Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63051) DioRobber válasza Kicsimix (#63048) üzenetére


DioRobber
tag

én apukám meg már akkor sütötte a palacsintákat amikor a tiéd még neeeeem.....kajak-kenu, hogy a fa**méregetésről kell ennek a fórumnak szólnia?:)
T5 sima, most toltam 5riftet és bucher ölt meg a végén kétszer mert mit tom én elbtam..

szerintem szerethető, és jó ez a build-próbáljátok ki, meg olvassátok el a skilleket hogy mit tudnak, hogyan sütögeted el sorba, és ne támadásnak vegyétek ha valaki beír valamit,hanem nézzétek meg és probálgassátok ki és mondjuk ne egyből azt írjátok hogy tuti nem jó, hanem adjatok pl tanácsot hogy mitől lehetne jobb:) (pl egy tanácsot se kaptam eddig-egy srác írta hogy +fire de utána rájött hogy miért is van ez így ahogy)

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#63052) granini válasza Kicsimix (#63048) üzenetére


granini
őstag

De pont ez volt az ervelesem lenyege Kicsimix hogy nem lehet pusztan papiron osszehasonlitani karaktereket.. mi alapjan mondod hogy a tied sokkal utosebb..? Ugyanebben a gearben van..? Nem.. Csont ugyanezeket a skilleket hasznalja..? Gondolom nem.. Ugyanaz az ember iranyitja a ket karaktert, ugyanabban a stilusban jatszva..? Nyilvan nem.. akkor ezerbocs de nem tehetsz olyan kijelentest hogy a te karid utosebb.. :N

Az hogy nekem mim van csak peldanak hoztam alatamasztani az ervelesem hogy nem mindig a profilnal meg a dprogresszen lathato szamok a mervadok, anal (ezt az apro gepelesi hibat mikronak tettem ide.. ;) ) itt tobbrol van szo.. stilus, rutin stb..

Ez olyan - oke sarkitott pelda lesz.. - hogy Alonso rosszabb kocsival is tud jol vezetni, mikozben az F1-es mezonyben van legalabb 6-8 olyan pilota aki Vettel tavalyi kocsijaval is keptelen lett volna VB-t nyerni mert nem ugy vezet, nem ott fekez, nem ugy koptatja a gumit.. szoval szerintetek akkor lehet ra egy hangyanyi eselyke, hogy kevesbe utos karakterrel Robber megis tud ugy jatszani hogy az megallja a helyet T5-on siman, T6-on meg mondjuk szamara elfogadhatoan.. :F hm..? :K

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#63053) granini válasza Bird (#63050) üzenetére


granini
őstag

Mar megin ittvagy..? :Y Akkor az hogy felhagytal a forummal csak kacsa?!?! :C

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#63054) mikromanus válasza granini (#63047) üzenetére


mikromanus
veterán

MIlyen hiba, Nem volt hiba. Miért nem figyelsz? :C

HA nincs EQ set meg leap csizma, akkor ez nem segítség. Nekem nincs. Másnak se volt. EZ ilyen. Vagy bejön, vagy nem. A dot sebzés meg nem stackelhet egy karakterből többször. Ez bug. Olyan mint a Unity "feature". Benne hagyták mert lusták javítani, és így hirtelen egy jó lehetőség amit nekünk szántak, mer' szociálisan érzékenyek. Na persze. :C
500k damage meg kevés T6-ra. Persze lehet a sebzés sok sérülést "megelőz"? de a T6 szivatós. Ennyi EHP-val az nem hogy gyors, de mellé még borulós is. ;)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63055) Kicsimix válasza DioRobber (#63051) üzenetére


Kicsimix
őstag

Kár ezen vitázni... T6-ról beszéltem mert azt is említetted... Ha az én barbom sem vajsima T6-on akkor ez biztos nem megy el ott játszható formában.

Nem vagyok irigy de legyetek reálisak, mert hiába tól 4500%-ot a molten fury, az 1m elitek ellen az akkor is csak 1m!! :R off : )

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#63056) DioRobber válasza Kicsimix (#63055) üzenetére


DioRobber
tag

T6-on írtam, hogy haladok, de benne van a halál is-többször mint T5-ön-nem szokásom nagyzolni, minek tenném:)

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#63057) Bird válasza granini (#63053) üzenetére


Bird
addikt

Nem vagyok itt csak a magasröptű megnyilvánulásokat olvasgatom.

A ph! fóruma pedig szerencsére nem csak a diablo3-ról szól...

