Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64201) khirill válasza Thrawn (#64199) üzenetére


khirill
aktív tag

addig amíg nincsenek ott... egy burgert és a spectrumot be kéne zsákolni... :DDD

ratabyzou

(#64202) JSaN válasza Gyick (#64200) üzenetére


JSaN
addikt

Abba hagyta mar nyar elejen, ez egy tavalyi video.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#64203) Steven


Steven
addikt

tudunk már valamit a 2.1 ről " mikó?" jön?

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#64204) oxox válasza Steven (#64203) üzenetére


oxox
addikt

soon

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#64205) Sheol válasza Steven (#64203) üzenetére


Sheol
aktív tag

Nézzed este 8-kor a Tavern Talkot, hátha mondanak konkrétumokat! ;)

(#64206) Cheesy válasza Thrawn (#64199) üzenetére


Cheesy
őstag

Íme, ezen a pályán (Magistrate's Journey, 6 szintes rift) a 4. szinten csak ezekből álltak az ellenfelek:

persze a Rift Guardian kivételével:

aki a következő Riftben ugyanúgy Rift Guardianként szerepelt:

Fő a változatosság ugye. Ráadásul elég sokáig tart agyoncsapnom. :(((

www.vakbelmutet.hu

(#64207) Sheol válasza Cheesy (#64206) üzenetére


Sheol
aktív tag

Nem veszed észre a kommentekből, hogy ez csak neked volt újdonság?

(#64208) trufa12 válasza Cheesy (#64206) üzenetére


trufa12
addikt

nekem is hogy újra kezdtem jásztani egyszer csak jöttek a rohadt medvék meg lovak-.- eléggé lehangoló ezt látni a hivatalos pályájukon kívül .

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#64209) diegho válasza Cheesy (#64206) üzenetére


diegho
nagyúr

Azért Master fokozaton illene már paragon 40 körül nagyon könnyen haladni, sőt igazából torment1-en kellene már könnyen haladni, de ahhoz meg kellene csinálni a karaktert normálisan. 271k-t lvl60 alatt critelünk, nem 70-en paragon 40+al.

[ Szerkesztve ]

(#64210) DjDanee87 válasza diegho (#64209) üzenetére


DjDanee87
addikt

Új játékos, nyilván nincs még tisztában melyik itemből milyen statok jöhetnek, majd rájön vagy utánanéz.

(#64211) diegho válasza DjDanee87 (#64210) üzenetére


diegho
nagyúr

Én csak magamból indulok ki, lvl 70 para0-n 3m-et ütöttem skillekkel.

(#64212) ReFleXx válasza diegho (#64211) üzenetére


ReFleXx
addikt

Jo hat te nyilvan überprogamer vagy :DDD ö meg csak kazuál. ;]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#64213) Lézerparaszt válasza diegho (#64211) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Én level 60-on criteltem 7 millát WD-vel, denevérekkel.

A játék az nem játék!

(#64214) diegho válasza Lézerparaszt (#64213) üzenetére


diegho
nagyúr

Van aki op kaszttal játszik, igen.

(#64215) Cheesy válasza diegho (#64209) üzenetére


Cheesy
őstag

Én sem értem még teljesen miért nem haladok jobban, de szívesen fogadok tanácsokat. :)
Nem vagyok hardcore játékos, más kaszttal még ki sem próbáltam a játékot.

Jelenleg Whirlwindre van ráállítva mint fő támadás, ha elfogy a Fury, akkor Frenzyvel gyorsan feltöltöm. De mivel Smite rúnával van ellátva, így ha egyszerűen elkezdem csapkodni az ellent, akkor kb. nem sok esélye van megmozdulni, mert 90%-ban elkábítja egy villám. Mivel Frenzy, ezért egyre gyorsabban is csapkod, így nagyobb esély is van a gyorsabb villám-kábításra... csak lassan halad ugye, mert 2-300k-t sebez egy ütéssel.
Ilyenkor adok neki egy Earthquake-t, illetve amint csak lehetséges egy Overpowert-t.
Próbálok olyan kiegészítőket használni amik növelik a Critical Chance-t és a Critical Damage-t, mert amikor Whirlwinddel támadok a sok ütés mennyiségével arányosan nagyobb az esélyem ugye a Criticalra is...

