Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64151) Sárpac válasza Gyick (#64150) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Én ezért várom a 2.1-et, jelenleg 0.0 a set, de a patchben "kissé" feljavul. :D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#64152) Gyick válasza Sárpac (#64151) üzenetére


Gyick
őstag

stashben van nekem is :) csak az off-hand ér vmit most

[ Szerkesztve ]

(#64153) Reinhardt válasza Sárpac (#64151) üzenetére


Reinhardt
őstag

Vegyel fel ptr-en
aBejla#2353
Tolhatjuk egyutt a fire wizt :)

[ Szerkesztve ]

(#64154) Drizzt válasza csecso22 (#64139) üzenetére


Drizzt
nagyúr

(#64155) Reinhardt


Reinhardt
őstag

Ha a demon set 2-es bonusza fire-t sebez, akkor miert nem inditja be a firebird 6-os bonuszat?
Hol lehet reklamalni?

[ Szerkesztve ]

(#64156) hokuszla


hokuszla
aktív tag

Hogy miért szeretem a publicot?
Mert kihívást tud adni :D

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#64157) SQX_Barto válasza hokuszla (#64156) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Most itt azt kell nézni, hogy ketten T6-on a városban meresztik a seggük? :D (mobilról vagyok épp)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#64158) DjDanee87 válasza SQX_Barto (#64157) üzenetére


DjDanee87
addikt

Biztos a paragon szintre utal. Nyilván ekkora paragon szinttel nem lesz T6-ra gearjük.

(#64159) Edge válasza Sárpac (#64151) üzenetére


Edge
veterán

:-) T6on is durván aprít már teszteltem, sőt maximussal is próbáltam azzal is zsír ugyanis a lánc erősebb lett, nálam 25-30 millákat critelt trashre.
Ja arcanetorrentet próbáld ki qrvajó a tüzesrúna. :K

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64160) Sárpac válasza Edge (#64159) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Most próbáltam ki egy csomó mindent T6-ra, arcanetorrent faja, de inkább scs, hcn nem állhatok meg 3 secre mire hajlandó kilőni! :DDD
Készül a HC T6 PTR videó is új fegyóval kb. fél óra. :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#64161) Sárpac válasza Edge (#64159) üzenetére


Sárpac
nagyúr

(#64162) Edge válasza Sárpac (#64160) üzenetére


Edge
veterán

igaz, hm tényleg viszont ahogy a viden is használod a solrak nagyon jó lesz megint :) akkor lehet nálam is marad a disi mert van egy egész jó solrakom 2.3k +28% disi.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64163) Reinhardt válasza Sárpac (#64160) üzenetére


Reinhardt
őstag

Azért elég sok szorult helyzetből hozott ki a torrent (lépcsőn falazás) ahol a desi-vel tuti haltam volna.
Bér most rápróbálok, mert nekem is van vhol a ládában egy 30%-os slorak. (Amúgy nem tudom, hogy számít -e bármit, hogy mennyit ütök a desintegrate-tel, az úgyis elhanyagolható a firebird bónusza mellett)
Elhasználtad már a gr keyt? Amúgy követő nélkül is megy? Nehogy az első elit elintézzen partyban. :)

[ Szerkesztve ]

(#64164) Sárpac válasza Edge (#64162) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Szóval a disi valszleg bugos mert jelenleg 0 + ad! :)

(#64163) Reinhardt: majd ha lesz t6 hc csapat ptrn akkor kipróbálom, de nem hiszem mert mindenki védelem buffokkal jön amiből javarészt a wiz is kap szal kb ega lehet.

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#64165) Reinhardt válasza Sárpac (#64164) üzenetére


Reinhardt
őstag

Lesz még +6 firewiz t6on, nem fogjuk szétbuffolni egymást :D
Vki belinkelné, hogy a party tagok számával hogyan változik az ellenfelek hp-ja?

