Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#126251) BITBOYS válasza Peterhappy (#126249) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ha most indulna a yt-on Kozi és Döme ezzel a címmel és műsorral világsztár lenne :D Mo-n biztos..
Azt se tudták merre van előre de hozták a kötelezőt :D

Bede Robi is itt nőtte ki magát, egy élmény volt nézni. Persze a többieket is.
Mozifilmeket érintve akkoriban talán még nem is létezett ez a kultusz.

Eladó DDR5 2x8GB memória: https://hardverapro.hu/apro/crucial_16gb_kit_2x8gb_ddr5-4800mhz/hsz_1-50.html

(#126252) oriic válasza DeltaPower (#126250) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Biztos magyarul lattad? Az angol "36 super kids" mellett csak az eredeti cimet talalom:

Shao Lin san shi liu ban deng

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#126253) Peterhappy válasza oriic (#126252) üzenetére


Peterhappy
őstag

Vagy 37 Ninja Kids

Volt két része(?) korábban,

Shao Lin san shi liu fang (1978)
A Shaolin 36 próbatétele

és

Shao Lin ta peng hsiao tzu (1980)
Visszatérés a 36 próbatételhez

De jó a kérdésed, épp ezt akartam én is kérdezni, magyar címet én sem találtam.

[ Szerkesztve ]

(#126254) brownus válasza BITBOYS (#126251) üzenetére


brownus
veterán

szerették a zöldet na, és ki nem szereti, ki? :U :o :D
imádtam én is őket, egyszer váltottam is pár szót kozival, egy tilos maratonon pár éve. meg néha-néha látom 1-1 buliban, még mindig nagyon szép és kedves :)

másik nagy kedvencem a bede robi volt, aki mindig mindent megszórt egy kis petrezselyemmel :D
és lakatos andrea :B

[ Szerkesztve ]

(#126255) Gigi01


Gigi01
őstag

Nekem a "Szakácspárbaj" , "Az élet ízei "ugranak be,talán több ilyen filmet nem is láttam.
Vagy elment más irányban,de talán még egy,most nem ugrik be a címe.

(#126251) BITBOYS : őket én is néztem,a csaj miatt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#126256) perempe válasza Gigi01 (#126255) üzenetére


perempe
addikt

ha a régebbiek közül válogathatok:
A nagy zabálás (1973) / Szárnyát vagy combját (1976).

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#126257) DeltaPower válasza oriic (#126252) üzenetére


DeltaPower
őstag

Igen, magyarul volt meg vhs-en, elég béna szinkronnal (a fordítás legalább tűrhető volt, angolból fordíthatták), helyenként kihallatszott alóla az angol hang. :) Gondolom elég hülye magyar címe lehet, próbáltam sokféle variációt, sőt színészekre, rendezőre is keresni a port.hu-n, de nem találtam hozzá magyar címet.

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#126258) oriic válasza DeltaPower (#126257) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hangalamondasos film volt akkor? Nem hiszem h talalsz hozza magyar cimet.

Live-Die-Respawn

(#126259) DeltaPower válasza oriic (#126258) üzenetére


DeltaPower
őstag

Nem hangalámondásos, mert azok ugye narrátorosak. Ennél megvoltak a szereplők külön szinkronhangjai, de mintha alatta felejtették volna az eredeti angol hangsávot.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#126260) Viszlát válasza Gigi01 (#126255) üzenetére


Viszlát
addikt

Annyira "vicces", hogy még véletlenül sem lehet kikövetkeztetni az eredeti címet a magyar címekből. Mondom ezekről még nem is hallottam futólag sem, nézzük meg, aztán az eredeti címet lenyomozva kiderül, hogy mindkettőt láttam, de köze nincs a magyar címeknek hozzájuk... :W

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#126261) Mik76 válasza brownus (#126240) üzenetére


Mik76
senior tag

Eppen tegnap emlitette meg mexikoi kollegam ezt a Taco Chronicles-t. Elmondasa szerint neki is beindul a nyalelvalasztasa tole. :)

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#126262) Mik76 válasza Viszlát (#126260) üzenetére


Mik76
senior tag

Itt van egy eredeti cimen:
Kings os Pastry
Nekem nagyon tetszett, bar ez inkabb doku jellegu. Edesszajuaknak kotelezo darab. :)

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#126263) atike válasza Cs1csó (#126230) üzenetére


atike
nagyúr

Na jó, én azért attól fogtam a fejem, hogy a csodálatosan képzett ügynökök az ostromnál kb egytől egyig belesétáltak a tűzvonalba és kvázi lelövették magukat... :U

