Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:48:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10601) slfln válasza baluka26 (#10600) üzenetére


slfln
senior tag

Mégis... mihez kell neked a 6W? Felrobbantani valamit?
Átgondoltan? Ennyi hitet tenni egy emberbe, aki a "szarral viccelődik", amikor a termékeiről beszél... :D

Tyll minden mérésnél a jobb alsó sarokban írja, hogy mennyi kraft kellett a fejesnek a 90dB SPL-hez.

(#10602) baluka26 válasza slfln (#10601) üzenetére


baluka26
veterán

Érzéketlen ortho fejesekhez (HiFiMAN-ek főként, az LCD2 a legkönyebben hajtható)
Ezen a logikán nekem az Asgard ereje is baromi sok, szóval elég lenne a fele, viszont nem örülnék, ha egy kis tartalék sem maradna az erőlködőben.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#10603) bkercso válasza contaxg (#10598) üzenetére


bkercso
nagyúr

A rádióadókat meg eleve csak elektroncsővel lehet készíteni, hatalmas teljesítményűek, nagyfrekisek és nagyon kis torzításúak. :) Szóval nem az alkatrésztől függ csupán egy készülék hangja.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#10604) slfln válasza baluka26 (#10602) üzenetére


slfln
senior tag

Kollégát idézem: "olvaaa inlabb utana" !

OK, nézzünk egy extrém példát, hogy lásd a 'legrosszabb' esetet a 'legnevetségesebb' erősítővel, ami csak van.

Tyll mérései szerint a HiFiMAN-ek közül a HE-6 a legnehezebben hajtható.
83.5dB/mW (<--- remélem a HiFiMAN így adja meg) érzékenység, 50ohm.

Számoljuk ki, hogy egy atomgagyi FiiO E5 milyen hangosan tudná probléma nélkül meghajtani.

Az E5-öt nevezhetjük ideális feszültségforrásnak, egy gyengus akksiról kapja a tápot és bármilyen impedanciába tud neked 1.2VRMS-t beleköhögni.

Mennyi lesz ez 50ohmba?

P = (Vmax*Vmax)/Fejhallgató impedanciája,

P = 1,2V*1,2V/50 = 28,8mW

Milyen hangos lesz?

dBSPL = Érzékenység dB/mW-ban megadva + 10*log(Pmax [mW])

Ez, ha jól számoltam ezen a hajnali órán, akkor 98.1 dB SPL

Ez mire elég?

Ha nem akarsz idejekorán a süketek klubjához csatlakozni, akkor 90dB SPL alatt kellene zenét hallgatnod. Mivel ez szinuszra lett számolva, zenénél kevesebb lesz, de arra pont elég, hogy a Bloc Party-t ~ élvezhető hangerőn tudjad hallgatni vele.

[ Szerkesztve ]

(#10605) baluka26 válasza slfln (#10604) üzenetére


baluka26
veterán

Tehát azt mondod, hogy egy K1000-hez ez alapján elég egy akármilyen fejhallgató-erősítő?
Nem hiszem.
Okés, hogy elég hangos lesz maxon. De dinamika, torzítás? Mennyire változik a frekvenciamenet?

Pont Te linkelted, hogy a Lavry viszonylag jobb erősítője hogy elvérzik egy 60 ohmos fejhallgatóval...

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#10606) bajnokpityu válasza bkercso (#10603) üzenetére


bajnokpityu
félisten

pontosan. telon nem talalom a meghajlos smileyt.
remelem te, mint hozzaerto azert kihallottad a a tegnapi mondanivalomat.

a heten vmelyik nap,v jan elejen szabit kell kivegyek. mar a 28 sem tunik megfelelonek..

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#10607) slfln válasza baluka26 (#10605) üzenetére


slfln
senior tag

Ezt sikerült lederiválni belőle, hogy a K1000-hez bármi elég?
Amúgy hány működő K1000 lehet még a világon, és ehhez hányan keresnek még erősítőt vajon?

Feladom.

