Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64351) Reinhardt


Reinhardt
őstag

Mondjuk kifejthettem volna bovebben:
Passziv fetish-ek idezesere kell, ugy tunik, hogy Thunderfury-val hamarabb erem el a 15 fetish-t, es ugye ott van meg a lightning sebzes is. Gidbinn-nel viszont 19-20? fetish is lehet. Szoval a WD professzorokat kerdeznem.

(#64352) Lézerparaszt válasza Reinhardt (#64351) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

A Gidbinnel nem érdemes tökölni, ha nagy mákod van akkor az idézett fetish odaér a mobhoz és tud ütni max 1-et mielőtt eltűnik. TF a nyerő, de ha majd esik egy Doombringer akkor inkább az, a physical dmg miatt.

Ezt a loot hülyeséget ami megy fórumon nem értem. Van értelme beszélni olyanról amit valószínűleg sosem fogunk megtudni? Akinek a matrix szerű mindent irányítanak felfogás jön be kék és piros pirulákkal az higgyen abban, hátha egyszer meglátogatja egy nagy darab kopasz, néger Blizzard alkalmazott hogy megmutassa az algoritmust.

A játék az nem játék!

(#64353) Sárpac válasza mikromanus (#64349) üzenetére


Sárpac
nagyúr

:W Nagy tévedés mind az emelet dropp, a napi első órában tuti esik leg, és a dobzokából eshet torment only leg is megmaradt, csak a bloodshard, a riftkey, a gold és xp bónuszt vették ki, ez volt ez egyik újítása az akkori patchnek.

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#64354) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Én hosszabb szünet után vettem újra elő a játékot, mint akkor, most is főleg szólózom, mert a klántársak már jóval elhúztak előlem (A maximum szint, amit nyögvenyelősen bevállalok, az a T3, feljebb csak akkor, ha a társakat nem zavarja, ha fél percenként éleszteniük kell... :DDD ), idegenekkel pedig nem szeretek összeállni. Mondjuk nekem a szólóval sosem volt bajom, egyedül annyi, hogy alig csurran-cseppen leg - bár kétségtelenül több esik, mióta bejött a loot 2.0.

Amit észrevettem, hogy a skillekhez újra kellett rendelni a rúnákat, mert mindegyik visszaállt alapra. Először nem értettem, miért nem azt látom a képernyőn, mint azelőtt, utána vettem észre. Ami a lootot illeti, szerintem abban is az van, mint minden másban: minél többen vagytok együtt csapatban, annál nagyobb eséllyel és annál több esik. Nekem egyedül az is csoda, ha napi öt-hat óra játék alatt egy-két legendet találok bountyban és riftben, míg a chaten azt látom, hogy mások 5-10 percenként lootolják őket, néha 3-4 darabot egyszerre (Persze gondolom, Kadala is ad párat, nekem eddig három leg és két set jött tőle, de már meg nem mondom, hány shardot kellett fizetni, mire kidobta. Elég annyi, hogy jó sokat).

Egyébként rafinált a Blizzard... :) Csorgatja az ember a nyálát az automatikusan linkelt cuccok miatt, miközben folyton arra gondol, hogy a random drop miatt egyszer talán neki is kiesik valami, így folyamatosan játszik... :DDD Mégis, a klántársak setjei akkor is zöldebbek lesznek, ez Murphy törvénye. :U

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#64355) Edge válasza Lézerparaszt (#64352) üzenetére


Edge
veterán

Rhen ho a tuti ;)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64356) czpitti válasza Edge (#64355) üzenetére


czpitti
senior tag

Jaja rhenho a legjobb.Ha plusz dps kell mert tele van valaki ehápuhával akkor johet a doombringer de csak akkor ha nem esik vissza az AS 2 alá.Ugy még kényelmes a game vele.Ha nincs se AS se doombringer akkor egy gyors tor. ( nagyobb AS tobb fetis ) mert inkább legyen kicsit kisebb a dps de folyamat 15 kis toklekvárral szaladgálni. Itt mondanék koszonetet hyperkarmának a 2250+-os doombringerért és az ice climbersért amit kaptam tole :R

