Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64251) mikromanus válasza Reinhardt (#64250) üzenetére


mikromanus
veterán

Simán lehet, hogy kinyírják az egyik legjobb "alternatív build alapot", a többi haszontalan agyatlan passzívot meg érintetlenül hagyják. Van olyan az egész diablóóban aki például használja a csili-vili új passzívot? (Sword and Board) Ott bukik el, hogy blokkra procol. Innen kb haszontalan. Túl sok fury lett az alapverziónál, így "javították". Azóta kb ki is szedhetnék a passzívok közül.
Bár a Juggernaut se tűnik túl hasznosnak, meg a Pound of Flesh sem. Talán a CC-s HC jó, de ez is kérdéses.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#64252) LLKobe


LLKobe
veterán

Valamelyik nap bepróbáltam a Monkot PTR-en, inna+sunwoko set-tel, flying dragon daibo-val.

Nem szar: 100k healing, 2M+ buffolt DPS, átlagban 3 fölötti AS, 400k+ élet. És ez csak a stash-ből kukázott gearrel, egyik se nagy szám.

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#64253) Edge válasza Reinhardt (#64245) üzenetére


Edge
veterán

a 2. pontban ugyanezt írtam le: sebaj :)

Mondjuk akinek nincs normális magefistje annak még lehet ez alternatíva: magefist helyett főnix gloves és akkor főnix sisak helyett andariel.

De látom itt félreértés van: én azt mondtam a jade wd-nél(itt a sisak is kötött) nagyobb itt a testreszabhatóság, nem általánosságban.

ReFleXx: jaja, de már az is elég jó ha astral presence-t beteszed a cinder mellé, már nehezen fogy el az ap. Bár ha sparkflint és passzív között kell választani akkor passzív nyer ott nagyobb buffot lehet szerezni.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64254) .OM. válasza ReFleXx (#64244) üzenetére


.OM.
aktív tag

A Mirrorball jelenleg a legOP-abb amit ismerek.

Alap támadás ( 200% DPS + 100% DPS DOT ) * 3 :Y

Mutass még egy skill-t, amit vígan spawnolhatsz (generator) 900%-ot sebez és átmegy mindenkin, plusz az attack speed-del is még erősebb lesz. Emellett gyors a cast és a ball is repül, nagy területet lefed.

Firebird mellett gyakorlatilag 4 dobásból (2 sec) feldotolsz egy halom ellenfélt, aki szép lassan elég.... :C

Szóval kell nekem.. :)

ex .Oldman.

(#64255) Edge válasza .OM. (#64254) üzenetére


Edge
veterán

Igen szépen működik, de nem mindig van időd megvárni amíg az ellenfél szépen elég. Ilyenkor van az hogy inkább a nagyobb dpst választod mert akkor a DOT is nagyobb lesz ergo hamarabb kinyírod az ellenfelet.

mikromanus: én is látok fantáziát a kétkezesekben 2.1-ben én nekem lesz rá alternatív gear/skillezésem firewiz esetén és jadewd esetén is.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64256) Reinhardt válasza Edge (#64253) üzenetére


Reinhardt
őstag

Nekem úgy tűnt, hogy te 3 lehetőségről beszélsz, ahol igazából sztem csak 1 van, a többi max mókázás.

(#64257) Edge válasza Reinhardt (#64256) üzenetére


Edge
veterán

Majd kiderül. :) én sc-zek ott minden működhet kockázat nélkül, lehet neked hc-n csak az az 1 lehetőséged lesz ezt látod nem tudom.
Bár pont az aughild setes megoldás lehet jobb hc-ra a sok ehp miatt amit ad és a magefist előnye csak 5% dps itt és csak akkor ha 20%-os.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64258) .OM. válasza Edge (#64255) üzenetére


.OM.
aktív tag

lehet van vmi a 2h fegyverek lehetőségében..

2500 helyett 4000-et sebez = ~ +37,5%-kal nagyobbat üt
1,5 helyett 1,2 a sebessége =~ -20%-kal lassabban

Mivel a DOT tick rate-e szerintem nem lesz kompenzálva a sebességgel, lehet ~15%-kal jobb lesz a kétkezes sebzése papíron. Azonban sokmindenről le kellhet mondani (APoC, /cast effectek, stb)

De hát ettől lesz nuker.. :)

ex .Oldman.