Milyen torzítás? Mitől lenne másabb, mint egy másik 50ohmos fejesbe adott torzítása az E5-nek?
Megint a headfion betanult szöveget mondod vissza és ismét te is leírod, milyen amikor alulerősítve van valami és vágja a csúcsokat. Csak az a baj, hogy szó nincs ilyenről.
Az E5 Oohm közeli kimeneti impedanciájú. Mitől kellene változnia a fejhallgató frekvenciamenetének?

Ha egy 50ohmba 15Vrms-t tudó erősítőből veszel ki 1Vrms-t vagy egy olyanból ami csak 1,5Vrms-t tud, akkor egyedül az dönt, hogy ezt a teljesítményt milyen minőségben adja le. Nem pedig az, hogy még van mögötte 15x annyi teljesítmény. Szólhat sokkal jobban a kisebb is.

A Lyr fő eladási pontja azt mondod az, hogy 6W-ot tud 32ohmba. A hatalmas varázserővel bíró fantasztikus Jason mivel indokolja azt, hogy megvetet veled fölöslegesen egy csomó gaint?:

"Why not? If everyone wanted polite little low-power headphone amps, this would be one awfully boring world, wouldn’t it?"

Unalmas lenne, ha tudnám kezelni a potmétert rajta? Jéé! Tényleg, inkább szívok! Megveszem ezt a szart! Megveszem a sokkal drágább túlméretezett alkatrészeket is vele, mert... minek is? Mert semmi szükségem nincs rá?!

- A te porszívód hány wattos?
- 1800. Miért, a tiéd mennyi?
- 15000! Ha feltekerem csutkára, felszívja a 4 személyes kanapét a másik szobából a szalagparkettával együtt.

Nézzük meg tudnál e süketülni a HE-6-al könnyedén a Lyren, mert az biztos, hogy a fejhallgatók 99.5% a poti alsó 1mm-én gazdálkodna csak.

A teljesítmény tehát 6W 32ohmba. Természetesen az lenne a legjobb, ha meg tudnád kérdezni ez mennyi 50ohmba, mert így csak közelítek.

Ekkor a fesz

Vmax = Gyök(Leadott teljesítmény [W]*Terhelőimpedancia) = Gyök(6*32) = 13.85Vrms

Nagyon kicsi a kimeneti impedancia, ekkora feszt kellene tudnia 50ohmba is.

Akkor,

P = (Vmax*Vmax)/Fejhallgató impedanciája,
P = (13.85*13.85)/50 = 3.85W

A maximális hangerő:

dBSPL = 83.5+10*log(3850) = 119.5dB SPL azaz a dobhártyaszaggató, azonnali halláskárosodást okozó hangerő. Mindezt az egyik legnehezebben hajtható fejhallgatóval, amit jelenleg kapni lehet.

Bőven elég 110dB SPL is a nagyon széles dinamikatartományú klasszikus zenéhez is.

[ Szerkesztve ]

(#10608) baluka26 válasza slfln (#10607) üzenetére


baluka26
veterán

Rendben.
A számok szerint a DT880-nak jól kellene éreznie magát minden erősítővel, igaz?
Így van?

Baromira elmész elméleti síkra....

Neked azt sikerült leírnod, hogy a HE6-hoz elég minden, még egy Fiio is. Szerinted ez így van? Mert akkor tekintsük az E5-öt abszolút referenciának, hiszen a ma elérhető legnehezebben hajtható fejhallgatót is meghajtja.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#10609) Maddesz


Maddesz
csendes tag

Sziasztok!

Egy sima kis Beyer DT 235-höz milyen erősítőt érdemes venni, hogy kihozza a maximumot? Mert jelenleg csak a kis mezei laptopomról fut, és érzem hogy ez még nem a max amit tud. Gondolom nem kell semmi überkomoly cuccra számítanom, tekintve hogy a DT 235 egy olcsó fejes, de azért valami amivel még tudok javítani a hangon jól jönne! ;)