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#64357) czpitti


czpitti
senior tag

Más : hálistennek elfogyott a goldom tegnap igy farmolnom kell.Nem kell sok csak egy biztonsági tartalék ugy egy milliárd.Valaki tesztelte már hol a legjobb farmoálni?xp-gold kombo lenne a legjobb.Kellemest a hasznossal ha lehet.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#64358) mikromanus válasza Sárpac (#64353) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem. Az "emelet dropp" ugyan maradt, (vagyis betették/megemelték lejáratkor erre a szintre, mert tetszett a játékosoknak a jobb drop) de a többi ami a korábbi linkeden volt az patch tartalom (pl a torment only cache drop és a nehézségfüggően emelt legendary cache drop tartalom). Az első órás legendary nem. Az egyszer meg volt említve, benne is volt az évfordulós buffban egy alkalomra. Nem napi egy, hanem belépés után az első óra május 15-én amíg a "láda" tartott. Ha kimaradtál az eventből, akkor most se lesz meg. Talán karakterenként is működött. EZ viszont nem patch tartalom és nem is napi szintű garantált drop. Egyszeri event ajándék volt.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#64359) Pekkk


Pekkk
aktív tag

A drop manipulálása eléggé érdekes téma. Két fős party haverral, mind a ketten DH. Belinkel nekem chatbe két darab azonosítatlan amulettet, mind a kettő Helikon. Én visszalinkeltem neki a harmadikat, mindezt egy időben. Azért ezt eléggé nagy túlzással lehet "random"-nak mondani. Volt olyan eset is, hogy esett egy set cucc nem túl jó rollokkal, de kellett a buildhez. Olvastam valahol, hogy ilyenkor gyorsan Kadala, mert nagy eséllyel beadja. Hát nem beadta... Na erről ennyit.

(#64360) nonsen5e válasza czpitti (#64357) üzenetére


nonsen5e
addikt

Milliard? :D Osszesen nem volt feleannyi penzem sem. :D

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#64361) czpitti válasza nonsen5e (#64360) üzenetére


czpitti
senior tag

Na az engem pont nem vigasztal:) Tényleg senki nem fekudt még rá komolyabban a gold-xpfarmra?

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#64362) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Kicsit elmaradtam a játékkal és a topikkal is - cirka 1000+ hsz :B -, a kérdésem az lenne, hogy lehet már tudni, hogy várhatóan mikor fog jönni a következő nagy patch?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#64363) frame>24 válasza Vistaboy (#64354) üzenetére


frame>24
addikt

Szerintem meg menjél nyugodtan public-on, ha nem zavar a rohanás, meg a villogó képernyő.

Nagyságrenddel több cucc esik, már önmagában a tonnányi recept, a zsák pénz (jelen community event nélkül is) és bloodshard miatt megéri, és csak erre jönnek a maguk a talált cuccok. Paragon is jobban jön. (Persze az ember valóban nem mindig bírja a rohanást, akkor lehet solozni, buildeket tervezni, próbálni, stb.).

Az, hogy vadidegenekkel vagy, kvázi nem sokat számít, többnyire normális csapatok jönnek össze, ahol mindenki szó nélkül tudja a dolgát, rendesen kérdezik, hogy zárhatják-e a riftet, stb... Ahol hülyék vannak, azt 2 perc alatt látod, onnan lépni kell.

Egy próbát megér.

szerk: Gondolom van egy szint e fölött, mikor már minden lényeges megvan és csak finomítani kell, valszeg akkor jön az, hogy tervezett csapatokkal megy a hatékony grind, de az még szvsz neked is nagyon messze van

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#64364) SQX_Barto válasza frame>24 (#64363) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Publikon megkérdezik zárhatják-e a riftet? :Y
Akkor csak nekem nincs szerencsém én állandóan szidok mindenkit, hogy fa...ért kell azonnal bezárni a riftet, néha még a cuccom egy része is ott marad. :W

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#64365) Edge


Edge
veterán

lol, 2 rorg 1 cachebol(t6, minden kör végén egyből nyitottam, 3. kör volt ez):


egyik egész jó lett:


:DD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64366) ReFleXx válasza czpitti (#64361) üzenetére


ReFleXx
addikt

Xp farmra jo a gyors T6 riftezes, illetve a T6 bountykbol a 80+ milliot adók.
Ha ezeket csinalod akkor gold is fogjönni melle, de elvileg p2.1ben majd jobb lehetosegek lesznek gold farmra.

