Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64701) Rayner válasza Sárpac (#64700) üzenetére


Rayner
őstag

Tudom de az sem esik...

(#64702) DaveNo1 válasza Rayner (#64701) üzenetére


DaveNo1
veterán

t6-on 100%

You are not prepared.

(#64703) frame>24


frame>24
addikt

Szerintem most lett jó a játék, legalábbis most volt először nehéz letenni! (2012 óta)

Csináltam Maximusos tűzvarászlót ("két szemeddel égess el..."), még nincs meg minden cucc hozzá, de ígéretes. (ha lesz Grandőr, akkor nem kell a source, igaz?) Alacsonyabb torment szintre feltettem egy Goldskint + Custerian bracert, ömlik a zseton.
Megvan a toxinos leg gem is, meg egy increased dmg-s (Bane of the akármi).

Kíváncsi vagyok, meddig tart majd a spannolt állapot.

szerk-x: goblinos portál tényleg ritka, hogy lesz így Vault 13 :D ?

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#64704) hackeeeee válasza Rayner (#64699) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Eléggé.

T3-on 3 riftből 1-szer dobott trial-t.

Ehhez képest annó, PTR-en 5/5 volt az arány, normálon. Persze az csak teszt volt..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#64705) mikromanus válasza hackeeeee (#64704) üzenetére


mikromanus
veterán

Az fura lenne tekintve hogy csak tormenten eshet. Persze neked normalon is 100% volt. Teljesen reális. :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#64706) Edge


Edge
veterán

Halls of agony lvl2őt farmoltuk goblinért, mindig beadta a gobot(most ugyeduplán) 15 killből lett 1 portal, T6on 100 millat szedtem össze 3 fős partiban 1 vaultból... naon durca.
Trial elsőre 30 lett aztán estünk keltünk lvl30 on, (jade,pet,firewiz) én voltam jadeval kellett volna vmi tank aki megvédi a seggünk mert dps ok volt, RG lement azért a végén :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64707) Edge válasza Sárpac (#64697) üzenetére


Edge
veterán

Remélem hotfixelik mert így fos.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64708) Sárpac válasza Edge (#64706) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ezt hogy is lehet előhozni?

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#64709) ReFleXx válasza Sárpac (#64708) üzenetére


ReFleXx
addikt

Mit?
Goblint megolod, vagy nyit portalt vagy nem, de inkabb nem.

Sima Rift vegen guardian vagy dob trialsos kulcsot vagy nem, elvileg t6on 100%?

Azzal a keyvel indul a trial, hullamokban jonnek az egyre erosebb mobok és a végén kapsz egy bizonyos szintu GR kulcsodt a teljesitmenyed utan. kb ennyi

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#64710) DaveNo1 válasza Edge (#64706) üzenetére


DaveNo1
veterán

Állítólag a goldot adó legendary gem is iszonyat sok aranyat szór.

You are not prepared.

(#64711) davidsito


davidsito
tag

nekem furcsa egy kicsit az egész

- ha sok a dps és kevés a védelem ... levernek ... (azaz nem haladsz)
- ha kevés a dps és sok a védelem ... letelik az idő ... azaz ?????

- ha meg megvan az egyensúly, akkor be is fejezted a játékot olyan 30-31 körül

kell egy csapat és támogatni egymást
egymást védeni, buffolni ... de majd idővel kiforrja magát a történet

mindenkinek jó szórakozást
:C

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#64712) Edge válasza DaveNo1 (#64710) üzenetére


Edge
veterán

Na azt majd kipróbálom mert gheed dobta vaultban.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64713) DaveNo1 válasza davidsito (#64711) üzenetére


DaveNo1
veterán

Kellenek a lvl25ös legendary gemek + tisztességes hellfire amulet ami ad + egy passive képességet, ez már elég sok up.