De amúgy a filmet én is szerettem... :)

(#126264) Cs1csó válasza atike (#126263) üzenetére


Cs1csó
félisten

Pontosan, szerintem ilyen helyzetben magát az épületet fölösleges védeni, a célszemélyt az elnököt kell védeni ennyi. ha betartják a protokollt tehát nem mehet le a koreai brigád akkor meg ugye nincs film, pedig ilyenkor nem az van , hogy a "vendégeket" kizavarják a tűzvonalba hanem nekik is van valami menekülési mód de az NEM ugyanaz mint ami az elnöké. A másik ami kiborított, hogy 2db vadászgép kb. már bőven lakott terület felett jelent meg ez is abszurd, főleg ha amint mondtak a rádióban igaz, hogy nem volt azonosítva, mert ha azonosított gép volt ami egy adott pontnál tért el és akkor már nincs elég idő a válaszra de itt még ez sem volt. Megjegyzem egy ilyen kulcsfontosságú város mint Washington felett gondolom folyamatosan van fenn legalább 1-2 gép, ez szerintem a minimum.

(#126265) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Talán pont a története miatt lesz zseniális a Joker Durva megaláztatások sora tette Jokert Jokerré

Eladó DDR5 2x8GB memória: https://hardverapro.hu/apro/crucial_16gb_kit_2x8gb_ddr5-4800mhz/hsz_1-50.html

(#126266) Viszlát válasza Mik76 (#126262) üzenetére


Viszlát
addikt

Hm, a War Room készítőitől, ez jó előjel. Köszi az ajánlást. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#126267) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Once Upon a Time... in Hollywood
Tegnap sikerült 2 cimbivel beülni rá, eredeti nyelven magyar felirattal. 3-an voltunk az egész moziban, de 5 váltott jegy kellett mert különben nem adták volna le. :DDD Tök jó élmény volt amúgy.
Film totál lekötött, nem éreztem hosszúnak, sőt még el tudtam volna nézni egy ideig.
Zenék, kocsik, jelmezek, karakterek minden totál korrekt volt.
Végén pedig amikor beindult a buli, ott az totál ütött. Rég nevettem ennyit gyilkolászás közben. :D
Szuper film élmény volt. :)

#értékelés

(#126268) erahurka
Szarvasi Mozi.

[ Módosította: vond ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#126268) erahurka válasza gyuromoj (#126267) üzenetére


erahurka
félisten

5 váltott jegy kellett mert különben nem adták volna le.

Wow, hol nézted? Én még egyedül is voltam nagy teremben az Allee-ban :Y A Hajsza a Győzelemértet néztem így :D

[ Szerkesztve ]

(#126269) Cs1csó válasza erahurka (#126268) üzenetére


Cs1csó
félisten

Előre vetted a jegyet vagy a helyszínen? Ha elővételben vetted akkor lehet kötelező levetíteniük, de ha helyszínen akkor van minimum limit.

(#126270) erahurka válasza Cs1csó (#126269) üzenetére


erahurka
félisten

Helyszínen. Lehet akkor mások vették előre csak nem jöttek el.

(#126271) pohár válasza brownus (#126254) üzenetére


pohár
félisten

csak miatta néztem azt a vega szarakodást, az a csaj, fúúúúú :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#126272) Mik76


Mik76
senior tag

Once Upon a Time in Hollywood

Vegre sikerult megnezni, es egy kicsit sem csalodtam. Egyes reszek talan feleslegesnek tunhetnek, de mindennek funkcioja van. Igazabol szerintem a filmet az ertekeli legjobban aki ismeri a Manson csalad buntetteit. Az pedig hogy az utolso pillanatig ugy csinal QT mintha a valosagot akarna vissza adni, de teker rajta egy majdnem 180 fokot, zsenialis. En oszinten szolva hatalmas megkonnyebbulessel vettem tudomasul hogy nem egy kilenc honapos kismama lemeszarolasat kell vegigneznem, hanem valami sokkal kielegitobbet. :) A C Dundee egy ota vagom hogy veszhelyzetben ha van egy konzerved az sokat segit. Kutya meg kutyakaja jelenetek... :D Langszoro, kerek csere, forgatasok, Manson csalad lakhelye, stb. Megannyi apro geg, jo hatter bemutatas, szuper zenek
Remek volt.
9/10

#értékelés

[ Módosította: vond ]

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#126273) emiki6 válasza Mik76 (#126272) üzenetére


emiki6
veterán

Nekem egyből ez ugrott be és előre elégedettség töltött el és oh, nem hiába. :)
Btw a kutyakajás jeleneteken szakadtam, zseni az is... :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#126274) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Megnéztem az imént "Az őrsön" című filmet HboGo-n , mi ennek az értelme?

