Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63801) simsi válasza _ocsisajt (#63794) üzenetére


simsi
csendes tag

Csak az a kérdés, hogy minek a kirakat karakter amivel úgy sem játszol? Vagy még mindig divat az E pénisz?

(#63802) Madn!ght válasza simsi (#63801) üzenetére


Madn!ght
addikt

újabban az E-punci a divat :DDD

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#63803) simsi válasza Reinhardt (#63797) üzenetére


simsi
csendes tag

Mivel PTRen nem látom értelmét a tesztelésnek és a jelenlegi hősökkel játszunk így csak ezt a videót tudom mutatni, de ha kell megyünk palm monk nélkül is simán T6on. Public T6 meg sajnos elég random és mindenki fél és nem bízik a másikban! De egy jobb csapatban a Te karaktered is képes lehet a T6ra. simsi#2191 ha gondolod vegyél fel és megyünk veled szintről szintre felfelé ahogy érzed, semmi sem kötelező.

(#63804) _ocsisajt válasza simsi (#63801) üzenetére


_ocsisajt
őstag

mirol beszelsz? az unbuff 1M dps + 11.5M ehp main karimrol? vagy a fun tankrol amivel legalabb tudok RIFezni ha mobilnetrol vagyok? vagy most hogy? vagy tilos jonak lenni valamiben? vagy most mi? most akkor keresel jatekosokat vagy nem? mert ezzel az attituddel (buz* beszologato stilussal) biztos nem fogsz talalni abbol a kevesbol sem :D

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#63805) simsi válasza _ocsisajt (#63804) üzenetére


simsi
csendes tag

Top 6 togness karidra írtam! Ne forgasd ki!

(#63806) _ocsisajt válasza simsi (#63805) üzenetére


_ocsisajt
őstag

leirtam...

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#63807) simsi válasza _ocsisajt (#63806) üzenetére


simsi
csendes tag

mea culpa, küldtem reqvestet gyere csapassuk! :)

(#63808) Reinhardt válasza simsi (#63803) üzenetére


Reinhardt
őstag

Csak azért mondtam, mert most még látványos és hasznos a palmos monk (dexes karikat nagyon nem ismerem).
Azt mondod cseréled vmi másra, és ugyanúgy haladok. Olyat már én is éreztem pl. a varázslómmal (epénisz top20), hogy csak szedem a lootot a petes wd után. Szóval nem csak az van, hogy a wd-tek nagyon imba? :D
Amúgy este vagyok csak.

[ Szerkesztve ]

(#63809) Rayner válasza SQX_Barto (#63792) üzenetére


Rayner
őstag

2.1-ben majd megoldja a goblin realm.

normal: 4-5m
T2: 25m

"csak ezt a 2-t tudtam kipróbálni"

(#63810) diegho válasza Rayner (#63809) üzenetére


diegho
nagyúr

Mennyire gyakran lehet majd oda menni és hol lehet a portálos goblint találni?

(#63811) ReFleXx válasza mikromanus (#63779) üzenetére


ReFleXx
addikt

Köszi, de még elég messze érzem magam T6tol :D
Biztonsagi rifteket szoktunk menni T2-n, ahol kb mindenki egymaga lehozza a riftet, ha esetleg a masik 3 a varsoban szotyizik még akkor is. T3 is ok, de act5os anarch meg exarchok tudnak azert kellemetlenseget okozni.

Pár hete kezdtem ujra a HC-t, csak most lettem P200 és marhára hianyzik meg legalabb 300 paragon szint, ha az meglenne akkor T3-4 is ugyanigy menne a meglevő gearrel.