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#63058) mikromanus válasza mikromanus (#63054) üzenetére


mikromanus
veterán

T4 még könynen kihozható a legtöbb builddel, T5 se vészes, de T6 nekem már undorító. Vagy irdatlan védelem kell, vayg unity? Vagy mnindenképp unity... és immortalos lightningos barbik? Na ne. Ez unalmas. Nem állok be a sorba. Inkább fekszek kelek, vagy be se nézek T6-ra. :DDD

(#63051) DioRobber
Ez a lényeg. Ha szereted, akkor nem is kell más. Ennyi. A "haladósság" meg mindenkinek más. Van akinek ha 8 perc egy kör az már lassú. Én meg elvagyok negyedórás körökkel is és nekem bővel elég "haladós" az is. Na jó. Azért 12-13 perc alatt igyekszek végezni. :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63059) Kicsimix válasza granini (#63052) üzenetére


Kicsimix
őstag

Ha ugyan ebben a gearben lenne akkor ugyan olyan lenne : ) Pont azért ütősebb mert jobb gear van rajtam és tudom mit beszélek... Tudom mi mire elég pár hónapja én is hasonlóan néztem ki..
Amúgy nyilván nem dhval játszok és úgy írok a barbárról ... :U

A számára elfogadható az már helyes :R

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#63060) DioRobber válasza Kicsimix (#63059) üzenetére


DioRobber
tag

muti a geart hadd lessek bele:)

[ Szerkesztve ]

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#63061) Kicsimix


Kicsimix
őstag

[link]

Ráadásul úgy ennyi ,hogy a cota is bennt van az eq mellett folyamatosan.. Gondolom érted a különbséget és a további lehetőségeimet ..
:R

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#63062) annonmi válasza dobolan (#63049) üzenetére


annonmi
tag

Szia,

RoRG gyűrűvel mindenképpen kellene a többi bónusz eléréséhez, főleg az Aughild segítene, meg a jelenlegi archon build cdt tudnád még esetleg Captain Crimson set-tel csökkenteni (-10% cd) első ránézésre, viszont így veszítenél as-t, esetleg a WH öv dobna kicsit a sebzésen, egyébként egy nagyobb dps-ű fegyver jó lenne.
Sajnos T6 party képes wizardot nehéz összeszedni, patch után már jobb lesz.

Ha van kedved akkor vegyél majd fel friendsbe, ha tudok segítek

Diablo 3 - NMI#2665

(#63063) davidsito válasza granini (#63047) üzenetére


davidsito
tag

szerintem nem jó ez az általánosítás
senki sem bántotta és senki sem esett neki

én voltam az első aki írt neki ... mert nem hiszem el, hogy a t5 sima liba lenne

- nekem is van barbárom
- kifarmoltam a megfelelő geart
- nem akarom összehasonlítani a dolgokat, de nekem nyögvenyelősen ment a t4-is

én normálisan dumáltam vele, kértem vegyen fel
este én is beöltözök és teszt + próba

hónapok óta áll a barbárom
lehet jött valami javítás vagy frissítés
lehet nekem is menni fog a t5

a mai napban én nem láttam semmi rossz dolgot itt a fórumon

valaki állított valamit
- valaki elhitte
- valaki nem
- valaki meg kételkedett

ennyi az összes bűnük a fórumtársaknak

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#63064) dobolan válasza annonmi (#63062) üzenetére


dobolan
senior tag

Az AS nekem nagyon fontos, csak signature, cd-s, vagy arhon képességeket használok, szóval nekem jobban megéri +8% as mint +10% cdr.
Köszi a segítséget, majd próbálkozok még megszerezni a ringet valahogy, de 1-2 bounty után már unom, a csoport rifteket szeretem csak. Nem értem, miért nem teszik azt be normál loot-ba...

(#63065) Kicsimix válasza DioRobber (#63060) üzenetére


Kicsimix
őstag

Kb 1 hónapja így mentem akkor még vaxo nélkül meg néhány gyengébb ruhadarabbal.. Azóta nőtt a dps-em is
Ám ez csak most jutott eszembe, hogy csináltam ezt a vidit.. :R [link]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#63066) annonmi válasza dobolan (#63064) üzenetére


annonmi
tag

Azért is írtam, de egyenlőre jobb nem jutott eszembe, ha valami eszembe jut akkor majd szólok

Diablo 3 - NMI#2665

(#63067) davidsito válasza Kicsimix (#63065) üzenetére


davidsito
tag

szépek a barbárok, gratula (irigység nélkül)

melyiket kedveled jobban?

leapos - fire - eq?
vagy a
leapos - lightning - ww?

felváltva mész velük?
melyikkel milyen szinten haladós?

