Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63151) Rayner


Rayner
őstag

Jade WD kérdés: HCdoki

Mivel sikeresen kinyírtam magam (petes wd) az egyik reggel még kvzás közben félig aludtam...gondoltam
csinálok egy Jade buildet, elég jó, de valahogy azok a bazi nagy sebzések hiányoznak
Akkor lesz ha megvan a 6. set is? a bónuszt úgy kell értelmeznem hogy elnyomom a hauntot és a locust swarmot, utána elnyomom a soul harvestet és az összes (hauntolt/swarmolt) mobba azonnal beleküldi a megmaradt dot/sebzés teljes összegét?

[ Szerkesztve ]

(#63152) ReFleXx


ReFleXx
addikt

WTF? Lealltak a serverek megin?

Épp HC-ztam, remek, szerencsére a városban enchantolgattam mikor jött az error 3007

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#63153) Sárpac válasza ReFleXx (#63152) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Tuti, kivágott pont bounty közben.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#63154) Edge


Edge
veterán

Eu down? basz most léptem be erre 10 sec múlva kivágott és nem enged vissza.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#63155) Gorneck válasza ReFleXx (#63152) üzenetére


Gorneck
titán

:K

Gorneck#1239

(#63156) ZGO


ZGO
tag

:D most már biztos hogy nem a készülékemben van a hiba :D
Egy pillanatra megállt bennem az ütő :)
Épp leadtam volna a rift-et... remélem azért Orek jóváírja a pontokat :D
Persze álmodjak csak... :))

(#63157) granini válasza ZGO (#63156) üzenetére


granini
őstag

Hátezmi?!?! Többhónap kihagyás után visszajövök erre ez?? :DDD Gimmidömanibekk!!!! ;]
Kérem vissza a riftkulcsom akkor jóvan?! Mindanégyet.. :O

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#63158) Lézerparaszt válasza granini (#63157) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Tehát akkor miattad van. Több hónapig jó volt, erre.... ;]

A játék az nem játék!

(#63159) MrCsiT válasza granini (#63042) üzenetére


MrCsiT
addikt

Azt azért még áruld el, kérlek, hogy annak a szerencsétlennek, akihez bementél, HOGYAN maradt meg a templar követője, veled EGYÜTT?? Ha meg ez csak poén hsz, akkor mit fejtegetsz később?
Bírom a "komoly" kritikusokat, ha van vigyorjel, ha nincs.. hehe

GORNECK23: a bizonytalankodó, kilépkedő kliensre, létezik egy bnet cache törlés. Keress rá, csináld meg. Ha nem találod, holnap este belinkelem majd. (persze, ez csak akkor segíthet, ha MENNEK a szerverek :DDD)

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#63160) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Nem mindenkit vágott ki!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#63161) Sárpac válasza Sárpac (#63160) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Deckwood azt mondja 20 másodpercet álltam kb. mire kilőtt a játékból, nos aki magasabb tormenten hczott és egyedül az most izgulhat. :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#63162) mikromanus


mikromanus
veterán

Nem tudom mit nyomtok, de nem láttam semmi hibát. Végig bohóckodtunk HC-ban czpittivel és rongyival az utóbbi 1-2 órában. van akit kipakolt a szerverről? Ej, mik vannak :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63163) Gorneck válasza MrCsiT (#63159) üzenetére


Gorneck
titán

Ekkor kb a fél flistem dobja ki...azon ez nem hinném segít... :) De köcce...

Gorneck#1239

(#63164) CzKaresz81


CzKaresz81
tag

Ezért lesz jó Konzolon majd, ott nincs ilyen, meg lag se ha 4 partyban mennek az effektek....

Dobom is el a billentyűzetet augusztus 19 -n :D

Már csak az a kérdés milyen verzióval adják ki, no meg hogy lesz e rám majd frissítés.... :) :DD

(#63165) Sárpac válasza mikromanus (#63162) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Aut szerver purcant ki, ha kilépsz már nem enged be szerintem. :)

Hivatalos:
"Hey Guys,

We've got our technical team looking into this at the moment to try and determine the cause, we're very sorry for the inconvenience caused and we'll update you in this thread as soon as we have something more to share.

