Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64851) ReFleXx válasza Edge (#64845) üzenetére


ReFleXx
addikt

Ja nem lehet rossz, pl locustot ellövöd és akkor mindenki kap 2000% dotot 10secre amit ugyanugy rahuz a Jade set.
A második tulajdonsag, meg ha jol ertem a mobon érvényesül igy minden csapattars nagyobbat üt rajta.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#64852) Chiller válasza Devoured (#64745) üzenetére


Chiller
őstag

Szívesen itt is :)

(#64746) Edge:
Ilyen a wizardom.
T6-on elismerem szépen halad, de azért PTR-en még szebb volt. A kis hevenyészett maradék geares wizardom is halad (ehhez képest) egész jól T6-on torrenttel. Hiába, telhetetlen az ember :DDD

Na meg az is baj, hogy GR37 felett egyhitel kb minden, hiába a (buffolt) 18 millás thoughness. És nem nagyon tudom, hova is kellene elindulni innen, hogy ez megváltozzon. :F

Sajnos nem akar normális RoRG gyűrű esni sose, és amulettekkel se esett még normális egy sem :(

[ Szerkesztve ]

(#64853) Kicsimix válasza dvd24 (#64843) üzenetére


Kicsimix
őstag

Még így is kevésnek tűnik de majd akkor nagyobb gr-ben kiderül :)

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#64854) Edge válasza Chiller (#64852) üzenetére


Edge
veterán

Hát pedig az út egyértelmű: leg gemeket el kell kezdeni használni.
Elite damost és a CC effektelt mobokra +damot adót(black hole ftw). Megütni meg nem feltétlen kell hogy megüssenek(de fognak) + van egy csomó védelmi skill, pl. blur-t használd az 17% damred(nem úgy mint 2.0-ában, hogy ennyi allrest adott, most tényleg DR lett).
Sztem a wiz jó helyzetben van nagyon sok védelmi skillje van és most a fire ággal e mellé sok dpst is le tud tenni.

Refi: bizony, jade wdmre majd ilyet rakok az tuti.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64855) dinostaRR


dinostaRR
tag

Sziasztok!

Keresek magam mellé 3 embert /vagy grouppot ahol még van 1 hely, a season indulására: péntek este 21:00. Terveim szerint másnap reggelig szeretnék játszani, kicsi szünetekkel ha kell (cigi,kaja.stb). Nyitott, barátságos emberekkel jó lenne ismét 0ról indulni.

Ha esetleg te sem szeretnél egyedül indulni és hasonló terveid vannak akkor vegyél fel nyugodtan!
dinostaRR#2947

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#64856) Bigyo77


Bigyo77
csendes tag

Lenne egy elég idegesítő gondom.
Tegnap óta azaz az új patch óta elviselhetetlen lett ez a mikrolag számomra,igaz mióta megjelent a dia3 azóta van ez az állandó "röcögés"meg fps drop csapatban de ennyire elviselhetetlen még nem volt.
Elég sok mindent kipróbáltam már(foreground és background fps pipa ki-be csúszka állítgatás,D3prefs.txt-ben a HWClass 1) ssd van,gyakorlatilag már 2x lecseréltem a gépem mióta megjelent a játék(nem a mikrolag miatt)
Patch elött az mindig megoldotta a gondot hogy gyors alt+tab majd vissza.
Lenne esetleg még pár ötlet mi a.... lehetne még csinálni hogy megjavuljon,azon kívül hogy törlöm az egészet?

Bale#2384

(#64857) Edge válasza Bigyo77 (#64856) üzenetére


Edge
veterán

Látom Nv-d van, ebben a hozzászólásban van egy link, hogy lehet optimalizálni nv esetén.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64858) Blaze_ válasza Chiller (#64852) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Nem mondod, hogy ezzel solo GR37-ig jutottál...

(#64859) Chiller válasza Blaze_ (#64858) üzenetére


Chiller
őstag

Ja nem, dehogy mondom. Nem solozok. Főleg nem riftben.

[ Szerkesztve ]

(#64860) Blaze_ válasza Chiller (#64859) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Ja ok, akkor megnyugodtam.

(#64861) Edge válasza Blaze_ (#64860) üzenetére


Edge
veterán

Váltottál már fire-re? Ha jól rémlik neked is van egy szép solrak-od.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64862) Bigyo77 válasza Edge (#64857) üzenetére


Bigyo77
csendes tag

Köszönöm.
Sajna nem oldotta meg a gondot bár ez inkább az fps dropra a megoldás és nekem mikrolag van.:(

Bale#2384

(#64863) -FreaK- válasza Bigyo77 (#64862) üzenetére


-FreaK-
veterán

Vsync lehet a megoldás kulcsa, azt próbáltad már?

(#64864) diegho


diegho
nagyúr

most pucoltam ki halls of agony lvl2-t és nincs goblin :(

(#64865) Edge válasza diegho (#64864) üzenetére


Edge
veterán

mivel nerfelték... nem csoda. :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64866) Bigyo77 válasza -FreaK- (#64863) üzenetére


Bigyo77
csendes tag

Igen próbáltam. Graf beállításoknál már mindent de mint írtam fps gondom nincs az stabil 60 de állandóan röcög a játék még a faluban is. Más játékoknál nincs ez a gond.