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#63068) Kicsimix válasza davidsito (#63067) üzenetére


Kicsimix
őstag

A lighning kb semmilyen szinten nem alternatíva a fire-val szemben.. Nem lehet belőle ütős buildet kihozni...Pedig látod azok sem gyenge cuccok..

Amíg a lightningal hadonászok a fire-eq-val már 3 sarokkal odébb vagyok...
Amúgy a light mellé csak tesztelés céljából került a leap.. Rengeteg variációt kipróbáltam és bent maradt...

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#63069) diegho válasza Kicsimix (#63068) üzenetére


diegho
nagyúr

Én is rengeteget teszteltem. Light-al WW-el 18M toughness-el már egész korrekt barbit tudtam összehozni, de a leap még mindig több sebzést visz be, hiába volt dupla akkora paper dps-em a light-al, lassú volt.

(#63070) davidsito válasza Kicsimix (#63068) üzenetére


davidsito
tag

(#63068)
(#63069)

sok időt spóroltatok meg nekem a válaszotokkal
kösz fiúk
:)

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#63071) Sárpac válasza davidsito (#63063) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Hát nem tom, de HC-n egy villámos Barb jópárszor behívott Clear hellrift-re kis xp+gold-ra és egyedül tolta le T6-on a mobokat mint a szél! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#63072) diegho válasza Sárpac (#63071) üzenetére


diegho
nagyúr

Perfekt roll-os cuccok kellenek hozzá, az pedig vagy kiesik vagy nem.

(#63073) Kicsimix válasza diegho (#63069) üzenetére


Kicsimix
őstag

A leap-fire vagyis Eq build annyi sebzést visz be és akkora területen, hogy sokszor nem hiszek a szememnek mikor látom magam és a többiek értékeit John hudján...Bár lehet nekem az immo is benne van.Mondjuk játék közben is látszik azért ,hogy odacsapok. Kevés a versenytárs érzésre is.
Ezt az Eq buildet nagyon kitalálták a fejlesztők... Élvezetes játszani is vele. A Lightning nálam totál parkoló pálya lett...

Sárp... Videót, battletag-ot !!!! : )

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#63074) oxox válasza Sárpac (#63071) üzenetére


oxox
addikt

akkor ott estek azok a cuccok amiket linkeltel???? :DDD
...es meg en latlak el zumival ;]

mostanaban amugy is mikulast jatszok, ma is publicon egy crusade-nek olyan cuccokat adtam, hogy a se..et verte a foldhoz :DDD ...dehat ha mindket crusnak jobb van, akkor csaknem zuzom be.

jahh igen tegnap meglett a jade keszlet sunkeeperen kivul minden amit javasoltatok, ill. az ekszerekkel allok meg hadilabon (az ovet is kidobta, raadasul master fokozaton)...igaz nem fullosok, de eliteket ha jol sutom el egy hit-teli T1-en....tough-t kell meg feljebb vinnem, mert torekeny meg a kicsi-jadesaman :DDD

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#63075) mikromanus válasza Kicsimix (#63073) üzenetére


mikromanus
veterán

Röviden: elb*szták, ezért könnyű vele a játék. Adja a normal nehézség érzetet T6-on. :C
Tipikus Blizzard fejlesztésnek tűnik: "stackel a dot sebzés? Sokan használják? Nem? Akkor majd kijavítjuk később..." Később meg: "Stackel a dot sebzés? Sokan használják? Igen? Eh, nincs kedvem ezzel foglalkozni. Mondjuk azt a júzereknek, hogy fícsör!" :DDD

A lightning lehet EQ-ra anynira nem muris, de tank szerepben nagyon hasznos. Immo settel ad a barbikra 50% damot. HA solo és unity is van, akkro az már 75% dam reduction. Veszett soka védelmet és/vagy skillt lehet spórolni.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63076) Kicsimix válasza mikromanus (#63075) üzenetére


Kicsimix
őstag

Nemsoká tényleg kijavítják...A Molten Fury-t most tolják fel 4500%-ról 5200%-ra ,hogy ne legyen lemaradva a barb!!!
:DDD

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#63077) DjDanee87 válasza Kicsimix (#63076) üzenetére


DjDanee87
addikt

Jó, de ha tényleg javítják akkor a 3 ugrás nem 13500%dmg lesz, hanem "csak" 5200%.

(#63078) CzKaresz81


CzKaresz81
tag

Sziasztok!

Én most ezzel a Dh val rohangálok!

