Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:48:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10501) contaxg válasza baluka26 (#10500) üzenetére


contaxg
veterán

Húúú ez jól néz ki!

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#10502) bajnokpityu válasza baluka26 (#10500) üzenetére


bajnokpityu
félisten

:R :C

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#10503) fi:zi'k válasza baluka26 (#10500) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Szép lett. :)
Nem úgy volt hogy az egyik alá rövidebb lábak kerülnek?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#10504) bigmasterg válasza baluka26 (#10500) üzenetére


bigmasterg
addikt

Nem rossz.
Hogyan rögzítetted őket a sith-ek aljára ?

Az asztalra már nem jutott átlátszó kólás kupak ? :))

(#10505) baluka26 válasza fi:zi'k (#10503) üzenetére


baluka26
veterán

De, de fodesznak már csak ilyen maradt az év végére, nekem meg tetszett a koncepció :)
bigmasterg: Egyelőre filléres kétoldalú ragasztószalaggal, de így annyira nem ragad stabilan, kell majd OBI-ban vennem valami jobbat (3M pl)

Átlátszó kóláskupak az finomra polírozott akril, azért, mert az asztalt nem kell megvédeni a karcolástól :)

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#10506) baluka26


baluka26
veterán

Napi bargain:
Zero

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#10507) Bodz válasza Bodz (#10467) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Az OPA2134 kiesett, továbbra sem tudok megbarátkozni vele az M-Stage-ben. A másik kettőhöz képest van egy jól hallható középmély kiemelése. A tere sem az igazi, na hagyom is végleg.

(#10508) Zull


Zull
senior tag

Sziasztok!

Csak gyors kérdés :) Láncépítés előtt állok, és tapogatózom, hogy a lánc különböző területei mennyit kellene /lenne ajánlott beruháznom. Egy nagyjából 100k-s erősítőhöz közelítőleg milyen árkategóriájú DAC dukál? Illetve ebben az árkategóriában mik az ajánlott típusok? Csak szeretném leszűkíteni az eléggé széles spektrumot, persze ha maga az erősítő ára nem eléggé szűkítő tényező, megpróbálhatom jobban specifikálni a dolgot, csak úgy nehéz, hogy a lánc egyik eleme sincs még meg :D

Köszi előre is a választ!

(#10509) bajnokpityu válasza Zull (#10508) üzenetére


bajnokpityu
félisten

ujonnan 100rugós erősitő létezik?
használt 100rugós már azért elég jó.
ahhoz minimum 200rugós.mivel a forrás a legfontosabb láncszem.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#10510) Bodz válasza Zull (#10508) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Üdv!

Lehet mégsem ártana bővebb infó, így nem tud segíteni senki. :)

(#10511) baluka26 válasza Zull (#10508) üzenetére


baluka26
veterán

Mennyi az összkereted? Milyen láncról is van szó pontosan?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#10512) Zull


Zull
senior tag

250 körül szánnék a projectre alles zusammen, de amit most bajnokpityu mondott azon elgondolkoztam, tudtam hogy fontos a forrás, de ha most így tippelnem kellett volna, akkor 50k-t mondtam volna így elsőre egy 100k erősítőhöz, és nem fordítva :D Mentségemre legyen szólva, jelenleg semmilyen rendszerem nincs (legalábbis ami említésre méltó volna), ezen szeretnék most változtatni.

A 100k erősítőre csak egy közelítő érték volt, az én virutális felosztásomban, de mivel még csak terv szinten él az egész, természetesen megváltoztathatóak az arányok :)

[ Szerkesztve ]

(#10513) Bodz válasza Zull (#10512) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Oké, de milyen lánc? :D

[ Szerkesztve ]

(#10514) baluka26 válasza Zull (#10512) üzenetére


baluka26
veterán

Fejhallgatós lánc? Vagy hangfalas? VAgy milyen, úgy mégis?:D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#10515) Dorian válasza Zull (#10512) üzenetére


Dorian
félisten

És mi a forrás CD vagy számítógép, milyen zenéket hallgatsz, mekkora helyiségben, új vagy használtban gondolkodsz? (árban nagyon nem mindegy) stb.

Mindenesetre 250-es össz kerethez elég sok a 100k-s erősítő.

