Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63451) mikromanus válasza Cadal (#63449) üzenetére


mikromanus
veterán

Upsz. :DD

Az első törölt, vagy nem létezik. Vagy rossz kisfiú volt, vagy elírta az elsőt, vagy eladta/átnevezték. :Y

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63452) Muton válasza Gyick (#63450) üzenetére


Muton
addikt

akkor marad a Heartstone mint fő elfoglaltság :D

[Kunyerálás ON]
akinek van dobozos Ros és nincs szüksége a heartstone deck kódra, attól elkérhetném? :B lécci lécci :DDD
[Kunyerálás OFF]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#63453) trufa12 válasza mikromanus (#63447) üzenetére


trufa12
addikt

meg is van, ő meg a barbárral megyek főként melyiken mit lehetne alakítani, azt tudom van mit :D csak nem tudom merre induljak el...

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#63454) mikromanus válasza trufa12 (#63453) üzenetére


mikromanus
veterán

KB mindent lehet upgradelni. Ami gyakran kedvelt és könnyen elérhető: reapers braci 8globera jó kis fury töltés).

Ha esik/esett plan, akkor ashera és/vagy valamelyik másik. Aughild, captain crimson, cain. Bizonyos buildekhez jó lehet mind. Ha cd csökkentés kell, akkro crimson, meg born set. Aughild jó védelemre és elit ellen is. hasznos lehet kifarmolni bountykból egy act 1 cache ringet is (leszed egy darabnyi követelményt a seteknél ha van már 2 itemed).
öva, chest, boots, braci elég átlagos. Az amu jól néz ki, de abból is lazán hozható valami ütősebb. Elemi skill ág hasznos tud lenni. ő öltözék darabokon meg a setek. Persze ha előbb esik egy cindercoat, magefist, vagy coldos build esetén a frostburn, akkor az simán versenyképes. Övben ha nem set, akkro harrington, vagy witching hour a "top" jelenleg. Craftolható AS-es is, meg set is. Az is opció. A jobb fegyvered komolytalan, a silaria meg feledhető. De amúgy nem rossz. Ööö... azaz még nagyon jó helyzetben vagy, mert sokat tudsz fejleszteni kis ráfordítással. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63455) trufa12 válasza mikromanus (#63454) üzenetére


trufa12
addikt

a wizre egy jó páncél kellene :D de nem dobja,
amúgy gyűjtögetem a materiálokat, meg a goldot, egyelőre jobbat nem tudok .

Barbár fegyvere hát sajnos :( :D dmg jobb nem esett még hiába rossz ,

Valahogy nem tudom azt kihozni hogy legyen dmg és thougness is bőven ..

de majd szemezgetek az ajánlásaid közül :) köszönöm.

Nekem is az a bajom hogy ráunok a semmire . :D mint itt sokan, csak az a baj hogy én túl hamar mert pár órám van csak a játékban, talán 500 .... ami valljuk be nevetséges. Tekintve hogy itt is sokan több ezer órát beletoltatok szerintem..

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#63456) Lézerparaszt válasza Edge (#63440) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Már átlag dmg-et számol, így nem hívhatjuk critnek, még ha nagy is.

A játék az nem játék!

(#63457) dgabor80


dgabor80
tag

Köszi az infót srácok!!!
Én dobom ami nem kell, ha más karakter osztályos akkor mindig... sőt ha látok alacsonyabb paragon levelest, akkor kifejezetten priviben neki írom/adom...

Másoktól nem naon jön...klán nélkül meg főleg... :(

Sajnos 3 éves és 1 hónapos kislányomtól nagyon összevissza van időm pár riftre... torment I-II-III- n...

Nekem valahogy (bármiféle hozzáértés nélkül - very casualon) az jött be eddig, hogy több set-ből az első 1-2-3 értelmesre hajtva egész jókat lehet összeszedni...

Ha bárki nem hardcore és összeállna velem :D , akkor ez volnék:

Planner007#2949

És persze szivesen fogadnék fejlesztési javaslatot!!! :R

Ja és összevissza megy ez a loot2...van hogy 3-4 tervet és set-et összeszedtem egy este...máskor napokig legendary...de van pár rift hogy az se!

