Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63201) mikromanus válasza Reinhardt (#63199) üzenetére


mikromanus
veterán

Az időveszteség is "büntetés". Anélkül kicsit komolytalan lenne a bukta. Jó, persze itemet buksz, de az pótolható izibe ládából. Para szintet se buksz. Ha időt kell szánnod a teljes felhúzásra az erősíti a "jólelcsesztem" érzést. :C
Legközelebb majd jobban ügyelsz... a dc-re. ;]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63202) JSaN válasza mikromanus (#63201) üzenetére


JSaN
addikt

Merhat ugye itt mindenki olyan pro hogy senki sem onhibajabol hal meg, mindig csak a dc. :D ;]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#63203) granini válasza JSaN (#63202) üzenetére


granini
őstag

Én sosem önhibából halok meg hanem megöl egy elit pack. Szemét egy világ.. :DDD

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#63204) _ocsisajt válasza JSaN (#63202) üzenetére


_ocsisajt
őstag

az osszes fallen herom kozul csak a crusaderem halt meg a sajat faszsagombol... ott szo szerint bealudtam RG-nel... meg van 1-2 de azt instatoroltem mergemben... a tobbi bizony az ... dehat magyarazhatok olyannak aki visszapuhult mar joideje ;]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#63205) _ocsisajt válasza mikromanus (#63201) üzenetére


_ocsisajt
őstag

ja persze potolhato... itt mar nincs AH... egy kib. rhenora tobb mint OTSZAT paraszintet kellett varnom... ezeket a hszeket amugy komolyan gondolod? legnagyobb bunti az egeszben amikor a fullra epitett karid elmaszik... azt a geart visszahozni eleg sok melo/makkolas kerdese... van olyan hc ismim szerencsetlennek meg fellt sem dobott amiota tolja... igy hogy satganozzon?....

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#63206) Sárpac válasza _ocsisajt (#63204) üzenetére


Sárpac
nagyúr

DC ellen két dolog kell egy jó julia meg egy fagyis cipő, ezek már adnak +70-80% túlélési esélyt.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#63207) _ocsisajt válasza Sárpac (#63206) üzenetére


_ocsisajt
őstag

archonwizzyzes idejen meg nem volt julia :) climbers meg me'g nem adott immut :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#63208) Reinhardt válasza Sárpac (#63206) üzenetére


Reinhardt
őstag

Rajtam voltak, de megis elvitt a dc. De semmi baj, mert siman potoltam mindent a ladabol (meg wh-t es cindert talalok rengeteget). Csak hatalmas buntetes volt az, hogy 58 percet elvett az eletembol, hogy el kellett jutni ujra lvl70-re...

[ Szerkesztve ]

(#63209) mikromanus válasza _ocsisajt (#63205) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem egészen erre gondoltam. Ez egy nyominger HC. Nehogy már meghalsz és maximumon kezded azonnal! Egyesek épp ezt várnák el. Szépen kezd a legelején önerőből! Annyi puhányság és népneknyalás már amúgy is van bent, hogy a fejlesztések (kovács, kavicsos, lutrisasszonyság, láda, gold) maradnak. A "Második" legjobb itemeket elővakarod amint 70 leszel, aztán folytatod amit elkezdtél. Már ez is csak "félkemény" mód. Ha már hard, akkor legyen teljes nullázás, nem? Persze ezt azért picit népszerűtlen és hisztigenerálós lenne. De azért HC-k vagytok. Meg dc-k. :C

"van olyan hc ismim szerencsetlennek meg fellt sem dobott amiota tolja... igy hogy satganozzon?"
He? Ez miez ami itt akar lenni? :DDD Ha nincs meg a kinyalt speckó all-in-BiS felszerelés, akkor tán használjon olyat ami már esett, vagy ami kevésbé itemfüggő! Idővel meglesz minden. Főként ha csapatban nyomul. Lehet nem a legpöpecebb, de a kulcspontok meglesznek. Mondjuk a Songokus setgyűjtésem után ezt csak fél szívvel állítom. Nagyon nem akar összejönni. :Y

(#63208) Reinhardt
"Csak hatalmas buntetes volt az, hogy 58 percet elvett az eletembol, hogy el kellett jutni ujra lvl70-re..."