Hozzá kell tenni, hogy monkot ezen a szintent nem latunk, barbar is ritka, minek is jönnenek ilyen kicsi szintre, ha lenne egy fix monk, illetve egy barbar + crusader akkor toughness (warcry, law, mantra) és dps buffokkal vallahato lenne akar T5 is. Van HC jade WD gearem, meg csak olyan 1.3-1.4m az elemental elite DPS-e, de monk nelkul inkabb petessel megyek most.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#63812) Reinhardt válasza Rayner (#63809) üzenetére


Reinhardt
őstag

Ez 2.0 ptr-nél, is úgy volt, hogy minden sarkon goblinhorda volt, és azok úgy dobálták a legendaryt, hogy 3x kellett fordulni, hogy mindent elvigyen az ember. Kíváncsi vagyok mennyi marad abból a 25m-ból.

(#63813) Rayner válasza diegho (#63810) üzenetére


Rayner
őstag

Átlagban 10ből 1 goblin adja, semmi extra nincs, csak agyon kell csapni.
Ha meghalt random nyintja a portált. +gf számít

(#63814) ReFleXx válasza Rayner (#63809) üzenetére


ReFleXx
addikt

Nerfeltek? A T2 goblin realmet probaltam anno es 70+M gold jött.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#63815) mikromanus válasza Rayner (#63813) üzenetére


mikromanus
veterán

Azt hiszem csak lvl 70-en és csak adventure módban nyitja a portált. Ennyi a korlátozás. Aki nincs a közeledben az nem jut be. Visszateleportálás a bejáratához nincs, tehát jó eséllyel caplathatod végig utána a legutolsó rift szintet, vagy az összeset. :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63816) Rayner válasza mikromanus (#63815) üzenetére


Rayner
őstag

Riftben nem nyitja, úgyhogy aki ebben reménykedett annak kopp.
Riften kívül bárhol (itt a Bountynál lesz értelme)
Igen nincs teleport, csak a városba tudsz menni.

Ezt onnan veszem hogy pár napja HC-n oda jutottam, hogy 1m+ kell pörgetésenként.
Ez azért nem jön gyorsan és kb 20 item vár pörgetésre.
Gondoltam na akkor lássuk PTR-t és ott 1 hete ölöm a goblinokat.

Reflexx: valszeg azt már "finomították", jelenleg elég korrekt és nagyjából reális is a gold menniysége

[ Szerkesztve ]

(#63817) mikromanus válasza Rayner (#63816) üzenetére


mikromanus
veterán

Nekem csak riftben nyílt meg, azaz akkor kopp. :C

Nem greater rift, hanem "normal".

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63818) Rayner válasza mikromanus (#63817) üzenetére


Rayner
őstag

akkor nem volt szerencsém mert mentem egy rakás "normál" riftet. volt goblin pakk is nem egyszer, de portált ott bent sose nyitottak.

(#63819) SQX_Barto válasza Rayner (#63813) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Szerintem ez sokkal ritkább lesz élesben, de remélem csak pesszimista voltam és tévedek... :P

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#63820) stoptouching válasza mikromanus (#63764) üzenetére


stoptouching
csendes tag

Segíts egy picit, megakadtam! azt látom, hogy a wd/dh párost leszólod folyamatosan, de ha ránézünk a profilodra, akkor azt látjuk, hogy 117000 elitből 73000-et barbárral szedtél darabokra ami mint köztudott, eléggé broken volt vanillában. most akkor mire a vergődés? :D van 1730 órám dh-val és 917 wd-vel, engedd már meg létszi, hogy használjam őket, mind a 2 egy kalap szrt nem ért vanillában, most 2 évvel megjelenés után végre van normális, a topba is beférő szettjük erre jön a sírás másoktól.. + egy kis mellékes infó: reflektet a szpitfájö türret bassza vissza, az egy kezes íjak pedig nem maradnak így, ez is egy bug, mivel ugye blizárd, 2 dolgot javítanak, mellé jön 845 új hiba, most az van, hogy az egykezes kroszbók megkapták a 2kezes fegyverekre vonatkozó báffot. majd következő ptr peccsben javítják, ennyi.

