Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64401) ReFleXx válasza KingKress79 (#64397) üzenetére


ReFleXx
addikt

Igy 2.1 derekan inkabb Wizt kezdenek.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#64402) Mengele


Mengele
tag

Hi

Nekem megvan a Full firebirds set.

A 2,1 -utan ujra ossze kell gyujtenem?

Vagy a meglevokon at irjak a Full set bonuszat?

A helpet elore is koszonom :R

(#64403) CzKaresz81


CzKaresz81
tag

Sziasztok!

Van aki Xbox Oneon játszik kieget ?

(#64404) Gyick válasza Mengele (#64402) üzenetére


Gyick
őstag

át fog változni a set bonus,nem kell összegyüjteni újra.....be is b..szna ha össze kellene szedni még 1x :D

(#64405) Reinhardt válasza CzKaresz81 (#64403) üzenetére


Reinhardt
őstag

Vmikor a het elejen jon meg az enyem, de nem tudom, hogy az iranyitas mennyi ron majd be.

(#64406) Reinhardt válasza Reinhardt (#64405) üzenetére


Reinhardt
őstag

mennyi ron=mennyire jon

(#64407) Xirtam


Xirtam
veterán

Sokan várják az új patchet főleg Wizardosok. Lehet ennek tudni az okát. Oké tudom patch note, de nem játszottam fél élve.

(#64408) proci985 válasza Xirtam (#64407) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

firebird buff, ugy nez ki stabil T6 kepes lesz a wizard unity bug nelkul is.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#64409) mikromanus válasza Xirtam (#64407) üzenetére


mikromanus
veterán

Amit előttem írt proci +pár buff/átalakítás.
- chaneling skillek módosulnak: alacsonyabb sebzésről indul és ha folyamatosan sebez nagyon durván felmegy. Pl:
arcane torrent: 575% fixről 400% alaptól 1010%-ig (2 sec alatt)
disintegrate: 511% helyett 390% alap, 890% 2 sec után
Ray of Frost 510%-ról 430% alap és 1240% 2 sec után

- black hole buff: 360% helyett 700%
- blizzard 20-25% buff (807% to 1075%)
- energy twister +50% damage (1000% to 1525%)
- Explosive blast +50% damage (616% to 945%) + a cd is felére csökken azt hiszem. Vagy ezt kivették (6 sec most, 3 sec a patchben)
- familiar: +33% dam
- hydra: háromszoros sebzés
- magic missile: +33% dam
- meteor: 501% to 740% (+molten buff is van)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#64410) frame>24 válasza mikromanus (#64409) üzenetére


frame>24
addikt

plusz az energy twisternél a kis tölcsérek immáron onnan fognak kiindulni, ahova klikkelsz és nem a karakterből, ami elég nagy "game changer"

A greater rifteket + legendary gemeket várom a legjobban, a seasonokhoz úgysem lesz elég időm.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#64411) Halboy78


Halboy78
csendes tag

A greater rift és a legendary gem az nem season only lesz? Ez az infó eddig kimaradt. Köszi előre is

(#64412) MegalodonS válasza Xirtam (#64407) üzenetére


MegalodonS
őstag

Ahogyan irtak egy full Fire set wizz T6 szint,konnyen lehet haladni vele meg szoloban is.Azert nem mindegy hogy T1 vagy T6,vagy milyen GR szintet tudsz teljesiteni.En direkt azert inditottam ezt a wizzt es kadala eleg gyorsan ki is dobalta az osszeset,ami eleg meglepo volt :C

[ Szerkesztve ]

(#64413) Bahama válasza Halboy78 (#64411) üzenetére


Bahama
aktív tag

Nem lesz season only. Mindenki nyomhatja gemekkel, greater riftekben.
Egyedül pár season only legend lesz. Amik ha lejár a season bekerülnek a sima nem season droppok közé.

