Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64101) oxox válasza .OM. (#64097) üzenetére


oxox
addikt

valoban nem ertek a thorn-hoz...az elso crusimnak az alapsebzese volt nagy (hellskullt megkapta azota a masik), a masik meg maximus-al hajta a nepet...ezek a pattogo golyok nem vonzottak sosem.

de mindenesetre a tegnapi t4 huszarok meg a sima feher unitokat is csak simogattak...es vicc volt, hogy en voltam elottuk a tank (10 misi koruli tough-al) a wd-vel.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#64102) Reinhardt válasza DioRobber (#64100) üzenetére


Reinhardt
őstag

Néha irgalmatlanul felpörög, máskor meg fél percig is elvagyok egy elitpack-kal.

[ Szerkesztve ]

(#64103) csecso22


csecso22
tag

Sziasztok
Kb milyen net kell ahoz hogy normálisan fusson a játék,mert eddig elég a volt mobilnet de mióta meg van a ROS azóta a nagyobb elite packoknál laggol.

"Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot"

(#64104) JSaN


JSaN
addikt

Nem nagyon latok aktivitast annak ellenere hogy ma ejjel indul utjara konzolos diablo 3 ros. Aztan 21-en lesz twitchen 2.1 patch mutato, es igy szerintem mi utana heten szerdan 27en kapjuk meg a patchet, es akkor Josh szava is igaz lesz miszerint augusztusban meg kapjuk a patchet. Ideje lenne mert mar az egesz nyar ezzel ment el. :U

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#64105) oxox


oxox
addikt

nahh bemerészkedtem t4-re a crusal....sajnos óvatlan voltam, pedig szépen aprított...a főboss mellett volt két elite pakk, és nem tudtam kimenekülni.... sebaj ez is a velejárója. szerencsére jópár cuccos van a ládában.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#64106) Reinhardt válasza oxox (#64105) üzenetére


Reinhardt
őstag

Egyutterzesem. De lagalabb nem DC. Party vagy solo?

(#64107) _ocsisajt válasza oxox (#64105) üzenetére


_ocsisajt
őstag

RIP :O

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#64108) Ghoost


Ghoost
tag

Jól tettem hogy megtartottam? :)

Battle.net: Mcghoost#1381

(#64109) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

HC RIF csatin a csoka: (NEM AZ ENYEM!)

edit: megkerdeztem 11859 banti utan dobta ki neki (gondolom ezt a perfect materialt)... tobb mint 1K T6 bountyval (gondolom utoljara) azert HC-n az nem rossz :)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#64110) Lézerparaszt válasza csecso22 (#64103) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Én nem vettem észre ilyet pedig nálam is mobilnet hasít.
(Jó az avatarod és a megjegyzésed :D)

A játék az nem játék!

(#64111) oxox válasza Reinhardt (#64106) üzenetére


oxox
addikt

public...a társak elég gyengécskék voltak, én meg elég erősnek éreztem magam, de a három gomboc sok volt.
ilyen ez a popszakma....az övet (WH, meg a pajzsot/skull sajnálom kicsit), de kell néha egy pofon, hogy helyre tegye az embert.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#64112) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Köszönöm a tegnap esti csapatnak a T6 riftezést éjjel, sajnos a net megadta magát... úgy látszik a Diablo is azt akarta, hogy aludjak egy kicsit még a 4 órás kelés előtt. :)

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#64113) Reinhardt válasza oxox (#64111) üzenetére


Reinhardt
őstag

Ezzel mentel t4-re?
Skillezesre gondolok.
Meg persze arra, hogy ott mar a Aughild vagy a Blackthorne eleg elvart darab, RoRG-rol nem is beszelve.