Mondjuk az is igaz, hogy az Armor set ami rajtam van (Sage's) a Seismic Slamre ad +13% +14%-ot, nem ezt használom, ez lehet hülyeség és meg kéne próbálnom Earthquake helyett.
Mivel a Frenzy Smite rúnával és az Overpower Killing Spree rúnával lighning damaget okoz, ezért a nyakék is hozzátesz valamit, mert növeli a lighning damaget.

Nagyon nem tanít senki, netről szedegetek össze infókat, ha épp arra van kedvem...

www.vakbelmutet.hu

(#64216) diegho válasza Cheesy (#64215) üzenetére


diegho
nagyúr

fegyverekbe rakj socketet és zöld követ, ez a kezdet.

(#64217) Cheesy válasza diegho (#64216) üzenetére


Cheesy
őstag

Jól értem, hogy ezt csak a Mysticnél lehet és 1 Forgotten Soul bánja (többek között) és TALÁN pont olyan roll-t fogok ki, hogy socketet ad? :((

www.vakbelmutet.hu

(#64218) Cheesy válasza Cheesy (#64217) üzenetére


Cheesy
őstag

Sikerült, az egyiket 3-ból, a másik fegyvert 1-ből sikerült úgy módosítani, hogy a legkevésbé fájó tulajdonságát sockettel lássam el. Sima Frenzy-vel csapkodva 1200k crit, Whirlwinddel átlag 650-700k crit. Érezhetően gyorsabban szeletelt a barbár :)
Esett 2 legendary, a fele forgotten souls már visszajött.

www.vakbelmutet.hu

(#64219) DjDanee87 válasza Cheesy (#64218) üzenetére


DjDanee87
addikt

Na jó úton haladsz. A többi cuccoddal ugyan ezt el lehet játszani, sok cuccod elég rossz (lehetne rajtuk javítani 1 stat cseréjével).
Chesteden revenge helyett (nem is használod a skillt) 3 socket.

[ Szerkesztve ]

(#64220) diegho válasza Cheesy (#64218) üzenetére


diegho
nagyúr

Csinálj olyan zöld dolgokat a kovácsnál, hogy:
aughild, a sage helyett sokkal jobb lenne, sőt igazából a borns helyett is, a full aughild egy egész jó szett. Kesztyűt csinálj tök8 milyent, de ezeket adja: str, crit dmg, crit hit chance és ami tetszik, vitality, cooldown, attack speed, csinálj egy reapers wraps-t a kovácsnál, ez egy legendary bracer, ha felveszel health globe-ot, akkor tölti a fury-t is, adjon critet, str-t, lightning dmg-t (ha whirlwind-os akarsz lenni, bár nem igazán van értelme). Én felépítenék egy olyan barbárt, hogy:
aughild armor, sapka, vállvas, reapers wraps kezes fire sebzéssel, fő kezedbe egy devastator mace-t csinálni, offhand-be valami jobb kardot. Amulettből szereznék valami olyant, ami 2 critet ad, kesztyűből szintén. Skilleket áttenném úgy, hogy frenzy maniac-a ball gombra, hammer of the ancients smash a jobb gombra. A hp-d legyen 400k, de a toughness-ed legyen 6M felett. Igazából ezekhez nem kell más, csak cuccok, amiket össze lehet törni és gold, amit ki lehet farmolni.

(#64221) frame>24 válasza Cheesy (#64218) üzenetére


frame>24
addikt

Alapvonásaiban pofonegyszerű a gear, a következőket kell halmozni, amin csak lehet:

- crit. hit chance
- crit. hit. damage
- main stat (pl. babrár: strength)
- vitality
- socket, amibe csak lehet, és a fegyveren kívül mindenbe main stat. adót (kivételek vannak, de az nem fontos most - pl. sisakba lehet +% life v. magic find, mert ugye ott minden kő eltérő saját bónusz ad..)

Ha ezek már mennek, akkor jönnek a következők:

-vmilyen elemental skill dam. +%, amibe csak lehet. A fire népszerű, mert arra ad a legtöbb cucc bónuszt, (asszem elméletben max +120%-ot lehet összekaparni, 100 már nagyon jó) - nyilván a megfelelő típusú skilleket kell hozzá használni

- increased attack speed (bár én utálom - nem minden skillnél a legjobb)
- +% damage to elites
Kb. ezekkel lehet ölni.

