Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63601) Edge válasza kokov (#63582) üzenetére


Edge
veterán

Hát nekem pl volt ros előtti loot 2.0 ában t6 os faceroll arcanewizem még videom is van róla. bár ez inkább a moonlightwardot hivatott bemutatni, archonba nem is emlékszem bementeme a viden :-)

Vmit sztem nemjól csinálsz vagy csak peches vagy. Arcaneskilldamra ráfeküdtél?

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#63602) schwartz válasza Reinhardt (#63600) üzenetére


schwartz
addikt

A Diablo univerzum engem a Hellfire-el szippantott be. Nekem a tovabbi reszek onnantol csak a hianypotlas szerepet toltottek be. Bar a fuggoseg vittathatatlan. :) (semmilyen mas vagy hasonlo celzottan addiktiv strukturaju jatekot vagy MMO-t nem jatszottam es nem is fogok Gyakorlatiolag nem is jatszom mas game-t csak ezt a fostalicskat. Mi ez ha nem betegseg? :DDD )

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#63603) mikromanus válasza Thrawn (#63599) üzenetére


mikromanus
veterán

SZép is, meg van csilivili fire rajta, meg most is szép lenne enélkül há' még 2.1-ben, de akkor is kis fos aprósebzésű ha ütésre vetítve nézzük a sebzést szerintem. Mondjuk ez már határeset. (a labdát meg szándékosan adtam fel, de megkíméltél) :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63604) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Kezdek kiegni Witching ugyben, mert szerintem kozelitek 20K shardhoz...

kicsit utananeztem forumokon mik a riktasagok, egy incgamerses topic ossze is foglalta:
zarojelben a megjegyzeseim, eddigi HC 525 paragonos palyafutasombol kiindulva

Armor:
Rings: Focus, Restraint. (ezekbol mar dobott 2ot is perper)
Amulets: Mara's Kaleidoscope, Xephirian Amulet, Ancestor's Grace, The Star of Azkaranth (Rarest item in the game.) (csekk-csekk-fenykepen-csekk)
Pants: Hexing Pants of Mr. Yan, Pox Faulds (tobbet is)
Bracers: Lacuni Prowlers (tobbet is)
Gloves: Frostburn, Tasker and Theo (tobbet is*-tobbet is)
Boots: Ice Climbers (hajajj mar vagy 5-6ot legalabb)
Belts: The Witching Hour (hajfeheredes!)
Wizard Hats: Velvet Camaral (check)

Weapons:

Swords: Rimeheart, Shard of Hate. (fenykepen lattam-tobbet is)
Hand Crossbows: Calamity (mar dobott)
Bows: Kridershot (fenykepen lattam amig kaptam egyet ajandekba)
Crossbows: Chanon Bolter (fenykepen, ezt kiprobalnam)
Wands: Wand of Woh (fenykepen)
Orbs: Winter Flurry (tobbet is)
Ceremonial Knives: Starmetal Kukri (fenykepen***)
Mojos: Shukrani's Triumph (ennek a hatvanas verziojat kidobta meg natur patch anno)
Crusader Shields: Akarat's Awakening (sajnos meg fenyekepen**)
2H swords: Cam's Rebuttal (1et talan mar dobott, de nem tuti)
2H Maces: The Furnace (tobbet is)

* az a vicc, hogy 10 percen belul dobott kettot, amikor wizzyvel bohockodtam kicsit, lol
*** tulajdonkeppen main karim WD, crusan** kivul massal nem nagyon jatszok...

koszonom :(((

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#63605) Sárpac válasza _ocsisajt (#63604) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Akkor most összefoglalom én is össz sc és hc együtt:

Armor:
Rings: Focus, Restraint. (1-2)
Amulets: Mara's Kaleidoscope (0), Xephirian Amulet (2 hc), Ancestor's Grace (0), The Star of Azkaranth (0)
Pants: Hexing Pants of Mr. Yan, Pox Faulds (1)
Bracers: Lacuni Prowlers (2 kuka szint)
Gloves: Frostburn, Tasker and Theo (0 és 1 scn kuka szint)
Boots: Ice Climbers (2)
Belts: The Witching Hour (2)
Wizard Hats: Velvet Camaral (0)