Mondjuk ezekkel sem tudom, hogy lehet eljutni lvl100-ig, lvl34-en már tankkét egyshotolnak, semmit nem ér a védelem, inkább sok CC kell.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#64714) Helmoras


Helmoras
őstag

Nem akarok én itt a nagy megmondo lenni, de arra azert ti se szamitottatok hogy első nap meglessz a 100-as szint a Greater riftben... Majd ha eleget nyafognak az emberek, baltával kibalanceolja ezt is a blizz ahogy eddig is tette :)

[ Szerkesztve ]

(#64715) diegho


diegho
nagyúr

2 óra goblinfarm eredménye 1 portál, ahol 3 legendary, köztük 1 gem és 35M gold, mindez T3-on. Egész végig T5-6on toltam, de nem nyílott portál, na mondom T3-on gyorsabban fog menni, első goblin pakk már dobta is a portált :))

(#64716) mikromanus válasza Helmoras (#64714) üzenetére


mikromanus
veterán

Miért kellene meglennie? És miért lazítanának a nehézségen. Teljes marhaság amit írsz.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#64717) Helmoras válasza mikromanus (#64716) üzenetére


Helmoras
őstag

Nem az, de a csirkével nem állok szóba mert csak fejetlenség lesz belőle :R

[ Szerkesztve ]

(#64718) mikromanus válasza Helmoras (#64717) üzenetére


mikromanus
veterán

Értem. Azaz terelés = nincs érvem :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#64719) Helmoras válasza mikromanus (#64718) üzenetére


Helmoras
őstag

nem kell érv ide ebben a topicban bármilyen témában értelmetlen veled vitába szállni ez már évek óta így van :D

(#64720) hackeeeee válasza mikromanus (#64705) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Legalábbis, szerintem normál volt, mert gyanúsan könnyen haladtam annó. :B ;]
De, lehet, hogy mégsem az volt? Lehet. Sőt, sanszos, hogy igazad van. :) Sorry.

Most, 2-ből 2 T3-as rift, nem esett kulcs.

Viszont, felmerült egy kérdés.. Rift zárása előtt, ha belépek alacsonyabb szintű karakterrel, az már nem kapja meg az xp-t? Mert most kipróbáltam, azzal zártam a rift-et, és nem történt semmi..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#64721) CactuS válasza mikromanus (#64687) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Tehát akkor a behúzáson kívül nem sok minden maradt? Inna set pedig kuka, mert ha adsz mantrákat, akkor nincs dmg-ed, mert az csak a 2 70es setből jön? :F

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#64722) CactuS válasza CactuS (#64721) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Illetve wizzard hogy áll manapság? Azt látom, hogy az e-penis DPS listán még mindig a fire a nyerő, de gyakorlatban melyik a 2 leghasználhatóbb ág?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#64723) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Kongor ha jól láttam élőben kulázott a Streamjén, nem egyszerű a figura :DDD :Y :O

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#64724) Gyick válasza Scholes9 (#64723) üzenetére


Gyick
őstag

Akkor szoszerint szar volt a drop :D:D

(#64725) dinostaRR


dinostaRR
tag

Heyho,

péntek estére keresek grouppot akikkel lehet szépen szintezni az első season-on. Másnapig játszás, grindelés ezerrel. teamspeak van. jó hangulatú, barátságos emberek jelentkezését várom főleg.

Ha úgy van akkor rám is lehet írni, van 3 hely kiadó! :)

Vegyetek fel nyugodtan, csak írjatok rám!
dinostaRR#2947

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#64726) Bennyboy


Bennyboy
őstag

http://www.twitch.tv/benny_stream
2.1 Monk duma

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#64727) diegho


diegho
nagyúr

Ez a gold drop legendary gem beteg... T6-on 40-50K, ha egyszer bejön, rengetegszer van, hogy 200k felett veszek fel a földről, de volt már 460k is egy pakkból. Ez a goldfelvételért armoros övvel nem gyenge védelmet ad. T6 act1, pókbarlangban 10 perc alatt 4 milliót szedtem fel a földről :))

(#64728) Gyick válasza Bennyboy (#64726) üzenetére


Gyick
őstag

beállithatnád hogy látszodjon a sebzés..