ez már simsinek szól főleg, szeret ugatni a magyar cseten: honnan lehet felismerni, hogy valaki hárdkórt játszik? ??? szeretik mindenkinek az arcába vágni. mintha akkora különbség lenne hárdkór és puhacsíraceruza (szia szilvi!) módok között.. ha meghalsz mi lesz? jön egy hős lovag, 1,5 óra alatt (direkt ennyit írtam, nem kell linkelgetni a 30-50 perces szkrínshátokat) felrángat 70-re, oda szaladsz a ládikádhoz, feldobod a tartalék cumót, beállítod a skilleket és tádá! ugyanott vagy mint 2 órával ezelőtt, húúúúha, nagy dolog:D +vmiért látok 300+ paragon a puhacsíraceruza karaktereiden, az miért van? há' nem is vagyol' igazi hárdkór pléjer!!!!444!!négy!!4
meg plíz vmi riftet toljál fel jutyúbra, ne csak egy ócska báuntit, persze t6-on, köccöntem!

amúgy mi lenne, ha totál elszeparált lenne minden? meghalsz akkor jöhet újra a malthael kill, hogy megnyisd az ádvencsőr módot, lvl60ig nincs torment szint, 0 arany, zsír új ládika, fizess, ha kell több hely bele, minden npc alap szinten, mindent újra meg kell tanítani nekik, egyszóval MINDEN 0-ról, mintha csak most kezdenéd a hárdkórt. (paragon maradhat). akkor is tolnád/tolnátok, vagy akkor már picit kissebb lenne az arcotok?

puszi a pocitokra, megyek vissza játszani csíra módot a csíra 0ehápuhá démonhánteremmel.

(#63821) Thrawn


Thrawn
félisten

Úgy látom ma megmondónap van :))

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#63822) mikromanus válasza stoptouching (#63820) üzenetére


mikromanus
veterán

Ne vedd sértésnek. Semmi baj a kasztokkal önmagában. Igazán a "bajom" az, hogy a seteket szándékosan túl erősre vették, vagy épp az egyik skill nagyon átgondolatlan. A DH-nál a mara set ad a sentryvel túl nagy előnyt, a WD-nél meg ott a fetish. Bár a WD-nek meg ott a jade set is. Az is jó erős. Ez igazából nem komoly baj, de a változatosságot eléggé tönkrevágja. Miért használná valaki például a wall of zombie skillt, ha "csak 280%" sebzést ad le? Miért használnák a zombie dogot ha az csak 30%-ot és max 6 lehet. Amíg ott a max 15 fetish 180% adrabonkénti sebzéssel, addig ez mind-mind max support skill. A kutya lehet jó és a garga is, de a kutya csak a speckó itemmel. Ezen felül max akkor jó amikor kinyírod (sacrifice) :C
Ugyanez az ésszerűtlen túlhúzás megvan más kasztoknál is. A barbi EQ set is el van cseszve. nem azért, mert annyira OP alapból, csak a skill hibás. Következetesen minden dot sebzés egy forrásból csak egyszer hat, erre a leap EQ-ja stackelhet is. Picit betesz a változatosságnak ha egy-egy item "OP".

A barbár biztos OP volt, de sose dt-ztem, úgyhogy ez a része engem veszettül nem érintett. Azt is folyamatosan fikáztam és azért is meg lettem szólva. A többi skillje legfeljebb szolidan kiegyensúlyozottnak volt nevezhető. A barbár a fő karakterem. Mit kelle ezen elemezni?
Vaníliában volt hammer, seismic, egy és kétkezes barbim, néha ranged wt-spear barbim, low fury barbim. "gyalogkakukkom " (MP10 csak széllel ölő troll), rend barbim. Minden volt, kivéve amibe WW kellett. A WW az nem barbár a szememben, hanem egy vicc skill. Valami easter egg lehet ami bent maradt :DDD
Kiegben speares és seismices barbit építettem, meg low furys verziót. Sajna utóbbi elég halovány.
Most épül a shizumizu-rellentless hammeres barbi. Pár kulcs item nincs meg, de így is T4 képes. T5-6 is jó, scak ótvarszar a shizumizu és nem lehet érdemben regennel ellensúlyozni már a sebzést. Mindig kicsúszik a célzónából.
Próbálkoztam más kaszttal is azért. A DH sokkal lazább, a monk meg elég jó lesz 2.1-ben. Most is az, de elég itemfüggő. Meg nem T6-ra való ha nem használsz "broken" CB-ből visszamaradt effekteket (ami szintén nem a kedvencem). A crusa is laza és a wizard is elég muris. A barbár hozzájuk képest elég begyöpösödött és lassú volt. Kegyetlenül elcseszett lett a fury ellátása. +Nem nagyon van olyan skillje ami felér egy bazi nagy odaszúrt cluster bombával például. A DH nagyon hangulatos. :K