[ Szerkesztve ]

(#64166) SQX_Barto válasza Reinhardt (#64165) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Valamikor mintha +50% / tagokat írt volna valaki, de majd az okosabbak adnak pontos választ linkkel :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#64167) Sárpac válasza Reinhardt (#64165) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Akkor nem valóban de valszin nem is lesz ilyen hcn legalábbis! :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#64168) Ragnar_ válasza davidsito (#63335) üzenetére


Ragnar_
addikt

Hello, passive 3d tapasztalatok vannak (LG cinema3d monitor + Nvidia3dvision) elképesztően néz ki a game 3dben. Helixmod ajánlott illetve a konvergenciát jól beállítva minden effekt 3d kivéve az item,mob infókat mint dmg, healthbar critical amiket 2d-ben ír ki a képernyőre, ezeket ki is kapcsoltam...

Mondjuk lehet , hogy sok haszna nincs az infónak elég régen érdeklődtél, én is csak kíváncsi voltam, hogy játssza -e valaki stereo3d-ben

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#64169) Intel fan11


Intel fan11
őstag

Barbarnak milyen setet érdemes összeszedni + milyen fegyó stb? És milyen skillezést??

Battletag: hojszi#2983

(#64170) Vikus


Vikus
tag

Sziasztok!

Nemrég kezdtem el tolni én is a Diablo-t.. igaz még csak 61-es szint vagyok, de olyan kérdésem lenne, hogy ezek a bigyuszok mik, amiket kapok azután, miután adventure módban egy egész pályát "kitisztítok". Megvan az öt plecsni, majd kapok valami ládikát.. az mire jó? Mert van már vagy 4..
Jah.. meg van valami fekete gombám is...nem is tudom eladni csak van.. Ezzel mit tudok csinálni?
És utolsóként :D a tokenek, amiket összeszedek, azok akkor is "hatnak" ha nem nálam vannak, hanem a ládában? Csak mert látom itt a sok fórumos tag, akik megosztanak képeke, totál üres az erszényük... Vagy már annyit se ér, hogy nem ad hozzá sok pluszt?
Köszi előre is a válaszokat. ;)

(#64171) Madn!ght válasza Intel fan11 (#64169) üzenetére


Madn!ght
addikt

Használható/populáris skillek és cuccok a teljesség igénye nélkül:

1) fire alapú leap+earthquake skillezésű barbi:
- Might of the Earth set (naci, kesztyű, vállas, sapi)
- Lut Socks csizma

Earthquake skill molten fury rúnával, a csizmának köszönhetően 3x ugrik, a set bonusz által pedig minden érkezés earthquaket okoz.

Hasznos fegyók: burning axe, silaria, sun keeper, devastator
Hasznos továbbá a szükséges erőforrás csökkentéséhez: Cindercoat páncél, illetve Haxing Pants of Mr. yan gatyó.

Jól jön egy Ring of the Royal Grandeur gyűrű, amely által eggyel kevesebb set item kell a bónusz kiváltásához.

2) Call of the ancients
- immortal king set (csizma, fegyó, kesztyű, páncél, öv, sapi)
4es set bonusz esetén az ősök folyamatosan kísérnek (míg meg nem halnak)
Extrém védelmet ad, vagy növeli a sebzésüket.
- fenti fegyók illetve thunderfury, fulminator, odyn son, stb. elemi skillhez igazítva.

3) Furious Charge

- Raekor's set (csizma, naci, páncél, kesztyű, vállas, sapi)
5-ös set bónusz esetén valamennyi rúnát adja a chargekhoz.
Nehezíti a használatát, hogy 4-5 ellenbe kell rongyolni, hogy ne legyen cooldownja.

Mikromanus korábbi hozzászólásában is van némi info.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#64172) Bazzzs válasza Vikus (#64170) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Szia!

Ha teljesíted az összes Bounty-t egy Acton belül, akkor kapsz egy Horadric Cache névre hallgató ajándékot. Ezt jobb klikkel tudod kinyitni és kidobál a földre pár jutalmat. Ez lehet pl. craftoláshoz alapanyag, vagy akár legendary cucc is. Amit még kapsz a Bounty-k után, az a Rift Keystone Fragment nevezetű kis kerek kődarab. Azt Kadala-nál tudod felhasználni Nephalem Rift nyitásához.