(#64259) Edge válasza .OM. (#64258) üzenetére


Edge
veterán

Na igen és a 2.1-es furnace nem semmi hogy mindezeken felül akár 50% damot is adhat elitek ellen.
(ptr-en két Grift boss is dobott furnace-t sztem feltekerték a dropját rendesen.)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64260) GRaul


GRaul
őstag

sziasztok,

megint elkezdtem diablozni és az lenne a kérdésem h T3ban jobb cuccokat dobal mint T1ben?
mert a T3 kicsit nyogvenyelosen megy, de a T1 becsukott szemmel is. (Tudom h van T2 is :C )
Az a kerdes h mit farmoljak a jobb fegyverekert, cuccokert :)
köszi a segitseget

[ Szerkesztve ]

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#64261) Reinhardt válasza Edge (#64257) üzenetére


Reinhardt
őstag

Elitekkel nem nagyon van gond, inkább a tömeges act5 monszták és ilyen hulking phasebeastek tudnak kellemetlen másodperceket okozni :)

(#64262) oxox válasza GRaul (#64260) üzenetére


oxox
addikt

olyan ez mint a ko-papir-ollo...
nekem hc-n volt, hogy t4-en 3rift alatt 0 leg esett...tegnap meg egy rift alatt esett negy igen popec cucc T1-en...jade kesztyu, wh ov, egy preventes amu, es egy, kutyas ring...tobb esik (elmeletben), de nem feltetlen jobbak...t1-en ugyanazok eshetnek mint t6-on.

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#64263) GRaul válasza oxox (#64262) üzenetére


GRaul
őstag

koszi, akkor megyek is vissza T1re :R

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#64264) Sárpac válasza oxox (#64262) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Már megint wh öv??? Mostantól amíg nem esik wh neked vagy nekem just only velem tolod!!! :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#64265) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Tegnap végre kiesett (kadala kiejtette) a Holy Soj a Crusaderenek, kb mar több 10k shard es 100+ játékóra utan igazan dobhatott volna egy jobbat, viszont ilyenkor szokott par napon belül kiesni a várva árt itemre egy upgrade. Hát most se legyen másképp.... :((( ;]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#64266) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt


:)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#64267) LLKobe válasza ReFleXx (#64265) üzenetére


LLKobe
veterán

Ilyen ez a random... Nekem eddig összesen 7 db SOJ esett, minden fajtából van már. A WH övet meg hiába vadászom, hírből se láttam még. Haverom ugyanígy van a frostburn kesztyűvel, mióta kijött a ROS vadássza, de semmi...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#64268) Edge válasza ReFleXx (#64265) üzenetére


Edge
veterán

pont tegnap akartam rád írni hogy még mindig nincs soj?!?!? erre tessék :)
gz, szerencsére holys :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64269) ReFleXx válasza Edge (#64268) üzenetére


ReFleXx
addikt

lett, de ettől rosszabb szinte nem is lehetne....

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#64270) oxox válasza Sárpac (#64264) üzenetére


oxox
addikt

igen...negyedik :B ...vites, de ha jol emlekszem "csak" 28% rajta a crit...mikor meg undetected volt mar mosolyogtam :DDD

Barto -grat!

ll-kobe - en igy vagyok az ice climbersel...4wh ov eset mar, ice 0...1db-on van azt is publicon kaptam egy ismeretlentol :K

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#64271) Gorneck válasza LLKobe (#64267) üzenetére


Gorneck
titán

3 SoJ-nál járok. 1 használható, többi kuka.
0 IC
1 WH
0 Tasker
3 Furnace
0 Rime
0 Frost
15 feletti Rorg gyűrű (mind xar)...úgy, hogy mostanában minden 10dik dobozka dob egyet...