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#10516) Zull válasza Bodz (#10513) üzenetére


Zull
senior tag

Eszterlánc :D

Nem értem amúgy a kérdésed, a láncnak tudtommal azt hívjuk, amin keresztül a forrásanyagtól (CD, Vinyl, FLAC, bármi) eljut a fülemig a hang. Amin addig átmegy a jel, az a lánc. Legalábbis nálam :) Így passzív megfigyelőként olvasgatom folymatosan a DAC, a Hi-Fi, meg a Házimozi topicot, hogy valami általános tudást felszedjek, de még nem léptem a tettek mezejére, mert január végéig nem lesz időm konkrétan boltokba menni, használt cuccokat megnézni stb. Szóval teljesen csak tervezési fázisban vagyok.

baluka26: OK, már értem mi zavarta meg a dolgokat. Hangfalas láncról lenne szó :)

[ Szerkesztve ]

(#10517) Zull válasza Dorian (#10515) üzenetére


Zull
senior tag

Hmm, ne költözzünk át a Hi-Fi topicba?

(#10518) Dorian válasza Zull (#10517) üzenetére


Dorian
félisten

Jogos. Viszont vigyük a többieket is :)

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#10519) Zull válasza Dorian (#10518) üzenetére


Zull
senior tag

Gyors kérdésnek indult aztán lavina lett belőle :D Gyorsan újraértékeltem pár dolgot, sajnos holnap vizsgázom még, és ahhoz hogy aktívan tudjak válaszolni a felmerülő kérdésekre, ahhoz aktívan itt kellene lennem (illetve a Hi-Fi topicban), lehet holnap halasztanám a dolgot, már elég sok mindenben kiérlelődött a véleményem, de kifejteni most nem pár perc lenne, arról nem is beszélve hogy utána egész este ezen, és nem az elektronikai technológián járna az agyam (ebből lesz a vizsga).

De holnap (remélhetőleg) visszatérek :)

(#10520) bkercso


bkercso
nagyúr

Szignifikáns különbség van a Wolfson WM8524 és a TI PCM1794 között (mindkettőben van DIR9001, a PCM-ben SRC4192 is). Valahogy szívesebben hallgatom a Wolfsont, "világossabban", "élettel telibben" szól. Pedig mind a chip, mind a DAC 4x olcsóbb, mint a PCM, és az óra is egyzerűbb benne.
Trükköt csinál a WM? Vagy tényleg kissé banális a PCM?

Ki érti ezt? :F :))

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#10521) bkercso válasza bkercso (#10520) üzenetére


bkercso
nagyúr

Ja, nem reklám akart lenni, csak egy szubjektív vélemény egy 2 napos DAC-ról. :)

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#10522) boba6 válasza baluka26 (#10506) üzenetére


boba6
aktív tag

csendben zokogok mert most láttam meg, hogy a héten elment egy szinte új HD650 is 40e-ért AVX-en :O
annyira hiányzik a K501 hangja, hogy kénytelen voltam venni egy tiptop K400-at, elvileg ma jön meg... olyanom még úgyse volt :D

... "Have you tried turning it off and on again?" .... "Is it definitely plugged in?" ... • • • • • • • • • • • • ha nem kapsz választ 24 órán belül, emlékeztess!

(#10523) bajnokpityu válasza bkercso (#10521) üzenetére


bajnokpityu
félisten

biztos eszrevetted, h boritekoltam az eredmenyt.pcmbol max kozepeset hallottam.
hozzatennem nem mind arany ami wolfson. tudnak ezek rondan, femesen is szolni.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#10524) bkercso válasza bajnokpityu (#10523) üzenetére


bkercso
nagyúr

Észrevettem na. Tudtam én, csak nem hittem volna! :DDD

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#10525) bajnokpityu válasza bkercso (#10524) üzenetére


bajnokpityu
félisten

jobb PCM amúgy tud olyat,amit a wolfi nem.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#10526) bkercso válasza bajnokpityu (#10525) üzenetére


bkercso
nagyúr

Melyik az? A PCM1794 6k, míg a WM8524 500Ft...

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#10527) bajnokpityu válasza bkercso (#10526) üzenetére


bajnokpityu
félisten

roksan candyben melyik van?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#10528) bkercso válasza bajnokpityu (#10527) üzenetére


bkercso
nagyúr

e szerint PCM1716 van benne.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#10529) Zsolt!!


Zsolt!!
aktív tag

Sziasztok!