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#64414) mikromanus válasza MegalodonS (#64412) üzenetére


mikromanus
veterán

Nekem megvan a négyes setbónus. Egy se esett wizardnak hozzá. Egy Kadalától lett, kettő meg barbárnak esett. Intelligencs drop :C (a +1 meg a RRoG).

Más téma:
A monk tüzes harang még ahogy nézem most is bugos. Az epiphany mellett nem sebez és a SW se procol (bár ezt nem ellenőriztem ma reggel). Így nem nagyon kellene kiadniuk a patchet. Bár szerintem efeletl átsiklanak, mert ki az aki tüzes rúnát használ, ugyi?! Persze ettől még jöhet a héten.. Nem lennék sértődött úgy sem. ;)

Ki fog seasonban indulni? Vannak már csapatok/tervek? Mondjuk kezdő szintezésre kérdés milyen lesz a lag belépésnél. Ha jó a belépés/átlépési idő, akkor kb 2-3 óra lehet nulláról 70-re a húzás négy embernek (seasonos teljesen nulla indulással).

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#64415) pluhi válasza mikromanus (#64414) üzenetére


pluhi
tag

Season kiesik nekem, már a gondolatától is irtózom, hogy nulláról kelljen kiütni egy olyan geart, mint ami most van. Grift, gem szintezés, buildek próbálgatása (bár már letettem a voksot a phys M6 mellett ptr alapján). Nincs is olyan gear, amitől rohannék a ladderre, bár a Speedy Gonzales öv hiányozni fog grifteknél, már megszoktam PTRen.

(#64416) Edge


Edge
veterán

Ha már firewiz a téma kipróbáltam ptr-en főnix set-et 1hnd+offhnd vs 2hnd. A 2hnd az egy 50% elitedamos 3500dpses furnace volt.
Nos a lehetőségeimhez képest(megvan minden ami kell hogy sakkozzak: full főnix, majdnem fullos mage,cinder,andariel,soj) legjobban összeállított 1hnd+offhnd esetén a DOT az elitre 90M+ volt 2hnd-el meg 120M+(T6 Ghom-on teszteltem). Tény hogy 2hnd-nél cinder vagy mage között kell dönteni, de lehet mégis megéri.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64417) diegho


diegho
nagyúr

Lehet én is elkezdek kadalázni majd a wizardommal, hátha lesz neki firebird szettje.

(#64418) pluhi válasza Edge (#64416) üzenetére


pluhi
tag

Nem is tartott sokáig nekik, hogy felhozzák a 2H-t olyan szintre, hogy opció lehessen. 5 hónap alatt megszülték, hogy ha beteszik a passzívba a damage nerfet, nem lesz a crusader OP. Hát nem lehet rájuk fogni, hogy kapkodnának. Lesz itt jó Helltooth set is, csak előbb le kell másolni a Heroes of the Storm Zombie Wall spelljét, amit fura módon használhatóra csináltak elsőre. :D

[ Szerkesztve ]

(#64419) mikromanus válasza pluhi (#64418) üzenetére


mikromanus
veterán

Végeredményben a Crusa nem kap nerfet így sem. Egyszerűen nem kapja meg pajzs mellett használva a kétkezes mostani buffját. Ettől semmivel se lesz gyengébb. Picit még tán jobban is kijön mint most 2.0.6-ban. Nem kellett semmit megszülniük. A Crusa jó kétkezes+pajzs kombóval most? Igen. No, akkor csak a "normál" használat kap buffot. kb ennyi.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#64420) -FreaK- válasza Edge (#64416) üzenetére


-FreaK-
veterán

Szerintem egyértelmű hogy az új tuningolt kétkezesek nyernek, mert ugye minden skill weapon dmg alapján sebez (a DOT is), ott meg az 1h+source sebzése összeadva sem közelíti meg a 2h fegyvert. Ráadásul a firewiz skilleknél (meteor, disi stb.) nem jó ha azonos dps-t nagyobb AS-el érsz el. Így most már szinte biztos, hogy a lassú kétkezes lesz a nyerő.