Gorneck#1239

(#64272) LLKobe


LLKobe
veterán

Nekem (úgy hogy csak monkom van semmi más):

7 SoJ ebből 2 full maxos, 2 max közeli
2 IC, egyet elpasszoltam valamelyik DH klántársnak publicon egy cinderért cserébe
0 WH
1 Tasker (monknak különösen jó)
3 Mage az egyik trifeca, egész jó, másik 2 kuka
1 cinder, kuka

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#64273) Gyick válasza Gorneck (#64271) üzenetére


Gyick
őstag

nálam ez

4 SoJ
3 IC
2 WH
2 Tasker
0 Furnace
2 Rime
0 Frost
4 rorg

[ Szerkesztve ]

(#64274) Reinhardt válasza Gorneck (#64271) üzenetére


Reinhardt
őstag

Már törtem be mennyiségű SoJ
3 IC
0 WH
2 Tasker (HC int-es, 2 órával később meghaltam vele, másik str-es...)
0 Furnace
0 Rime
0 Frost
rorg minden 15-20. cache-ből esik.

(#64275) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Nekem is lenne egy kérdésem: Ha RoS nélkül játszok és max. lvl 60 -as karaterrel akkor is dob a rendszer olyan itemeket, hogy magasabb torment levelen is játszható marad a karakter ? Vagy a komolyabb itemekhez kell a lvl 70-es szint ?

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#64276) diegho válasza Ragnar_ (#64275) üzenetére


diegho
nagyúr

Alapjátékkal feleslegesen töltöd az idődet.

(#64277) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

engem meg fogtok verni, de nekem ha nem esett eddig 20 SOJ HC-n, akkor egy sem... erdekes, hogy abbol nem spuroskodik... ellenben meg en sem lattam az uj WH-t, az tuti :(

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#64278) _ocsisajt válasza SQX_Barto (#64266) üzenetére


_ocsisajt
őstag

gz!!4 :))

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#64279) Gorneck válasza _ocsisajt (#64277) üzenetére


Gorneck
titán

HCn úgy néz ki azt jobban adja...mondjuk ezzel nem is lenne baj, ha nem hónapokat kéne várni egy olyanra amit hordani is tudsz...mert ugye nem elég, hogy rikta, mint holló, de akkor még olyan elem dmg kerül rá amivel popika törölhető...mert nincs alá rendes build.

Már egy ideje nem léptem be a játékba vagy ha mégis nem játszottam, mert a loot közelít a minek játszak mikor nem esik semmi effekthez...nahh jó...a napi xar azé esik gazdagon...de belefáradtam, hogy vannak itemek amik egyszerűen elérhetetlenek (ic, tasker, jó wh, jó soj, lut socks)...mondjuk az aktív klántársak száma is 0 lett... :D

Továbbá elegem lett abból is, hogy elkezdek egy karit...tekerem bele az órákat, majd nem elég, hogy sokkal később kezdve, de sokkal előbb is fejezik be egyesek a karijukat...én meg csak koloncként vagyok jelen a partiban míg végre nem esnek ki a hiányzó cuccok.

Szóval nem bánnám jönne végre a pecs...

Gorneck#1239

(#64280) Sárpac válasza Gorneck (#64279) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Na ezért húztam át HC-ra ott ugyanis nem fut a manipula algoritmus mint scn.
HC hozzávetőlegesen 10-12 leg esik óránként T1-T2 ebből 2-3 set blackthorn elvétve. Komolyan mondom 100x jobban élvezem mint az sct. Tegnap toltam scn 1órát T6 és T2, T6-on 1 óra alatt esett egy justine latter nevezetű 1000X kiesett szar gyűrű, t2-őn 1 futócipő és ezzel kész is az össz lott. Mondanom sem kell kalap..., ja de xar!! :((

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#64281) mikromanus válasza Sárpac (#64280) üzenetére


mikromanus
veterán

"ott ugyanis nem fut a manipula algoritmus mint scn."