Minden kritikát +/- szívesen fogadok...

http://eu.battle.net/d3/en/profile/CzKaresz81-2550/hero/23638102

Előre is köszönöm...

(#63079) Kicsimix válasza DjDanee87 (#63077) üzenetére


Kicsimix
őstag

Erről hol lehet olvasni?

Mert PTR-en nem így van és kissé furán is hangzik ,hogy el kell osztani 3-al az 5200-at....

Több okból is...

1. Eredetileg az Earthquake az csak 1 db-nak számít és az az 1 önmagában a 4500%.

2. A Lut Socks ismétli meg az Eq-et...

Így ez elég hülyén hangzik, hogy a Lut Socks-os Eq majd nem is annyit ad mintha Lut socks nélkül használnád a skillt.... Ennyi erővel most csökkenteniük kellett volna 1730%-ra és akkor mindig ugyan annyit adna. De ez meg irreálisan kevés.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#63080) Kicsimix válasza DjDanee87 (#63077) üzenetére


Kicsimix
őstag

Kifutottam az időből...Amúgy meg nem értem... Vagy mégis...

Esetleg azt tudom elképzelni, hogy ahol fedik egymást a földrengések ott nem adja be a másik ugrást? Tán erről van szó...

Ez kicsit használhatatlanná tenné a dolgokat elvileg...

Ugyanis...

Ennek a buildnek ez az elsődleges támadási képessége... Ergó ha le akarsz szedni egy elite packot akkor az fog történni, hogy:

1, Első ugrással be stunnolod az egész packot ha egy helyben van és marad két felesleges ugrásod.
Hiába ugrasz rájuk mégegyszer mert az nem fog semmit csinálni.(wtf?)

2, várnod kell 7-10 secet a következőig de addig szétmennek 3 fele

3, megint ugrassz mind a három elitre külön külön... Ez még mindig nem elég...

4, megint vársz 7-10 secet...

5, Hogy szedek le egy goblint?

Ez elég hülyén hangzik... Márpedig ehhez a buildhez csomó dolgot felépítettek csomó legend darabot stb amik mind összhangban működnek...
Ez mindent tönkrevágna...

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#63081) Sárpac válasza oxox (#63074) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Jaja és azóta kiesett egy pár dolog mint jeges cipő, soj, béka és egy gyenge fegyó is:

;]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#63082) Wayne


Wayne
aktív tag

Hozzászolnék a barbár diskurzushoz. Van egy ismerősöm, akire méltán illik a profi barbár játékos :D
[link]
Ha megnézitek offhanjét, a sebzést áttekerte str-re. profil 355k dps!!! Amiért érdekes T6-on a partyban mindenki csak lohol utána úgy aprít. Nekem is örök rejtély, hogy hogyan, de EQ barbnál nem profil dps-ban kell számolni. Itt egy másik ismerősöm [link] Ez utóbbi több mint 3700 órát játszott barbárral, igazi fanatikus, gondolhatjátok, hogy nem lámaságból van csak ennyi dps-e....

[ Szerkesztve ]

(#63083) Kicsimix válasza Wayne (#63082) üzenetére


Kicsimix
őstag

Most nem tudom eldönteni ,hogy ez most vicces komment volt vagy nem :DDD :DDD :U :DDD

Nyilván elementál sebzésben számoljuk a 4500%-ot amire rájönnek még a skillek által adott képességek.. Így lesz 60-200m közötti sebzés.,

De hogy 3700 órával para 589 és 439k dam ez nem jön össze :DDD :U

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#63084) oxox válasza Sárpac (#63081) üzenetére


oxox
addikt

mindez T6-on?

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#63085) Sárpac válasza oxox (#63084) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nem ez T2-őn esett Guardianból! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#63086) DeckardCain válasza Kicsimix (#63083) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Érdekes, nyilván az alacsony cd-vel próbálnak operálni, hát nem tudom.
Ez az enyém.
[link]

Skillezést nem kell nézni, kísérletezés alatt van.

(#63087) Wayne válasza Kicsimix (#63083) üzenetére


Wayne
aktív tag

Ha játszottál volna velük egy partyban nem tartanád viccesnek... :D Csak egy az egyik barbárral több mint 2900 órát játszott. Szerintem még a ROS elötti időkben, lvl100-on, akkor ugye még nem vol paragon lvl

(#63088) mikromanus válasza Kicsimix (#63083) üzenetére


mikromanus
veterán

Esetleg lehet az EQ és leap damnál a main hand dam számít csak, Mert másként nagyon hülye lenne szegény emlegetett barbi. Damot átrollolni erőre? :DDD Ha a main hand adja a dam alapot, akkro meg elég torz a "Papír" DPS.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63089) Kicsimix válasza DeckardCain (#63086) üzenetére


Kicsimix
őstag

Ha publicban összefutunk le Eq-zlek és elveszem a Sankisod :DDD

Alakulgat amúgy... Ha Ancient Parthan Defenders-re váltod a bracert majd kiveheted a Diamondokat is : )
Már ha érted ,hogy működik.