Thank you for your patience!

Zorgarium
Customer Service"

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#63166) schwartz válasza mikromanus (#63119) üzenetére


schwartz
addikt

Adrenalinloket foleg ha egy retardalt nyomorek osszehuzza a map-en az osszes elitet a bejarathoz. Ma beleptem T3 publicba mire az fogad, hogy valaki eppen elhasal.. Kerdem safe? Igen , igen mondja a ruszki de mar gyanus volt a dolog... Rateleportalok mert nem volt harcban majd latom, hogy csak allnak a kapu elott es malmoznak. Kerdem mi a helyzet de valasz semmi... Mar gondoltam mi fog fogadni de nem birtam ki, hogy ne nezzem meg. :D Ahogy beleptem mar be is vortexeltek a kozepebe. 7 pakkot vagtam le ketszer kellett innom es mintha orrokkevalosag lett volna az a kb egy masfel perc ameddig az egesz tartott. A vicc az, hogy a vegen kaptam egy kick-et... :D

If he dies, he dies.

(#63167) granini válasza MrCsiT (#63159) üzenetére


granini
őstag

A Unity-s nyilván poén volt. Az okfejtésem pedig sztem elég egyértelmű. Amellett érveltem hogy nem minden a kiírt dps.. És van sok olyan legend item aminek a sárga sora durva, csak az pon nem látszik sehol, csak játék közben, ha jól használod.. Tasker, WOH, Strongarm, Jeram, sorolhatnám..

Ja, és sose voltam se komoly se kritikus.. én csak fórumozgatok. Peace.. :R

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#63168) mpierre válasza Sárpac (#63161) üzenetére


mpierre
veterán

Jep. :K Addigra kinyiffant mindenki a környéken. Felügyelet alatt nem csináltál semmi rosszat... :DDD

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#63169) Sárpac válasza MrCsiT (#63159) üzenetére


Sárpac
nagyúr

[link]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#63170) Sárpac válasza mpierre (#63168) üzenetére


Sárpac
nagyúr

:DDD A múltkor én ügyeltem akkor izgalmasabb volt a helyzet. :D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#63171) _ocsisajt válasza schwartz (#63166) üzenetére


_ocsisajt
őstag

firewdmet nem tudtak megolni, engem is kickeltek...

gondolom a vladme, ares paros volt... most ok az ugyeletes tajgetosztulelok :(((

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#63172) schwartz válasza _ocsisajt (#63171) üzenetére


schwartz
addikt

Vladme nem volt de ugy remlik az-az Ares az igen Nem tudom kinek vagy miert eri ez meg... Gondolom egy csomo ido mig barbival "elokeszited" a terepet Az trash nagyresze ki volt pucolva es az osszes elit egy kupacban a kapu(k) elott.

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#63173) schwartz válasza schwartz (#63172) üzenetére


schwartz
addikt

Igen, Reino#2809 es Ares#2484 volt a ket farturo. A harmadik meg valami para lvl90 Crus de mar nem talalom a recent players listaban.

If he dies, he dies.

(#63174) MrCsiT válasza schwartz (#63173) üzenetére


MrCsiT
addikt

Ezeknek miért jó ez a taplózás? Kívánok egy dc-s halált nekik, igazán rájuk férne..

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#63175) schwartz válasza Rayner (#63151) üzenetére


schwartz
addikt

A setbonusz kotelezo es a sebzes a soul harvest-el csak azokra a mobokra hat amelyek a skill hatosugaraban vannak. (egy SH egy reszet viszi be az osszes DoT alapu sebzesnek, ugy emlekszem 1/5-et de nem vagyok biztos a pontos ertekben). Mivel HC-n tolod en mindenkepp szereznek egy Uhkapian Serpent-et is a tobbi "kotelezo" cumo melle.
Jungle Fortitude vagy PtV helyett pedig rakd be a Spirit Vesselt. Ha nincs gyakorlatod a build-el ugy HC-n en nem is eroltetnem a dolgot addig mig SC-n ki nem lenne tesztelve...(kulonben hamar a petes WD-d nyomdokaiba lephet :) )

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#63176) Rayner


Rayner
őstag

Ma jelenik meg a Sacred 3 "D3 klón" meg ne vegyétek....ritka fos lett :D
Majdnem megvettem (mivel az 1-2 jó volt, de ez...) twitchen mennek streamek...

