az angolom de ezt elküldöm bug reportba és other - be is..

(#60824) Puma K válasza FoxiestFox (#60804) üzenetére


Puma K
veterán

Ha azt nézzük mindebből az látszik, amit eddig lehetett olvasni (most és már több hónapja-éve), hogy a Rockstar totál avagy teljes mértékben dilettáns módon csinálja és kezeli ezt az online-multis témát.

Nem lenne ez olyan rossz, de önmagukat és leginkább a játékosokat szopatják mély torokra.

Az a gond ezzel az egésszel, hogy tud amúgy jó játékot csinálni a Rockstar ami eladja magát, mert összességében minőségi amit letesz az asztalra (single-offline része nem vitás), de a részletekbe belemenve már baromira sántítanak a dolgok az multi-online esetén amin később dolgoznak ha orbitális a hiba.

Hagyj neki időt míg ezt a történetet javítják és utána menj rá megint, mert amúgy jól el lehet szórakozni benne. És mivel megannyi mód van a játékon belül így többféle más játék által nyújtott élményt tud adni.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#60825) Bjørgersson válasza freeknight (#60820) üzenetére


Bjørgersson
félisten

...and my character was reset.

Rendhagyó ige. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#60826) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Na ennyit a szerencsémről. Most, meló közben kaptam emailt. 30 nap + reset.
Isten óvja a vendégeket, akik ma felhúznak.
Este megy a ticket tőlem is.

Amúgy tudja valaki, hogy hívják az amerikai fogyasztóvédelmet? Esküszöm odaírom nekik.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#60827) MrYoniko


MrYoniko
aktív tag

Én ma belogoltam, körbe jártam minden bizniszt és lefotóztam, hogy mennyit termeltek eddig.
Új versenymódban nem voltam eddig, és elvileg kocsit se adtam el, csak CEO keretein belül.

Szal várom kapok-e egy barátságos e-mail-t én is...

... ha igen, akkor számítok a támogatásotokra egy kanna benzin keretein belül, mert megyek és felgyújtom az egész *R-t, minden alkalmazottjával együtt. Ugyanitt Crew találkozó és nyársalás... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#60828) Lacko777 válasza szTotyy (#60783) üzenetére


Lacko777
csendes tag

Igen, eret vagok (nék) :O Amugy nalam se stimm a jatek, par percenkent kidobal, ujra meg biztos nem rakok kozel 80 gigat. Itt a r* benazik, ezek a hirtelen kiosztott bananok is... Nevetseges. Szepen leepitik a jatekos tabort.

(#60829) Laraxior


Laraxior
titán

Látom, zajlik az élet :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#60830) simon105


simon105
tag

Köszönöm szépen a támogatást és a segítséget mindenkinek. Freeknight levelét én is elküldtem mindkét helyre (Bug Report és Other), ha bármi válasz érkezik, arról beszámolok. Kicsit megnyugodtam, hogy nem egyedi a problémám, na nem 'ha én szívok, másnak se legyen jó' alapon, hanem mert így talán lesz megoldás.

(#60831) ProgenXL


ProgenXL
őstag

lenne időm játszani erre nem tudom mit lehet fent csinálni :DD

Gunner for life

(#60832) Bjørgersson válasza ProgenXL (#60831) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Bant kapni. 😬

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#60833) braunz válasza Bjørgersson (#60832) üzenetére


braunz
tag

Blizzard - battlenet .heroes of the storm :) szórakoztató ingyenes és
megbízható ;)

(#60834) ucli válasza Bjørgersson (#60825) üzenetére


ucli
senior tag

nyelvtant nézni nem ér ;] ;] ;]

(#60835) Bjørgersson válasza ucli (#60834) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Elnézést kívánok. :DDD

braunz még ingyen se. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#60836) ProgenXL válasza braunz (#60833) üzenetére


ProgenXL
őstag

a bann miatt mindenki ezzel játszik? a weboldaluk alig vagy egyáltalán nemjön be xd

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#60837) Ideg


Ideg
aktív tag

Nekem még nem jött R* -os levél, de inkább be sem lépek a játékba amíg ez nem tisztázódik.. Megyek is kalózkodok tovább addig. (Sea of Thieves ) Valaki csatlakozik? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#60838) Depiboy


Depiboy
tag

Kaptam választ a support ticketemre, szerintem ezek nemértik mit szeretnék :)

Hello!

