Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#156487) Yodamest válasza Bad Pritt (#156483) üzenetére


Yodamest
veterán

Ez általánosságban sokmindenre igaz, erre épül sok üzletág is nyilván. Ettől függetlenül én amennyire megtudom ítélni, teljesen tiszta víziókkal kezdek bele bármilyen filmbe, nem stenkelem magam, hogy fú na ez nagyot üt majd, meg nem írom le előre (nyilván akkor meg sem nézném, ha ilyen lenne). Ha valamiben hibát látok egy pillanat alatt el tudja venni a kedvem, nem fogom magamban mondogatni, mantrázni hogy "de hát ez egy jó film, jó film, jó film".

Példák a teljesség igénye nélkül, amiktől jó performanszt vártam, de az imdb pontszám ellenére szenvedős volt:

Szárnyas fejvadász 2049 - Ezzel együtt kb az összes Ryan Gosling film, nem tudom élvezni a csávó minimalista "játékát"
Északi
Tőrbe Ejtve 2.
Legtöbb régi film, amik kult klasszikként vannak emlegetve, Ponyvaregény, Oscar, Szerelmünk lapjai nemtudom, fú ezeket csak filmes fogadásból néztem meg, borzalmas élmény volt.

Sőt hogy a biztit kiverjem, a sokak kedvence Joker sem jött nekem annyira be, hogy az évszázad filmje és alakításaként emlékezzek meg róla. Végignéztem, kicsit untam is, soha nem nézném újra, nekem egy üres one man show volt.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.