Ó, pedig már majdnem elkezdetek sajnálni. Még egy DC, aztán átérzed lassan a HC helyzet komolyságát. Kemény 58 perc? Hogy bírod ezt idegekkel? Az irdatlan kemény lehet. :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63210) Reinhardt válasza mikromanus (#63209) üzenetére


Reinhardt
őstag

Orulok, hogy felismered az ironiat, ja nem...
De itt van 3 kep.

lvl70 cuccokban:

lvl1:

lvl70:
[link]

Szoval ha elveszitem a cuccaim, az nem gond, de a lvl1 es lvl70 kozott AKKORA kulonbseg, hogy ez adja meg igazan a HC lenyeget. Ha normalon jatszom sztori modot akkor is megvan kb 10-15 ora alatt a lvl70. A crusaderemben amit elvitt egy DC 218 ora volt, szoval 200 orat feleslegesen szurtam el az eletembol (most felejtsuk el, hogy amugy tenyleg), mert a HC lenyege szerinted eljutni lvl70-ig?

[ Szerkesztve ]

(#63211) Weyland1231


Weyland1231
újonc

Hello a blood shardsos árus ahol lehet ilyen kérdőjeles cuccokat venni van esély hogy legendary vagy valami specko cuccot dob?

(#63212) mikromanus válasza Reinhardt (#63210) üzenetére


mikromanus
veterán

Hiába álcázod magad hülyébbnek mint amilyen vagy, attól még igaz, hogy egész más játékstílus az alacsony szintű karaktert felhúzni önerőből vagy azonos szintű társakkal, mint a 70-es, vagy ha egy órácskét kibicelsz valahol. Nem a statpontok a lényeg, hanem az elérhető skillek közben. HA csak felrántanak egy óra alatt, akkor kb semmibe se szagolsz bele. Ha előtte noob vootál a rúnák-skillek 90%-hoz, akkor utána is az leszel. Egyébként meg inkább "büntetés" hogy előről kezded mint kihívás. Most azon fanyalogsz, hogy hátrányos az újrakezdés? A HC lényege épp ez lenne, nem? Meghalsz akkor vége annak a karakterednek. Újrakezded és nem folytatod/klónozod. Legalábbis nem azonnal. Persze lehetne mondjuk halál esetén 1 nap, vagy 72 óra HC stop bünti is a lvl 1 helyett. Aztán választhatsz lvl 70-est. Az is megoldás lehetne. Azt mondjuk tuti jobban fájlalnák egyesek. :DDD

Elveszíted a cuccaid, de így se az "elején" kezded. Amit a ládába vagy más karakterre elraktál azt azonnal felhasználhatod mikor eléred a lvl 70-et. Nem lesz az a 500 óra alatt kifarmolt mionőség,d e tuti nem egy pár órás újonc szint.

(#63211) Weyland1231
Van esély rá, csak kicsi. teljesen random. olyan 0,5-2% esély lehet átlagosan arra, hogy legendet ad. Persze ettől simén lehet, hogy az első 20 vásárlásból lesz 2, meg az is, hogy zsinórban 200 nem ad semmi legendet, vagy setet.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63213) Reinhardt válasza mikromanus (#63212) üzenetére


Reinhardt
őstag

Nem azon, hogy hatranyos az ujrakezdes, hanem, hogy a szintezes folosleges idohuzas. Barki aki eljutott mar HC-n mondjuk para100-ig az siman felhuz hatrakotott kezekkel barmilyen karaktert lvl70-re. A lenyeg, hogy a lvl-70-es karidat hogyan alkitod. Barmi ez alatt mehet a kovacshoz, mert haszontalan szar. Es ezt hiba mondjak neked akik tenyleg toljak a HC-t. Mert te eldontotted, hogy zen nagymester vagy, es a megtett ut szamit. Es amugy is mindent mindenkinel jobban tudsz...
Amugy valoban hulye vagyok, hogy leallok veled vitatkozni, mert mindig elfelejtekezem az alairasomrol.

(#63214) mikromanus válasza Reinhardt (#63213) üzenetére


mikromanus
veterán

"Es ezt hiba mondjak neked akik tenyleg toljak a HC-t."