Üdv,
Maddesz

(#10610) slfln válasza baluka26 (#10605) üzenetére


slfln
senior tag

A Lavryról...
Érdekelne, hogy megnézte e valaki, mi is az az elvérzés egyáltalán? :D
Úgy látszik nem.
A fül igen gyenge alacsony frekvenciás torzítások meghallására. 40Hz alatt hozzáadott torzításokra tulajdonképpen tökéletesen érzéketlen. [link]
Ezen a képen a 60ohmos fejhallgatóval - 500mW van.
A Lavry a [Unit 3] a lila.
Nézzük a torzítást 400Hz-en --->-90dB, azaz 0.0031623%
Nézzük 20kHz-en ---> -82dB, azaz 0.0079433%

Ez szinte lehetetlen, hogy egy vaktesztet túléljen a Benchmark ellen.

(#10611) slfln válasza baluka26 (#10608) üzenetére


slfln
senior tag

Ez úgy látom fölösleges időtöltés nem lépünk egyről a kettőre.
Nem nem igaz és nem, nem ezt mondtam. Az E5 nem lenne elég a legtöbb embernek és egyáltalán nem referencia szintű... pedig van olyan 180$-ért árul hordozható erősítő, amit agyonver. :D

(#10612) contaxg válasza Maddesz (#10609) üzenetére


contaxg
veterán

Bkercso ilyen fejhallgató(ka)t használ az erősítőihez.
Gondolom nem véletlenül.

(#10610) slfln
Ha ezt a torzítást kihallod, komolyan fizetek Neked egy bambit! :)

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#10613) Bodz


Bodz
Topikgazda

Néha kicsit úgy érzem, hogy a nagyon elbeszélünk egymás mellett tipikus esete áll fenn.
Gondolom az lenne a történet lényege, hogy a legtöbb erősítő teljesítménye elég bármihez, pláne a megsüketüléshez, de ettől még nem biztos, hogy a tetszőleges fejhallgató jól is fog szólni vele. Vagy tévedek, és még mindig nem fogom fel, hogy mit is szeretnél slfln? :)

(#10614) slfln válasza Bodz (#10613) üzenetére


slfln
senior tag

Igen, ez lenne a lényege végleteikig leegyszerűsítve.
Sajnos a dolgok nem ilyen egyszerűek, mert rengeteg buktató van. Annak viszont, hogy valamit máshogy hallunk, annak a fizika törvényeivel jól magyarázható okai vannak, amitől nem szabad elzárkózni.
Amíg nincsenek részletes mérések mindenről, és a gyártók az embereket tökéletes sötétségben tartva hamis és teljesen használhatatlan specifikációkat adnak meg, addig maximum találgatni lehet, miért van.

contaxg: Elképzelhető, hogy ennek ellenére mégis van olyan körülmény, ahol lehetne észlelni különbséget... de ahogy írtam is, egy egyeztetett hangerős vaktesztet én kétlem, hogy túlélne.

[ Szerkesztve ]

(#10615) baluka26 válasza slfln (#10614) üzenetére


baluka26
veterán

Akkor a végletekben tökéletesen egyetértünk :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#10616) szakibá... válasza bkercso (#10595) üzenetére


szakibá...
senior tag

Ma már nem hiszem, tranyós eszközökkel is kínálnak olyan stúdió cuccokat, amikben van lehetőség a csöves hangzás szimulálására (pl. Focusrite), vagy plugin-ként szoftverekben. A parasztvakítás stúdiós szinten is működik. A stúdiókban az egyik legfontosabb szempont a stabilitás és megbízhatóság. Egy csöves berendezés erre nemigen képes. Példaként a sok probléma közül csak a mikrofóniát hozom fel, vagyis a mechanikus hatások diretk bekerülhetnek a jelbe, akár akusztikus visszacsatolás is létrejöhet, mint régen a lemezjátszó mellé tett hangszórótól.

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#10617) slfln válasza szakibá... (#10616) üzenetére


slfln
senior tag

Hogy alátámasszam és továbbfűzzem a kitűnő gondolataidat hivatkozok példával és forrással.