Mindig élvezem a "Napi Összeesküvéselmélet" rovatot. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#64282) Thrawn válasza Gorneck (#64279) üzenetére


Thrawn
félisten

Jobb lesz a drop vagy újra lesznek játszótársak ha kijön a peccs? :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#64283) Sárpac válasza mikromanus (#64281) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nincs semmi féle összeesküvés, hanem simán így van. Aki játszik napi szinten az tapasztalja, aki meg csak időnként beugrik az meg jön a szokásos random az random szöveggel.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#64284) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

tegnap ota nem kadalaztam, mondom akkor dobok 2xx shardbol egy karikat...

most ez komoly? :((( :(((

(HC DH)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#64285) ReFleXx válasza Sárpac (#64283) üzenetére


ReFleXx
addikt

RNG ott lapul mindenhol, ;] de egyébként HC-n 2-3 hét alatt kiesett minden a WD-nek a Kukrin kivül.
Meg van a petes wdhez a Rheno fegyó , Zuni set, minden szükséges plan, 3 !!! Tasker (Sc-n WD-re 1 esett csak), Mask of Jeram, Rorg, Uk. serpent, phys amu, phys SoJ, string of ears 28%-os
Meg van a Jade harvestes WDhez is a full set, cold-os SoJ, cold-os amu, Sun Keeper (jobb mint amit SC-n talaltam) Quetz mask, minden. Nem mondom, hogy minden item maxos, de összességében egész jó rollok.
Ennek ellenére nem tudnám kijelenteni hogy HC-n jobb a loot, mert haver ugyanennyi játékkal fele ennyit sem lootolt ki, nagy mák az egész.

(#64284) _ocsisajt Azért nem kéne nyiltan reklámozni hogy HUDolsz ;] :P :C

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#64286) Pekkk válasza ReFleXx (#64285) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Jaja! :C Igazi "Diablo III Hardcore fanboi =)".

(#64287) mikromanus válasza Sárpac (#64283) üzenetére


mikromanus
veterán

HC-n mindig is jobb a drop. Lehet nem ennyire mint írod, de ez természetes. Ha az "elhullásnak" anyagvesztés a velejárója, akkor kell az utánpótlás. Így megmarad a lelkes középréteg ott is (azaz kazuárok és lelkesebb karaktergyilkosok se kopnak ki.)
Mindenesetre ez a hatszor jobb a drop nettó baromság így is. Az "új" karaktereken alapból is jobb a drop. SC-n is kiesett a full lightninges set a monkomnak pár nap alatt. A songoku mondjuk szivat. A barbárnak is veszett sok immortal és raekor esett. A wizardomnak 3 firebirdje van, pedig nem is játszok vele. :C
MIndegy hogy játszok, akkor is van 3-4 legendary riftben óránként. Inkább több.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#64288) Gorneck válasza Thrawn (#64282) üzenetére


Gorneck
titán

Nem, végre Monkozhatok... :) Unalmas DH+WD+Pala köröknek végre vége...

Gorneck#1239

(#64289) Ragnar_ válasza diegho (#64276) üzenetére


Ragnar_
addikt

Hahaha :D . Miért ? Ha megveszem a RoS -t nem vihetem az alap karakter + paragon lvleket -t tovább ? Úgy veszem észre egyébként hogy T1 - en azért már haltam meg, ha elbambultam, de nem mondanám nagyon vészesnek. Úgy tippelem kb. T3/T4-ig tudom húzni alap karakterrel. Egyelőre 1 wizard van meg egy barbár lvl 60 paragon lvl kb. 60 ezzel kezdtem nemrég T2-t és még tudok haladni. Viszont itemek nem valami nagy eresztés legendaryk sem mindig használhatóak. Most arra gondoltam, hogy a jelenleg is használt setes itemeket craftolom újra ha lesz hozzá anyag. Csakhát az gondolom random, szóval lehet rosszabb lesz mint amit jelenleg használok vagy esetleg + néhány % ami meg nem igazán számít...

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#64290) Reinhardt


Reinhardt
őstag

Esett vegre egy WH:

Rohadna meg, hogy PTR-en...