(#64421) pluhi válasza mikromanus (#64419) üzenetére


pluhi
tag

Nem kellett megszülniük? 5 hónapig használhatatlanok voltak a kétkezesek a HS miatt (minden más class számára), ha ez nem vajúdás, akkor semmi. Eleve így kellett volna kiadni a RoSt, vagy ha nem is, az első patchben fixálni ezt. A megoldás ráadásul pofon egyszerű. Néha úgy érzem összesen öten fejlesztik ezt a játékot, különben nem tarthatna ennyi ideig egy ilyen dolog megoldása.
A válaszod többi része nem tudom mire reflektál, egy szóval nem irtam, hogy nerfet kapnának ezzel (pár százalék buffot kapnak ők is).

[ Szerkesztve ]

(#64422) Reinhardt válasza Edge (#64416) üzenetére


Reinhardt
őstag

En mar most ilyen szamokat latok 1h-val:

persze csak miota sikerult meggiftelni:

(#64423) mikromanus válasza pluhi (#64421) üzenetére


mikromanus
veterán

"ha beteszik a passzívba a damage nerfet, nem lesz a crusader OP."

NEM azért tettek nerfet a passzívba, hogy ne legyen OP, hanem hogy a kétkezes buff ne ott érvényesüljön ahol eddig is jól működött a játék. Ha eddig Op volt, akkor most is az lesz. Erre szólt.
A kétkezes meg eddig is használható volt több esetben, de nem volt kedvelt. Így többen rákattannak. Ami eddig lassú volt monknál, az magasabb szinten is jó lesz és a regent is duplázták, így kb semmi item rásegítés nem fog kelleni. Barbár is örül neki, mert iszonyat nyomorék a fury termelés jelenleg. Jobb ha keveset kell csapni a spenderekkel. Ami most T4, az simán jó lesz T5-6-ra is (már ha tohhnessel bírja). Wizardnak is jó volt eddig a kétkezes a cd-s és chanelling skillekhez (meg a drágábbakhoz). Itt eddig elég szoros volt a mezőny. A buffal most egyértelműbb lesz az előny a kétkezesnél és nem csak a hátránya látszik.
Egyszerűnek se mondanám a lépést. Kellett hozzá a PTR előbb, hogy lehessen tesztelni nagyobb tömegben a hatását. A "majdnem jó" sebzés buffját nem egyszerű azért belőni. Aztán végül ráböktek egy számra, hogy aztán ennyi majd jó lesz.. És jó lett. :C

Ami még kiemelten fontos:
pofon egyszerű -> pofonegyszerű
;]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#64424) JSaN


JSaN
addikt

Lesz itt olyan aki, amint aktivalodik a season egybol indul ott es meg sem all 70ig? Mert csatlakoznak egy partyba igy, meg elvileg adventure elerheto lesz igy akkor 2-3 ora es lvl70 gyorsan meglesz. Szerda szabad igy mehet reszemrol.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#64425) Telda válasza pluhi (#64415) üzenetére


Telda
addikt

Én is hasonlóan vagyok ezzel, nem vagyok időmilliomos, meg gusztusom sem lenne egyhuzamban ennyit játszani. Az első 1000 hely meg a streamereknek és a botoknak van fenntartva.

(#64426) mikromanus válasza JSaN (#64424) üzenetére


mikromanus
veterán

Én indulok, de ha szerda és nincs előre jelezve, akkor nekem csak késő délután fog "indulni a szerver". Ha jelzik előre, akkor lehet épp szabin leszek aznap. :C

(#64425) Telda
Téves. Nulla kezdőkészlettel nem jutnak a botok sehova. Meg a toplista leginkább a greater rift szintekre, achikra, lvl 70 gyors elérésre és ilyesmire lesz csak behozva. Arra meg nem nagyon lehet botot írni. A biorobotok fogják uralni sokáig a listát. Olyanok akik 48 órát bírják pislogás nélkül, vagy olyanok, akik "csapatban" 3 műszakban nyomják napi 24 órában egy karakterrel váltásban. Viszont lesz lista solo kasztszintre, 2, 3 és négyes partyra és klán/céhszinten is. Utóbbi lesz az érdekes. Lehet hasonlítgatni a többi PH-s vagy magyarhoz az eredményeket. :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#64427) Edge válasza Reinhardt (#64422) üzenetére