Az 1980-as évek közepén Bob Carver (<--- a történetről bővebben a link alatt) csinált egy nagyon jó kísérletet.
A kísérlet lényege, hogy megmért egy hihetetlenül drága csöves Conrad Johnson erősítőt teszt jelekkel, lemásolta a csöves erősítő torzításait és implementálta azokat egy tranzisztoros erősítőbe.
Az így létrehozott erősítőt senki nem tudta megkülönböztetni az eredetitől, miközben annak az ára pl. csupán töredéke volt az eredeti csövesnek.

Sajnos a hatalmas 'audiofil ködben' ez nem igazán talált megértésre és sokan fel sem fogták, mit is csinált.

[ Szerkesztve ]

(#10618) bkercso válasza slfln (#10604) üzenetére


bkercso
nagyúr

ráadásul
Pmax,csúcs =V^2/Z
Pmax,átlag(sin)=V^2/Z/2 :)

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#10619) bkercso válasza szakibá... (#10616) üzenetére


bkercso
nagyúr

Persze, vannak ilyenek. Én csak 1 stúdió munjkájába látok bele valamennyire, ott használnak csöves előfokot. A csőves gitártorzítókat is szeretik sok helyen. Ahol sok a pénz, ott azért veszik, ahol kevés, ott meg azért :)

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#10620) slfln válasza bkercso (#10618) üzenetére


slfln
senior tag

Ráadásul mi? Hol a baj?
Hangnyomást számoltam, azt Pmax,csúcs-ból kell, nem?

(#10621) bkercso válasza slfln (#10620) üzenetére


bkercso
nagyúr

Nem :) Az szinusz csúcsa, te pedig az effektív (RMS) értékét hallod hangerőben.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#10622) slfln válasza bkercso (#10621) üzenetére


slfln
senior tag

Ne haragudj, de még mindig nem értem, miért nem jó.
Az RMS definíciójából ---> Pavg = Vrms^2/R és ebből számoltam a db SPL peaket.

(#10623) bkercso válasza slfln (#10622) üzenetére


bkercso
nagyúr

ja, úgy jó. Azt hittem, Vpea-re gindolsz. Csak "V"-t írtál, így nem volt egyértelmű.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#10624) Ákos97


Ákos97
aktív tag

Nagyon szemezek mostanában a csöves fejes erősítőkkel.
Ma megyek meghallgatni egy Pro-Ject Tube Box SE II-t, csak azért, hogy tudjam, körülbelül mire számíthatok, ha rendelek egy Woo Audio 6-ot. (Sajna a 2-es már sok. :O )

(#10625) contaxg válasza Ákos97 (#10624) üzenetére


contaxg
veterán

Kipróbálok egy Renault Megane-t és ha jó, megrendelem Skoda Octavia-t, mert Audira nincs pénzem! :F

De mi fogja zenével ellátni ezt az erősítőt?
A Sabre chip? Az honnan kapja a biteket?

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#10626) Ákos97 válasza contaxg (#10625) üzenetére


Ákos97
aktív tag

Már vagy háromszor leírtam Neked is, hogy CD lemezeket fogok hallgatni. :U
Mondd már meg nékem, hol a fenébe tudnék kipróbálni akármilyen Woo Audio-t?!
Ha tudsz valami érdemleges választ is adni, azt pü-be kérem.

[ Szerkesztve ]

(#10627) contaxg válasza Ákos97 (#10626) üzenetére


contaxg
veterán

Nekem már a név is gyanús... Woo Audio.
Ez nem egy amerikanizált kínai??
Erre még jön klassz Áfa meg vám, illeték, szállítási költség!
Mit tud ez, amit egy hazai szaki nem tudna összerakni?

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#10628) slfln


slfln
senior tag

(#10629) bigmasterg válasza contaxg (#10627) üzenetére


bigmasterg
addikt

:U
Ők gyártják az egyik legjobb erősítőt Stax-okhoz. (Ezt és a Blue Hawaii-t szokták felhozni..)
Headphones fül.

és
"All Woo products are manufactured in New York."