(#64365) Edge ha klantagunk lennél akkor mar nem lennel, kevesebbert is megy a kick :P

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#64367) Sárpac válasza czpitti (#64361) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Den of fallen, clear hellrift esetleg clear kazah ha van t6-on. Jó sok gold+xp. A 3 nagyjából megvan egy jó jade vagy sentrys dhval cirka 5-6perc alatt 1.3misi garantált gold+mobok elitek goldja.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#64368) Sárpac válasza Edge (#64365) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Első fasza lett lukat be ne tömd rajta! :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#64369) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

na akkor lehet engem is utni (mondtam, hogy esik a SOJ nekem) xD

HC Sentry DH-mat vegre atskilleztem Fire agra :)

:B

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#64370) Reinhardt válasza SQX_Barto (#64364) üzenetére


Reinhardt
őstag

Ezért nem rögtön zár a rift, hanem van 30s, még a legrosszabb nettel is meg lehet oldani, ha rádzárták, hogy eladod/betöröd/ládába kidobálód a cuccot és gyorsan visszaport felkapkodni a maradékot. Pár sárgáért sírni sztem érthetetlen. Aki meg legendásakat hagy a pálya minden részén, hogy majd később összeszedi, az meg is érdemli...

[ Szerkesztve ]

(#64371) SQX_Barto válasza _ocsisajt (#64369) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Makker :P
Egy strenght-es kellene a Crusimnak...
Meg még kismillió másik dolog.
Kadala nem akarja beadni az Akkhan csizmát, sőt már barnát se ad egy ideje. Véget ért a beetetés időszaka :(

#Reinhardt: lassan tölt a gépem, két teleport meg cucc bezúzás nem fér nekem bele 30 secbe, meg ha épp meglátok egy csillagot a map másik végén, akkor 30 sec alatt crusával oda se érek, és anyázhatok egy sort. (egyszer volt csillag map másik végén, szerencsére szóltam időben, hogy ne zárják)

#proci:én sűrűn kapok socketes ringet, (ami általában megy a kukába, ha nem jó roll), nálam már készülnek a peccsre :DD

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#64372) proci985 válasza Sárpac (#64340) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

nem tudom hogy mukodik a drop, de egy pelda. a kod felpszeudo (szemantika azert szvsz ertheto), meg igazabol valszeg gamenkent van egy controller class es event based alapu a megoldas... a lenyeg szerintem igy is ertheto. a noLegendaryDropInMiliSecunds valtozonak meg alapvetoen szinkronizaltnak kene lennie, viszont a versenyhelyzet vedese valszeg tul sokat lassitana, hogy megerje hasznalni. dupladrop pl szerintem szinkronizacios glitch, de azert annyira nem gyakori.

Class Character extends DropInfo{
...
}

Class DropInfo implements Thread{
private long noLegendaryDropInMiliSecunds = 0;
private void nothingDropped(){
noLegendaryDropInMiliSecunds+=1000;
}

//legendary drop, reset timer
public void legendaryDropped(){
noLegendaryDropInMiliSecunds = 0;
}

public long getNoLegendaryDropInMiliSecunds(){
return noLegendaryDropInMiliSecunds;
}

run(){
nothingDropped();
Sleep(1000);
}
}

na es akkor a kontrollerben amikor szamolja a dropot, akkor figyelembe lehet venni, hogy mennyi ideje nem esett. ha elerte az egy orat, akkor pedig berollol egy uniquet. egyszeru programlogika, semmi extra nincs benne. mondom, kell egy extra class, esetleg siman egy extra valtozo amit egy thread piszkal, illetve a controller biztosan thread vezerelt (ha event driven a felepites) szoval akar oda is be lehet rakni a tobbi game state valtozo koze. de passz, en max nagysagrendekkel kisebb projekteket fejlesztettem, game programming meg nekem valosideju elosztott rendszerek vonalon erdekes csak.

illetve valszeg van valami szep nagy adatbazisuk ahol kovetik a lootot, hogy a game designerek tudjanak finomhangolni. bar ez nem feltetlenul igaz.