[ Szerkesztve ]

„Nem kell megtenned, a túlélés nem kötelező.” W. E. Deming

(#63458) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Urzael kill megvolt T1-en HC-n, de azért megizzadtam benne rendesen, és ha nem lett volna a két Healing kút, akkor pápát mondhattam volna a Cindernek és társainak... :(
Sokat kell még javítanom a karin, hogy neki merjek menni Maltinak. És még csak T1-ről beszélek persze.
Kevés a dps-em és hiába nem rossz a Toughnessem, ha sokáig tart kinyírni a komoly ellent, akkor sokáig vagyok kitéve a boss támadásoknak, Maltinál meg még Healing kút sincs, csak a HG-kre számíthatok...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#63459) czpitti válasza SQX_Barto (#63458) üzenetére


czpitti
senior tag

Én meg rájottem miért is hagytam anno abba a hc-t.A második dc-t nem élte tul a wd :DD

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#63460) Rayner válasza czpitti (#63459) üzenetére


Rayner
őstag

Ezért kell párhuzamosan játszani 2-3 HC karakterrel... úgy nem fáj annyira :) ezt tapasztalatból mondom :)

(#63461) Gorneck válasza czpitti (#63459) üzenetére


Gorneck
titán

:D :DDD

Gorneck#1239

(#63462) mikromanus válasza SQX_Barto (#63458) üzenetére


mikromanus
veterán

"Maltinál meg még Healing kút sincs"

De van. Két oldalt "3 és 9 óra" pozícióban. ;)

(#63459) czpitti
Aha, persze. DC, mi? Há' nem húztak ki a szószból a tárdak, vagy partizánkodtál soloban? :DDD
Ez azt jelenti, hogy lassan szóbaálltok a pórnéppel is (Sc karakteres magamfajta plebsz)?

(#63460) Rayner
Szerintem ő épp párhuzamosan játszott 2--3 karakterrel csak ugye a DC az DC. Adott gépen mindhárom szétkapcsolt.. :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63463) czpitti válasza Rayner (#63460) üzenetére


czpitti
senior tag

Párhuzamosan nekem ez az egy is ponn elég volt.Dc mindig lesz én meg ( ha éppen nincs fenn haver ) tolom a legnagyobb hulyeséget,megyek egyedul.Tehát azonnal halálra van itélve a kari.Nameg én ponn nem masteren megyek vele ha tudom hogy vigan elmegy pl t3.on mint a mostani is.Single meg a dc autokill :DDD Na majd ha megin unatkozom felrántok egyet meddogleni.Mikro: itt nem is.eztem ( bamme de mér is nem hmmm-hmmm azonnal csinálok is 3 wd-t megin :C )

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#63464) oxox válasza dgabor80 (#63457) üzenetére


oxox
addikt

nyugodtan vegyel fel...tobb phajtassal is szoktunk jatszani....mi odaszoktuk adni a cuccokat (az utanad emliettt kommentben a cinder tolem van, igaz szintezeskor esett, es csak lvl61...ha jol emlekszem, de meg igy is egesz jo volt)

Barto - mondtam en, hogy az a t3 batorsag volt. En a pet-es wd-bol vartam tobbet, T1-en eleldegel, de azt hittem, hogy elsore taposabb lesz (nemhiaba farmolnom kell ra lelkesen)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#63465) _ocsisajt válasza czpitti (#63459) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Te aztan kitarto vagy :DDD

szerk: nekem mostansag nem volt Dc-m (mobilnettel igen, de ott normalozok meg boostolok kis karikat, meg tankommal lolkodok RIFen)

viszont mint felkeszult HC player azert EZT szoktam lesni, mikor jon valami tervezett kihagyas :)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#63466) czpitti válasza _ocsisajt (#63465) üzenetére


czpitti
senior tag

Rohogok csak rajt.Az elso hc karijaim kb egy kocsi árát vitték el kát hogy nem mentettem el oket anno a halott hosok kozott.elso nap kb mp5-on tr-eztem a monkommal pedig akkor az volt a plafon.meghalt akkor a xar netem miatt vagy 4.Azonnal netszolgáltatováltás,max sávszél,manuálisan ujraindit mindig game elott a modem-router stb.Asszem megadtam minden lehetoséget a hc-nek.Nem élt vele ott rohadjon meg :C Jah a legszebb három dolog amit sose felejtek el:elso egy tr monk volt ami leszaladt a pályárol ( sc bug volt,ott javitottál hc-n meg jelen volt) Második egy dh volt,act2 warden ugy leporogte a life-omat csak pislogtam na az vicces volt :DDD a harmadik: partyban voltunk egy mp8-9-es monkival.Menjunk mp2-n az tutijo lesz mondotta egy tényleg tapasztalt hc-s.Mondom okéjo.Dc-ztem dehá nyugi volt mer mp2,ott a wiz majd bevéd.lépek vissza a herom here lett.Mondom wtf??? bamme eltuntél ts-rol,két pakk pikk ottermett a egyik laserfagy a másik fagy-méreg oszt lesergett a hp-d.Szal hajrááááááááááááá :D