"létszi"
He? :DD

Kis kiegészítés: PTR-en spitfájür reflect is egy bug. Vagy minden rúnának adnia kellene a reflectet (illene valamilyen arányban azért), vagy semelyiknek. Ha egy adja, a többi nem, akkor ezt is elbökték a Blizzes fiúk. Előfordul. Erre van a teszt. Így kibukik időben.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63823) diegho válasza mikromanus (#63822) üzenetére


diegho
nagyúr

A Barbárban nekem is az a fura, hogy gyakorlatilag a barbár a legerősebb, mármint természeti erőben és mégis nagyon kicsit sebez. Jó persze lehet nagyot ütni, de azért nem olyan látványos ez a dolog és nem is olyan haladós, mint pl a crusa (csak ahhoz tudom hasonlítani, mert az van). Crusát 2 nap alatt felhúztam úgy, hogy T4-en lazán elvagyok, a barbinak ehhez 2 hét kellett kb és még így is a crusa gyorsabban halad, pedig ritka nagy szar akkhan itemeket kapott. Én a barbártól azt várnám, hogy csak kétkezessel mehessen és legyen valami olyan passzívja, amit ha beteszel, akkor az kompenzálja a 2 fegyverből származó előnyt. Jelenleg ott az egyik legjobb barbi szett az IK és a fegyvert nincs értelme használni... persze 2.1-ben már lehet lesz értelme, van is 2 szebb darab a ládában, de van egy olyan érzésem, hogy még mindig a két egykezes lesz a nyerő, mert a gift-el akár mindkettő adhat 10% cd-t, vagy 750 vit-et, vagy as-t, vagy bármi mást, amit az egy 2h nem tud adni.

(#63824) stoptouching válasza mikromanus (#63822) üzenetére


stoptouching
csendes tag

path of exile szerűen kéne a reflektet megcsinálni, ott pl totemes karakterrel játszok és ha eltalálnak egy reflektet akkor eltűnnek, itt is ilyen kéne, kéne a turretnek is "élet" és ha elég sebzést benyel (nem csak reflekt, bármiből) akkor eltűnik ergó lejjebb megy a sebzésünk, nem lesz az, hogy ledobok 4 setryt és 30mp ig ott van mind és töretlenül darálnak, míg én iszok egy mántengyút 5 szobával odébbról.

(#63825) ReFleXx válasza Thrawn (#63821) üzenetére


ReFleXx
addikt

:DDD

Ezzel a HC puhaság dologgal egyet értek. Még annyira nagy érvágás sem mint RoS előtt. Paragon szinted is marad, ami nem kis előny.
Ha meghalsz akkor felhuznak megint 70-re és előrántod a backup geart, nade itt azért nem árt észnél lenni, mert ha rögtön bukod a backup geart is akkor cumi van :)

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#63826) szmegma


szmegma
aktív tag

Meglett a P1000.

