Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63401) mikromanus válasza granini (#63399) üzenetére


mikromanus
veterán

"1 spirit termelo"
lol... De, megúszod. Mondjuk akkor az már nagy fegyver + spirit regen kombó. Bár lehet sok cdr és epifáni a regenes rúnával is elég. Amúgy meg az epi jó alapból is regenre, de nem létszükséglet 2.1-ben.
Persze végül lehet ugyanott vagy mintha használnál spirit generator támadást is...

A mostani változásokkal pár opció:
1. legendary daibo: 60-80% rcr harangra. Ez önmagában is elég lehet
2. fire buildnél cindercoat
3. regen affix, vagy bónusz: spirit stone, új SoJ, Inna 3-as bónusz
4. skilles regen:
Epifáni: 20, vagy 45 spirit/sec
SW (8 spirit/sec)
- mantra (3 sp/s)
- air ally: 4 sp/sec +100 spirit/aktiválás
- breath of heaven: 14 spirit/támadás 5 secre
- Chant of Resonance 4 sp/sec
- •Exalted Soul: 4 sp/sec
- •The Guardian's Path:+35% spiirit/sec
- templar: azt hiszem 10% regent ad.

Már nem az a kérdés hogy etesd a skilleket, hanem hogy a sok szar közül melyiket használjad rá :DDD

(#63400) Gorneck23
"Bár ez a cd emelés nem hiányzott..."
Cserébe hat rá a cdr. 25% cdr-nél már ugyanott vagy mint most. Többnél meg még jól is jársz.
"Cooldown Reduction now affects the recharge time of skills with charges"

Vajon az item affixek belső CD-jére is hatni fog? No, az még megborogathatná a build építgetést szépen.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63402) Reinhardt


Reinhardt
őstag

Skill Rune - Spider Queen
Weapon damage increased from 1575% to 2625%

Lehet mégis tápos lesz a The Grin Reaper wd-m? :DD
Amúgy a Tasker hat a Spider Queen-re?

[ Szerkesztve ]

(#63403) Gyick


Gyick
őstag

Van olyan monk item ami azokra a mobokra rak palmot amiket megüt a seven side strike-al?rémlik nekem vmi ilyesmi de nem tudom már mi adta ezt.Ilyesmi buildben gondolkozom most

(#63404) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

HC 519 paragont kellett varnom az elso HELLSKULL-ra... de megvan...

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#63405) Reinhardt válasza _ocsisajt (#63404) üzenetére


Reinhardt
őstag

Miért nem kértél? Minden második nap bezúzók egyet :D

(#63406) _ocsisajt válasza Reinhardt (#63405) üzenetére


_ocsisajt
őstag

............ :(((

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#63407) oxox válasza _ocsisajt (#63404) üzenetére


oxox
addikt

psychical dmg?

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#63408) Ifju válasza Gyick (#63403) üzenetére


Ifju
aktív tag

az új Madstone, egyelőre csak ptr-en...
viszont a palm is megváltozott (már nem %hp alapon sebez), úgy tervezz...

[ Szerkesztve ]

(#63409) _ocsisajt válasza oxox (#63407) üzenetére


_ocsisajt
őstag

kerlek? :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#63410) oxox válasza _ocsisajt (#63409) üzenetére


oxox
addikt

kevertem a szezont a fazonnal (giant skullra gondoltam)
es legalabb ertelmes statjai vannak???...a 10% brutal jo secondary

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#63411) Gyick válasza Ifju (#63408) üzenetére


Gyick
őstag

van egy egész jó 2700-es daibo-m ami leveszi a seven side cd-t 50%-al,sima szerveren probálgattam eddig kb 6-7secre sikerült levinni a cd-t ugyhogy cdr cuccom nem is nagyon van,songuku set-ből kellene még legalább 1 db meg ez a sapi a buildhez amit elképzeltem.2,1-ben meg még jobban letudom majd vinni a cd-t.Meg physical-ra fogom épiteni,rendhagyó build lesz azt vagy bejön vagy nem :)

[ Szerkesztve ]