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#63467) Sárpac válasza czpitti (#63459) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Aki 5 milla tyúknesszel keménykedik T3-on meg is érdemli! :DDD :C

Nekem már volt vagy 10 kemény DC-m mindet túléltem, Wizard különösen jó ebben mert a firbirddel gyakorlatilag 2x 700k hpm van 17.5M tough mellett. :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#63468) ReFleXx válasza czpitti (#63466) üzenetére


ReFleXx
addikt

Kár hogy törölted, megnéztem volna annak a drága monknak a gearjet :/

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#63469) czpitti válasza Sárpac (#63467) üzenetére


czpitti
senior tag

Jah az az ot milla ingame 10 nameg uhkapiannal.Ha valami t3 biztos nem megyek vele t1-en hátha jon egy dc és akkor tulélem alapon.Ilyen erovel álljon a ember a városban és várja a csodát:) refi nem is egy volt az a drága monk hanem az elso 3.Utána már nem oltem bele tobbet mert napi 20 ora gamébol ohatatlanul is mentem single 3-4-et és tudtam hogy odaveszik.

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#63470) Sárpac válasza czpitti (#63469) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Wizz T2-ön se hal le még lézershowban se, de wd tuti megdeglik ezért ő T1-es, pedig T5-ön húztam már fel két pajtit is Old Ruins meg Mira mert a wd nagyon tud gyilkolni. :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#63471) czpitti válasza Sárpac (#63470) üzenetére


czpitti
senior tag

Látod hogy nem értesz a wd-hez? Simán t6képes hc-n is csak kis változtatások kellenek sc-hez képest.blackiset,ice,uhkapian meg renho.semmi nem oli meg kb.Meg az aughild és aggyadneki.Mint mondtam aki nem akar megdogleni egy dc miatt az menjen t1-en,aki meg bevállja azt amit biztosan tud a karija és JÁTSZIK vele az megdoglik :C

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#63472) Reinhardt válasza SQX_Barto (#63458) üzenetére


Reinhardt
őstag

Elkéstem.

[ Szerkesztve ]

(#63473) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Lol, nekem letöltött valami patchet az előbb a ROS kliens valaki másnak is?

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#63474) Gyick válasza Sárpac (#63473) üzenetére


Gyick
őstag

reggel nekem is kérte hogy inditsam ujra mikor átraktam ptr-re

(#63475) csecso22 válasza Sárpac (#63473) üzenetére


csecso22
tag

Nem csak neked jött de csak annak akinek meg van ROS,én simán játszotam. :))

"Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot"

(#63476) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Prohardveres klán még mindig nincs?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#63477) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

mai napi HC netto:

-524es paragon, check
-meg mindig nincs Witching hourom (oxox-nak mar harmadik, sebaj :D), legutobb meg kieg elott makoltam jo parat, meg ahztam... uncheck (itt mar elvesztettem a fonalat 10.000 shard utan mar reg)
-korulbelul a 35 es 40 kozotti rollra trifecta lett a RORgom is, check (anyad RNG -> ebbol 30 stabilan life/hit es riszorsz regyusz es hasonloan frenetikus parositasok voltak)
-523 korul lett uj transmogom (lol mar nem tudom mi, de a RORG miatt az idegtol nem lattam mar egy ideje)
-es meg kozel sincs vege a buildnek, de a CCOR-ozos (gotboosted communityben booster kari), normalon bogyo(rift kulcs, kinek mi) es RORG gyujto acidspam WDm top50 element dps WDknel :)
-funtankom EHP-ban meg top17ik world, mindenkari (WD top1)

keremkapcsojjaki :(

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#63478) JSaN válasza KubanitoS (#63476) üzenetére


JSaN
addikt

De van: PH og guild neven, kereseoben siman ph-ra keress.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#63479) schwartz válasza Sárpac (#63470) üzenetére


schwartz
addikt

HC-re WD-t ugy kell osszerakni hogy a 15 bicskas 5sec alatt csontig ragja az elitet (vagy az osszes monsztat ami korulotted van) Ugy nincs gond a DC-vel. Es szazszor inkabb solo mint valami gyenge party. Foleg ha mar van 2 Unityd is. Igy nem ertem mi az, hogy WD tuti megdoglik T2-n? Nem kell olyan szinten menni ahol csak karcolgatsz vele.
Ezzel a karival solo T4 rift es T5 ACT1 bounty faceroll. (2x Unity) Nem kell tartani nagyon a DC-tol sem (igaz makom volt mert kb 2nap alatt minden kiesett hozza de azota meg semmi upgrade)