Sajnos életben is kell maradni, ezért a köv. kettő is jó, ha minél több van:
+% all resist
Life on hit, 10k felett kezd értelem lenni - de csak saját Torment 2-4 tapasztalat)
+pickup radius - ez nem tűnik fontosnak, de mikor partiban 20m-re kipottyan a gyógy-globe, és te pl. falazva vagy, rájössz az erejére...
----------------------------------
Kb. ezek, majd kiegészítenek, ha kell...
Utána jönnek még egyéb finomító elemek, de azok spec. buildekhez kellenek - pl. egyes setek vég-búnuszaihoz illesztett karakterek.

MÁS:

4 player játékban rohadtul nem tolerálom a pet zoo-s WD-t, teljesen behal tőle a gép.

Remélem a hamarosan landoló 2.1.0 -ben más skillek is jók lesznek, egyelőre, ha WD jön, kilépek a partyból.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#64222) Zan


Zan
aktív tag

Nem tudom, hogy volt-e már, de azt hiszem az új crusader set igen csak op-ra sikeredett..! :Y

Csekk!

Minél jobb, annál jobb!

(#64223) Reinhardt válasza Sárpac (#64167) üzenetére


Reinhardt
őstag

Ujra lekestelek 22 perccel PTR-en.
Goblinokkal talkoztal mar? Tul egyszeru lesz ez :DDD

(#64224) Cheesy


Cheesy
őstag

Köszönöm a tanácsokat!
Aughild set receptjét még nem taálltam meg.
Reapers Wraps eddig nem tűnt vonzónak, már megvan a recept, itt az ideje kipróbálni.
Devastator mace recept 2 napja esett, egyszer legyártottam, de nem tűnt vonzónak, szét is törtem.

Ezek alapján amiket írtatok el tudok indulni, köszi! :R

www.vakbelmutet.hu

(#64225) Sárpac válasza Reinhardt (#64223) üzenetére


Sárpac
nagyúr

:DDD
Elég fajin lett wiz! Sőt nagyon faja! :))
Ez sc vagy hc? :)

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#64226) Reinhardt válasza Sárpac (#64225) üzenetére


Reinhardt
őstag

Ott a kis halalfej a karakter kepe mellett, tehat HC.

(#64227) Sárpac válasza Reinhardt (#64226) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Közben már leesett, battlenet neved micsoda?

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#64228) JSaN válasza Reinhardt (#64226) üzenetére


JSaN
addikt

Nem egy piros auranak kene lennie az egesz mogott a karakternel ott fent? Vagy kozben lemaradtam valamirol? :F

Twitchen mit mondtak a devek? volt valami erdekes? datumot tuti nem mondtak. :U

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#64229) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

HC fronton helyzetjelentes :)

NA tudtam en, hogy hamarabb meglesz az 5 marauderem, mint az elso danettam...

Annyira beszippantott a fullos marauderes moka, hogy nem birom elengedni :B

Kadala neni asszonta, hogy legyek turelemmel! Megrendelte a Taskert a DHmnak csak a mostani bonyultabb politikai helyzet miatt kicsit csuszni fog, addig erjem be ezzel:

:B

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#64230) ReFleXx válasza Sárpac (#64225) üzenetére


ReFleXx
addikt

Tulzás erős lesz a wiz 2.1-ben, en csak mentem utanad T6-o n es szedtem a lootot, mindez HC-n :B

HC-n viszont szivas lesz a GR nekem, naponta többször megment az hogy szivatos arcane pakk eseten atvaltok a cameo-ra, viszont a gear cserebere nem jatszik GRben.

Kaptunk 50% Gold findot, de hogy mi a banatnak, inkabb adtak volna MF-et vagy XP bonuszt, szerintem a legkevesebb baj a golddal van.

This bonus Gold Find period begins in the Americas region tomorrow, August 22, at 12:00 a.m. PDT and ends on Tuesday, August 26, at 3:00 a.m. PDT (when maintenance begins). Please note that this buff

Lehet 26-an peccsnap?

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#64231) nonsen5e válasza ReFleXx (#64230) üzenetére


nonsen5e
addikt

Jejj de jó, hogy én meg pont holnaptól (izé mától) keddig nem leszek gépközelben... És csóró vagyok... :DDD

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#64232) Edge válasza ReFleXx (#64230) üzenetére


Edge
veterán

Na igen, megvan a full főnix set bónusz onnantól kezdve hótmindegy melyik fireskillt használjuk a dot sebzés végzi a dolgát... többi eleág és a vyr set 2.1től kuka... senki se fog archonozni talán csak a firerúnával főnix setben, de nem biztos hogy megéri.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64233) Sárpac válasza ReFleXx (#64230) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Lehet jön a patch igen. Viszont én a parapontoknél lévő goldfindot cseréltem volna mondjuk 0.2 pickup/parapontra. Hót felesleges oda is.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#64234) Pekkk


Pekkk
aktív tag

Ezzel elég sok mindent elárultak: [link] A lényeg ebben a mondatban van: "Thank you so much for your feedback, your patronage, and for being a part of our community. We hope you have fun this weekend, and we'll see you in patch 2.1.0!" Hol a "soon" a mondatból? :D Ráadásul frissítés sem jön a PTR-re. Egyedül az fura, hogy nem kapcsolták még le.