[ Szerkesztve ]

(#10630) Tomi_Sci válasza bigmasterg (#10629) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

De a neve kínais, biztos gagyit gyártanak :(

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#10631) Ákos97


Ákos97
aktív tag

Sziasztok!
Van egy DT880-as fejhallgatóm, mint tudjátok.
Ma a Kácsa Audió jóvoltából hazahoztam letétben egy Furutech DAC-ot, fejhallgató-erősítőt, preamp-ot, és Phono-Stage-t, ez mind egyben.
Adtak a Dac-hoz egy B-s Usb kábelt, ilyet!
Csak az USB kábelt adták hozzá, semmi RCA, meg ilyesmi.
Van egy Xonar D2X a gépemben.
A DAC hátulján van egy-egy(L-R) analóg Output, meg egy-egy(L-R) analóg Phono/Line Input.
Digitális csatlakozót(RCA? :F ) nem látok sehol, egyedül az USB.
A Xonarról hogyan tudnék leszedni digitális jelet?

[ Szerkesztve ]

(#10632) dudika10 válasza Ákos97 (#10631) üzenetére


dudika10
veterán

A GT40 egy USB DAC.
USB-ről leszedi magának a jelet, nincs is rajta digitális bement. A D2X-et így nem kell/tudod használni mellette.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#10633) bajnokpityu válasza Ákos97 (#10631) üzenetére


bajnokpityu
félisten

HA kiadja,akkor valszeg egyik jack egyik oldalából lehet kiszedni.
audigym,xfim ilyen volt.egyébként tűrhető minőségű digi kijáratok.

vagy állitólag olyan is van,h a jackba beleépitenek optikai digitális kimenetet rejtve,amit egy spéci adapterrel lehet kiszedni.utóbbit nem ajánlom,mert észrevehetősen rosszabb átvitel az optikai,mint a koax.még átalakitó nélkül is.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#10634) bajnokpityu válasza Tomi_Sci (#10630) üzenetére


bajnokpityu
félisten

hú, még egy nagyon tapasztalt kolléga.
mérjél,hátha mérhető a kinai faktor...

bocsi,h dupla.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#10635) Deadzone41 válasza bajnokpityu (#10634) üzenetére


Deadzone41
őstag

szerintem ironizált :)

(#10636) dudika10 válasza bajnokpityu (#10633) üzenetére


dudika10
veterán

A D2X-en van RCA SPDIF out. Az olcsóbbakon van sajnos optikai.

Tomi_Sci szerintem ironikusan írta amit írt.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#10637) bajnokpityu válasza Deadzone41 (#10635) üzenetére


bajnokpityu
félisten

nemtom,de csináljál ojjektiv vaktesztet,hátha :)

dudi: akkor az egy nagy piros pont a karinak. és persze én is,bár amit irok, annak van ojjektiv valós véleményalapja.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#10638) slfln válasza bajnokpityu (#10637) üzenetére


slfln
senior tag

Te meg 'olvaaaaAAAaaa inlabb'.

[ Szerkesztve ]

(#10639) bajnokpityu válasza slfln (#10638) üzenetére


bajnokpityu
félisten

a te tanácsodra a gyufásdobozt választanám egy lavry helyett, rögtön nem trollkodnék.

egészen addig,ami meg nem hallgatnám, biztosan.utána meg lesz*rnám a sinusos méréseket, amelyiket élvezetesebben, tovább tudom hallgatni, azt venném.

ha zavard, hát ne olvasd,én sem teszem azokét,amig meg nem bocsátok a butaságért,agresszioért,korlátoltságért. Dudika is ujra meg újra forumcimbi lesz,hiába van átlag fél évente egy csörténk ;)

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#10640) dudika10 válasza bajnokpityu (#10639) üzenetére


dudika10
veterán

Most is gondolkodtam rajta, hogy beleugatok a vitába, de nem tudtam választani, hogy a ló melyik oldalára essek. :P

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#10641) Bodz válasza dudika10 (#10640) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Legyen a középút. Mindenkinek igaza van valahol és akkor ezt itt be is lehetne fejezni. A két oldal álláspontja úgysem fog közelíteni. Ráadásul már marha unalmas. :)

Nem tudod, hogy mennyi az X-Fi HD USB kimeneti impedanciája? :)