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#63480) KubanitoS válasza JSaN (#63478) üzenetére


KubanitoS
veterán

Biztosan én vagyok béna, de nem sikerült megtalálni. Tisztelettel kérnék egy meghívót valakitől. Kubanitos#1677 a felhasználóm. :R

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#63481) Sárpac válasza schwartz (#63479) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Lehet, de ott kezdődik, hogy nincs még unitym, se talman Quetzelből össz scn esett egy, taskerből szintén scn van 1db 5as 620intes verzió gyakorlatilag kuka, hcn meg még semmi, scn esett wh öv egy 5as 32chd köszi, hc volt egy komolyabb allreses, de odalett.. Igazából pont ez a bajom, hogy scn is para 607 alatt a fegyóktól eltekintve, bár ott sincs sangi 2500+, semmi más normális nem esett idáig, és úgy tűnik nem is fog ezért vagyok hcn addig. A blizz meg kapja be a smart dropját, annyira sikerült rájönnöm, hogy a szar legekből be kell tartani 1-2 darabot utána nem dobálja, igaz semmit sem dob tehát sokkal nem jobb a helyzet, meg ha sokáig nem dob leget le kell menni normalra egy pár kört futni bountyzni stb. utána mindig jobban dob tormenten leget.

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#63482) Tombi válasza Sárpac (#63481) üzenetére


Tombi
senior tag

Ejha ez a pár kör normál -> torment leghiány esetén, ki fogom próbálni !

(#63483) Rayner válasza KubanitoS (#63480) üzenetére


Rayner
őstag

Mert "Guild of PH" a neve :)

(#63484) Cheesy


Cheesy
őstag

Ugyan én még csak experten nyomom adventure módban, esténként egy térképen végigmegyek az achievementek miatt, de nem jöttem még rá arra, hogy lehet-e socketet egy nem socketes itembe karcolni?
Azt a barbárt folytattam ROS-ban amit sima D3-ban használtam. Tegnap végre 200k felé kúszott a dps stat. Tudom, hogy még kevés, de egyre jobb cuccokban van... :B

[ Szerkesztve ]

www.vakbelmutet.hu

(#63485) MrCsiT válasza KubanitoS (#63480) üzenetére


MrCsiT
addikt

Ha még nincs meg, este küldök meghívót. Lehet, hamarabb is, de kb. 9-től online leszek.

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#63486) mikromanus válasza Sárpac (#63481) üzenetére


mikromanus
veterán

Kifogás. Azért estek azok eddig is szépen jó itemek neked. Nem vagy te olyan szar. Vagy ennyi sok normal bounty volt hogy nem esnek a torment only itemek? Érdekes mód levesebb killel én nem érzem annyira szarnak a dolgokat. Mondjuk pakolgatok serényen a karakterek közt, meg ha rámtör az agyroham, akkor simán átrollolom a jó affixeket is, de így is simán jó a drop. Na jó, ez nem igaz. Kevés szar legendary esik. Nem tudom átrollolni a chc-t chd-re a kesztyűn és RRoG-on a barbinak mer' nincs anyag.. Ez nagyon gáz. Mondjuk str-int unity nekem se esett. Dexesből pottyant vagy négy. Sizumizu armorból meg két intes esett. Erősnek jobban örülnék. Tizedakkora drop esély, intes karakterrel alig játszok, erre kettő esik azokra. Na kösz Blizzard! :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63487) KubanitoS válasza MrCsiT (#63485) üzenetére


KubanitoS
veterán

Köszi, sajnos a guild of ph-ra sem ad ki semmit. :F

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#63488) Cadal válasza Cheesy (#63484) üzenetére


Cadal
őstag

Socketet a Mystic-el tudsz néhány tárgyba faragtatni. Pl: fegyver, gatya, sisak, testpáncél, gyűrű, amulett, offhend cuccok... kb ezekbe. olvasd el a linkelt cikket.

KubanitoS:
Biztos, hogy klánt keresel és nem communitiy-t? mert ott "prohardver"-re keress rá, oda is célszerű belépni.