[ Szerkesztve ]

(#64235) Edge válasza Edge (#64232) üzenetére


Edge
veterán

Ezt tovább gondolva rá lehet menni a DOT sebzésre, vagyis egy firewiz gear át fog alakulni, hasonlítani fog egy jade wdhez. Viszont szabadabban lesz variálható és több elite+elemental sebzés rakható össze. Persze az továbbra is a jade wdé marad hogy a dot-ot le tudja rövidíteni(quetzatlol) illetve azonnali sebzéssé tudja alakítani(jadeset+soul harvest).
De tény hogy a mostani firewizek gearje jól át fog alakulni. Sztem bejön a képbe aughild set és sun keeper a főnix set mellé. As se kell már annyira, lehet lesz értelme a jang övnek. De az is lehet hogy az új furnace is alternatíva lesz. Akkor ott a solrak a fire-s disihez(majd gondolom javítják hogy proccoljon).... Érdekes variációk tárháza nyílt meg :) (végre)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64236) .OM. válasza Edge (#64235) üzenetére


.OM.
aktív tag

Nagyon sok az 5+1 szet a főnixhez.
Gyakorlatilag RoRG+Cinder+Magefist mellett még a Mirrorball sem fér be. (ez fáj nagyon)
Egy jó Reapers mellé őv, 1h fegyó, amu és egy gyűrű lehet a változatosság alapja.

Igaz Reapers nélkül bicóra és ővre RoRG-gal fel lehet pattintani ezt-azt..

Én még Tal-on gondolkodtam, de akkor meg minimum a Magefist bukó..

..szóval az 1h fegyver ami adhat még egy kis lökést, amíg nem jön vmi OP leg, ami jobb, mint a Magefist vagy a Cinder..

[ Szerkesztve ]

ex .Oldman.

(#64237) Edge válasza .OM. (#64236) üzenetére


Edge
veterán

Hát pedig van mit variálni, más skillekre kell ráállni első körben, nem a meteorhoz és a vawe of forcehoz ragaszkodni, így a reapers többnyire kihagyható.

variációk 2.1-es firewiz gearre:

1.
sisak:aughild
vállas: főnix
bracer:aughild
kesztyű:főnix
chest:cinder
gatya: főnix
cipő: főnix
öv: WH vagy Jang(ha black hole-ozunk) vagy hellcat, harrington, string stb.
mainhand: sun keeper vagy vmi ramaladni giftelt 2600 dpses cucc
offhand:főnix
amu:fireskill/int/chd/chc
ring1:rorg
ring2:soj

2.
sisak:főnix
vállas: főnix
bracer: reapers (vagy egyéb: strongarm, trangoul, stb.)
kesztyű:magefist
chest:cinder
gatya: főnix
cipő: főnix
öv: WH vagy Jang(ha black hole-ozunk) vagy hellcat, harrington, string stb.
mainhand: sun keeper vagy vmi ramaladni giftelt 2600 dpses cucc
offhand:főnix
amu:fireskill/int/chd/chc
ring1:rorg
ring2:soj

3.
kétkezes.

itt vagy az 1-es vagy a 2-es variációnak megfelelően a cinder vagy a magefist helyére be kell tenni egy főnixet a kieső főnix off miatt.
kb. 3 féle 2hander van ami szóba jöhet majd sztem:
furnace, maximus, és az újragondolt immáron meteoros staff a grand vizier.

Szóval azért van mozgástér és ezek csak az én ötleteim biztos van még másnak is. :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64238) Gyick


Gyick
őstag

Tegnap néztétek azt a tavern beszélgetést?én kb egy órát néztem de nem igazán tudtam meg semmit :)
Eléggé félre beszéltek bent sokszor.Most komolyan ázsaiak csinálják a diablot?Már értem miért nem kap a barbár buffot :D

(#64239) Edge válasza Edge (#64237) üzenetére


Edge
veterán

kieg:
mirrorball-ra érvényes a 3. pont, mert ebben az esetben is kell pótolni a kieső főnix offot.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64240) Gorneck válasza Gyick (#64238) üzenetére


Gorneck
titán

Alsóbb szinteken többnyire mindent azok csinálnak...szinte minden multinál így van...