Edge: grat, erre achievmentet kene adni "finding the black swan kings ring" neven :K. az elso gyuru zsenialis lesz patch utan.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#64373) _ocsisajt válasza proci985 (#64372) üzenetére


_ocsisajt
őstag

ha a dupla glitch, akkor nekem, hogy volt parszor triplam? duplagliccs? :DDD

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#64374) proci985 válasza _ocsisajt (#64373) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ritka, de azert megesik:)

btw, chanon boltert mire hasznalod? SCben van nekem is, egesz jo roll de meg nem nagyon latom ertelmet neki.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#64375) _ocsisajt válasza proci985 (#64374) üzenetére


_ocsisajt
őstag

neztem egesz jo, ahogy a prop is irja, lefoglalja a mobokat, szerintem eleg hasznos (lenne, ha jol sebezne a trap, majd patch utan?) magas tormenten, kicsit szerintem HC-s item (jo, ha nem teged utnek style)... :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#64376) proci985 válasza _ocsisajt (#64375) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

jaja, azert neztem. patch elott mp10 soloztam trap builddel, de RoS ota nem sebez eleget a tobbi skillhez kepest.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#64377) MegalodonS válasza czpitti (#64357) üzenetére


MegalodonS
őstag

Barhol ;] nagyon jol esik a gold,jo a buff ;) 2.0 a cel :D

(#64378) JSaN válasza MegalodonS (#64377) üzenetére


JSaN
addikt

Aszitem a 2.1 a cel, abban tobb ujdonsag lesz. ;]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#64379) Gyick válasza MegalodonS (#64377) üzenetére


Gyick
őstag

Aztán mit csinálsz vele? :) nekem csak 250m van azt az se valószinű hogy el fog fogyni valaha

(#64380) raverke


raverke
tag

Sziasztok!

Leszedtem a Starter Edition-t a Battle.net-ről.

Kérdésem az, hogy lehet-e co-operative-ban játszani an egyik haveromma, aki szintén ezt töltötte le?

Elnézést, ha már feltették ezt a kérdést,de visszaolvasva nem találtam egyértelmű választ.

Előre is köszönöm!!

(#64381) Mirman


Mirman
őstag

Üdv , most kezdtem csütörtökön a diablo 3-at csak az alapot , a RoP nincs meg , elég kezdő vagyok még. Most van egy LVL60 paragon lvl 7 wizardom és Torment II-n játszom és az elitek párszor megölnek . A kérdés az lenne hogy érdemes lenne levenni Torment I-re ? Van összefüggés a halálozások és a dropp milyensége közt ? Ha nincs akkor hagyom így mert mégis csak izgalmasabb így. :)

(#64382) Gyick válasza raverke (#64380) üzenetére


Gyick
őstag

probáljátok ki....ha tudtok is akkor is csak az első néhány quest erejéig..

(#64383) MegalodonS válasza JSaN (#64378) üzenetére


MegalodonS
őstag

:C 2.1 hat legyen :D

(#64379) Gyick

Vard ki a veget,majd a Blizz kitalalja,hogy vegye azt el toled :P

(#64384) czpitti válasza MegalodonS (#64377) üzenetére


czpitti
senior tag

Nekem tobb mint 7 milliárd volt mégis elfogyott :C

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#64385) Edge válasza proci985 (#64372) üzenetére


Edge
veterán

Thx, jaja ez perf lesz 2.1re :-)

Refi: :DDD

Sárp: majd egy leg gemmel ,betömöm 2.1ben :)

MegalodonS: sztem nem épp pittinek kéne mutogatnod ;)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64386) MegalodonS válasza czpitti (#64384) üzenetére


MegalodonS
őstag

Eladtad mi? ;) Azt meg ne mondjad mar,hogy el craftoltad?? :Y

(#64385) Edge

Szandekos volt :K

[ Szerkesztve ]

(#64387) Terrorista válasza Sárpac (#64368) üzenetére


Terrorista
senior tag

Miért ne, jön valami tutiság a 2.1-ben?