Weapons:
Swords: Rimeheart, Shard of Hate. (1-2)
Hand Crossbows: Calamity (0)
Bows: Kridershot (0)
Crossbows: Chanon Bolter (0)
Wands: Wand of Woh (2)
Orbs: Winter Flurry (0)
Ceremonial Knives: Starmetal Kukri (0 am egyet kaptam)
Mojos: Shukrani's Triumph (2 hcn)
Crusader Shields: Akarat's Awakening (0)
2H swords: Cam's Rebuttal (0)
2H Maces: The Furnace (3)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#63606) SQX_Barto válasza _ocsisajt (#63604) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Szóval Neked adtam a Kridert :)
Én SC-n tudnék ölni érte...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#63607) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

Armor:
Rings: Focus (chdvel), Restraint (chdvel), Rechel's Ring of Larceny (1-1-1)
Amulets: Mara's Kaleidoscope (1), Xephirian Amulet (1), Ancestor's Grace (0), The Star of Azkaranth (0)
Pants: Hexing Pants of Mr. Yan, Pox Faulds (0-1)
Bracers: Lacuni Prowlers (0)
Gloves: Frostburn, Tasker and Theo (1-0)
Boots: Ice Climbers (1)
Belts: The Witching Hour (0)
Wizard Hats: Velvet Camaral (0)

Weapons:
Swords: Rimeheart, Shard of Hate. (0-1)
Hand Crossbows: Calamity (0)
Bows: Kridershot (0)
Crossbows: Chanon Bolter (0)
Wands: Wand of Woh (0)
Orbs: Winter Flurry (0)
Ceremonial Knives: Starmetal Kukri (0)
2H swords: Cam's Rebuttal (0)
2H Maces: The Furnace (1)

osszehasonlitaskepp SoJbol tegnap esett ki a negyedik, cinderbol is van harom

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#63608) diegho válasza proci985 (#63607) üzenetére


diegho
nagyúr

SOJ-t hol érdemes farmolni? Van egy nagyon fos, még az elején szereztem nem tudom hol, de jó lenne már végre találni egy használhatót.

(#63609) proci985 válasza diegho (#63608) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

Kadalanal.

hogy lehet rossz? ha az elemental ag jo rajta, onnantol kezdve csak a secondaryt kell megporgetni

SQX_Barto: nekem anno 1.08 HCban volt a DHmnak egy perfect 6psn/30elite/12trap/10disc SoJa. na ez perfect volt es SC karira 20millioert vettem gyengebbet... hasonloak 300-500m korul mentek.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#63610) diegho válasza proci985 (#63609) üzenetére


diegho
nagyúr

426str, 15% cold, 25% elite dmg és mindezt úgy, hogy van egy leapquake barbim és egy fire akarat champ crusaderem.

(#63611) SQX_Barto válasza diegho (#63608) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Mikromanus megmondta valakinek, hogy pár speciális legendet kivéve (Act bounty rewardok) SEMMIT nem lehet valahol farmolni, ahol esnek ott esnek, ládától, elittől trashmobig BÁRHOL...
Nekem 2 SoJ esett RoS óta, mindegyik ment a kukába.

Kobe: plusz egy statként adja a socketet, és nem lehet a fegyó socketes, tehát kettőt nem ad. (vagy eltekered a socketet másra, vagy nem socketest használsz)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#63612) LLKobe


LLKobe
veterán

Üdv!

A PTR-en a gift of ramalamaizé fegyóba +1 socketet ad, vagy be kell áldozni egy statot érte mint az enchantnál?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#63613) Cheesy válasza SQX_Barto (#63611) üzenetére


Cheesy
őstag

Nekem még egyik horadric dobozból se esett legendary... :(
Mint ahogy treasure goblinból sem.