TV: JZ1000

(#63827) mikromanus válasza diegho (#63823) üzenetére


mikromanus
veterán

A speckó egyedi affixes kétkezesek olyan 3300 damosak lesznek, a "mezei" 3700-3900, gifttel meg lehet 4000 feletti is. Ezzel szemben az elemi, vagy skill damos egykezesek olyan 2100-2300 damig mehetnek. Esetleg 2400 gifttel. A silaria talán 2600-2700. Nem lesz azért olyan óriási előny a két egykezes affix többlete. Mellesleg én már most is kétkezessel nyomulok. A fene se fog egykezest használni ha kevés a fury. Megy kétkezessel nagyobb csapásokkal. A bicskás viccelődés meg maradjon a monknak... Mondjuk én monknál is kétkezest nyomok. :DD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63828) ReFleXx válasza szmegma (#63826) üzenetére


ReFleXx
addikt

Ilyet sem gyakran latni.

Meg jo hogy kifer az a 4 szamjegy :) ;]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#63829) szmegma válasza ReFleXx (#63828) üzenetére


szmegma
aktív tag

Jahh, 47.8b XP kell a kov szinthez es 23b XP poolja van. LOL ...mikor halt le utoljara?
Meg a playtime-ra lennek kivancsi.

[ Szerkesztve ]

TV: JZ1000

(#63830) ReFleXx válasza szmegma (#63829) üzenetére


ReFleXx
addikt

En meg arra lennek kivancsi hogy csinalt-e legalabb fele annyi riftet mint en :)

Nincs valakinek FL-en a srac, vagy nincs benn valami communityben ahol ra lehetne viewolni a profiljara?:)

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#63831) JSaN válasza ReFleXx (#63830) üzenetére


JSaN
addikt

Parancsolj

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#63832) Gyick válasza szmegma (#63829) üzenetére


Gyick
őstag

Én meg arra lennék kiváncsi hogy látott-e már p..nát,,, :DD
de most komolyan ez már beteges..napii 24 órából mennyit tölt diablozással?20-at

[ Szerkesztve ]

(#63833) proci985 válasza mikromanus (#63827) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

silaria jelenleg is 2600ig megy, szoval giftel mas unique egykezes is lehet annyi.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#63834) ReFleXx válasza JSaN (#63831) üzenetére


ReFleXx
addikt

Köszi, de Ingame gondoltam, mert itt nem latszanak bounty rift adatok.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#63835) stoptouching válasza szmegma (#63829) üzenetére


stoptouching
csendes tag

streamen írták, 2500 körüli a wd-je a többi meg 100 óra körül van, durván 3000 óra. abból 1000 tuti malthael xp bug!:D

a top 2. már más tészta http://www.reddit.com/r/Diablo/comments/2cgff0/bluray/ ő 10000!! óra felett van, gratulálni tudok neki is.

pinát egyik se látott még, barátnőjüket is tuti Jillnek hívják..

(#63836) mikromanus válasza stoptouching (#63835) üzenetére


mikromanus
veterán

Minek mondasz ilyeneket? A bot az bot. Az nem gerjed a husira. A gazdája meg közben azt csinál amit akar. A malthael bugra szerintem mindegyik bottal ment. Viszonylag stabil és kiszámítható benne minden. Az első 2-3 hónapjában a RoS-nak gabynator se streamelt. Eg percet sem. Csak a bug javítás és a plvl 1000 előtt kezdett bele ilyen aktívan újra.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63837) czpitti válasza stoptouching (#63835) üzenetére


czpitti
senior tag

Csak ennyit fuznék hozzá: koszonjuk emese.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#63838) simsi válasza stoptouching (#63820) üzenetére