(#64114) ReFleXx válasza _ocsisajt (#64109) üzenetére


ReFleXx
addikt

Ezt lattam en is, de meg par napja amikor kilootolta, akkor meg ugye LoH volt a chc helyen, hat ennyi bounty utan lehet is egy perfect.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#64115) Pekkk


Pekkk
aktív tag

Monkkal mire érdemes gyúrni, hogy jó legyen patch után? Az ide oda cikázós felejtős. Tesztelgettem PTR-en, az exploding palm cold-os rúnája elég jó, de single target-re egyszerűen vérszegény a kari. A Sunwuko jól működik, érdemes vele foglalkozni? Meglátásom szerint a harangon még tekerhetnének egy picit feljebb.

[ Szerkesztve ]

(#64116) Gorneck válasza Pekkk (#64115) üzenetére


Gorneck
titán

Inna+Songoku. És holy ág haranggal pl.

Gorneck#1239

(#64117) csecso22 válasza Lézerparaszt (#64110) üzenetére


csecso22
tag

Akkor csak a Telenor köccsög megint
Neked milyen mobilneted van ha meg kérdezhetem ?
köszi :DDD

"Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot"

(#64118) nonsen5e válasza csecso22 (#64117) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ugyan nem nekem szólt a kérdés, de nekem Vodafone Mobilnet L van, teljesen jó sebesség, latency probléma nincs, egyedül éjjel 1/2-2-3 környékén hajlamos eldobni a kapcsolatot, vagy ha több mint 24 órán át működik a mobilrouter.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#64119) Gyick válasza Pekkk (#64115) üzenetére


Gyick
őstag

Ezt most kb egy olyan kérdés minthogy van--e élet a halál után..mindenki kiváncsi rá de senki se tudja :DD

(#64120) csecso22 válasza nonsen5e (#64118) üzenetére


csecso22
tag

Köszi
De amúgy az a díjcsomag nem pont arról hogy éjszaka kapsz 100 GB adatforgalmat,és pont akkor szarakodik,fura.

"Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot"

(#64121) SQX_Barto válasza csecso22 (#64120) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nincs ebben semmi fura, ha akkor sokat lehet netezni, sokan tolják, ergo nagy a forgalom, nagy a terhelés :)
Volt tegnap T2-őn pár parás helyzetem elitekkel publikon.
Lovacska párszor megmentette az irhám. :D
Seasonban garantáltan nem indítok HC-t...

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#64122) trufa12


trufa12
addikt

agu20 leállás , talán az új patch ? v miért állnak le? ,mennek bulizni xD?

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#64123) Pekkk válasza Gyick (#64119) üzenetére


Pekkk
aktív tag

PTR-en azért sejthető mi lesz szegény monkkal. Én nem voltam olyan kitartó mint egyesek, hagytam a pics@ba ROS után, mert nem haladtam vele, egyik set sincs meg teljesen. Azért kérdeztem, hogy aki próbálta PTR-en, súgja meg mi az ami használható lesz. ;)

(#64124) Gyick válasza Pekkk (#64123) üzenetére


Gyick
őstag

nekem van songokuból 3 inna teljesen megvan monkeyból is majdnem megvan mind,probálgattam is ptr-en de fogalmam sincs mindegyik szarnak tünik...

[ Szerkesztve ]

(#64125) -FreaK- válasza trufa12 (#64122) üzenetére


-FreaK-
veterán

PTR-en Seasons(4) váltás megint és azért.

Már azt hiszem Gorneck is írta korábban hogy mennyire marhára nem vonzza a Seasons, hát engem sem.
Heti pár óra játékkal felhúzni még egy karit csak azért hogy jó helyezésem legyen egy listán (sose lesz), az nem tűnik túl ösztönzőnek. Lesz még 1-2 seasons only Leg, na bumm.
Ez pont olyan mint az Achivement gyűjtögetés, abszolút hidegen hagy.