(#63412) mikromanus válasza oxox (#63410) üzenetére


mikromanus
veterán

Nekem is esett már jó "régen". Gyanusan is csillogtak a szemeim... amíg be nem azonosítottam. Olyan fos lett, hogy azzal max a többi karakterre lehetett volna sírógörcsöt castolni vele. Se chc, se skill, se main stat. Valami life per wrath spent, regen, meg tán viita volt rajta. Ilyen haszontalan kombót dropból sose láttam. Craftolásnál azért beesett a Piro Mirellákra. :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63413) _ocsisajt válasza oxox (#63410) üzenetére


_ocsisajt
őstag

most igy hordom :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#63414) oxox válasza mikromanus (#63412) üzenetére


oxox
addikt

nekem eddig 3 esett, ketto hasznalhatatlan, egy viszont ott van a toppon...crusadem szereti is...alap dmg-em 1.5misi vele (igaz kene egy jo royal ring, es ramennem elite dmg-re, mert a fire crusade 1.1-es dps-el masfelszer akkorakat csapkod)

(#63413) _ocsisajt - szep!!!, grat :C ...ha este idoben erek haza "eloben" is megcsodalom. Pac segitett felhuzni a masodik wd-m ma (itt is koszonet neki), ugyhogy farmolnom is kell vele, mert meg harmatos a kicsike (petes lesz egyszer, nezegettem is a build-edet)

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#63415) _ocsisajt válasza mikromanus (#63412) üzenetére


_ocsisajt
őstag

"+128–163 Strength"

aze' mainstat van rajt :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#63416) mikromanus válasza oxox (#63414) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja, összekevertem. Még kávé előtt írtam :DDD
Ebből nem volt olyan rossz, csak a skill dam volt nem illeszkedő fajta. Vagyis a négy rollból kettő nem illeszkedett és a skill maradt. (shotgunra jó lenne, csak nem azt építettem). Ami kritikán aluli lett, az a Akarat's Awakening dropom. Jó ritka, de legalább fos. :C (socket, block chance, randomként meg tán vita és life per wrath spent azt hiszem)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63417) Phobion


Phobion
őstag

Az új Crusader set-nek a set bónuszai elég érdekesek :F

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#63418) MrCsiT válasza Sárpac (#63351) üzenetére


MrCsiT
addikt

Biztosan van olyan kari, amivel tömegben is hú-de jól lehet ölni, ám én sosem értettem a lénygyűjtögető-otthagyó formákat. Ha kb. bármiből eshet jó cucc, meg kell ölni mindent, hogy a hátad mögött ne legyenek. Így 10-12 lény a legtöbb, ami jellemzően összejöhet, és még az is sok, én már elhúznám őket kicsit, hogy 5-6 legyen max, mert az még jól kezelhető. SC-ben :DDD

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#63419) Gorneck válasza mikromanus (#63401) üzenetére


Gorneck
titán

Tudom...csak épp a set így xart se ér vagyis kell hozzá a fegyó...illetve megint olyan statokat áldozol be érte ami bármi mást is adhat...

Gorneck#1239

(#63420) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Hi,

Tudom,hogy láma vagyok, de ismét előástam a játékot. Látom,hogy elérhető a reaper of souls ptr ... alapból nincs meg a kiegészítő.... feltelepít. Látom,hogy van új karakter, örül. De a régi pályán kezdődik a játék. Ha nincs meg a kiegészítő, akkor annak a sztoriját a PTR-ben nem is tudom végigtolni ugye? vagy hogy van ez?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#63421) KubanitoS válasza V.Stryker (#63420) üzenetére


KubanitoS
veterán

A játék alapból letölti neked a RoS tartalmat is, hogy folyamatosan a képedbe tudja nyomni, hogy miről maradsz le. Természetesen ténylegesen csak annak megvásárlása után lesz elérhető az új tartalom.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#63422) Edge


Edge
veterán

vazz azé ez megfontolandó lesz(PTR):

(és ezen még lehet a ramalandi-vel javítani.)

kipróbáltam jade wd-vel és 800M+-okat critel elitekre soul harvest(t6 ofc, siphon rúna)... jujj.