Nagyon szemezek egy HRT musikstreamer II-vel.Tudnátok irni róla egy kicsit?Milyen a hangzása komolyabb és könnyűzenén?Eléri egy belépőkategóriás cd játszó szintjét?kb 60-70e?Denon erősítőkhöz hogy passzol a hangja.A kimenő jelszint elég magas mert nincs külön tápja ezért aggódok kb 2.2mv -ra emlékszek.Tud profitálni a magasabb felbontású felvételekből?Most ennyi kérdésem volt hirtelen.:D Köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#10530) bkercso válasza Zsolt!! (#10529) üzenetére


bkercso
nagyúr

szia! Keress rá a fórumban, sok szó volt róla. Contaxg forgalmazza, nála meghallgathatod, ha minden igaz. Én 1x hallottam, világos, részletező, ajánlani szokták itt a szakik. USB-ről trafóval állítja elő a neg. tápot, így szabvány 2Vpp a kimeneti szintje.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#10531) Bodz


Bodz
Topikgazda

Megjött a 2 Xcited. Így elsőre egész tetszetős a hang, sokkal kevésbé V (U), mint vártam. Viszonylag kényelmes is. Holnap következik az utcai próba. :) Kösz a tippet slfln!

Eltévedtem, ez nem a fülhallgatós topik! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10532) baluka26 válasza Bodz (#10531) üzenetére


baluka26
veterán

Micsoda?:D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#10533) audi100td


audi100td
nagyúr

Beszereztem egy bkercso féle kisDAC-ot, amit optikai kábellel szeretnék rákötni az alaplapomra (VIA VT1708S), de nem igen sikerül előcsalogatni belőle hangot, tudnátok segíteni abban, hogy miként kell beállítani Win7-ben az spdif kimenetet?

(#10534) Jancsi


Jancsi
aktív tag

Nincs ötletetek kábelezésre, az fejhallgató erősítőn és a DAC-on belül?
Mivel nagy áramok nem folynak sehol (maximum 6-700mA), dinamikus terhelés sem nagyon van az A osztályú üzem miatt, így átmérőben megfelelne a fali UTP kábel is. Elméletileg jó minőségű tömör OFC réz.
A kezembe került egy darab ilyen kábel [link] Milyen lehet ez belső jelkábelnek? Igaz közel sem hangfrekvenciára tervezték, de a belső ér tömör, és a szigetelése is polietilén, maximum 30cm hosszon utazna rajta a jel.

(#10366) fi:zi'k

Látom január végére van betervezve, az eddig jónak tűnik.
Hogy célszerű készülni a "megmérettetésre"? Jelenleg csak egy USB csatlakozó és egy fejhallgató kimenet van rajta, tervbe van az S/PDIF bemenet és egy vonalszintű kimenet beépítése. Esetleg szükség lehet szabályozott kimenetre?
Igény esetén ki lehet próbálni a fejhallgató erősítőnek beépített First Watt F2-t hangfalon is, 4 Ohm-on picit kevesebb mint 2 W-al, 8 Ohm-on majdnem 4 W-al. Igaz ennek nincs külön bemenete, csak a DAC.

(#10368) bajnokpityu

Sikerült kilábalni a náthából, így végre már hallok is valamit a zenéből.
Néha talán már zavaróan részletes, mérsékelt hangerő mellett sem nagyon tudom 1-2 óránál tovább hallgatni. Bár lehet hogy a HD660-nak kell még kicsit tágulnia.
Ha minden jól megy a január végi találkozóra elviszem, ott majd meghallod milyen, viszonyítási alap hiányában többet sajnos nem tudok róla írni. Talán addig megérkeznek a jobb minőségű ellenállások is hozzá.