(#63177) Bahama válasza granini (#63167) üzenetére


Bahama
aktív tag

A jó kis hexing pants-t ki ne hagyd a sorból.
Az még parpíron direkt lerontja a dps-ed. :O

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#63178) mikromanus válasza Rayner (#63176) üzenetére


mikromanus
veterán

Esetleg a Divinity Original sin? Sokaknak bejövős. Mondjuk a harcrendszer elsőre picit riasztónak tűnik...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63179) Blaze_ válasza Rayner (#63176) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Nem is igaz :P

http://sacred3.deepsilver.com/en/

RELEASE ON: 08/05/2014

(#63180) _ocsisajt válasza schwartz (#63173) üzenetére


_ocsisajt
őstag

ja ez a reino, igen a harmadik jomadar... en mar csomoszor irtam blizzardnak a jatekon belul jelentgetos formaban, lehet ha tobben irnank a webes supportos feluletrol, akkor TALAN tennenek valamit (ban)...

lesz*rjak szerintem...

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#63181) granini válasza _ocsisajt (#63180) üzenetére


granini
őstag

Azon kivul hogy g*cik, ezt miert jo jatek egyeseknek..? :F
Nem kis melo lehet gondolom osszegyujtogetni a 6-7 elit packet egy adott pontra. Nem mellesleg kozben azert ok is kockaztatnak HC-n gondolom.. nyilvan nekik megvan hozza a gear hogy ezt veghez tudjak vinni.. aztan varnak az aldozatukra..? :( Es ezt toljak egesz nap..? Retardalt..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#63182) oxox válasza granini (#63181) üzenetére


oxox
addikt

en a jatekidom 80%-at publicon tolom, es nem talalkoztam meg hasonloval...neha van egy-ket kreten, aki pl siman razarja a riftet (ugy is ha nem o nyitotta) masra, akik meg takaritanak, vagy fent a varosban hederezik, amig a tobbiek "dolgoznak", de ezek hama kick áldozatok lesznek ugye...mondjuk ez uber mocsoksag (nemhiaba kell a menekulo skill HC-n)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#63184) oxox válasza Rayner (#63176) üzenetére


oxox
addikt

vegyel fel friendsnek, wood es pac is wd-vel szokott menni (ill. veluk en is azt viszem...szerencsere nekem mar megvan a jade set...kemeny, csak tough-ra kene meg gyurnom). jobb a drop, es meg is osszuk a cuccokat.

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#63185) pluhi válasza mikromanus (#63178) üzenetére


pluhi
tag

Az egy remek játék, csak épp messzebb nem is lehetne a Dio/Sacred vonaltól. Körökre osztott harc, 1.5 millió karakternyi szöveg, feladványok. Nincs senkinek a feje felett se kérdőjel se semmi. Oldschool CRPG.

(#63186) mikromanus válasza pluhi (#63185) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja. Aztán eszembejutott, hogy inkább a Van Helsing lehet ami közelebb áll a témához. Szép is, hangulatos is... Meg van viszonylag friss és ropogós "II" sorszámozású darab belőle. Meg a PoE-hez is hamarosan jön ingyé' kieg (augusztus 20). Aki ilyesmit kedvel annak jó időszakos kitérő lehet a patchig. ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63187) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Valaki tudna segíteni karit húzni hcn? Old ruins már van egy t5(lvl48) csak kellene húzó ember! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#63188) mikromanus válasza Sárpac (#63187) üzenetére


mikromanus
veterán

Minek? A lényegét ölöd meg a HC-nak. "bútorozz össze" pár hasonló szintű újrakezdővel, azt' menj riftezni-bountyzni! Vagy ez is a terv? :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63189) Reinhardt válasza mikromanus (#63188) üzenetére


Reinhardt
őstag

Miért hiszi azt bárki is, hogy van bármi lényeg lvl70 alatt?
Az első 10 karakteremet tuti sztori módban húztam fel, de valahogy a Diablo lebilincselő történetvezetése már kb a 3. alkalommal is kezdett unalmas lenni...