(#64729) mikromanus válasza CactuS (#64721) üzenetére


mikromanus
veterán

Ööö most nem tudlak követni. Mi a fene van? Mindene megmarad, scak ütőképes is lesz és nem "broken". A palm nagyot sebez, de nem az ellen alapján hanem saját kaszt/karakter értékéből. Guiding light nincs. Mantrák jók. A dodge-os kikerült, de a helyettese is szép. Az inna meg ugyanolyan jó mint eddig. A régi eddig se adott mantrát. Sokkal használhatóbb, strapabíróbb és ütőképesebb a monk, könnyebb a spirit ellátása. Csak most nem fos mint eddig. nem "follower".

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#64730) Bird


Bird
addikt

Mai nap érzése: A petes wd-nek annyi... 30 lev-től felfele elhalnak pillanatok alatt.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#64731) granini


granini
őstag

Há gyerekek.. a monk zseniális lett.. És én még csak nem is mentem rá se holy harangra se physical buildre, csak fogtam a songoku+BT+Aughild holy monkom, beállítgattam a resistjeit, (meg azé nyomtam neki egy holy-s leg gemmet..) és maradtam behúzós palmos.. vanneki spiritje rendesen és időnként 90-100M-t critel.. amikor meg nem akkor sajnos csak ilyen 35-60M között.. VÉGRE!! Van monk.. :R

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#64732) Sárpac válasza Scholes9 (#64723) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Dehogynem egyszerűen beteg, én kifejezetten utálom segge kinyalt újgazdag kis pöcs! :D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#64733) granini válasza Bird (#64730) üzenetére


granini
őstag

Quá-quá-quá-quááááá... :P Eccer fent eccer monk.. :C Eljött a mi időnk!! :K

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#64734) Gyick válasza granini (#64731) üzenetére


Gyick
őstag

Most majd azért lesz a sírás hogy szar a barbár... :)

(#64735) Gorneck válasza granini (#64731) üzenetére


Gorneck
titán

Attól még messze van, de valóban jó lett...

Gorneck#1239

(#64736) Devoured


Devoured
tag

nerfelték a goblinföldét? már a 34. goblint öltük meg és még mindig nincs portál

az első 3 portál kb 25-30 goblinból összejött, azóta meg semmi :(

szerk. 36. no joy

[ Szerkesztve ]

(#64737) sith7 válasza Devoured (#64736) üzenetére


sith7
nagyúr

én is agyonvertem vagy 25 - öt, de nem volt portál :(( :O

(#64738) Edge


Edge
veterán

Hááát sztem mégis qrvajó a firewiz(még ha bugos is állítólag):
self+partybuff:

ezt sajnos buktuk 15 secen múlt:

de végülis nem rossz:

:)

Most ilyen, pár upgrade is esett(cipő, shoulder, meg a leg gemek).

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64739) Prof válasza DaveNo1 (#64649) üzenetére


Prof
addikt

Ezert kell Demon Hunter-el jatszani, ha nem utnek meg, nem halsz meg :))

(#64740) Drizzt válasza granini (#64731) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Mintha ezeket a seteket könnyű lenne összeszedni... Sunwokuból egy se esett még ki eddig. Meg ring of royal grandeur sem amióta kijött a kiegészítő. Annyira azért nem panaszkodom, de ezek esélytelennek tűnnek.

I am having fun staying poor.

(#64741) tarBubbles válasza Devoured (#64736) üzenetére


tarBubbles
tag

ezt én is észrevettem, mert nálam is hasonló a statisztika

(#64742) Edge


Edge
veterán

Vki megcsinálta már itt a hellfireamut?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64743) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Jó nap volt az első így 2.1es patchel. Esett havernak egy elég jó amu amit odaadott, majd pár órával később a set másik fele egy gyűrű ami az első és eddig egyetlen gyűrűm, ami már 5 main stattal rendelkezik. A gyűrű sajna nem lett túl jó, de még így is jobb mint a sárga amim volt:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#64744) Edge válasza DjDanee87 (#64743) üzenetére


Edge
veterán

szépek :)
bár sajna hiába van pár 5 statos ring a soj és rorg ellenébe így is elbuknak...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64745) Devoured válasza Drizzt (#64740) üzenetére