[ Szerkesztve ]

www.vakbelmutet.hu

(#63614) mikromanus válasza _ocsisajt (#63604) üzenetére


mikromanus
veterán

Ezeket kifelejtetted (vagy feledhetőek):
Talisman of Aranoch
Rechel's Ring of Larceny
Freeze of Deflection

A ring elég feledhető, meg esett 2-3 belőle. WH csak PTR-en.
Ami még nem volt nekem:
Armor:
Rings: Focus, Restraint.
Amulets:Xephirian Amulet, Ancestor's Grace
Pants: Hexing Pants of Mr. Yan
Gloves: Tasker and Theo
Belts: The Witching Hour ("PTR only")
Wizard Hats: Velvet Camaral

Weapons:
Crossbows: Chanon Bolter
Wands: Wand of Woh
Orbs: Winter Flurry
Ceremonial Knives: Starmetal Kukri
Mojos: Shukrani's Triumph
2H Maces: The Furnace

WD-vel alig játszottam, wizarddal is keveset. Így nem olyan vészes a kieső. A "Pistike fegyverei" bent van még a játékban egyáltalán? Kimaradt a felsorolásból, de nem is nagyon rémlik hogy valaki említette volna hogy esett. (The Slanderer, Little Rogue)

(#63612) ll-kobe
+1 affix lesz. Csak socketmentes állapotban elhasználható az adott fegyveren és utólag nem enchantolható második socket.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63615) SQX_Barto válasza Cheesy (#63613) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Torment-en több az esély rá, de vicces, hogy mindkét (jó szar) Royalom Normálon esett.
Muton-nak volt olyan, hogy 45 vagy több cache-ből nem esett neki legendary.
Treasure Goblinból nekem talán csak egyetlen egyszer esett valami legend, pedig szerintem pár ezret megöltem már tavaly december óta :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#63616) proci985 válasza SQX_Barto (#63615) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

RORGot normalon kell farmolni, tormenten tul sok ido a split bounty.

plusz nem art ha van legalabb egy DH/WD

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#63617) mikromanus válasza SQX_Barto (#63615) üzenetére


mikromanus
veterán

Sokan tesztelgették. A legutóbb amit láttam ott 50-50 normál és T1-es cachet bontottak. A normálon +1 cache reward és +1 extra legendary jött ki. Kis minta, nem jelentős eltérés, de sokan emlegetik, hogy nincs lényeges különbség. Meg volt városi legendaként hogy ha csak a bounty célokra mész és nem ölsz és nyitogatsz azon felül, akkor jobb arányban potytan leegnd a cacheból. Ebben is lehet hinni, de nem igazán bizonyítható. A 1,5-2 óránkénti "garantált" legendary dropot akarják szerintem a cachera halucinálni így, de szerintem ez nem nagyon működik. Bár aki hisz benne... :DD

(#63616) proci985
Minek? Ott kell menni ahol gyors a split bounty. Nem feltétlen normálon. Simán jó az feljebb is. A kasztszükségletet se értem. A leggyorsabb vaultos DH-val, de nem lesz attól gyorsabb ha egy bent van a többi meg csigatempós egyéb karakter. Full vault DH party a leggyorsabb. ;)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63618) proci985 válasza mikromanus (#63617) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

nem, de jellemzoen amig a DH vegigmegy a ket leghosszabb bountyn egyedul atlag egy perc alatt, addig a tobbiek fejenkent 1 rovidet 2 perc alatt talan vegeznek. legrosszabb esetben a DH egyedul is vegez 5 perc alatt, szoval azzal mar ha a tobbiek lassuak is gyorsan kell mennie.

action sot meg azert 1.6m sheet dpssel se sebez sokat a fix crit ellenere se, hogy nagyon feljebb lehessen menni.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#63619) diegho válasza proci985 (#63616) üzenetére


diegho
nagyúr

Barbi sem rossz normál farmhoz külön gear-el. Én felteszem a fury regenerációt maxra, ik szett, war cry-al move speedet adó öv, bármit széttörök move speedet adó bracer és a futóskillel nagyon gyorsan lehet haladni.