(#10373) Tomi_Sci

Anyagilag sokkal jobban jársz egy KIT-el, abban benne van a táp kivételével szinte minden, esetleg még az is. Nem kell 3-4 forrásból 1-2.000Ft-os postaköltségekkel összevadászni az alkatrészeket. Nézz valami olyan DAC KIT-et amin ki lehet vezetni az S/PDIF és I2S interface-eket, azokat használva később építhetsz mellé új DAC-et vagy Receiver-t.
Arra készülj fel, hogy hiába veszel meg egy KIT-et 50$-ért, mire ahhoz veszel tápot, csatlakozókat és bedobozolod jóval több lesz. Én 51,52$-ért vettem egy KIT-et, az volt a nagy terv, hogy teszek mellé egy füles erősítőt és bedobozolom. Az alábbiak szerint alakult a költségvetése: Alps Blue potméter ~10$, jack + egy pár RCA aljzat ~19$, kimenet leválasztó kondik + tápba 15$, 3db bontott nyáktrafó 3.000 Ft, hűtőborda 2.150 Ft, csavarok, a ház többi része, előreláthatólag 1.500-2.000 Ft, FET-ek pár ellenállás, biztosíték tartók, biztosítékok 2.500Ft, plusz kábelek 2-3.000Ft.
Mire használható eszköz lesz az 50$-os KIT-ből addigra 34-35.00 FT-ba vagy még többe lesz. Plusz ha még hozzácsapom a pár OPA627-est és azt a pár apróságot ami itthon volt, inkább 45.000 Ft.
Jó dolog a DIY, nekem is van jó pár épített dolgom, de ott porosodnak a szekrényen, mert nem kerültek dobozba. Ki lettek próbálva végig lettek mérve. Megadták az építés élményét, de a miden napi használathoz jóval több kell mint egy nyák pár alkatrésszel.
Nem akarlak elriasztani, mert hatalmas élmény az amikor pár kósza alkarészből az ember valami működőt alkot, főleg ha az még elég jó minőségűre is sikerül. De a táp és a dobozolás legalább annyiban van mint a nyák a rászelet alkatrészekkel, néhány minőségibb alkatrész pedig szintén ráduplázhat az árra.

(#10388) bkercso

Nem kerestem még teljesen vissza, de ha a dual mono működésért nem felelős, akkor az átalakítás után azt a multiplexert ki is veszem és átkötöm.

Oszcillátor, nincs mellette egyforma kondi és kap tápot.

A lábtáv nem számít, az erősítőnek még nincs nyákja, reményeim szerint nem is lesz. Teszek majd egy próbát a szürke 1uF-os MKT-vel, a jelenlegi erősítőt inkább az IRF540-ek foghatják vissza és a kapcsolóüzemű táp.
A tápba az elko-k mellé hidegítésnek beszereztem 100db 470 nF-os MKT kondit, 4 Ft-ért voltak kitéve egy dobozba, elhoztam az egész készletet pár darab híján. Ha lesz elég hely a végfokban akkor kapnak majd a kimenő kondik 10-10db-ot belőlük, 4,7-4,7 uF már a közepen is segít talán nem csak a magason.
A bemenetekre majd egy-egy 1uF-os WIMA MKP 10 kerül, addig is kapnak egy esélyt a 4FT-os MKT-k.

(#10535) bkercso válasza Jancsi (#10534) üzenetére


bkercso
nagyúr

Fölöslegesen tökéletes lenne. :) Egyébként a harisnya itt sem tömör.

Jancsi: ahogy gondolod, de nem kell átkötni, elég átkapcsolni a multiplexert. A lényeg, hogy a hallgatott forrás jele menjen át a DIR9001-en.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#10536) Tomi_Sci válasza Jancsi (#10534) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Köszi a kiadós választ.
Dobozolást meg tudom oldani házon belül, a trafóra kell csak pluszban költenem.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#10537) bkercso válasza Jancsi (#10534) üzenetére


bkercso
nagyúr

Kicsit drágán vásárolsz (kivéve az ALPS Blue-t).
Egyébként én a dobozolást sokszor megkerülöm azzal, hogy egy laminált bútorlapra csavarozom a nyákot, amire ráültetek minden csatlakozót és kezelőstervet, kap 4 gumilábat és jól is néz ki, + jól használható.

Tomi_Sci: Építs egy labortápot változtatható fesz-gel, és egy nagy dobozt mindenféle csatlakozóval. Aztán mindig a legújabb áramkört teszed bele és használod. :)

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#10538) Jancsi válasza bkercso (#10537) üzenetére


Jancsi
aktív tag

Annak ellenére, hogy Debrecen elvileg nagyváros elég behatároltak a lehetőségek alkatrész vásárlás terén. Így szinte mindent rendelnem kellett, a feltüntetett árak tartalmazzák a postaköltséget is. Igyekeztem minőségibb alkatrészeket összeszedni. A tápba Nichicon FW kondik kerülnek, a kimenetre KZ-k. A fejhallgató csatlakozója Neutrik [link] az RCA csati valami névtelen, de elég jó minőségű, a csomagolás szerint 60g a pár. A hűtőborda és a ház azért kerül ennyibe, mert kb. 2,3-2,4kg alumíniumból fog állni. (lemezt csak táblára vagy raklapra lehet venni, így 100x5-ös lapos rúdból lesznek az oldallapok)