Azaz akik meghalnak HC-ban és utána úgy folytatnák mintha SC lenne, mer' a halál olyan igazságtalan? Értem.
Bármi ami lvl 70 alatt van az kuka. lvl 70-en. Azt azért megnézném hogy a hátratett kézzel is elérem a 70-et lazán emberek a kuka itemek nélkül hogy érnék el a lvl 70-et. Ja, hogy felhuzatják magukat? OK. A véleménykülönbség ott van, hogy te, aki HC-zol azt hiszed, hogy bármivel is támogatni kellene azokat akik meghalnak HC-vab. Épp hogy nem kell. Ez is HC sajátosság, nem? Az hogy te x alkalommal (saját hibádon kívül" meghalsz (= a sokadik GC karakteredet nyírod ki), de még mindig HC-t akarsz nyomni az a saját dolgod.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63215) mikromanus válasza mikromanus (#63214) üzenetére


mikromanus
veterán

Azaz:
HC-val
GC=HC

Fene a reggelekbe! Kávé előtt nincs élet. :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63216) granini válasza mikromanus (#63215) üzenetére


granini
őstag

"Kávé előtt nincs élet".. meg gyakorlatilag már egyáltalán nincs mert már csak te vagy meg a végeláthatatlan szófosástengered.. "Diabló topik = mikroman".. olyan vagy mint az RTL Klub.. nem érdekelsz így elkapcsolok.. :( 30 fok van, süt a nap, mindenkinek jó hétvégét, majd hétfő reggel benézek.. szevasztok..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#63217) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Adna valaki egy malter wp-t? :B
Thx
xsmokex-2113

Amd - Radeon - Ryzen

(#63218) TeeBee73 válasza Weyland1231 (#63211) üzenetére


TeeBee73
addikt

Esély, az van rá. Egy kicsi.
De, hogy jót is adjon, arra kevesebb.
Általában mind a kovácsnál végzi.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#63219) CzKaresz81 válasza Reinhardt (#63208) üzenetére


CzKaresz81
tag

Hogy viszitek fel 58 perc alatt 70 re ?

(#63220) KubanitoS válasza CzKaresz81 (#63219) üzenetére


KubanitoS
veterán

Gondolom csatlakozni kell Torment játékhoz új karakterrel és elbújni, ameddig a magas szintű társak lenyomják a szörnyeket, amiből te is megkapod az ikszpét.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#63221) Reinhardt válasza CzKaresz81 (#63219) üzenetére


Reinhardt
őstag

(#63222) _ocsisajt válasza Reinhardt (#63221) üzenetére


_ocsisajt
őstag

elmesz a '"+!~^˘~ˇ˘^°

gz :P

Mikromanus:

Ertem en mit mondasz, meg tamogatnam is, en voltam pozitiv iranyba a legjobban meglepodve amikor megtudtam, hogy megmaradnak a paragonszintek, meg oltottam par ismit igy, hogy tok puhany lesz igy :P... mondjuk ez visszafele mar nem enyhit, amikor (emlexel a sima paragonos idoszakra?) para100 kozeli wizardomat elvitte a DC, vagy a PK majom aldozata lett... mondjuk ott legalabb volt AH es a sok makolasbol osszeherdalt aranybol tudtam targyakat venni, csak johetett az ujra felhuzas elmenye story modban...

es ra is ternek a mondamdom lenyegi reszere... az elvezeti faktor szamomra az a kovetkezo: tolni a fullos karijaimmal az altalam favorizat buildel (ma'r ha tamogat az RNG ilyen iranyba)... Az SZAMOMRA mar nem elvezet, hogy onhibambol kivul meghal a karim es azt rendes modon ujrahuzom... (igen, ilyen meg volt "anno" par meg az elejen jo is)
Mint gondolom nalad, csak te eltaknyolsz oszt felkelsz, ami engem mar nem tudna a jatekban tartani, sajnos...
Inkabb vigyazok, ovatosabb vagyok es ha nem onhibamon kivul halok meg (meg mindig 90% felett vagyok ilyen teren, pozitiv iranyban), akkor urambocsa engedettesek meg, hogy masok segitsegevel ujra legalabb hetvenen legyek (Tegyen ellene a blizz, nem?). Eleg buntetes szerintem, hogy a kedvenc buildemhez a targyakra valszin megint varnom kene 400 paragon szintet.... -.- Ok, ha az en hibambol halok meg(mert tulvallalom magamat, nemtorodom sc styleban jatszok, menozok partyban, hogy en majd feszrollolom a triplepullt stb.) akkor ok torlodjon el... jo parszor irtam supportnak, hogy tok igazsagtalan, mert nem az en hibambol haltam meg, mar nem irok, ertelmetlen, ugy is leraznak... meg amikor krealom a karit ott elfogadom az agreevel...