(#64291) oxox válasza Sárpac (#64283) üzenetére


oxox
addikt

Mai dropp történet...nem wh nincs benne....belépek woodhoz...5perc múlva kiesik egy jade ruci...kérdezem van-e az már neki (int, vit, life)..azt feleli nincs még, modnom de már van.. este felmentem megint egy kicsit...esett még1, kérdezi wood, hogy nekem ezt kilóra adja????mondom neki, hogy leadtam a rendelést...akkor rendeljek már egy andariel helmet neki, mert a régi elhunyt wd-jén az volt, és azóta nem dobott neki....mondom ok...hirtelen azt sem tudtam melyik az a sisak...5perc múlva kérdezi, hogy na miesett neki...válaszolom andariel....erre linkel egy hulladék armort :)...rá kb 15-20 másodpercre én tettem fel neki a kérdést, hogy na mi esett....erre azt feleli armor.....erre én linkeltem neki egy szarvas helmet :) ;) 20% fizikai dmg szép statok...kicsit dilemmáztam, de erre várt régóta :)

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#64292) mikromanus válasza Ragnar_ (#64289) üzenetére


mikromanus
veterán

A kieg és az alapjátéka patch-csel úgy lett kialakítva, hogy "rávezessen" a RoS megvételre. Az "ösztönzők" egy része külön eleme a játéknak, más része szimpla funkciószűkítés a korábbi verziókhoz képest. Ebben a formában meg genyaság.
- monster sűrűség: alapjátékban nincs. Korábban a monster power bekapcsolással több szörny lett. No, ezt kiemelték, viszont ami váltotta az már nem elérhető az alapjátékban (adventure mód, bountyk és riftek)
- life stolen affix megszűntetése: már nem rollolhat, viszont a paragon pontból és itemeken szerzett élettöltések lvl 60-ig elég gyengék. Régi itemekkel jól kezelhető minden nehézség, ha viszont nem játszottál, 1.0.8-ban, vagy korábban, akkor megszívtad picit.

Amit simán berakhattak volna, de inkább kihagyták, hogy ne érezd az alapot alternatívának:
- közös térkép: nem válthatsz actok közt játékban, csak a questnek megfelelő részt éred el.
- a dobott kavicsok gyatrák a játékban: Lvl 61-en a minimum kavics ami esik az az, amit alapjátékban maximális szinten craftolhatsz 729 dobott drágakőből. Ha nem is marquese, de egy-két plusz szintznyi alap dropot belerakhattak volna 60-ig.

Ami új és hasznos:
- enchant: a dobott itemeket javíthatod úgy, hogy egy tulajdonságot "újrasorsolhatsz" rajta.
- +1 act: az act 5 nagyon jó lett. Az ellen is. Bár van aki szerint inkább idegesítőek és genyák :C
- új kaszt: crusader. Auz újdonsághoz túlerősített skillek és set jár. Csak a szokásos. Mindenesetre jó vele játszani.
- adventure mód: sűrűbb ellen, változatosabb terep-monster kombó (bár a mapok nem újak, de bármi jöhet bármilyen mennyiségben és kombinációban). Bountyk teljesítése után egyedi legendary itemek.
- új skillek és kiegyensúlyozottabb item affixek: semmi extra. Látszik, hogy elsődlegesen azért lvl 70-re fejlesztettek. A lvl 60 tartalom se rossz, de a kieghez képest az satnya azért.
- új legendary és set itemek: természetesen erősek. Egy részük "gyárilag" túlerősített, más részüknél ez a funkció az új 2.1-es patch-csel jön. Alkalmi és kockulósabb játékosok is találhatnak maguknak erős buildet és itemet.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#64293) Ragnar_ válasza mikromanus (#64292) üzenetére


Ragnar_
addikt

Köszi a választ. Nem nagyon ismerem a főbb változtatásokat, nem régóta játszok. (Jó lett volna kipróbálni az aukciós ház rendszert, de mire a megvételig jutottam már meg is szűnt, mondjuk sok jót nem olvastam róla..) Tolom addig az alapot amíg tudok vele haladni aztán megveszem a kieget. Van még 2 kaszt amit nem is próbáltam, szóval azért nekem van még benne némi játékidő. De valószínűleg megveszem majd a kieget is.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#64294) SQX_Barto válasza oxox (#64291) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Köszi a gratulációt (és Neked is _öcsisajt!)