(#10642) slfln válasza bajnokpityu (#10639) üzenetére


slfln
senior tag

Nézd, veled tökéletesen fölösleges vitatkozni, mert többször is bemutattad, hogy képtelen vagy rá. Itt egyedül én próbálok válaszolni a kérdéseidre.
Érvelek, alátámasztom amit mondok, linkelek, hivatkozok, számolok...
Te pedig arra vagy képes, hogy elküldesz 'olvaaa inlabbolni' és próbálsz más embereket magad mellé állítani, hátha beugranak a száguldó marhavagonodba.
4 napja nem bírsz egy könyv címet, vagy egy linket adni nekem, mit kellene tudnom a 'memoria torzitasrol'. Pedig szeretnék tanulni. Akár tőled is. Nyitott vagyok rá.
Bejössz, beugatsz valami totálisan értelmetlen zagyvaságot, amit 345-féleképpen lehet értelmezni, mert se eleje - se vége és csodálkozol, hogy nem fogjuk fel.
Az agresszióra és korlátoltságra pedig az imént mutattál példát saját magad.

[ Szerkesztve ]

(#10643) dudika10 válasza Bodz (#10641) üzenetére


dudika10
veterán

Hú hadd ne mondjak hülyeséget. Szerintem nem is találkoztam még erről nyilatkozó dokumentummal.
Annyit tudok róla, hogy 33Ohm-nál 1Vrms-t présel ki magából.
Nem is szoktam használni, csak a rendszeres teszt miatt dugdosom belé a fejhallgatókat.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#10644) bajnokpityu válasza slfln (#10642) üzenetére


bajnokpityu
félisten

nah, most mar nevetek:-)

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#10645) kk831228 válasza slfln (#10628) üzenetére


kk831228
addikt

Nah végre már egy vakteszt!! :R :R :R Várható volt hogy nem lesz különbség!! :K De hát placebo uraság hatalmon van és lesz is mindíg. :D

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#10646) bajnokpityu válasza kk831228 (#10645) üzenetére


bajnokpityu
félisten

tessek mar lancban gondolkodni!
abban a lancban, azokkal a kabelekkel,hallgatokkal,zenekkel, azoknak a fuleknek, annyi ido alatt.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#10647) slfln válasza bajnokpityu (#10646) üzenetére


slfln
senior tag

Várható volt.
Mindenki süket volt, hülye és szar zenével teszteltünk, de te bezzeg...
Milyen 'láncról' hadoválsz? Milyen kábelekről? OMFG! Felfogtad miről van szó és mennyi időt szántam pl. én erre?

(#10648) Dorian válasza slfln (#10647) üzenetére


Dorian
félisten

A cikk végére a hifi-fikázó rész felesleges és visszatetsző.
Drótkerítés, mi?

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#10649) bajnokpityu válasza bajnokpityu (#10646) üzenetére


bajnokpityu
félisten

nem katalogusbol, grafikonokbol, hitelesnek tuno adatokbol kellene lancot epiteni. inkabb kitartassal, szerencsevel, esszel, es foleg fullel.ha ar szamit, feltetlen.

emiatt jonnek hozzam okosabb emberek hallgatozni, h tudjak en milyen izlesu, igenyu vagyok, es mit jelent, amit a sajat koordinata rendszeremben amit mondok. messzirol jott...

aztan mindenki ugy csinalja ahogy akarja. de csak katalogusnak, ismeretlen embereknek hinni... minimum ostobasag.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#10650) bajnokpityu válasza slfln (#10647) üzenetére


bajnokpityu
félisten

3x masfel percet hallgattak, es nem talaltak kulonbseget.Doriannak azert beszoltunk anno, h 1db szamot-vegig- hallgattak.

es tovabbra sen zorget, ha magad igy vasarolsz, de az objektivitas alcajaba bujtatni, majd publikalni ezt, amit csinaltal, felrevezeto. aztan ha nekem is ugyanugy szol a ketto, mas kerdes. de ez akkor sem valodi teszt, hiaba hivod annak

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.