Devoured
tag

tegnap T6-on mentünk kb 4-5 órát.
2 rift
1 grift
kb 50 duplagoblin + 3 goblinföld
kadala 400bs

ezekből kombináltan kiesett a Sunwuko set-ből vállas, kesztyű, fejes, + 1 monkey king vállas

persze inna egy darab se

ilyenkor örülök, hogy vannak emberek, akik hajlandóak bevenni maguk mellé egy 9 hónapja parkolópályára rakott, pocsékul felöltözött monkot. thx Chiller :D

(#64746) Edge válasza Chiller (#64672) üzenetére


Edge
veterán

Nemtom mien a firewized de én pl remekül elvoltam party 36os riftben is, rá kell menni disi damra sztem az a megfejtés, de tény hogy PTR-en erősebb volt, bár lehet a nerfet pont behoztam a +disi skill dammal, mert ugye PTR-en nem működött és tegnap hotfixelték élesbe is.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64747) Lokids


Lokids
addikt

A grift kavicsot mekkora eséllyel dob a normal rift boss?
T6-on eddig 100%, de ha gyorsban akarom farmolni, mondjuk t1-en, akkor mennyi az esélyem?
Tegnap lvl25-t elbuktuk 3-an, mert nem lett berakva poti cuccolás miatt és bent már nem lehetett betenni. 2-3 secen múlt. (meg azon az 1-2 halálon amit a poti hiánya okozott)

(#64735) Gorneck23 Újra előszedhetem a monkomat?

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#64748) diegho válasza Devoured (#64745) üzenetére


diegho
nagyúr

Riftben és Griftben is nyílik a goblin kapu? Én komoly gold farmingba fogok este, mert kellene pörgetnem két gyűrűt is és úgy érzem sokba fog fájni, tegnap 18M-ről 80-ra farmoltam fel magam kb 3 óra alatt, de kellene legalább 200M a cuccaimhoz.

Pár szó a karakterekről:

Crusader: én semmi lényeges változást nem látok, ugyanúgy T4 képes, mint eddig, semmivel nem haladósabb a fire fist of heavens crusám perma akarat champion-al fos akkhan szettben.

Wizard: van egy full alap wizem, semmi specifikus item nincs rajta, de kipróbáltam és a disi simán 10M-ig felmegy vele, eddig olyan 3M volt.

Barbi: T4-ről rögtön T6 képes lettem ugyanabban a cuccban. Az IK szett nagyon erős lett, a 3 barbár gyakorlatilag T4-en is mindent szétkap. T6-on már nem olyan erősek, de átlag 3-9M között critelnek, egy Tasker-el ezek nagyon keményen tudnának aratni. Jelenleg leapquake-el megyek Earth+IK szettel. A leapquake 25-28M-et dotol, ha lent van a három, mindezt egy 2H fegyóval, ami semmire nem ad, viszont 3800dps-es. Végre mehetek 2H fegyóval, végre úgy néz ki a barbár, ahogy ki kell néznie, nem két fogpiszkálóval bohóckodik. A reakor szettet néztem még meg, az is ígéretesnek tűnik. WW-t akarom még tesztelni, mert van thunderfury, odin, thundergods, lightning soj, lightning andariel cuccom, szerintem az is elég ütős lesz így. Valaki tesztelt esetleg már barbival?

(#64749) Edge válasza Lokids (#64747) üzenetére


Edge
veterán

farmoljatok goblint papa, az megoldja a gold hiányodat ;)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64750) CactuS válasza mikromanus (#64729) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Arra gondoltam, hogyha a spirit költős (SUNWUKO'S) set vagy a dashingest használod , akkor az inna már nem igazán fér be mellé. A 70es szett alatt ezt a kettőt értettem. Az inna ezek mellé nem fér be, így bukó az összes aura + 1 slot, hogy legyen legalább egy mantra. Ha a psiritköltésre mész rá, akkor kb csak a berántás fér be a buildbe.

Bár lehet csak nekem tűnik úgy, hogy a sebzésért fel kell adni kb az összes support skillt, vagy már megszoktam, hogy monkkal csak support skillek vannak bent (sebzésnövelés (inner sanctuary, palm, cyclone).

Azon már csak halkan morgok, hogy a WotHF kamera rángatása még mindig idegesítő, persze fícsőr a rángás és nem lehet kikapcsolni..

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.