Edge
veterán

Én hagytam égni az elitet nem lőttem csak addig amíg meggyulladt, mert a disinek folyamatosan nő a sebzése így nehéz megállapítani lövés közben hogy mekkora a difi mert nő a DOT sebzés is.
Hidd el ilyen gearrel összetudok többet is hozni, nem erről szólt a dolog.
Az volt a lényeg hogy kétkezessel több a sebzés mint 1 kezessel :) Most akármennyit is mutatsz, egy jobbfajta furnacevel több lenne.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64428) MegalodonS válasza mikromanus (#64414) üzenetére


MegalodonS
őstag

Van ilyen :( nekem a kedvencem Crusi Shield a Wizznek :U

(#64416) Edge

A fonix az most az uj Fire set? :F

(#64429) Halboy78 válasza Bahama (#64413) üzenetére


Halboy78
csendes tag

Köszi a gyors választ!

(#64430) Sárpac válasza Reinhardt (#64422) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ez 200+ lesz ha javítják a disit rajta, mivel tűzzel jelenleg 0+ sebzést ad! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#64431) Reinhardt válasza Edge (#64427) üzenetére


Reinhardt
őstag

En sajnos ezt nem tudom tesztelni. Nem, hogy furnace nem jott ossze, de a legjobb maximusom is csak 3.3k-s. :B

(#64432) JSaN válasza mikromanus (#64426) üzenetére


JSaN
addikt

A gold bonus hir aljara ez volt irva:
Thank you so much for your feedback, your patronage, and for being a part of our community. We hope you have fun this weekend, and we'll see you in patch 2.1.0!
Szerintem eleg egyertelmu. ;)

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#64433) Edge válasza Reinhardt (#64431) üzenetére


Edge
veterán

Szép az a solrak amugy :)

dot mérésre channeling spell nem jó mert 2.1-ben folyamat nő a sebzése míg elér egy maximumot de addigra kb be is hal a célpont :D
bár én is azzal teszteltem de csak gyújtásig, de mindenhol nagyobb számokat láttam a furnaceval.

MegalodonS: jaja igen a firebird set, főnixnek hívtam(mert végülis a firebird az az) :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64434) Edge válasza Sárpac (#64430) üzenetére


Edge
veterán

Ezt vajon tudja a blizz?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64435) mikromanus válasza JSaN (#64432) üzenetére


mikromanus
veterán

Ööö... lelövik az éles szervert? :DD

edit: és el se indítják két hétig amíg kikalapálják a 2.1-et?
Amúgy olyan hír is volt, hogy az indulás és a season nem feltétlen lesz egy időben. Azaz előbb a 2.1 utána valamikor indul a season. Semmi kifogásom ellene. csak jöjjön szerdán!

(#64436) szmegma
Jó az, csak picit veszélytelennek tűnsz sebzés alapján. ;]

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#64436) szmegma


szmegma
aktív tag

Az eddigi rekord toughnessem az ovvel ugy, hogy a gold bonuszos kesztyut elfelejtettem felvenni:

[ Szerkesztve ]

TV: JZ1000

(#64437) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Na látom holnap után patch, lassan ideje visszatérni. :K Ez a legfrissebb patch notes? Ahogy nézem crusader az egyetlen class ami semmilyen szignifikáns változtatást nem kap... :U

You are not prepared.