(#63190) mikromanus válasza Reinhardt (#63189) üzenetére


mikromanus
veterán

Talán alacsony szinten nehezebb, vagy nem megy magas nehézségen ott még? Picit nagy arcot építenek páran a HC miatt maguknak. Aztán meg már a 10. karakterüket huzatjak fel. Minek? Ciki lenne lvl 30-on elhullani? A hc szerves része a kezdés. Akinek az se megy, az Inkább ne legyen utána arrogáns! ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63191) Reinhardt válasza mikromanus (#63190) üzenetére


Reinhardt
őstag

Azért szép dolog, hogy van 3 óra(?) HC tapasztalatod, és már örökérvényű igazságokat jelensz ki róla...

(#63192) #57919488 válasza mikromanus (#63190) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ez igy ebben a formaban azert egy picit eleg kemeny volt, nem?

(#63193) mikromanus válasza Reinhardt (#63191) üzenetére


mikromanus
veterán

Azért van az 5-6 óra is. :C
Azt nem gondolod picit felemásnak, hogy egyszer jön a "jobb vagyok nálad mer HC-zok. SC az komolytalan", aztán meg. "valaki felhúzna HC-n 70-re?". Persze ez nem kifejezetten Sárpacra vonatkozik, de néhányan nagyon erős HC önérzettel rendelkeznek. Aztán meg igazán besegíthetne valaki nekik a felhúzásba mert olyan uncsi az újrakezdés. No igen, ha már minden megvan hozzá (skill és item), akkor már megy az SC tiprás és szájkarate. Sárpacra ez nem igaz. Neki mindig szar a drop. Ha mégsem az, akkor viszont másoknak tuti az és ő együttérez velük. :B

Komolyan valaki tényleg úgy érzi, hogy HC-hoz több kell? Több türelem azt megértem, meg kifinomultabb védekező ösztön, de nem sokban "nehezebb" az se. -2 nehézségi szint SC-hez képest és kb ugyanúgy megy. Csak kisebb tere van a kisérletezgetésnek. Persze ez csak az én véleményem. A rutinos HC-s és vérprofi SC-s játékosok gondolom most csak elnézően mosolyognak... :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63194) oxox válasza mikromanus (#63193) üzenetére


oxox
addikt

beakadt a lemez.... :))
igazad van..ennyiben: "Persze ez csak az én véleményem" :DDD :D ;]
jelenleg van 8hc lvl70 karakterem, ebbol egynel volt nemi huzas (az utolsora felhuzott crusnal)...kb 10szintnyi (bountyk utan karaktert csereltem)
van ugye az elhullott 100h+ -os wd-m, egy rakas kisebb karakter (barbarral vagy 3x indultam neki..es nem a biztonsagi jatek miatt hullottak el, pont, hogy tul bator voltam), akik meg a hireseggek csarnokaba sem voltak meltok, ill. ketto lvl 60-70 kozotti karakterem is elbukott..mindkettot segitseg nelkul szinteztem, de lvl60 felett nagyon csaloka mar a hc (lvl70-nel mar megint konnyebb)...
es most van egy lvl40x-es wd-m ami szinte csak huzassal kerult erre a szintre...miert? mert lvl 70-alatt minek csesszem el az idot sokadjara??? regen meg tele volt a ladam lvl60 alatti cuccokkal "majd jok lesznek azok" alapon...most van kb ket fegyver lvl minusszal. Szoval mar ugy erzem lvl70 alatt csak az idomet vesztegetem, mert hiaba tolok 5-10-20orat a karakterbe semmi cuccot nem fogok vele hasznalni a kesobbiekben, es jobban szorakoztat, ha olyan pixelkardert tolom bele az orakat ami a kesobbiekben meg jo lesz....de ez szerintem SC-n is ugyanigy lenne

A HC jatek mas...jobban kell hozza balanszolni, kiserletezni itt is kiserletezhetsz, csak itt felnottek modjara harcolunk, nem gumipuskaval :DDD ;] :P