Szerintem a dolgokat kibeszeltuk, right? ;)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#63223) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

inkabb oruljetek velem! vegre kiesett ROYAL, yeeeee :)

van rajt 4.5 chc, jo lesz :)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#63224) diegho


diegho
nagyúr

Ma toltam pár órát a crusámmal, az biztos, hogy ennél unalmasabb karakter nem létezik.

(#63225) sith7 válasza diegho (#63224) üzenetére


sith7
nagyúr

de ... pet- es wd :D

(#63226) diegho válasza sith7 (#63225) üzenetére


diegho
nagyúr

Elképzelhető, de elvből nem játszok a legerősebb karakterrel, így arról nem tudok nyilatkozni.

(#63227) proci985 válasza mikromanus (#63212) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

"Hiába álcázod magad hülyébbnek mint amilyen vagy"

Na:(, ez igy felreertheto szemelyeskedesnek. Plz picit tobb tiszteletet, meg ha nem is ertetek egyet.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#63228) schwartz válasza diegho (#63226) üzenetére


schwartz
addikt

.Tudod van a pet wd es van valami gyenge kinai utanzat amivel a tobbseg tolja. Az ove az utobbi... :DDD

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#63229) mikromanus válasza _ocsisajt (#63222) üzenetére


mikromanus
veterán

No igen. Így mondjuk teljesen érthető és egyet is értek (többé-kevésbé). A dc szar ügy. Ha csak emiAtt halsz, akkor a felszintezés se lehet gond. Persze aki nem szereti a normál run-szintezés részt... az mindenütt elkerüli. Nem csak HC-ben. Azért aki "kongor style" nyomja annak kellene néha kis alapozás is. ;]

proci985: elnézést! amúgy épp azt írom, hogy nem hülye, szóval nem kellene annak "álcáznia magát". Lehet csak nem értettem a cinizmust/szarkazmust. ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63230) Weyland1231


Weyland1231
újonc

hello a legendary keyel mit lehet csinálni?

(#63231) JSaN válasza Weyland1231 (#63230) üzenetére


JSaN
addikt

Itt minden le van irva magyarul, olvasd el.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#63232) Sárpac válasza mikromanus (#63212) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Mikroember, a HC lényege a karik szép fokozatos kiépítése finomítása, e mellett jelnleg erősen nem elhanyagolható tényező HC-n a paragon szint sem, gondoljunk csak bele, védelemben +25% life+armor 250 allres és 8k lifereg bizony nagyon nem elhanyagolható tényező, sőt magasabb tormenthez nélkülözhetetlen. Tehát máris +1 értelem az scvel szemben ahol igazából oly sokat nem szoroz oszt hisz ha meghalsz felkelsz. Mind a mellett a hagyományosan megszokott buildek sem működhetnek, pusztán összedobom mert esett ez si az is, a legkisebb másodlagos tulajdonság is értékkel bír, egész egyszerűen másképpen nézel egy tárgyra mikor kiesek, más lesz az értéke. Én pl. olyan wdvel tolom ami elszakad a hagyományos Petes wdtől, újabb és újabb rúnákat próbálok ki, kombinálok és így tetszik, scn viszont egy órát ha toltam vele, egyszerűen ott unalmas.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#63233) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Na, tegnap normalon pottyant ringezes kozben HC-n.

El is felejtettem, most nezem van egy ilyen inventoryban :) 1-et rolloltam rajt, szerintem megtartom, elvileg patchnel tolnak a demidzsen, right?