A fekete gomba a titkos pálya megnyitásához kell. Lényegében pár alapanyagot össze kell gyűjtened és ez az egyik hozzávaló.

Token alatt mit értesz? Így nem igazán ismertem rá, hogy mire gondolsz :)

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#64173) SQX_Barto válasza Bazzzs (#64172) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Szerintem a követők tokenjeire gondol.
Vikus: Azok a követőknek adhatóak és az ő képességeikhez járnak a bónuszok.
Ugye van három követő, a Templar, Enchantress és a Scoundrel. Az egyiket válaszhatod, ha egyedül játszol (egyik Asharea setbónusz, hogy mindhárom alkalmanként a segítségedre siet).

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#64174) Intel fan11 válasza Madn!ght (#64171) üzenetére


Intel fan11
őstag

köszönöm a kielégítő választ!

Battletag: hojszi#2983

(#64175) DeathAdder válasza diegho (#64148) üzenetére


DeathAdder
veterán

Köszi :R

(#64176) frame>24


frame>24
addikt

Na, kisebb kihagyás után elmentem public game-be.
Soha nem voltam még 3+ emberrel, csak 2 vagy solo.

Úgy össz. 4 óra alatt kiesett a Tal rasha set 2 hiányzó darabja, vagy 5 plan, és még vagy 4-5 unique/set vegyesen...

Jahogy ez erről szól? - Életbe nem indítok többet solot, max tesztelni. :Y

Most meteorra álltam át, nemtom, csak nálam lassul-e be tőle, de a Tal set miatt potyog az égből minden.
Epilepszia ftw...

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#64177) Vikus válasza Bazzzs (#64172) üzenetére


Vikus
tag

Köszi-Köszi!
Végre.. így gazdagabb lettem pár cumóval... tényleg gőzöm nem volt róla, mik ezek.. :R
A titkos pálya nem hangzik rosszul... :) Már akartam kérdezni mi ez a liquid rainbow is... Mer' az is van.. akkor jó.. majd csak összegyűlik.. ;) A "Token" alatt azt értettem amit "SQX_Barto" mondott.... úgyhogy köszi neked is! ;) Én lökött meg úgy gyűjtögettem, mint anno a 2-be, hogy majd növeli a képességeim.... de a szememet nem szúrta ki, hogy "Followers"... szóval ... rájöhettem volna.. na de köszi még egyszer a segítségeket és a válaszokat... már előrébb vagyok .. ;) ;) :R :R :R

(#64178) SQX_Barto válasza Vikus (#64177) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Szívesen!
Kevesebb smileyt használj legközelebb, lehet ezt is majd egy admin "megnyirbálja". ;)
frame: elvileg csapatban kapsz magic find bónuszokat. Meg ha barátokkal játszol és valakinek esik valami, ami neked jó lehet, odaadhatja.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#64179) tibee77


tibee77
őstag

Sräcok 67es szinten (illetve a közel jövöben) ezzel a felällässal el lehet lenni?

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#64180) Gyick válasza tibee77 (#64179) üzenetére


Gyick
őstag

jade wd-k használják ezt(set nélkül nem sok értelme van),én nem ezzel mennék de 67-es szinten még ku..va mind1

[ Szerkesztve ]

(#64181) defede válasza Gorneck (#64141) üzenetére


defede
tag

Nagyon szép, tetszik DE milyen zene megy alatta? :)

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

(#64182) .OM.


.OM.
aktív tag

Firewizard-om van, firebird-del.
Melyik lehet jobb?

a.)
Fenn a fb kesztű és Mirrorball = ~950k DPS (tripla sebzés a Magic Missile-n (fire); +36% firedam
- ilyenkor magic missile-t (*3) használom nagy AS-sel, majd meteor showerrel költök nullára; passzívban a közeliekre nagyobb sebzéssel

b.)
Fenn egy Magefist de offhand a Firebird = ~1100k DPS;; +74% firedam
- ilyenkor meteor shower (critre AP) és manatöltéskor magic missile (*1) passzív töltéssel

ex .Oldman.