A deszkamodellel annyi a bajom, hogy a trafókat és a hűtőbordát nem tudom hová tenni. Végre szeretnék építeni valamit ami éveken át napi használatban lesz és nem söpröm le az asztalról egy nagy rendrakás alkalmával. Kicsit dacból is lett túlépítve a DAC, ő áll bosszút az eddig be nem dobozolt fiók mélyéről összepakolt erősítők és mindenféle más áramkörök helyett. :)

(#10539) bkercso válasza Jancsi (#10538) üzenetére


bkercso
nagyúr

Értem. Az SOS Electronic Miskolci, közel vannak. Neutrikot a Microsoundtól vagy a Kácsa Audiótól is tudsz rendelni, hátha olcsóbb, mint külfödről.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#10540) bigmasterg válasza Jancsi (#10538) üzenetére


bigmasterg
addikt

Milyen fejhallgatód van, mit hajtasz róla ?

Fejhallgató erősítőnek beépített FW F2?
Ráadásul debreceni vagy.

Ha lehet, akkor majd valamikor meghallgatnám. :)
(Persze majd, jövőre.)

(#10541) gyenesmartin


gyenesmartin
őstag

Félig kész van a van canamp erősítőm. Az a kérdésem, hogy ez alapból ennyire közép túlsúlyos vagy én rontottam valamit el? Mély az csak akkor van, ha eq-zok.

(#10542) bajnokpityu válasza gyenesmartin (#10541) üzenetére


bajnokpityu
félisten

gyárilag a mély tetején emel kicsit.
a mély legalja, és a magas teteje hiányzik csak.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#10543) szaszayanou válasza gyenesmartin (#10541) üzenetére


szaszayanou
aktív tag

Éppen a diy canamp-ot hallgatom k601-el és van benne elég mély.

Still stands Thine ancient sacrifice, An humble and a contrite heart.

(#10544) gyenesmartin válasza bajnokpityu (#10542) üzenetére


gyenesmartin
őstag

Hát nagyon emel akkor. Eléggé elvette a kedvem. Lehet régebben is ezért hagytam abba az építését. Megpróbálok egy ellenálást kicserélni attól hátha jobb lesz. Mert 100 helyett 33kilo ohmos.

[ Szerkesztve ]

(#10545) bajnokpityu válasza gyenesmartin (#10544) üzenetére


bajnokpityu
félisten

azért nem ennyire!
fülesek között 10x ekkora differenciák vannak.messze nem használhatatlan..

egyébként a fülesezést nem a hibátlan EQról szól :)

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#10546) ntomka válasza gyenesmartin (#10544) üzenetére


ntomka
nagyúr

Milyen fejhallgatóról van szó? A DAC milyen előtte?

ツ Headphones on - World off

(#10547) Ákos97


Ákos97
aktív tag

Üdv!
Karácsonyra vett édesapám magának egy OPPO BDP-95-ös Blue-Ray lejatszót, amiben állítólag egy referencia minőségű hangchip van, teljes nevén Sabre ESS 9018.
Szóval a DAC megvan, már csak fejhallgató erősítő kell.
Lehetőleg olyan kéne, amin van XLR csatlakozó, mert a hangfalas-házimozi-erősítős rendszer már Rca-val van összekötve, és a lejátszón már nincs több Rca csati, csak két XLR, és felcserélni sem tudjuk a csatlakozást, mert a házimozi erősítőnkön nincsen XLR csati.
Szóval mindenképpen olyan kéne, amin van XLR.
Árban lehetőleg minél olcsóbb, de maximum 200k-ig tudok elmenni.

(#10548) bigmasterg válasza Ákos97 (#10547) üzenetére


bigmasterg
addikt

CEC HD53N-en van xlr.
Olcsóbban little dot-ok: [link], [link]
Vagy keress olyat, hogy "balanced headphone amplifier".

De halkan megjegyezném, hogy egy ilyesmi átalakítóval jó lesz a sima fejhallgató erősítő is. (rca-val)

[ Szerkesztve ]

(#10549) slfln válasza Ákos97 (#10547) üzenetére


slfln
senior tag

(#10550) Zsolt!! válasza bkercso (#10530) üzenetére


Zsolt!!
aktív tag

Csupa jót írnak róla,de valaki azt irta, hogy mélyhiányos ez mennyire helytálló?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.