[ Szerkesztve ]

(#64388) Bazzzs válasza Terrorista (#64387) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Gyűrűkbe és amulettekbe tehető legendás gemek :K

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#64389) Terrorista válasza Bazzzs (#64388) üzenetére


Terrorista
senior tag

Igen ezt tudom, de nem értem miért ne tegyen most bele gemet? :))

(#64390) Bazzzs válasza Terrorista (#64389) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Szerintem úgy értette, hogy ne rollold át másra, mert hasznos rajta a lyuk.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#64391) Terrorista válasza Bazzzs (#64390) üzenetére


Terrorista
senior tag

Ja értem, ok. :)

(#64392) Mirman válasza Mirman (#64381) üzenetére


Mirman
őstag

Valaki erre esetleg ? :F

(#64393) mikromanus válasza Mirman (#64392) üzenetére


mikromanus
veterán

A halálozások és drop mennyisége közt csak HC-n van összefüggés. Ott ha meghalsz, akkor már mindegy a drop. ;)
SC-ben mindegy a halál gyakoriság. Mindössze javítási költséggel jár. Meg persze ha gyakran halsz, akkor checkpoint, vagy városból lehet idővel csak indulni/éledni. Ott érdemes farmolni, ahol gyors vagy. A T2 se rossz, a T1 se. Amelyik jólesik neked.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#64394) Terrorista


Terrorista
senior tag

RoRG drop buff lesz a 2.1-ben?

Örülnék neki, mert 1362 bountyból még nem esett egy sem. Tény nem mind volt max. szinten, de eleget split farmoltam már, hogy tudjam rég ki kellett volna esnie a gyűrűnek. :(

(#64395) Bazzzs válasza Mirman (#64392) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Annyival kiegészíteném, hogy érdemes belőni azt is, hogy "ár/érték" arányban megéri-e neked magasabb torment szinten haladni. Az igaz, hogy több az XP, több az arany és magasabb a legendás cuccok esési esélye is, de ha szignifikánsan lassabban haladsz, mint alacsonyabb nehézségen, akkor megéri lejjebb venni (adott idő alatt több a "bevételed", mintha fél órán keresztül csapkodnál egy szörnyet magasabb nehézségen).

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#64396) Mirman válasza mikromanus (#64393) üzenetére


Mirman
őstag

és Bazzzs : Köszi mindkettőtöknek , akkor azt hiszem visszaveszem torment 1 re ott azért mégiscsak gyorsabban megy a dolog. :R

(#64397) KingKress79


KingKress79
aktív tag

Szerintetek hc-n kivel könnyebb játszani WD vagy Wizard? Tudom, h ez erősen függ a skill-ektől. De mégis ti melyiket választanátok? :)

[ Szerkesztve ]

PS4: KingKress

(#64398) diegho válasza KingKress79 (#64397) üzenetére


diegho
nagyúr

Mindenhol a WD a legkönnyebb.

(#64399) schwartz válasza Sárpac (#64340) üzenetére


schwartz
addikt

Nem tudom mit csinalnak de ket nap alatt esett 3 Furnace. RNG my ass. Elotte csak kepen lattam. (egy hete kaptam valakitol egyet transmogra). Ma kiesett barbarral a Slanderer, kar hogy haszontalan az EQ buildemhez. Bezzeg egy jobb Kukrit az istennek se dobna...

If he dies, he dies.

(#64400) Sárpac válasza KingKress79 (#64397) üzenetére


Sárpac
nagyúr

HC-n alacsony szinten T1-T3 szvsz wiz a nyerő márcsak azért is mert ha megvan a firebird 3+1 set akkor 5percenként meghalhatsz+2sec sérthetetlenség kapsz full élettel dc-nél abszolút helytállt kb. 12-13 alkalommal immár. 2.1-ben firebirddel pedig állva hagyja a WD-t T6-on is! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.