Amit még próbáltam:
arcane torrent tüzes rúna, asszem megvan a T6-os firewiz ez vmi állat lett. Channeling közben +2.5M thoughnesst kapok. 1 kis pöcök 12-14M-t critel(azt jön belőle vagy 30 eccerre) a hatás elég durva.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#63423) Edge


Edge
veterán

Csináltam ugye copy-t mindezek előtt és egy kis rossz hír:
a moonlightward amuim most nem lettek visszamenőleg buffolva...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#63424) Cadal válasza dvd24 (#63390) üzenetére


Cadal
őstag

No, tegnap este pár rift alatt kipróbáltam a buildedet és azt kell mondjam valóban működik. Ha figyel az ember nem fogy ki a furyból. Ugyan én a threatning shout és a followert nem használtam, de így is működött a dolog. Egy dolog zavar nagyon a Hexing pantsnél, hogy ha álló helyzetből indítod a ww-t akkor nem kapcsol be a +damage, kell lépni/futni kicsit és utána indítani a ww-t. Ez leginkább akkor zavaró mikor Ground stomp-al összerántod az ellent, és nem tudsz tőlük mozdulni. Akkor ugye ww-vel kimozdulsz a tömegből, majd párat lépsz és utána újra ww. :( Sebzésem is szerintem több volt mint light ww gearben és ha találnék, vagy kadalázhatnék egy immo csukát, akkor az immo kesztyű helyett mehetne be egy magefist az még hozna nem kevés dps-t. Jah és egy jó amu is kellene.. :) thx.

[ Szerkesztve ]

(#63425) mikromanus


mikromanus
veterán

Vége az első PTR seasonnak. Indult a Season 2. Gondolom tesztelik a szezonváltást. Itt vannak az infók mi hogy és hol érhető el. Ha jól értem gyors belekukkantás után, akkor a shared stash (season láda tartalom) a mailnél érhető el. Ott, ahol az előrendelői szárny is (?).
PTR Season 2 Now Live [UPDATED]

A misers will azért még bent maradt. Jó szerverekkel és csapattal akár 1 óra alatt meglehet nulláról a lvl 70 állítólag. Nekem "papíron" 3-3,5 óra volt, de volt sok ki-belépés is. Ha terhelt a beléptetés, akkor azért nem lesz ez gyors. vagy ha az adventure mód indulásnál nem lesz engedélyezve alapból.

(#63424) Cadal
Esetleg lehet opció a relentless és "alacsony" élet. 75% rcr elég szépen megvágja a költségeket. Valami ilyesmivel kisérletezek, de inkább sok spenderrel, így épp nem játszik a max - 95% fury passzív. Sajna nem esett sizumizu és türelmetlen is voltam. Így sebzésben elmarad a lehetségestől. Kifogytam a szar legendarykból is, így az átrollolás is lassúcska. Elég sok sloton haszontalan build semleges itemek lettek a végére tegnap. Majd átgyúrom. Minden skill jól használható. Két lehetőség tűnik jónak Shi Mizu-Relentless barbárként. Vagy nem sebződsz, vagy van valami kis regened életre. Sok élet, jó védelem és folyamatos irtás lehet az alap. Picit odafigyelős. Néha meghalok 0,01% életnél ha nem figyelek. :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63426) Edge válasza mikromanus (#63425) üzenetére


Edge
veterán

Azt lehet tudni melyik volt a legnépszerűbb season indító class?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#63427) mikromanus válasza Edge (#63426) üzenetére


mikromanus
veterán

Most esetleg meg lehet nézni a leaderboardon. Bár sokat nem jelez. Inkább azt, hog yki lett hamarabb 70-es, meg milyen szinten volt meg a kasztoknak a GR. Lehet van valahol össz játékosszám is a listáknál, de rég néztem és nem rémlik. Azért jó esetben csinálnak majd statisztikát a blizzardosok. Bár lehet csak belső használatra... az alapján balanszolnak. Lehet ezért kapott ennyi sok buffot a barbi :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63428) Edge válasza mikromanus (#63427) üzenetére


Edge
veterán

vagy csak azért mert Jay Wilson visszatér :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#63429) dgabor80


dgabor80
tag

Sziasztok,

Segítenétek: nagyon nehezen összejövő incomplete set-eket hogy lehet "egyszerűen" összegyűjteni? Neverending farming?

„Nem kell megtenned, a túlélés nem kötelező.” W. E. Deming

(#63430) granini válasza dgabor80 (#63429) üzenetére


granini
őstag

Szia,
egyreszt farming, masreszt iranyitott kadalazas. Ha kaszt spec. amit keresel akkor azzal az adott karakterrel, arra az addot slotra tolsz el minden 500 shardot.. aztan egyszer csak meglesz..