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#63195) mikromanus válasza oxox (#63194) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem tudom mi a gondod a gumipuskákkal. :C

Más számunkra a prioritás. Te a HC-t szereted és a viszonylagos állandóságot (?) gondolom. Én inkább kisérletezgetek. Agyament fura kombókkal tökölök. Ha találok valami jót, akkor azt hótzihher hogy "kibalanszolják" a játékból előbb-utóbb. Nem azért, mert OP, hanem mert kevesen nyomják és macera rá balanszolni gondolom. A másik opció, hogy úgy "javítják"? hogy kb pofonegyszerűvé teszik egyes részeit. A harangozó monk ez utóbbi. Sebzést befelezték, spirit regent 2.1-re kb benégyszerezik az 1.0.sok patchez képest, itemen meg elsunnyogják. Mondjuk így is használható lesz. A setjeiket meg dugják fel maguknak. Vagy nem esnek, vagy egy hibádzik belőlük, vagy érdektelen skillt/elemi ágat buffolnak.
Most épp egy T6 képes sizumizu barbit dobnék össze. Apró hiba, hogy kb mindenem megvan hozzá, csak épp nem barbárnak való affix kombókkal. Piszok intelligencs drop és véletlen. :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63196) _ocsisajt válasza mikromanus (#63190) üzenetére


_ocsisajt
őstag

sosem haltam meg lvl 70 (regen 60) alatt ha magam mentem soloban rendesen epitgetve... de ha az igazi jatek 70 felett van, akkor hadd ne kezdjem el megint az epitgetest, mert mondjuk elozo nap dc miatt meghalt a karim... Te mint sc jatekos sosem fogod megerteni ezek utan milyen uncsi "megint" felhuzni egy karit, mert neked sosem veszik el a karid :) Ja, amugy az "elejen" meg en is nagy lelkesedessel mentem kvesztrol-kvesztre (prebounty)... csak aztan rajottem, hogy azt az idot amit beleolok a "rendes" fejlesztesbe, az mehetne endgame farmingra is (meg anno mondjuk a kvesztezes tenyleg ido utan uncsi lett soloban, most mar azert szivesebben bountyzok mondjuk ha olyan a kedvem) ;)

Amugy szivesen segitek barkinek 1-60-ig CCOR-ban, eleg jo kis acidwdm van erre a celra :)

ja meg1:
fallen karaktereimnek a 90%-at dc, meg PK miatt vesztettem el, vannak (voltak) olyan ismeroseim akik 2 naponta huztak uj karit, mert egyszeruen benak voltak, na en nem az a kategoria vagyok... ;)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#63197) #57919488 válasza _ocsisajt (#63196) üzenetére


#57919488
törölt tag

A HC szamomra total idegen (akarcsak maga a jatek :DDD ). Mi tortenik a karakter halala eseten? A cuccai megmaradnak vagy ami a ladaban volt?
:B

(#63198) mikromanus válasza _ocsisajt (#63196) üzenetére


mikromanus
veterán

"hadd ne kezdjem el megint az epitgetest"

Ez ilyen. A kudarc büntetése az új karakter. Erre "kivásárolod magad" egy légyszivel? na ne már. A DC meg kifogás. Ha csak amiatt halsz nagyritkán, akkor az új karakter nem olyan időhúzó. Simán belefér évente egyszer. Ez a HC élet rendje. Ami SC-ben a pénzért vásárolgatás volt az HC-ben a "húzás". Az ilyen usereknél fordulhat elő, hogy sokszáz óra és tucatnyi azonos kasztos karakter után is találnak újdonságot a kasztjukban (azaz kb egy buildet és 1-1 rúnát ismernek. A többi nem volt a build leírásban). Néha rácsodálkoznak az alapokra is. :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63199) Reinhardt válasza mikromanus (#63198) üzenetére


Reinhardt
őstag

A kudarc buntetese a cuccok elvesztese, a szintezes csak felesleges idohuzas.

(#63200) sultansmith


sultansmith
senior tag

Újra van óccsóság g2a-n

A diablo kieg 17 olyró.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.