Gorneck#1239

(#64241) oxox válasza _ocsisajt (#64229) üzenetére


oxox
addikt

ez a kesztyu meg mindig popec....barcsak nekem is lenne normalis droppom ;] :P

latod ha wh-t akarsz, akkor velem kell farmolnod :) ...mondtam, hogy tied lesz a kovetkezo, csakhat nem voltal bent, viszont woodnak a korabban adott jade kesztyujet lecsereltem egy megjobbra :B

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#64242) ReFleXx válasza Sárpac (#64233) üzenetére


ReFleXx
addikt

A bétában még osztható volt pickup parapontból :/
Nem is keves, egészen +25 pickupig...

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#64243) Edge válasza ReFleXx (#64242) üzenetére


Edge
veterán

heh az ms itt legalább normális tabon volt nem úgy mint most...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64244) ReFleXx válasza Edge (#64235) üzenetére


ReFleXx
addikt

Azt néztem még PTR-en, hogy Cinder chesttel illetve Arcanot skillel (-> 14.5 AP/s a regen) kb alig fogy az arcane disint és arcane torrent mellett.

(#64236) .OM. de miert mirrorballoznal, amikor erősebb, AP fogyasztó skilleket tolhatsz majd dögivel.

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#64245) Reinhardt válasza Edge (#64237) üzenetére


Reinhardt
őstag

Ez mind jól hangzik, de ha nem csak mókázni akarsz, hanem a lehető legtöbbet kihozni a tűzből, akkor max 2 slot az ami szabadon felhasználható.
Magefist/cinder/firebird's eye/SoJ kell, minden más set helyen firebird. Ami még settesíthető az amu+öv, vagy öv+bracer, de a demon set nem indítja be a tüzet, szóval blackthorne 2.1.
Maradt a bracer és a fegyver.
Mondjuk az igaz, hogy ez már feleslegesen sok. Tegnap HC t6-on párszor elkentem Malthi száját duál hydrás bottal követő nélkül...

(#64246) mikromanus


mikromanus
veterán

Hm. EZ meg mi akar lenni?
"Would Barbarians get a Second-Life type ability? - They've been wanting to add one for some time now. It would either replace Nerves of Steel or Relentless"

Nem tudom mi a fene akar ez a "Second-Life type ability" lenni, de ha a relentlesst kinyírják, akkor menjenek inkább péknek! Inkább a globe hatásra dobjanak valami "ignore" lehetőséget! Shi Mizu mellé tökéletes a relentless. Amilyen gyökerek néha tuti elbarmolják még azt a félig működő mostani állapotot/buildeket is. :(((

(#64237) Edge
A "normál" kétkezesek is jók lehetnek. Iszonyat nagy damage lehet rajtuk. Erős alapot ad(hat)nak a drágább és cd-s skillekhez.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#64247) Thrawn válasza mikromanus (#64246) üzenetére


Thrawn
félisten

Second-Life type: gondolom valami meghalós-mégisfeltámadós skill. Szerintem.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#64248) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Nektek is szokta mostanában (1 hónapja még nem tette, nem frissítettem azóta semmit a gépen drivert) grafikai beállítás módosítása után össze-vissza sz*rni magát a játék? A menük textúrája nem tölt be, villog, kifagy, etcetera...

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#64249) mikromanus válasza Thrawn (#64247) üzenetére


mikromanus
veterán

Akkor mégis jól értettem. Gyakorlatilag egy totál értelmetlen "only HC" passzívval akarják lecserélni a stabil és jól működő passzívokat. Csodás. :C

(#64248) Gertrius
Nekem csak ablakváltásnál áll vissza lassan a "kép". A skill ikonok üresek pár másodpercre, meg egyéb apróságok. Alt-Tab után fullscreenben van ilyen 1-2 másodperc kiesés.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#64250) Reinhardt válasza mikromanus (#64249) üzenetére


Reinhardt
őstag

Simán lehet, hogy hozzátoldják vmihez. "Blabla ami eddig volt és ha megdöglesz akkor nem döglesz meg. CD 90s".

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.