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#126275) brownus válasza BITBOYS (#126265) üzenetére


brownus
veterán

trailer alapján nekem nagyon tetszeni fog a film, remélem jelölik az oscar bácsira

tegnap megnéztem ezt, bringásoknak kötelező! :D
Raoul Taburin
egy aranyos kedves és bolondos film, olyan lélekmelengető :)

(#126267) gyuromoj, mi is öten voltunk a teremben, a huszárik-ban, kis terem, de rohadt kényelmes fotelekkel, széles sorokkal. ebben még sose voltam, egy lépcsőn kellett felmenni, tök hangulatos már feljutni is. verilájkoltam

[ Szerkesztve ]

(#126276) #48613632


#48613632
törölt tag

(#126277) atike válasza #48613632 (#126276) üzenetére


atike
nagyúr

Nekem való... :) :DDD

Jöhet, várom!

(#126278) #48613632 válasza atike (#126277) üzenetére


#48613632
törölt tag

Ez a Terminator franchise legalább olyan kaotikus elemekből áll az én fejemben, mint az Alien. Jó lenne rendbe tenni a szériát, és ez egy nagyszerű lehetőség erre, de hogy őszinte legyek, eléggé szkeptikus vagyok. legyen kellemes meglepetés.

Más
Kint a Dark Phoenix is, de őszintén, engem elriaszt a 6-os IMDB

(#126279) RangerFox válasza #48613632 (#126278) üzenetére


RangerFox
veterán

Én is annyira pontoztam, de szerintem teljesen korrekt film. Igazából a Logan-en kívül egyik része se ér sokkal többet.

(#126280) Vertigo18 válasza #48613632 (#126278) üzenetére


Vertigo18
addikt

Rendben, csak a Terminatorok mindegyikében szerepel az időutazás, elméletük szerint, ha megváltoztatják a jelent, akkor változik mindig a jövő is. Az Alien meg egy nagy katyvasz lett valóban a két új filmmel.

Mellesleg én is nagyon várom az új Terminatort... :C

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#126281) Redneck válasza #48613632 (#126276) üzenetére


Redneck
veterán

Az eddig látottak nagyon nem tetszettek, de ez most betalált. Még aránylag jó is lehet, sok felemás katyvasz után. Jó lenne ha végre megérdemelt folytatást kapna az első két rész.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#126282) Bad Pritt válasza Pearce (#126187) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Engem megvettek kilóra, ez tuti elsőnapos lesz. Végre valami más, Joker is pont olyan beteg, ahogy pl. a Killing Joke alapján elképzelném nagy vásznon.
Holnap lesz a premier a Venice Film Festival, szeptember elején Toronto Film Festival, kíváncsi leszek az előzetes véleményekre.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#126283) erahurka válasza #48613632 (#126278) üzenetére


erahurka
félisten

Nem olyan rossz pedig. Mármint az 5-6 pont korrekt szerintem, vannak pillanatai a történetnek amik kifejezetten jók, de valahogy amikor beindulnának a dolgok elromlik.

(#126284) perempe válasza Pitterix (#125999) üzenetére


perempe
addikt

én a Billy Elliotban láttam, és jól színészkedett Stohl, hangban is megfelelő volt, bár énekre a darabot inkább Gallusz Nikolett vitte. ha minden igaz, akkor meg lehet nézni 2 jegy 1 árban akcióban[link][link]. szeptembenben 11 előadás lesz 3 apával, a két másik apa közül az egyik Németh Kristóf. én biztosan csak azért láttam, mert az Erkelben volt, ahol előtte sok operát láttam. ha választhatok, akkor persze a Parsifal...

* Brahms: 4. szimfónia *

(#126285) Viszlát válasza #48613632 (#126278) üzenetére


Viszlát
addikt

Inkább 3 pont körül reális, van benne néhány dolog ami megmenti a nézhetetlentől, de éppen csak... Már ott bukta a történet, hogy a főszereplő iszonyatosan gyenge, aztán a szokásos gyökkettő történetvezetés, izzadtságszagú konfliktus a rémesen unalmas senkiseszeret megölök mindenkit felütéssel. Az A listás színészek hozzák a tőlük elvárhatót, de megmenteni ők sem tudják azért... Egy szó mint száz, simán kihagyható.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#126286) atike


atike
nagyúr

The Laundromat trailer

Steven Soderbergh, Meryl Streep, Antonio Banderas, Gary Oldman, Sharon Stone...