[ Szerkesztve ]

Bale#2384

(#64867) DaveNo1 válasza diegho (#64864) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nekünk előbb nyílt egy randomra, össze is jött 120 millió gold t6-on :C

You are not prepared.

(#64868) sith7 válasza diegho (#64864) üzenetére


sith7
nagyúr

üdv a klubban :O
pontosan 18x mentem ma végig rajta, ha volt goblin az 2 volt, tehát minimum 20 - at agyoncsaptam , és semmi :W

tényleg

Ha valaki nyit egy goblin vaultot és bemegy, akkor be tud invelni oda mást is ? :U

(#64869) mikromanus válasza sith7 (#64868) üzenetére


mikromanus
veterán

Mivel nerfelték (ahogy jeleztük is), így nincs már minden körben Goblin. Kis lelkes. :DD

nyitott portálba nem tud új külső ember becsatlakozni. Csak aki nyitáskor már ott volt.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#64870) sith7 válasza mikromanus (#64869) üzenetére


sith7
nagyúr

gondoltam, köszi

(#64871) CzKaresz81


CzKaresz81
tag

Sziasztok!

Tasker-Sentry-DH összefüggésében kérdeznék...

Valaki egyszer linkelt egy táblázatot, hogy milyen módon befolyásolja a tasker a sentryk speedjét... Ezt a táblázatot tudná valaki ismét linkelni ?

Valamint aki DH ik is, érdemes a taskert használni ? Mert hát a Mega 20% fire damja fájhat ....

Tippek, tapasztalat, vélemény ?

Köszönöm...

(#64872) mikromanus válasza CzKaresz81 (#64871) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha van, akkor tasker. Jó tud lenni az a 40-50%(?) sentry AS. Infotabla korabban volt, de azóta módosult a skill. Javítottak rajta. Most jó a sok skill is azt hiszem. Korábban 3 nem volt optimális. Vagy az elementál arrow volt bugos.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#64873) JSaN


JSaN
addikt

A doki mivel tud stunolni a snake to face-n kivul? lett egy jo socketes vaxo amum, de nem tudom kihasznalni igy. Van a kisebbik tuzes garga mi idonkent stunol, arra sajna nem adja, pedig ugy lenne logikus. mast meg nem tudom. :F

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#64874) mikromanus válasza JSaN (#64873) üzenetére


mikromanus
veterán

Anessazi + 0 cd sacrifice build mondjuk. Zombikutya idézésnél 1,5 sec stun
Mass Confusion - Mass Hysteria: 6-6 ellent bestunol
Sacrifice - Black Blood (3 sec)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#64875) davidsz


davidsz
őstag

Ezaz... megint kivágott a szerver. :W

A 2.1óta megint kezdődik...
Volt pár játszható karakterem, most megint kukás majdnem mind. Egy griftre nem elég egyik sem, amivel 25 fölé lehetne menni... esni megint nem esik semmi...
Ezt már kezdem nagyon unni... :O

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#64876) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Monkkal 2.1-ben most már érdemes kétkezes fegyverrel hadonászni? (Főleg, ha Sunwuko lesz az egyik set rajtam)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#64877) Gyick válasza CactuS (#64876) üzenetére


Gyick
őstag

csak azzal érdemes..

(#64878) AtHoS válasza CzKaresz81 (#64871) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ez hátha jó lesz neked [link]

read-only mode on the forum

(#64879) Gyick


Gyick
őstag

Ebbe kellene szereznem egy giftet és akkor feloldodna ez a disintegrate vs arcane torrent dilemma :)
Amúhy ez régen is 5 statos volt?

(#64880) Blizz


Blizz
őstag

Hnap este 9kor kezdődik a ladder?

No mistakes, just happy little accidents

(#64881) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Lassan itt az ősz, másfél év után gondoltam adok még egy esélyt a D3-nak.

Elég kevés infot tudok msot a kieg után miylen eltt, de a fő kérdések:

Kieg nélkül is megéri nekiállni újra?

Milyen class msot a elgélvezetesebb?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#64882) userxy válasza laceszgamer (#64881) üzenetére


userxy
őstag

kieg nélkül fölösleges szerintem.

(#64883) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Hali

Ez mi?

[link]

Már lassan 2 órája ez fogad. :(

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#64884) laceszgamer válasza userxy (#64882) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát akkor kihagyom. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#64885) Blizz válasza LordAxwell (#64883) üzenetére


Blizz
őstag

Sok mindenkinek ez a baja, most nézem a fórumokon. Nem vagy egyedül. :)

No mistakes, just happy little accidents

(#64886) LordAxwell válasza Blizz (#64885) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Akkor megnyugodtam, köszi!! :)

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#64887) userxy válasza LordAxwell (#64886) üzenetére


userxy
őstag

nekem is azt írja.

(#64888) userxy válasza userxy (#64887) üzenetére


userxy
őstag

Ma éjféltől vagy holnap éjféltől indul a season ?