Your account is temporarily suspended from GTA Online. Your suspension expiration date is shown on the splash screen after being returned to Story Mode following an attempt to play online. In addition to being suspended, all GTA Online characters, progress and inventory on {PLATFORM} will be reset. Any funds purchased via Shark Cards have been preserved and are still available on your account.

The next infraction on your account will result in a permanent ban from GTA Online.

GTA Online bans are triggered by a number of factors, including modding in GTA Online, exploiting or abusing game mechanics, manipulating protected game data and code, or otherwise interfering with other players’ gameplay experience.

All GTA Online suspension and banning decisions are final and may not be appealed. For more information on the GTA Online Suspension and Ban Policy please see https://support.rockstargames.com/hc/articles/229514247.

Regards,

Jasper K.

Rockstar Support

(#60839) rup1u5 válasza Depiboy (#60838) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Standard BS.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#60840) ProgenXL válasza Depiboy (#60838) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ez egy ilyen kijelölés, másolás, beillesztés válasz volt.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#60841) Drilla


Drilla
csendes tag

Üdv mindenkinek.

Kezdjünk valami pozitívval:
Köszi, hogy tegnap felvettetek a crew-ba.
Nyomtunk is pár versenyt 6-8 taggal, köztük az új nascar témát is.

Jön a negatív:
A versenyek után bevásároltam suppokból a bizniszekbe (bunker és 3 MC), aztán beültem kicsit a CCTV képernyője elé, hogy neten tevékenykedjek kicsit, míg termelnek a gyárak.

Otthoni idő szerint 20:16-kor láttam, hogy valami nem oké, fekete a képernyő. Gondoltam csak ledobott a szerver, vagy valami. Ablakot váltok, és ott a szép üzenet : aprilis 22.éig felfüggesztettek, valamint resetelték a karakterem. Gyorsan felcsaptam a fórumot, és a guglit. Sajnos elég sokan hasonlóan jártak, már este 8ig.
Szóltam pár ismerősnek, hogy nézzék meg, velük mi a helyzet. Szerencsére (eddig?) minden okés az övékkel.

Gyomorforgató, hogy csak így, bármi indoklás vagy bizonyíték, figyelmeztetés nélkül, fellebbezési lehetőséget kizárva törlik több ezer óra munkáját.

-226-os szinten volt a karakterem (többnyire csak a bizniszeket nyomtam és autókat építettem)
-kb 2000 órát tettem az onlájn részbe
-$60 milla környékén volt a pénzállományom, mind legális forrásból.
-A bunkerrel most léptem volna át a $100m bevételt.
-Koko $60m, Meth $44m, pénzes $25m
-Import-export $21m

Remélem lesz hamarosan valami fejlemény, mert rohadtul kedvét szegi az embernek, ha csak így lenullázzák. Több baráttal is hónapokig melóztunk, segítettük egymást, hogy összehozzuk a lóvét mindenre mindegyikünknek. Erre, ahelyett hogy a moddereket és a griefer gyíkokat szűrnék ki, inkább agyoncsapják azt, aki( k ) a shark kártyák és csalás helyett, kemény munkával kaparja össze a pénzét.
Persze, mondhatnánk, hogy nem a világ vége, nem permanens ban, kezdd nulláról... De mi lesz, ha megint belacsavar az ember több száz, ne adj' isten ezer órát a dologba, és megint kicsinálják?

''a memória minél inkább, annál sőt!''

(#60842) Wiz Khalifa válasza freeknight (#60807) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Na akkor írok neked.

Én még egy Hotring Races-en se vettem részt. És nem próbáltam meg eladni sem a kocsit. :(

Viszont tegnap használtam egy keveset míg egy fasz fel nem robbantotta...

Smoke some weed nigga!

(#60843) Penguin95


Penguin95
senior tag

Sziasztok!

Én is csatlakoznék a károsultak sorába. Reggel ébredés után ott várt az e-mail. Így jelen állás szerint buktam ~300 óra kemény, tisztességes gyűjtögetést, amiben volt elég sok értékes dolog is. Igencsak rosszul érint a dolog, főleg mivel nem csak én vagyok ártatlan a büntetettek közül, hanem sokan mások is.