Nem konnyu, mert ugye sok legend van ami nem set, es Kadala sokkal elobb es akar tobbszor is be fogja adni.. de sztem meg mindig ez a legjobb modja..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#63431) Gorneck válasza dgabor80 (#63429) üzenetére


Gorneck
titán

Kadala és farm orrvérzésig...

Illetve 3-4 fős partikat tolni...hátha akad 1-1 olyan cucc ami nem kell...

Gorneck#1239

(#63432) granini válasza Gorneck (#63431) üzenetére


granini
őstag

Haha, envotamgyorsabb!! .. :Y :P

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#63433) dvd24 válasza Cadal (#63424) üzenetére


dvd24
senior tag

én kipróbáltam magefistel is, de a Tasker and Theo sokkal jobban bevált, nagyon darálnak vele az ancientek

a hexing pantes bugról meg tudnak blizzardék, van is róla kék valahol, de nem tudom, hogy ptr-en javították e már

[ Szerkesztve ]

(#63434) Gyick válasza dgabor80 (#63429) üzenetére


Gyick
őstag

rift forwarding->kadala...meg lehetőleg ismerősőkkel klántársakkal játszani azt hátha nekik ki esik

(#63435) Cadal válasza dvd24 (#63433) üzenetére


Cadal
őstag

jahátkérem én Taskert még csak képen láttam.. :D Van kék erről a dologról?? remek, akkor már csak várni kell! :))

(#63436) mikromanus válasza dgabor80 (#63429) üzenetére


mikromanus
veterán

Amit írtak a többiek is. Esetleg farmnál ami hasznos:
- csapat. Lehetőleg 1, vagy több olyan kasztos taggal amivel te is nyomulsz. Ha nem értelmetlenül sóher a csapat, akkor tudtok osztozkodni. Ami neked nincs, de neki igen azt lepaszsolhatja és fordítva.
- riftben runolj!: T1, vagy magasabb szint elvárt a torment only itemeknél. Ilyen a legtöbb kasztspecifikus set. Emellett a riftben jobb a legend drop esély azonos nehézségen. És még blood Shardot is ad. Esetleg ha van lehetőséged, akkor pakolhatsz kis MF-et is fel. Az is hasznos, de nagyon szűk az itemek köre amin lehet és többnyire DPS-ben nem is annyira jók. Inkább magasabb nehézség és több sebzés szerintem ami jobb.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63437) ReFleXx válasza Edge (#63422) üzenetére


ReFleXx
addikt

"kipróbáltam jade wd-vel és 800M+-okat critel elitekre soul harvest"

Az ki van csukva mert a soul harvest nem critel :P ;]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#63438) L_ajos


L_ajos
őstag

Uncsi már ez a PTR. Azért valamit már "varázsolhatnának" magába a játékba is. ( főleg annak tudatába hogy bug ugy is lesz benne - ha tesztelik még fél évig, ha nem ).

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#63439) diegho válasza Cadal (#63435) üzenetére


diegho
nagyúr

Én láttam sok ugrálós barbin is a Yan gatyát. Működik leapquake-el is? Tegnap ki akartam próbálni, fel is tettem, de időm nem volt menni vele.

(#63440) Edge válasza ReFleXx (#63437) üzenetére


Edge
veterán

nem úgy van mint archonnál hogy de biza critel csak épp fehér számokkal írja? :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#63441) mikromanus válasza L_ajos (#63438) üzenetére


mikromanus
veterán

Az elsődleges nem a "bug helyzet", hanem a balansz és a skill módosítgatások tesztelése. A seasonnal kb játszhatóvá és erőssé akarják szerintem tenni mindegyik kasztot. Nehogy az legyen, hogy a "verseny" miatt kihalnak/elnéptelenednek egyes kasztok.

A monkot mindenképp ki kellett javítani, a barbi is nagyon leült mostanság. A wizard helyzetről sok a sírás, de mégis elég aktív a nép ezen a fronton. A DH kis módosításokkal már nem olyan beszűkült sentrybuzera-only magas szinten se. Persze ettől még lehet az a legerősebb. A WD úgy OP ahogy van, így csak kisebb csinosítgatások kellenek rá. A crusa viszonylag új és elég jól össze van rakva, Persze egy setnyi extra illene oda is. Ezt letudták, most meg elkezdik tesztelgetni. Ez ilyen. ;)

Emellett kiszedték a "kilógó" és kezelhetetlen effekteket (rimeheart autokill, palm áldozat max élet alapú sebzés, Furnace célpont élet alapú sebzés). Lényegében mostantól a sebzés alapja a karakter és nem a célpont, vagy a csillagok együttállása, vagy hogy volt-e cannabis Hollandiában.