(#64438) -FreaK- válasza DaveNo1 (#64437) üzenetére


-FreaK-
veterán

Ez csak a legutóbbi teszt peccs nóta, a korábbiak változtatásai nincsenek benne. Ilyen összegző nóta majd a 2.1 live-ra kerülésekor lesz csak. Addig esetleg visszakeresheted a korábbiakat és úgy megtudod hogy mi minden változott.
Amúgy a WD se kapott túl sok módosítást (még szép.. :D )

(#64439) KubanitoS válasza DaveNo1 (#64437) üzenetére


KubanitoS
veterán

Hol láttad, hogy holnapután érkezik a frissítés?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#64440) Bird válasza KubanitoS (#64439) üzenetére


Bird
addikt

Sehol...Csak találgatnak egy elejtett mondat alapján.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#64441) Mezi1982


Mezi1982
tag

Helo, a kérdésem az elementál dmg-t érdemesebb feljebb tornászni mondjuk 120-140%-ra, (itt kevesebb dmg-t ) ir az adatlapon vagy látok olyan karikat is akiknek jóval kevesebb vagy szinte nincs is de elég nagy dmg-t ir nekik.
És ezt természetesen SC-on ahol nem számit ha meghal valaki, csak könnyebben haladjon.

(#64442) mikromanus válasza Mezi1982 (#64441) üzenetére


mikromanus
veterán

Sebzésmaximalizálás a cél ahogy kiveszem a szavaidból. Ilyenkor meg a "papír" damaget meg kell szorozni (1+elemi dam bónuszok összesen) értékkel. Persze csak ha a rúna az adott elemet használja. Ebben az esetben az sebez jobban, amelyiknek magasabb ez a szorzata. Ha 0% fire dam van, akkor a fire sebzés alapja az adott karakternek ugyanaz lesz mint a "papír" sebzés. Simán lehet ez alapján, hogy egy "szar" 700k damage karakter sokkal jobb, mint egy "jó" névleg egymillás sebzésű.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#64443) Lézerparaszt válasza Mezi1982 (#64441) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Akinek nagy a profil damage-e elementál dmg nélkül, az megállt a fejlődésben. Nekem anno a Jade-val 1,1 milláról kellett lemennem 610k-ra hogy a lehető leggyorsabban tudjak haladni vele t6-on. Mondanom se kell, addig a t3 még úgy ahogy ment... Igaz ez még nagyon az elején volt, még csak akkor próbálgattam az elem dmg-et. A lényeg hogy ne azt nézd mennyi a profil damage, mert az nem mérvadó.

A játék az nem játék!

(#64444) Mezi1982 válasza mikromanus (#64442) üzenetére


Mezi1982
tag

Én is igy vettem észre

(#64445) Edge


Edge
veterán

egy biztos: ha PTR-t lekapcsolják jön a peccs, PTR-t pedig pár nappal előtte le szokták nyomni. Bár... Blizz szeret kiszámíthatatlan lenni :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64446) -FreaK- válasza Edge (#64445) üzenetére


-FreaK-
veterán

Szerintem lesz még egy patch a PTR-en mielőtt lelövik, és legkorábban jövő héten lesz éles, de inkább utána.
De remélem, hogy nem lesz igazam és hamarabb jön :)

(#64447) Mezi1982 válasza Lézerparaszt (#64443) üzenetére


Mezi1982
tag

Nah átalakitottam a lightning-os varimat 40% körül volt az elementálja, tal rash set meg firebird 4-ig, szerettem a stun miatt bár még elég sok cucc kelett volna hozzá.

Most kipróbálom fire dmg-vel végül is összehoztam 144%-ot, bár kevesebb hp jóval meg CHD és csak a firebird set 4-ig van, érdemes mind a 6-ig bepakolni?

(#64448) Edge válasza Mezi1982 (#64447) üzenetére


Edge
veterán

igen, 5+rorg ugyanis a 6-os set bónusz a tuti:
felgyújtja az ellenfelet és 3000% weapon dammal égeti addig amíg meg nem hal.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64449) Terrorista


Terrorista
senior tag

Tudtok valami olyan communityt ahol magyarokkal lehet HC-n játszani? A T1 riftezés és bountyzás elég unalmas egyedül. A klánomból senki nem HC-zik a random public játékot meg hanyagolnám. :)

(#64450) pluhi


pluhi
tag

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.