[ Szerkesztve ]

(#63489) khirill válasza KubanitoS (#63487) üzenetére


khirill
aktív tag

állítsd a nyelvet british angolra... ;)

ratabyzou

(#63490) KubanitoS válasza khirill (#63489) üzenetére


KubanitoS
veterán

Köszi a tippet, ez megoldotta a problémát. Nem is tudtam, hogy britek vagyunk. :DDD

Cadal: Kérlek majd engem is tegyél be az első hsz-be! KubanitoS - KubanitoS#1677 :R

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#63491) oxox válasza _ocsisajt (#63477) üzenetére


oxox
addikt

:R es a harmadik lett talan a legjobb....ket cucc esett abban a 10percben, egy igenjo jade kesztyu (jobb volt mint amit hordok => woodnak adtam), meg a witching :DDD .
Megigerem ha kozos farm alatt esik meg egy, akkor azonositas elott megkapod :K

De nekem pl ice csuka egy sem esett...meg ah korszakban vettem egyet, de azota se lattam.

szerk lehet csak beazanositas utan adom oda (addig nem biztos, hogy felismerem)

(#63484) Cheesy tuti az avatarod (nem lattam meg) :)) , es stilszeru is ebben a topicban.

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#63492) khirill válasza oxox (#63491) üzenetére


khirill
aktív tag

a lényeg, h odaadod... :) :R ...még akkor is ha fullextrás!!! :DDD

ratabyzou

(#63493) oxox válasza khirill (#63492) üzenetére


oxox
addikt

bevallom a jade kesztyunel morfondiroztam, de woodal sokat jatszunk, es adott jopar cuccot...amugy meg nem verre megy, csak jatek. Tovabbvive a gondoltatot (bar ez csak most jutott eszembe), ha O is T2 kompatibilis lesz az nekem sem lesz hatranyomra. Egyebkent T2-T3-on erezhetoen jobb a drop. (bar a jade, es az ov is T1-en esett)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#63494) mikromanus


mikromanus
veterán

Szerveridő* szerint PTR ladderen 2 óra 20 perc volt a barbit felhúzni lvl 1-ről 70-re. A fele soloban, a másik fele dupla quest vadász módban. Négyes önfeloszlató partyban elég hamar meglesz ez a seasonban ha Adventure módban lehet indulni. Valós időben azért ez a 2:20 is 3-4 óra volt. Nerfelt questen ennyi a felmászás. Ezt szerintem elbökték a Blizzardos fiúk (és lányok). :C

*= vagyis inkább "profil" idő. Ennyit jelez játszottként a karakternél.

edit: persze ha tetűlassú lesz a játékba lépés, akkor is más módot kell majd a szintezésre találni.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63495) Edge válasza mikromanus (#63494) üzenetére


Edge
veterán

Igazán betehetnék azt hogyha adventure mode-ban indítasz karit akkor az egyből lvl70 legyen. lvl70 előtti dolgoknak zéró értelme.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#63496) Sárpac válasza oxox (#63493) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Az összes wh öv t1-en esett vagy valamelyik normálon már nem emléxem? :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#63497) mikromanus válasza Edge (#63495) üzenetére


mikromanus
veterán

bla-bla-bla -HCistenvagyok -bla-bla-bla. :DD

Seasonban minden perc számít. A kezdés, a középszint, a 70-es szint és a runok utána.
Rohadt szar lenne szerintem ha egy "kezdjünk mindent nulláról" tipusú verseny maxos karakterrel indulna. Sose értettem az ilyen "semmi értelme", meg "nem effektív" hozzáfűzéseket egy JÁTÉKBAN. Ez a dolgok rendje. Elindulsz kezdő karakterrel és teszel is valamit azért, hogy erősebb legyél. Gonosz virtuális zsarnokok ilyesmire kényszerítenek? hallatlan.

Amúgy meg komolytalan lesz ez a "verseny" picit így is. Tegnap délután belenéztem valami monk streamjébe. Ha jól vettem ki, akkor season karakterrel ment... és már para 95-ön járt. A csapattagok p75-90 közt. Ez így már picit erős szint nekem.

Amúgy megvan már az első para 1000-es karakter/account is.

(#63496) Sárpac
Az összes WH öv alapjátékban esett, vagy PTR-en... esetlehg AH-ban.
Nekem az nem pottyan, neked más. ;)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63498) oxox válasza Sárpac (#63496) üzenetére


oxox
addikt

ugy emlekszem 2-t1 1-t2

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#63499) mikromanus válasza mikromanus (#63497) üzenetére


mikromanus
veterán

Hm, te nem is vagy HCIsten Edge. Mi ez a stilisztikai elem átemelés akkor? :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63500) Cheesy válasza oxox (#63491) üzenetére


Cheesy
őstag

Csak Olaf (Lost Vikings) viking volt, nem barbár. Habár a vikingek barbár hordaként pusztítgattak az is igaz :U

www.vakbelmutet.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.