(#63620) mikromanus válasza proci985 (#63618) üzenetére


mikromanus
veterán

Tüzes vault és nincs gond. Ugyan knockback-knockup van rajta, de attól a szarabb ellen még elhal. lehet clusteres kombóban is nyomni, vagy multishottal. Egy lővés a sűrűjébe, azt kb meg is van. Elitre lehet 2-3 is kell, de az se sok idő. Az időalapú bountykon lehet sokat bukni,d e azzal sokat nem lehet tenni...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63621) proci985 válasza mikromanus (#63620) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

vaulnal pont az a lenyeg, hogy kizarolag vaulttal megy elore, mert meg a strafe is lassabb, egyenkent megallni aztan clusterezni foleg. a fire szep, csak eleve a hot pursuit miatt nem art, ha lehet celiranyosan menni es nem kell neha odebblokni par szornyet.

ja, idoalapuakkal nagyon nem lehet kezdeni, oda szvsz strafe / maraduer+trapek elintezik a szituaciot.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#63622) LLKobe válasza mikromanus (#63614) üzenetére


LLKobe
veterán

Köszi!

És ha a meglévő socketet fegyón elpörgetem mondjuk attack speedre, utána is enged a gifttel socketet beletenni?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#63623) mikromanus válasza LLKobe (#63622) üzenetére


mikromanus
veterán

A fő az hogy ne legyen rajta socket amikor aktiválod hozzá a giftet. Átrollolt fegyveren is működik azt hiszem.

(#63621) proci985
Cikázol a kis szar sebzéssel és azzal "ölsz". Hát, akkor tényleg a normál a plafon. Az azért komolytalan. Vagy mész, ahol sok van ellősz egy clustert és megvan a nagyja. 3-4 ilyen csoport és meg is van a kill korlát. Semmivel se lassabb és magasabb nehézségen is működik. Tudod: vaultos lepottyanó rúnás nyíl 75% damage, "tűznyom" vault 300% dam, cluster 770% dam. Nem mindegy.
edit: ilyen alapon egyszerűbb lehet felaggatni egy rakat regent és egy barragan gatyeszt, aztán hullik midnen a közeledben. Mehetsz barbárral, vagy kb mindegy mivel. Barbárnak jobbak a speed buffjai (warcry öv, para-speed ring, törő braci, sprint, frenzy buff)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63624) Reinhardt válasza SQX_Barto (#63611) üzenetére


Reinhardt
őstag

RoRG után nekem SoJ esett a legtöbb mióta megvan a kieg. Mármint gyűrűkből. :D

[ Szerkesztve ]

(#63625) Reinhardt válasza schwartz (#63546) üzenetére


Reinhardt
őstag

Ezzel kapcsolatban meg: A HC community-bol ahol huznak/huzok mar ki vannak tiltva par masik egyennel:

Boosterkent rahuzzak a tobbiekre a mobokat, vagy direkt olyan skilleket hasznalnak amitol azok odaesnek/odafearelodnak a huzott karakterekhez.
Boostolt karakterkent pedig ha mar elkezdodott az irtas akkor kilepnek es visszajonnek magasabb szintu karakterrel amitol a jatek szintje emelkedik es a booster azt veszi eszre, hogy hirtelen lvl70 t6-on van es minden iranybol jonnek a zombik...

_ocsisajt:
Vegre nekem is osszejott a 6 chc:

:DD

[ Szerkesztve ]

(#63626) SQX_Barto válasza Reinhardt (#63625) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Ebbe mi az élvezet?
Az ilyeneket nem tudom megérteni, meg a cheatereket sem....
De hát nagy az isten állatkertje.
Jé, nem csak fostalicska Royal létezik? :Y