(#64183) Gorneck válasza defede (#64181) üzenetére


Gorneck
titán

Aszhem Exilia...

Gorneck#1239

(#64184) Reinhardt válasza .OM. (#64182) üzenetére


Reinhardt
őstag

B.

Es foleg majd ha jon a 2.1.

(#64185) davidsito


davidsito
tag

level 70 ... 13 min

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#64186) SQX_Barto válasza davidsito (#64185) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Teach me, Master! :DDD

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#64187) oxox válasza SQX_Barto (#64186) üzenetére


oxox
addikt

csak rift utan cserelsz karaktert...meg ennyi sem kell.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#64188) Edge válasza oxox (#64187) üzenetére


Edge
veterán

Ami így nem 13 perc valójában hanem sokkal több... :)
(bár ha R.I.F.-ben csinálod még a riftért se kell melózni, bár nemtudom ezt szeretik-e ott)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64189) Cheesy


Cheesy
őstag

Tegnap az egyik RIFT-ben meg rózsaszín medvék voltak :Y
Otthon van screenshot is.

www.vakbelmutet.hu

(#64190) Gorneck válasza Cheesy (#64189) üzenetére


Gorneck
titán

Póni pálya mobjai...

Gorneck#1239

(#64191) Thrawn válasza Cheesy (#64189) üzenetére


Thrawn
félisten

Előfordulnak :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#64192) Cadal válasza Cheesy (#64189) üzenetére


Cadal
őstag

Kíváncsi leszek mit szólsz majd ha a tehenek jönnek szembe bárdokkal... :DDD mert olyan is van! :K

[ Szerkesztve ]

(#64193) Reinhardt válasza Edge (#64188) üzenetére


Reinhardt
őstag

Ezzel a karakterrel akkor is csak 13 perc. Nem húzza feleslegesen az időt a szintezéssel. Ha karaktert cserélgetett akkor azzal is értelmesen eltöltött 2-3 óra volt (paragon xp + legendaryk).

(#64194) khirill


khirill
aktív tag

már szinte minden bounty reward megvan... (a legtöbből már vannak elég jó rollosok is), de az a rohadt rorg!

davidsito: majd season-ben letornázod 7 percre... :))

ratabyzou

(#64195) defede válasza Gorneck (#64183) üzenetére


defede
tag

Kösz, keresem :)

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

(#64196) Edge válasza Reinhardt (#64193) üzenetére


Edge
veterán

sztem nekem nem kell ezt magyaráznod, már ROS első hetén vagy 4-5 db 70-es wizem volt a malthael leg dropért(töröltem is már belőlük), rift xpből ofc.
Csak egy ilyen kép mögé sokan túl sokat gondolnak :) feleslegesen, mert ezért a 13 percért több órát kell melózni ahogy mondod is, nem 13 percet.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64197) oxox válasza Edge (#64188) üzenetére


oxox
addikt

tudom, de nem az okat mondtam, csak a miertjet :DDD ..meghat egy csomo xp minusz.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#64198) Cheesy válasza Gorneck (#64190) üzenetére


Cheesy
őstag

Igen ám, de azon 2-3x voltam, mikor haver bevitt engem (a mai napig csak 2 alkotóeleme (kulcs) van meg a portálnyitónak a 3-ból) még a normál D3-ban, ez meg csak ógy random történt a 6 szintes Rift 3. vagy 4. szinjén...

[ Szerkesztve ]

www.vakbelmutet.hu

(#64199) Thrawn válasza Cheesy (#64198) üzenetére


Thrawn
félisten

Kiszabadultak a titkos pályáról :Y :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#64200) Gyick válasza Cadal (#64192) üzenetére


Gyick
őstag

Nem arrol volt szó hogy ez a gyerek abbahagyja a diablozást?There is no cow level btw :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.