Még finomodik :)
:R

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#63090) babo41 válasza diegho (#63025) üzenetére


babo41
csendes tag

Kíváncsi leszek majd a videóra! :DD

Most ezzel a builddel mentem pár riftet kipróbálás céljából T4-en.
Pozitívum:
- 7-8 perc volt 1 rift
- egyszer se haltam meg :))
- elitpakkok gyorsan olvadnak
- rift guardianok kb 20 sec-ig bírták :D
Negatívum:
- oda kell figyelni, mert már egy mob is kivégez, ha nem figyelek :(
- nagyon alacsony a toughness
- kéne egy soj nagyon :O

(#63091) Kicsimix válasza mikromanus (#63088) üzenetére


Kicsimix
őstag

Szerintem az a megfejtés ,hogy normálon tolják : )

De ez nekem is új volt lehet majd kipróbálom.. :DDD

Vagy csak én nem értem :U :O :DDD

Amúgy tök mindegy melyik kezedbe melyik fegyó van.. Ugyan annyi a dps.. :U

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#63092) Wayne válasza Kicsimix (#63091) üzenetére


Wayne
aktív tag

Van egy EQ barbom szivesen megmutom, hogy a kevés dps ellenére is tud hatékony lenni. Bár hozzátenném, hogy nálam a skill hiányzik. Gyakorolni kell, mire ráérez az ember.... :) Balltetag az aláírásomban :P

(#63093) Kicsimix válasza mikromanus (#63088) üzenetére


Kicsimix
őstag

Ja , hogy tényleg átrakta erőre :DDD Most esik le...

Nem is erőre... CD-t csökkent..

Már értem mit művel... De ezzel az egésszel sokkal többet bukik mint amennyit nyer az tuti...

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#63094) Kicsimix válasza Kicsimix (#63093) üzenetére


Kicsimix
őstag

Wtf... Nem isss.... Damot nem is lehet átrakni tényleg... Ahh már beetet itt tényleg. :DDD

Diabloprogressen már stimmel a kari... Bugos lehet az armory...

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#63095) stoptouching válasza mikromanus (#63088) üzenetére


stoptouching
csendes tag

eq-nál csak main hand számít, én is áttekertem a sebzést cooldownra:D aztán 2 napra rá töröltem az egész karaktert, erős meg minden, de kegyetlenül unalmas!:D

(#63096) ReFleXx válasza mikromanus (#63088) üzenetére


ReFleXx
addikt

Cro is ilyen Sankissal tolja, egyszer beneztem a streamjere, nem is haladt olyan lassan T6on 500k papir dpssel [link]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#63097) schwartz válasza ReFleXx (#63096) üzenetére


schwartz
addikt

De guorsan sem. Az a plusz str vagy barmi amit az offhanden igy nyerhetsz nem lesz vizvalaszto. Sokkal inkabb mar egy durva Maximus aminek a min dmg ott kezdodik ahol kb. az egykezes max dmg-e veget er. (patch utan meg foleg)

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#63098) diegho válasza schwartz (#63097) üzenetére


diegho
nagyúr

Patch után meg lehet csinálni azt, hogy 2 egykezessel mész, amelyiknél mindegyikben van 10% cd, vagy egy maximus-al, amiben van 10% cd, netánt 1100 vitality. Nekem ott egy egész jó maxi a ládában, egyelőre nem pörgettem el rajta semmit, mert nem tudom mi lesz a jó.

(#63099) CzKaresz81 válasza diegho (#63098) üzenetére


CzKaresz81
tag

Hogy a DH-hoz ezt miért nem teszik elérhetővé....

(#63100) czpitti válasza Sárpac (#63071) üzenetére


czpitti
senior tag

Hamár hc akkor : Mivel a sckarim kész,belekezdtem a hc-ba megint.A feeling ahogy elkezdi az ember megint 0-rol az megfizethetetlen :DDD Koszonet simsiéknek akik t6-on huztak.Más azért mint ros elott mert itt tényleg hasitanak t6-on.Párszor huzás kozben lvl 70 t6-ra sikerult bemenni de az sem volt gond.Azért tud a srác és a "csapata" valamit :R

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.