Amúgy a shadow set kettes bónuszánaka cd hibáját már javították, vag ymég mindig halhatatlan a DH vele? :Y

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63442) schwartz válasza mikromanus (#63397) üzenetére


schwartz
addikt

Pfff, nyomi Jade WD item, kit erdekel... Bezzeg az Enforcert muszaj volt nerfelni...

(#63439) diegho
Mukodik.

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#63443) Madn!ght válasza granini (#63430) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nekem két barbárom van, egy fire leap+eq és egy lightning FC+ősök kombós. Érdekes, de például a leap+eq barbinak soha nem esett még olyan cucc, amit használ(hatna). SOHA. Kizárólag IK, Raekor, Invoker és rengeteg haszontalan legendary. Még a rerolloláskor sem hajlandó pl. +fire damot adni (amire a karakterem épül)

A másikkal viszont ha elkezdek játszani, néhány riften belül esik eq set-es cucc, kadalánál lut socks, stb. :)

Korrekt, hogy csak rákényszerít, hogy ne csak egyikkel toljam. :D

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#63444) L_ajos válasza mikromanus (#63441) üzenetére


L_ajos
őstag

Köszi a felvilágosítást. Gondoltam hogy van még mit csinálni, csak az a "jól elhúzom az időt ... blizz módra" kezd idegesítővé válni. Legalább valami látszat lenne real játékban. - nem mindenki hajlandó PTR-en bohóckodni, és a változatlanság meg lassan unalomba fullad. Én sem játszom ugy másfél hónapja pont ezen okok miatt ( Drakensang Online :D ).

De majd csak lesz valami :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#63445) trufa12


trufa12
addikt

Sziasztok a blizzard oldalon hogy csalom elő a profilom, mert nekem a wow-os karaktereim mutatja, a diablo-sat nem tudom előcsalogatni. Pedig meg szeretném mutatni mivel nyomulok előre , és mit kell alakítanom rajta még... (lenne a kérdésem)

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#63446) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Lehet kicsit off, de legolcsóbban a Reaper of Souls-t hol lehet megvenni?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#63447) mikromanus válasza trufa12 (#63445) üzenetére


mikromanus
veterán

http://eu.battle.net/d3/en/profile/ezanickneved-9999/
eu = régiókód. Ha amerikai szerveren vagy, akkor us.
d3: diablo 3 tartalom
en: angol nyelv
profile: profil/armory terület. Itt érhetőek el a karakterek
ezanickneved: ide írod a helyére a megjelenített rövid profil nevedet
9999: a névhez tartozó azonosítószám.
A név és szám elérhető a profilodban (játékban: shift +P)

Másik lehetőség, hogy elmész a bnet diablós részre, bejelentkezel és kattontasz a profilodra. Belépésnél a regisztrált e-mail és a belépési jelszavad kell. Emellett az authenticator kód is ha beállítottál authenticator védelmet. Sajna nincs nálam most a "Véletlenszám generátor programom", így a pontos elhelyezkedést nem tudom neked elmondani. Ennyi telt tőlem emlékezetből dolgozva. :DDD

edit:
Ez a bnet diablós kezdőlapja:
http://eu.battle.net/d3/en/
Jobb fent van a "Log in Now". Ha belépsz akkro azt hiszem a koponyára kattintva is előhozza az armorydat. bejelentkezni nem kell ha tudod a nickname-kódszám kombódat. Ha a barátlistádat is megnéznéd, akkor ahhoz már be kell lépni.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63448) Muton


Muton
addikt

hi! pecset kiadták már?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#63449) Cadal válasza trufa12 (#63445) üzenetére


Cadal
őstag

Most tulajdon képpen melyik a Te battle taged?
ez vagy ez? Vagy két diablod van vagy valami turpisság van a dolgok mögött? ;]

Beléptél mostanság a játékba?(bocs ha hülye kérdés)

#63448) Muton: nem! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#63450) Gyick válasza Muton (#63448) üzenetére


Gyick
őstag

hova gondolsz..

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.