[ Szerkesztve ]

(#126287) BITBOYS válasza atike (#126286) üzenetére


BITBOYS
addikt

Király, jöhet :)
Már már meglepő Gary Oldman-t ilyen szerepben és ábrázattal látni :)

barna: Kozival szívesen találkoznék én is ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó DDR5 2x8GB memória: https://hardverapro.hu/apro/crucial_16gb_kit_2x8gb_ddr5-4800mhz/hsz_1-50.html

(#126288) kekesi132


kekesi132
tag

Sziasztok!

Valaki tud megoldást arra, hogy miként férhetnék hozzá az Amazon Prime Video amerikai kínálatához? Próbáltam a hazánkban elérhető szolgáltatásokat, de egyik kínálata sem nyűgözött le, különösen, mert inkább a múltszázad alkotásai érdekelnek, és szerettem volna megismerni minden évtized legjobb alkotásait. Úgy halottam, hogy a Prime Video amerikai kínálatában több ezer film található meg, ami nekem való (sorozatokat nem szeretem), illetve szívesen nézném a TMC, CBS és a Shudder kínálatában megtalálható alkotások egy részét is.

Úgy tudom, hogy a VPN megoldás lehet, de lövésem sincs, hogy mi az ami megbízható, és ingyenes is egyben, illetve, hogy a fizetés működik-e magyar kártyával, vagy PayPal számlával, illetve miként tudok külföldi címet szerezni, ha azt is kérné.

Amennyiben valaki tudna segíteni, azt nagyon megköszönném.

(#126289) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ez az új Terminátor kemény lesz. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#126290) #48613632


#48613632
törölt tag

Köszönöm a sok hozzászólást srácok. :R A Terminátort meglátjuk, de basszus, ezt a Dark Főnixet én kihagyom. Elmegyek inkább tárcsázni a haverokkal valami sültet, s mellé persze iszunk szarásig. :DDD
Nekem most jobb programnak tűnik.

(#126291) madgie válasza #48613632 (#126290) üzenetére


madgie
titán

Pedig milyen jó ez a dárkfőni, szánszá tolja az elején a monológot és annyira érzem színésznek a kiscsajt, mintha moszkvában állnék a színpadon és piruettezni próbálnék.

(#126292) bagyulajuve válasza madgie (#126291) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ja, nagyon gyenge szegény, de a film semmivel sem rosszabb mint egy átlag szuperhősös filmnél

Resistencia eterna

(#126293) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Nolan filmjeivel kapcsolatban lehet rangsor állítani? :)
Kinek, mi?

Eladó DDR5 2x8GB memória: https://hardverapro.hu/apro/crucial_16gb_kit_2x8gb_ddr5-4800mhz/hsz_1-50.html

(#126294) vzsryl válasza BITBOYS (#126293) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Már hogyne lehetne.
Memento magasan kiemelkedik, aztán jön a többi, majd a végére a denevéremberesek...

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#126295) BITBOYS válasza vzsryl (#126294) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nálam A tökéletes trükk az első :) Aztán borul a rend.

Eladó DDR5 2x8GB memória: https://hardverapro.hu/apro/crucial_16gb_kit_2x8gb_ddr5-4800mhz/hsz_1-50.html

(#126296) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Aladdin (2019)

Hát erről van bőven mit írnom.

Ez a remake egy vizuális orgia, egyszerűen gyönyörű minden egyes képkocka. S szórakoztató, habár eléggé sajátos trash módon. S ezzel el is mondtam minden jót a filmről. :( A következőkben az eredeti Aladdin (1992) rajzfilmhez fogom hasonlítani, mert így érdekes dolgokra derül fény.

Will Smith-szel kapcsolatban voltak fenntartásaim, de végül semmi bajom nem volt, mint Genie. Viszont Jafar kifejezetten fura volt fiatalként, Jágó szerepét meg teljesen lenullázták a meséhez képest. Maga a sztori is meglehetősen sótlan sajnos, a rajzfilmé sokkal kerekebb.

Amin nagyon-nagyon meglepődtem, hogy a történetet a 21. századi ultrafeminista ideológiának megfelelően átalakították, szóval sajnos ebben a filmben is jelen van az a bizonyos vörös farok. Pedig Jázmin az eredeti sztoriban is egy okos, erős, (jó értelemben) feminista női karakter, aki nem hagyja magát. S ez a remake-re is igaz, de hatványozottan. Sok apróság által a film kap egy erőteljes politika töltetet.