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#63627) Edge


Edge
veterán

Tegnap nyomattam season-t egy wizardot kezdtem persze egyedül, hát így egyedül lassú nagyon, quest szállal kezdtem aztán nyomattam 1 riftet is, riftben lényegesen több gold jön össze, sztem inkább érdemes azt nyomatni egyből(és mivel adventure mód így egyből megadja a jewelert és az enchantert is a kováccsal együtt). Persze csapatban biztos hogy tutibb lesz mert egyedül néha unalmas, lvl21es a kari és csak a leorictól eső kötelező leg volt az egyetlen leg. Szóval azt nem mondanám hogy ömlene a jó drop, persze rare meg kék esik és mindig megvan az a balansz hogy jól tudok aprítani, végig experten mentem amúgy az volt még az elfogadható haladási ill. ölési sebesség. Hogy indítok-e majd az élesben season karit.... hát nem tudom még.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#63628) mikromanus


mikromanus
veterán

BElenéztem a bug fórumba. 2,5 milla EHP-val sír a sentry-mara DH hogy fáj neki a reflect. Jajj, szegényke. Gyorsan vonjuk vissza a sentryről a reflectet! Olyan édesek ezek ezek a low-life emberek. Mondjuk én az unokahugi-unokaöcsik hisztijén is csak röhögtem, míg a tesóm idegesnek tűnt. Ezeken is csak mosolygok. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63629) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Láttátok, h 19.-én jön ki konzolra a ros a 2.1-el? Szóval akörül várható pc-re is végre valahára.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#63630) mikromanus válasza mikromanus (#63628) üzenetére


mikromanus
veterán

Lehet mégis bug. Csak a Spitfire Turret szórja vissza a sz@rt a karakterre a sentrykből reflectes ellennél.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63631) dvd24


dvd24
senior tag

RoRG farmhoz én annyit fűznék hozzá, hogy szerintem azért érdemes torment szint alatt farmolni, mert ha jól emlékszem valahogy úgy megy a legendary drop, hogy először van egy roll, hogy essen e egyáltalán legendary, utána még egy, hogy milyen legendary essen (itt van egy fórum is ahol ezt jobban kivesézik+linkek más legendary drop chance theory craftokhoz). Na most vegyük úgy, hogy torment alatt eshet X fajta legendary a cacheből, amiben benne van a RoRG is, mert az cache-only tehát mindig van esély hogy essen. Viszont torment szinteken bár nagyobb az esély hogy essen legendary, de az X-hez jön még egy Y is ami a torment only legendaryket takarja, szóval torment alatt kissebb halmazból válogatja neked a jutalmat az RNG, ergo nagyobb az esély, hogy a második rollnál a gyűrű jön ki győztesen.

(#63632) kokov válasza Sheol (#63597) üzenetére


kokov
tag

Nem, nem ez. Ez sima ügy. Amiről én beszélek az rajtad keletkezik és kör alakban villog/többször robban és nem lefagysz tőle csak nagyot sebez. Lehet nem jég, hanem lighning, de olyan hasonló színe van, a rák tudja mi az... nincs időm az elitnél elolvasni, mert ha 1mp-re is megállok már dobja is rám. Nagyon genyó.

(#63633) Thrawn válasza kokov (#63632) üzenetére


Thrawn
félisten

Thunderstorm.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#63634) Rayner válasza kokov (#63632) üzenetére


Rayner
őstag

Frozen Pulse

ez lesz az amire gondolsz.
jelenleg egy kicsit bugos mivel nem hat ellene sem az armor sem az allrez ha jól tudom, köv pecsben már igen
úgy tudom ha az ember kimozog belőle akkor nem fáj

[ Szerkesztve ]

(#63635) proci985 válasza Rayner (#63634) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ja, az eleg rondan ut. mondjuk a thunderstorm is.

de amit irsz, az megmagyarazza, hogy miert felek tole:).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#63636) sittes79 válasza Bennyboy (#63629) üzenetére


sittes79
addikt

Ezt hol olvastad Aranyom? linkeld be pls...