(#64889) JSaN válasza userxy (#64888) üzenetére


JSaN
addikt

Ha minden normalisan megy, akkor holnap este 9kor (pentek 21:00)

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#64890) proci985 válasza Gyick (#64879) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

regebben is az volt, igen

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#64891) sittes79


sittes79
addikt

Hogyan működik ez a goblin kapuzárási pánik, kinyírtam egy tucatot és nem adja!?

[ Szerkesztve ]

(#64892) sittes79 válasza sittes79 (#64891) üzenetére


sittes79
addikt

ááááááááá most pont most :)

Áh ez nagyon komoly a végén 1 set 2 legend+gem :)))

[ Szerkesztve ]

(#64893) Reinhardt


Reinhardt
őstag

Jo dolog ez a Boon of the Hoarder.

(#64894) lakisoft válasza Reinhardt (#64893) üzenetére


lakisoft
veterán

Ez mi a fene? :D

(#64895) Chiller válasza lakisoft (#64894) üzenetére


Chiller
őstag

A pénzdobálós gem.

Aki tud valami jó kis vault (goblin) farmoló helyet, az ne kíméljen! Ma is megöltünk vagy húszat, de semmi eredmény :(
Jöhet PÜ-be is :DD

(#64896) trufa12 válasza Chiller (#64895) üzenetére


trufa12
addikt

Én nem is vadászom a gobokat, mert ráadás ahogy elnézem kettesével állnak de olyan ritkák mint a fehér holló....
itt ez a jó kis gem én rá tettem wizzre , 1 perc 1 milla :D úgy hogy semmi extra szintje nincs még, meg t2 őn megyek vele.De remélem ezt nem nerfelik -.-

A barbáromnak meg van már 1 milka papír dps-e viszont akkor sem az igazi , t4 megyeget, de ha nem jön be a bk kardok bónusza akkor nem igazán haladok, persze jó bejön de ha az nem lenne hiába az 1 milla papíron, nem üt csak 3-5 millákat nagyon max 6 ot alap skillel, másodlagos amikor nem ww-t használtam pedig 20-25 millákat csapott, nah most ez annyiban gáz hogy t4 en is könnyen behalok ha nem figyelek oda, pedig van 10 milka tyúknesszem is. 11-2 buffokkal.

meg ráadás nem hallnak a dögök olyan könnyen, így meg ezzel a set bonusszal haladok csak éppen innen hova tovább... mert a játék nem igazán dobálja a socketes amukat gyűrűket amik jók is...
a leg gemeket pedig ahogy észrevettem csak ékszerbe lehet pakolni, a blizzard mindig kibaszik velünk nehogy már könnyebb legyen :D bele tolnak igaz plusz 800 órát csak éppen fene akar szenvedni még 800 órákat, mikor már 2 éve nyomja...

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#64897) trufa12 válasza trufa12 (#64896) üzenetére


trufa12
addikt

a ladder meg szerintem egyenesen felháborító 0-ról :D .... kb olyan hogy elkezdem előlről, de túl vagyok már ezen, diablo 2 be se díjaztam mikor a nehezen meg szenvedett karakteremet non-ladderba rakták, v éppen fizettem , mert ott meg aztán drop rate -ről ne is beszéljünk, aztán pl :D mikor nem néztem hogy mikor lesz reset és költöttem 20-kt rúnákra az eléggé szarul esett..

A szintezést meg csináltam becsületesen a baalrunokat naponta több 100 at- 98 as szintű barbárom volt ... és eléggé rossz emlékek ezek, itt azért jobb a helyzet de ez eléggé szadista a blizztől.

mondjuk a paragon szint kb ugyan az mint dia 2be a 100 as szint volt... amíg eljut az ember eljut aztán non ladder paff.. lehet megint kezdeni csak azért hogy pár egyéni kinézettel gazdagabbak legyünk, nem túl nagy jutalom, főleg hogy a legek átkerülnek nonba utána az is kitudja farmolni aki nem ladder, szerintem ez így nem igazságos.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#64898) trufa12 válasza trufa12 (#64897) üzenetére


trufa12
addikt

Bocsánat a sok helyesírási hibáért .

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#64899) schwartz válasza czpitti (#64846) üzenetére


schwartz
addikt

A pet WD egy kalap szar lett. Mar az osszes varianst vegigprobaltam de a vege mindig az, hogy 30-ig okes utana esek kelek (solo). Blacktorne set, Unity csicskan, Kukri stb. Jelenleg full Zuniban tolom igy van mindig 23 fetish de nagyon papir lett a kari. Reflectnel annyi idom sincs, hogy elvegyem az ujjam a mouserol. Feldobtam a dagadt-goblin gem-et a Goldwrap melle igy vagy nemi eselyem de a RG mindig leszopat. Kb. feltucat GR32 ugy ert veget, hogy felidonel jott a guardian...majd agyonvagott. Es ujvol agyonvagott. Es meg vagy szazszor mig kifutottam az idobol... Ehhez kepest a DH-val rohogve tolom 30 felett kuka gearben.

If he dies, he dies.

(#64900) trufa12 válasza schwartz (#64899) üzenetére


trufa12
addikt

magyarán most dh wizz monk?

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.