SoJ nekem csak SC-n esett kettő, mindegyikből alapanyag lett... HC-n még nem a p101 alatt.
WH esett egy nem is rossz, egy időre lecseréltem Captain set övre, de aztán jött vissza.
Andariel pont ma esett de mivel Cold-os is volt meg volt rajta több felesleges roll is, ment a levesbe.
Jobb a drop és "kedvesebb" Kadala is HC-n. Legelső zöld droppom egy Akkhan gatya volt nem is rossz rollokkal. Kadalától kaptam Magefistet meg Firewalkers-t is méghozzá egymás után! Igaz ez még viszonylag friss karakternél volt, ahol megy még a "beetetés" időszaka, de akkor is.
"Saját" Cinderem még nincs, az oxox-tól kapott level 61-est használom azóta is (valószínűleg csak egy 70-es Cinderre cserélném, max az Akkhan-ra)
Kadala adott még két Akkhan darabot egy helmet és egy shouldert. 2 stashnyi Kadalázásból van legalább egy legend és néha esik bele zöld is. Ez SC-n marhára nincs így :(((
A második RoRG-om is viszonylag jobb lett mint az Sc-sek.
Egy Fire-es amulett viszont jól esne.. :)
T3-ra sokat nem merészkedek, T2-őn is alig találok riftet néha, T1 a legkényelmesebb.
Durva affixes eliteknél el kell tolni néha egy hp-t vagy lovacskával kimenekülni, de ez inkább T2-3-ra jellemző.
Azt hiszem megpróbálom összehozni majd a perma Akarat-ot, bár mióta elmagyarázták mi az a Thorn damage, azóta az is mozgatja a fantáziám. Csak olyan jó rollos cuccokat összegyűjteni, amin van/tekerhető attackers take damage eléggé sok meló/szerencse. Poén pont az Akkhan gatyán van most, semmi máson. :)
Szerk.: a ma esett shieldemre akarok tekerni, mert a primary-k jók voltak :)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#64295) Edge válasza Reinhardt (#64274) üzenetére


Edge
veterán

Wand of woh, rhime és winterflurryn kívül minden esettmár nekem, van ami többször is. Néha a random szivat, játszok egy fél órát crusival, megunom visszamegyek wdre erre wdnek dob egy ~2100dps/30% elitedamos de 730 stres sunkeepert... na ilyenkor fejelem le a monitort, utálom amikor ezt csinálja a rendszer.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64296) Sárpac válasza Edge (#64295) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Olvastam már többet erről a dologról, kariváltás után totál ki kell lépni a játékból és vissza. Egyes szakik szerint ugyanis már a belépéskor eldől mik fognak esni ha leg sorsolódik. Viszont ha ki meg belépsz ez a metódus újraindul.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#64297) Sárpac válasza mikromanus (#64287) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Lehet persze 6x jobb nettó baromság neked, nálam viszont T1-2 hcn összehasonlíthatatlanul jobb a loot mint sc T6! Akkor van manipula vagy nincs? :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#64298) tibee77


tibee77
őstag

Vegre megvan a lvl 70.Nincs kedve valakinek egy kezdöt picit tämogatni? :)) Egyedül a drop nem valami jo. :O

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#64299) diegho válasza tibee77 (#64298) üzenetére


diegho
nagyúr

Public rift...

(#64300) Lézerparaszt válasza Sárpac (#64297) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Nekem t1-4 SC-n is sokkal több / jobb a loot mint t6 SC-n. Akkor hány irányba történik már ez a manipulálás? Másnak t6-on záporoznak. Ezek szerint akkor van egy algoritmus ami megszorozza a neved kezdőbetűit a születési évszámoddal, majd abból gyököt von és kijön hogy te hányas tormenten, és SC-n vagy HC-n fogod találni a sok cuccot. Ez így van, belsős információ, egy ismerősöm ismer egy streamert aki hallotta egy másiktól aki pedig egy Blizzardos fejlesztő apjától hallotta aki néma, de leírta Facebookon. Meg azt is hallottam hogy vannak lootszerverek, és belépéskor dől el hogy melyikre lépsz be, az egyiken bőven adja a legendeket, a másikon meg éppen hogy esik óránként 1. Ez is bizonyított tény, mert az előbb említett ember testvérének a sógora mondta a kocsmában az unokaöccsének aki szintén megírta Facebookon.

Tibee mehetünk riftelni ha gondolod.
(Csak nem finnben élsz Te is hogy azokat a betűket kell használnod?)

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.