A support felé már 2 alkalommal is jeleztem a dolgot, az első próbálkozást ban címszóval jelentettem, természetesen ezt egy bot azonnal elutasította. Másodjára pedig már mint other issue jelentettem, erre választ azóta sem kaptam.

Remélem hamarosan megoldódik a dolog, addig is csatlakoznék köreitekbe, hátha így jobban tudom követni az eseményeket.

(#60844) Met


Met
nagyúr

Bant nem adnak azért ha valakit indokolatlanul reportok?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#60845) ProgenXL válasza Met (#60844) üzenetére


ProgenXL
őstag

Akkor megfeleződne a játékosállomány.

Gunner for life

(#60846) szTotyy


szTotyy
őstag

A bánatos francba, nem elég, hogy félek a fogorvosoktól meg a lódarazsaktól, most még az indokolatlan banántól is paráznom kell!! :((( Túl sok lesz a stresszből már na!

Az úgy már tényleg értdekes, ha Syd se nem ment versenyt, se nem adott el kocsit.
Viszont így, hogy lassan mindenki kap eltilást, és nem marad senki, aki játszana, egyre esélyesebb, hogy visszakapja mindenki a cuccait. Mondjuk azt nem értem, hogy lassan eltelik egy nap, és nem történt semmi. .....Na jó, ami itt volt, inkább kitöröltem.

[ Szerkesztve ]

(#60847) Headers


Headers
tag

Atya ég mi történik itt. :W

Pont tegnap léptem be egy órára kb. 2 hét után. Alig mertem megnézni az accountomat a social clubban. Szerencsére engem nem bannoltak (még), de az is biztos, hogy egy darabig nem megyek fel játszani.
Szégyen ami itt folyik és sok sikert mindenkinek, akit ártatlanul bannoltak, csak észbe kapnak a balfaszok R*-éknál.
(#60846) szTotyy: az Izsákos rész +1 :D

[ Szerkesztve ]

A nem-tudás tudása a tudás kezdete

(#60848) ProgenXL


ProgenXL
őstag

már több mint 150 hozzászólás érkezett a bannoltak részéről redditen hogy ki mit csinált a bann előtt.

facen is kapja az ívet az RS emiatt.

engem nem bannoltak de nagyon is érdekel mi a helyzet

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#60849) szTotyy válasza Headers (#60847) üzenetére


szTotyy
őstag

Inkább kitöröltem, nem akarok én megbántani senkit :) De elrejtve leírom: Mondjuk azt nem értem, hogy lassan eltelik egy nap, és nem történt semmi. ...szóval tényleg Izsákok dolgoznak itt, hogy szombaton nincs megoldás

[ Szerkesztve ]

(#60850) Wiz Khalifa válasza szTotyy (#60846) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én leírom pontosan mit csináltam tegnap este mikor felmentem.

DaveSimon-ra akartam joinolni (régebben BrickfaceSimon) de kiírta hogy Targeting mode-ba tudok rámenni stb... (gondolom versenyzett) és erre bedobott egy olyan public-ba ahol szinte mindenki magyar volt de nem ismerőseim (és nem is PHHU-sak). Ekkor kijöttem az Eclipse Tower-ből lehívtam a Hotring-os kocsit és elmentem a partra a hamis pénz gyáramba. Bementem, akkor láttam megint aktív mikor már 2x bezártam mert el akartam cserélni a legkisebbre hogy legyen pénzem. Mire kijöttem a kocsim felrobbantotta egy gyökér aki szintén magyar volt de nem írt vissza. Egyszer elütöttem, ekkor már a Kuruma-val. Ezután megpróbáltam lecserélni a gyárat de megint nem engedte és kijöttem. ekkor két tag lelőtt tankkal (megjegyzem Rhino-volt ami 1 személyes és ketten ültek benne mind ketten magyarok). Ezután rájuk mentem buzzard-al megöltem őket, utána az egyik leszedett a heliből bozgás közben távcsövessel. Ezután kinyírtam még mind a kettőt 2x, utána kiürítettem a sessiont és indítottam egy supply-t a kokó gyárba. Amikor ezt befejeztem leléptem. Ez kb fél 10 fele volt este.

Reggel meg látom a bannolós email-t amit tegnap este 23:54-kor küldtek.

Tehát nem csináltam semmi olyat ami miatt járna a bann és még ahogy olvashatjátok nem is versenyeztem meg nem is próbáltam eladni kocsit.

Smoke some weed nigga!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.