simsi
csendes tag

Szóval szövegkörnyezetből egy mondat megragad Neked és azon pörögsz? Mert valakivel nézeteltérésünk volt communityn és azt állította, hogy T1 fölött nem játszanak a HCsok, mert csírák hozzá. Aztán mikor Szilvi megkérdezi, hogy jönnek "bármit" hczni akkor azt kapja válaszként, hogy nem mert csak puha cerkák vannak itt. Másnap így köszönt, mert benne is megmaradt egy mondat. Ez alapján már Te mindent tudsz rólunk. Azért, mert "barátokkal" régebben SC-ztünk is, már tényleg nincs közünk a hc játékhoz! Illetve ha meghalunk backup gear és minden megy ahogy eddig, ha ennyire egyszerű akkor miért csak 4-5 HC játékos lett felsorolva mikor kérdeztem? Meg minek toljak fel még videót? Inkább aki kíváncsi jöjjön és játsszon velünk. Senkitől nem tagadtuk meg a segítséget ha kért, és ha kell megyünk alacsonyabb szinten is (volt akit nulláról paragon 200ig dédelgettünk). Vagy könnyebb flamelni, mint jönni és játszani?

(#63839) szmegma válasza Gyick (#63832) üzenetére


szmegma
aktív tag

:DD
Tole ered az a mondas, hogy "Egy nap 24 orabol es egy ejszakabol all."

TV: JZ1000

(#63840) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Ez a Baleful fegyver jó valamilyen buildbe ?

(#63841) trufa12


trufa12
addikt

Nightknight#2624 ha gondoljátok valaki fel vehet listre és tolom szívesen a rifteket, t3-4 .... a max sajnos
nem tudom játszik e itt valaki még ezen a szinten, nah meg ha lejjebb az sem gond mondjuk t2 .

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#63842) csecso22 válasza szmegma (#63829) üzenetére


csecso22
tag

Hány éves 16-17 ?

"Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot"

(#63843) trufa12


trufa12
addikt

Nálam van csak ekkora lag?

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#63844) mikromanus


mikromanus
veterán

Kis előzetes/bemelegítő. csak hogy legyen. Még akad pár hiányzó kulcsitem. Pl cassius öv, vagy unity ring. Esetleg chc mentes jobb amu. De azért így is muris. Ha nem lenne a shizumizu olyan fos, akkor még lazább lenne. 20% life... eh.
Diablo 3 - 100% crit barbarian Shi Mizu build - Torment 4 rift

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63845) trufa12 válasza mikromanus (#63844) üzenetére


trufa12
addikt

Ez hogy sikerült? 1.4 m dps alap, meg 31 m tyúknessz ... ez hogy ? :D
nekem miért nem jönnek az ilyen csoda itemek.

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#63846) csecso22 válasza trufa12 (#63843) üzenetére


csecso22
tag

Nekem is rohadtul laggol

"Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot"

(#63847) mikromanus válasza trufa12 (#63845) üzenetére


mikromanus
veterán

HA jobban megnézed az a 1,4 milla csak 429k alap. :C
Csak aztán lemegy 20%-ra a life és minden ütés crit (Shi Mizu'S Haori 20-25% lehet ez a határ).
35% életnél kapcsol a relentless passzív. Az befeelzi a sebzést. Ha lenne erő stattal unitym, akkor a maradványértéket is befelezné. Ha ignore pain még ráadódik akkor a maradék maradéka is feleződne. Ezeket most nem használom. Mint ahogy a barbikat/ancikat se sebzésfelezővel. A 40 milla EHP csalóka, mert legfeljebb a life 35%-nál (vagy alatta) érvényes.
HA minden buff be van kapcsolva és kimaxolva, meg az öv bónusz is procol, akkor olyan 4,8 milla damja lehet. maximum. 620%hammer sebzés, 42% elit dam, 92% fire dam és itemből 24% hammer dam bónusszal az már szépen szólhat. MOndjuk ez már így tényleg ritka alkalom. A splash miatt nem is nagyon van úgy második csapás. ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63848) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Nálatok lehet normálisan játszani? Nekem eléggé nagy lag van jelenleg.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#63849) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Nekem a live tökéletes, PTR laggol mint a rohadék már két napja.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#63850) Reinhardt válasza nonsen5e (#63849) üzenetére


Reinhardt
őstag

Nalam a PTR el se indul:

Aztan persze nem tolt le semmit...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.