Az eredetiben Jázmint azért akarja férjhez adni az apja, mert ő nem fog örökké élni, kell egy utód. Az remake-ben hasonló az ok, de folyton a hatalomról van szó, hogy kié lesz, meg hogy miért nem lehet a szultán egy nő. S Jázmin igazából nem is akar férjet, mert ő egész életében uralkodónak készült. És természetesen a vége az a filmnek, hogy Jázmin lesz a szultán, s első parancsa Aladdinnak szól. :D

Jázmin kétszer is énekel, mindkettő arról szól, hogy senki sem hallgat rá, mekkora nagy áldozata a patriarchátusnak. Ezek a dalok az eredetiben ugye nincsenek benne, de amúgy stílusban is eléggé is elütnek, mert amolyan gagyi sorozatgyártott popsláger jellegűek. A többi dal viszont egész ügyesen megvalósított, de persze nem olyan jó mint a mesében, utóbbiban ugye jóval több a lehetőség.

Aladdin karaktere is kicsit más, mint a mesében. A remake-ben eléggé balfék, legalábbis sok kellemetlen szituációba kerül Jázminnal kapcsolatban, s ezeket nem mindig volt szórakoztató nézni, időnként már untam. Ami a fő WTF volt, az az, hogy amíg az eredeti sztoriban a herceggé varázsolt Aladdin nem érezte magát jól a bőrében, s lelkifurdalása volt a hazugság miatt, az új Aladdin pont az ellenkezőjét érzi: semmi gond nincs azzal, ha hazudik és nem önmaga. :(

Szóval összefoglalva: Jázmin karaktere erősebb lett, Aladdiné pedig bénább.

Ami még érdekes, hogy a remake az iszlám témával nagyon óvatosan bánik, pl míg eredeti mesében sok burkába burkolt nőt látunk és Allah-ot is többször hallunk, az remake-ben se burka, se Allah. Ja és például az eredetiben amikor az elején Jázmin kaját ad a gyerekeknek és nem tud fizetni, akkor le akarják vágni a kezét, az remake-ben semmi ilyen nincs. Ez meg így nagyon fura, de érthető: a film még véletlenül sem akarta, hogy a nők elnyomását a néző az iszlámhoz kapcsolja.

4/10

#értékelés

[ Módosította: vond ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#126297) hoffman_ válasza BITBOYS (#126293) üzenetére


hoffman_
nagyúr

nálam Inception, TDK, Rises. a maradékból is azért van pár igazán kedvemre való, de nekem ez a három az, amit igazán szeretek újranézni. a Prestige kakukktojás, nem szoktam újranézni, de mégis nagyon egyben van az a film.

(#126296) lezso6

na, köszi ezt a részletes rivjút. ez akkor ki fog maradni, ezek nyomán. a mesét gyerekként imádtam, rongyosra néztem, nem igazán van szükségem ezekre az aspektusokra. akárcsak az Oroszlánkirály, ez megmararad az "eredeti" disney mesének számomra.

szerk. nem vagyok a régi, két üveg bor után is megy a folyamatos, szinte hiba nélküli gépelés. megyek be is rakok egy kis netflixet, az kell a mai suttyóknak :ddd

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#126298) lezso6 válasza BITBOYS (#126293) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

1. Memento (2000) (Mementó)
2. Insomnia (2002) (Álmatlanság)
3. Inception (2010) (Eredet)
4. Interstellar (2014) (Csillagok között)
5. The Prestige (2006) (A tökéletes trükk)
6. Dunkirk (2017)

Denevéresek meg a végén. Azokat nem is merem újranézni, szerintem ilyen 5 pontot kapnának már. Régen 8/10 volt nálam a Dark Knight, aztán felnőttem illetve megtanultam értékelni. :D A tökéletes trükk anno nekem is hatalmas kedvenc volt, csak azóta megismertem a többit. :))

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#126299) lezso6 válasza hoffman_ (#126297) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hát, ha nagyon kedves neked az eredeti Aladdin és nem akarod elrontani, akkor tényleg ne nézd meg. Amúgy annyira azért nem tartom rossz filmnek, csak simán középszar, aminek volt néhány kifejezetten kellemetlen pillanata. Látvány miatt tudom ajánlani.

Az eredetit amúgy én is imádom, anno rongyosra néztem. :) Sőt, az új után rögtön meg is néztem újra, s nagyon meglepett hogy mennyire jó még mindig az eredeti. És bizony kiváló példa ez a remake arra, hogy mi a bajom a mai filmiparral, ebből a szempontból érdemes megnézni, összehasonlítani a régivel. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#126300) eeXaa


eeXaa
addikt

X-Men: Dark Phoenix
A legjobb szuperhíró film ami valaha készült? - Igen.
10/10

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.