(#63637) dvd24 válasza kokov (#63632) üzenetére


dvd24
senior tag

Szerintem az a frozen pulse amiről beszélsz, (követ egy gömb, ha utolér elkezd pulzálni de nem mozog többet) és az tényleg nagyot sebez de leginkább azért mert bugos, és jelenleg semmilyen damage reduction nem hat rá aminek kéne.

lemaradtam, már válaszoltak :)

[ Szerkesztve ]

(#63638) mikromanus


mikromanus
veterán

Az egyik Nagy és Elmagyarázó jútúb-csóka kifejtette, hogy a fire vault lassabb mint a jó kis 75% damos egyéb vault. Lusta voltam tesztelni eddig, de azért alaptalanul nem akartam megmosolyogni. Ha már ilyen nagy Név :C
No, itt is az én "érvem" a fire mellett. Ez se lassabb. Inkább gyorsabb. A 100 killes Mira semlegesítős és a skeleton king nagyon kemény volt azért. :DDD
Diablo 3 act 1 solo bounty speed run - Fire Vault Demon Hunter

(#63636) sittes79
A konzol megjelenés fix. Talán arra is van infó milyen patch lesz rajta,d e ez se biztos már. A PC-s patch meg teljesen független. Simán lehet onnan még egy jó hónap a 2.1 bnet megjelenése. A Blizzard imádja a hatásszünetet. Minek elkapkodni? Konzol, kis orrtúrás és baltával finomítás, aztán majd ha visszajönnek a profik a nyaraalásból, akkor mehet élesbe. :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63639) Thrawn válasza sittes79 (#63636) üzenetére


Thrawn
félisten

Diablo III: Reaper of Souls Ultimate Evil Edition
Release Date: 19/08/2014

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#63640) Bennyboy


Bennyboy
őstag

[link]

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#63641) sittes79 válasza Thrawn (#63639) üzenetére


sittes79
addikt

Kedves Zoltán :)

Tudom, hogy jön a cucc már elő is rendeltem :)

De hogy nem day 1 patch-ben jön a 2.1 aug. 19-én az is biztos, a kérdésem erre irányult volna. 2.06 lesz a day 1 patch konzolon ha minden igaz. Habár ha van abban valami amit Dr. mikro mondd akkor elképzelhető, de nem sok esély van rá.

(#63640) Bennyboy

Nincsenek képben a hírezők azon az oldalon, a kék annyit tesz, hogy lesz post patch konzolra(PS4,X1) is úgy ahogy eddig pc-re. Legalábbis PS4-en tuti a dolog, ugye itt a fő probléma sony, ms szerverek a autentikációja stb.

[ Szerkesztve ]

(#63642) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Hc-ban 4 szintem van hátra a 70ig és hol tudok a leggyorsabban xp-t farmolni? Adventure mód még nem elérhető.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#63643) Rayner válasza Bennyboy (#63642) üzenetére


Rayner
őstag

Act 3 keep1 és 3 (2 nem mert ott van kamikaze fallen)
bár helyedben végigvinném normalon előbb malti killel, hogy felold az adventure módot.
(ezt 1x kell csak és soha többé nem kell quest módban menni.)
Ha pl most meghalsz vagy amíg nincs meg malti kill addíg mindig csak story módban tudod újrakezdeni... az meg baromi unalmas lesz egy idő után

[ Szerkesztve ]

(#63644) Bennyboy


Bennyboy
őstag

azért nem szeretném 70ig leölni mert 70-es legót szeretnék tőle.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#63645) Rayner válasza Bennyboy (#63644) üzenetére


Rayner
őstag

Te tudod, de sztem sok értelme nincs

(#63646) szmegma


szmegma
aktív tag

Sztem a heten nem lesz meg a vilag elso P1000-es karakter.

TV: JZ1000

(#63647) Bennyboy


Bennyboy
őstag

tegnap 997-en volt a srác

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#63648) szmegma válasza Bennyboy (#63647) üzenetére


szmegma
aktív tag

Jah, most 998, tuti nem lesz meg neki, talan hetfore.

TV: JZ1000

(#63649) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Szép lesz az a HC wiz, most már egyre jobban tetszik! :)

[link]
[link]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#63650) KubanitoS válasza szmegma (#63648) üzenetére


KubanitoS
veterán

Tudtok adni linket?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.