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#63234) Rayner válasza _ocsisajt (#63233) üzenetére


Rayner
őstag

Nagyjából semmit sem fogsz vele érni, mert pont ez a fegyver is kap egy legendary affixet (asszem a meteror költségét csökkenti 40-60%-al) szóval ez így majd haszontalan lesz , de persze csicskának megtarthatod:)

(#63235) _ocsisajt válasza Rayner (#63234) üzenetére


_ocsisajt
őstag

na varjal!

azasszonnya:
paragon pont max reduce cost+cindercoat+staff uj prop+skillek amik arcot regenelnek es/vagy prodigy
(persze ha retroactive megkapja... ha nem, akkor max egy szep talalat marad)

hmmm, nem is olyan rossz akkor :)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#63236) Sárpac válasza _ocsisajt (#63235) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Már alig várom, hogy egy 4-es partyban 3 örök meteoros mellett játszhassam, ahol kb. a pálya 1%-át fogom látni! :D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#63237) mikromanus válasza Rayner (#63234) üzenetére


mikromanus
veterán

A speckó affix nem valószínű hogy visszamenőleg meglesz. Onnan meg mindegy ennek a fegyvernek. A sebzés jo magas lesz. Csak a gifttel szamolva lehetnek jobbak is "high-End" fegyverként. Ezen már van Socket, így nem lehet +1 affix a giftbol.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63238) _ocsisajt válasza mikromanus (#63237) üzenetére


_ocsisajt
őstag

ettol feltem en is :( akkor patch utan kuka :(

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#63239) Reinhardt válasza _ocsisajt (#63238) üzenetére


Reinhardt
őstag

Ezért nincs hely a ládában, mert semmihez nem nyúlok, hogy majd ha lesz gift, akkor azzal jól feljavítom. Aztán majd rájövök, hogy a gift is olyan gyakorisággal esik mint mondjuk a wh és betörök szépen mindent.

[ Szerkesztve ]

(#63240) AtHoS válasza Reinhardt (#63239) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Látod nem is írsz hülyeséget. Török is befelé gyorsban, mert nálam is szűkös a helyzet :B

read-only mode on the forum

(#63241) Reinhardt


Reinhardt
őstag

Van olyan, hogy titkos palyaresz?

[ Szerkesztve ]

(#63242) Sheol


Sheol
aktív tag

Ha tekertem 15% plusz meteor sebzést a Tal Rasha off handre, az hatni fog azokra a meteorokra, amit a set bonus ad, vagy csak konkrétan a meteor skillre?

(#63243) Blaze_ válasza Sheol (#63242) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Hat a set-es meteorokra is.

(#63244) Sheol válasza Blaze_ (#63243) üzenetére


Sheol
aktív tag

Köszi!
Azt lehet tudni, hogy mennyit sebeznek ezek a setes meteorok?
Annyit, mint az alap skilles variánsuk?

(#63245) diegho


diegho
nagyúr

Kicsit makkor voltam tegnap és ma.

Gondoltam játszok a Crusával kicsit T1-en, volt egy akkhan kezesem hozzá, amit úgy kaptam. Mentem kb 10 kört, de az ég világon semmi nem esett neki, csak szar cuccok, viszont kadaláztam magamnak sapkát, gatyát, cipőt, tehát már megvolt 4 darab, egy hiányzott. Gondoltam ma megyek kicsit a barbival T4-en és kadalázok majd a lovaggal, barbival esett egy earth kesztyű, ami továbbra sem jó, de jobb, mint ami volt, plusz egy jade gatya rögtön 2 socket-el, jó statokkal, el is ajándékoztam a WD-nek aki ott volt. Belépek a crusára, akkhan vállas meg is jött, kész az akkhan szett (persze fostalicska statokkal, de kész) na mondom elmegyek tesztelni hogy néz ki. Első elit pakk kidobta a darklight-ot :))

(#63246) Thrawn


Thrawn
félisten

Minden actból van egy sor cache, grand opening hamarosan :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#63247) JSaN válasza Thrawn (#63246) üzenetére


JSaN
addikt

Hajra, erre kivancsi leszek.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#63248) CzKaresz81


CzKaresz81
tag

Sziasztok!

Aki esetleg sokat olvad Bliz fórumot, az látott mostanában esetleg infót a konzolos verzióval kapcsolatban ?
Esetleg melyik patchel érkezik, vagy bármi hasznos infó ?

Köszönöm előre is valaki tud valami infót...

(#63249) Thrawn válasza JSaN (#63247) üzenetére


Thrawn
félisten

Egy körnek elmegy, Pride most esett először:

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#63250) stoptouching válasza Reinhardt (#63241) üzenetére


stoptouching
csendes tag

ezt már én is láttam 3-4 alkalommal, nem tudo mi akar lenni, de jó lenne ha előugrana vmi abból a kupacból és belül lenne 2 kis láda meg egy nagy sárga!:D

turbohud meg hc, komoly? :DD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.