Remélem vagyunk még egy páran akik így vannak vele és inkább a már meglévő karakterükkel fognak játszani, normál módban :)

(#64126) SQX_Barto válasza -FreaK- (#64125) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Én nem hiszem, hogy indítok Season karit, ennyire már nem érdekel a játék...
Az achievementeket gyűjtögetem, de már a Seasonhoz nincs humorom...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#64127) davidsito válasza -FreaK- (#64125) üzenetére


davidsito
tag

nem neked akart válasz lenni ... de mindegy

Gondolom a 2.1 elsőnek USA-ban fog kijönni ... aztán majd megkapjuk mi is.
Úgyhogy még van bőven időnk (szerintem).
:)

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#64128) Lézerparaszt válasza -FreaK- (#64125) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Én mindenképp maradok, csak akkor gondolkodnék el rajta ha season only karaktereket raknának be, pl egy nekrót. De egyébként szerintem sincs értelme. Így is hallgathatom majd a sok ismerőst hogy haver de kemény vagyok, már 55 ezredik vagyok ladderen, az az EU top öcsém gyere farmoljunk bla bla bla.

A játék az nem játék!

(#64129) Edge válasza Ghoost (#64108) üzenetére


Edge
veterán

Hát ha neked jó akkor igen:) , de az as-t át kellene tekerni mainstatra úgy már nem lesz ennyi a dpse de legalább több dpst fog adni.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64130) Gorneck válasza Gyick (#64124) üzenetére


Gorneck
titán

Akkor még próbálgasd, mert messze messze jobb a helyzet, mint volt...ennek a két setnek a kombójával meg pláne...

Gorneck#1239

(#64131) MrCsiT válasza nonsen5e (#64118) üzenetére


MrCsiT
addikt

Ez nonsense! Hogyan játszol net nélkül? Még jó, hogy elhúztam hamarabb aludni: hosszú rift lett volna, ha addig tartom az eliteket mozdulatlanul, amíg Te vissza nem jössz?! :DDD
Amúgy se láttam semmit az AszSzuli-féle crus mindent elfedő forgószelétől! Ehhez képest Malthael-runozni habos mese, kávéivós nyugalom?! ;)

Amúgy lassan megtanulom, hogy mennyi cdr-el működik jól a Tiklandian sapkám..
..Ezzel együtt, tegnap igen furcsa volt a játék: pl. méregben haltam mara amulettel?!
Remélem, ma jobb lesz :)

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#64132) frame>24


frame>24
addikt

Gyors kérdés:

Mi a helyzet most az arcane dynamo + disintegrate kombóval?
Hiv. fórumon utoljára májusban foglalkoztak vele, akkor elvileg működött, hogy a 5 stack utáni disint. channeling addig kapja a +60% bónuszt, amíg nyomva tartod...

Így van ez most is? - Mer ha igen, akkor OP és áttérek.
Még nem tudtam tesztelni, azért kérdezek be!
Köszi előre is!

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#64133) CzKaresz81


CzKaresz81
tag

Sziasztok!

Aki esetleg xbox360 nyomja a kieget vegyen fel Gamertag: CzKaresz81
09.05-től pedig Xbox Oneon ugyan ez....

Amúgy a kieget 2.09 patchel hozta Blizard...

(#64134) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Holnap 3-11-ig karbantartás csak nem érkezik a patch??? :F

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#64135) trufa12 válasza Sárpac (#64134) üzenetére


trufa12
addikt

Ezt kérdeztem én is ....

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#64136) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

szokasos karbantartas van ilyenkor... nem kell tuldimenzionalni... aztan ne legyen igazam :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#64137) SQX_Barto válasza Sárpac (#64134) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nem jön még a patch.
Szokásos karbantartás.
Ha meg tévedtem, kellemesem csalódik mindenki (de nem fog ;] )
Valaki már írta US serverek előbb kapják, szóval majd akkor fog jönni, ha náluk is.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#64138) Gyick válasza Gorneck (#64130) üzenetére


Gyick
őstag

Azta k...va és tényleg,azt hiszem a holy shotgun crus elmehet a pics..ba.
Csináltam egy videot tényleg nem gyenge 64m crit nem semmi
[link]
bocsi a minőségért le kellett butitanom mert 700mb volt ereditileg és nagyon lassan töltök fel

[ Szerkesztve ]

(#64139) csecso22 válasza trufa12 (#64135) üzenetére


csecso22
tag

Valamit reklámozott a battle.net hogy agusztus 21.én valami patch lesz.

"Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot"

(#64140) nonsen5e válasza csecso22 (#64120) üzenetére


nonsen5e
addikt

De, elvezem is, hogy mobilnettel ejszaka toltogetek le mindent aztan beidozitem a torrent kiloveset 5:59-re. :)
Ez a megszakadas altalaban 10-15 percet szokott tartani 1-2 hetente egyszer, es azalatt csak "connecting..." de kulonben betonstabil es nagyon meg vagyok vele elegedve
.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#64141) Gorneck válasza Gyick (#64138) üzenetére


Gorneck
titán

Itt még inna, songoku buff nélkül...és a cipellő még sehol...akkor valszeg az epi is kikerül...

Gorneck#1239

(#64142) ReFleXx válasza Sárpac (#64134) üzenetére


ReFleXx
addikt

Nem ugy szokott menni hogy PTR shutdown és csak ezutan jön majd a live servereken? Mintha regen igy ment volna, de ami miatt nem gondolom hogy jön a patch az a season 4 ami nem reg indult, bar a season 3 sem tartott túl sokáig :) Illetve a legutobbi patch is mintha csütörtökön jött volna, szoval nem kell itt szerdakra feszülni :)

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#64143) Gyick válasza Gorneck (#64141) üzenetére


Gyick
őstag

Ahhoz képest hogy most egyedült t6-on a trashnél is vért izzadok mire megölöm ahhoz képest tényleg 100x jobb lesz..Még a giftet nem tudtam tesztelni nem esett...ha beltekerek +10%-ot a fegyoba akkor utánna még beletudom tenni a socketet ugye?Ez a flying dragon se rossz ha beadja a dupla attackot szerencsére van 2 darabom,fire ág se rossz azt is teszteltem egy maximussal,a lightning viszont még mindig szar

én is berakhattam volna az aura helyére vmi mást most nézem

[ Szerkesztve ]

(#64144) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

536-ik paragon HC-n... vegre kiesett a coldprevent amu! talizman of anaroch, pipa... (persze DH-val bohockodtam akkor....)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#64145) Gorneck válasza Gyick (#64143) üzenetére


Gorneck
titán

Ha socket mentes volt...

A mantra jól fog jönni...elég jó kis liferegent kapunk majd...csapatnak is jót fog tenni a többi mantráról ne is beszéljünk...
Míg nem cserélik a DS-t másra addig sajna a rainment egy rakás szar marad még a fegyóval is...szóval reménykedem majd vmi értelmes átdolgozásban...

Gorneck#1239

(#64146) Edge válasza ReFleXx (#64142) üzenetére


Edge
veterán

Dede, PTR-t olyankor napokkal előbb lelövik.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64147) DeathAdder


DeathAdder
veterán

szerintetek van értelme innen megvásárolni a kulcsot, vagy mit ajánlanátok?

Hogyan történne a folyamat, ha innen szeretném megvásárolni?

Köszönöm előre is :R

(#64148) diegho válasza DeathAdder (#64147) üzenetére


diegho
nagyúr

Vedd meg, pár perc emailben jön a kód, battleneten aktiválod kész.

(#64149) Sárpac válasza Edge (#64146) üzenetére


Sárpac
nagyúr

HC T5 Firebird's Set T5 Rift! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#64150) Gyick válasza Sárpac (#64149) üzenetére


Gyick
őstag

Vasárnap délutánom ezzel telt hogy ezt a setet kifarmoljam ,sikerült is,mondjuk sc-n nem hc-n..már várom hogy kiprobálhassam

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.