Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22180) basaharc502


basaharc502
aktív tag

Man of Steel

Na sikerült megnézni. Amin egyből csodálkoztam, hogy már alig adják a mozik, pedig nem is olyan rég volt a bemutató. Sztem ez elég érdekes, hogy manapság van 3 heted arra, hogy megnézd a filmet, mert utána delete...
Maga a film tetszett, de több mint 2 órás játékidőt túl hosszúnak találtam és ráadásul a film sok helyen nagyon meg van vágva...Valahogy nagyon nem tudták tartani az arányt ebben. Ami igazán emlékezetes azok a giágaszi zúzások, ezért biztos BD-ben újranézem még. (sztem ennyi harc kellett a filmbe, mert végül is ez mentette meg nálam az egészet, ha lerendezték volna egymást 5 perc alatt, akkor igen csalódottan jövök ki a moziból) A film közepén éreztem, hogy most bizony nagyon leült a film, egyedül a tornádós jelenet dobott rajta egy kicsit...bár az meg kissé "ügyetlen" jelent volt. A 3D sajnos szinte semmilyen volt. Pedig az elején még voltak igen szép jelenetek, amik mutattak 3D-ben, de az első 20 perc után valahogy a készítők elfelejtkeztek arról, hogy hamár 3D, akkor legyen is benne pár olyan jelenet...

Összességében egy jó film volt, igaz, hogy a marvel elkényeztet azzal, hogy humort is csempész a filmjeibe, de úgy gondolom, ha a DC ezen az úton halad tovább, akkor simán felnőhet a Marvel mellé, bár az biztos, hogy nehezebb dolga lesz, hiszen újra kell kezdenie a Batman szériát, amihez nem lesz egyszerű hozzányúlni Nolan után, a Green Lantern úgy sz@r ahogy volt, szóval van mit fejlődni még, mindenesetre az acélemberrel lerakták valaminek az alapját.

7.5/10

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.