Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64501) Bahama válasza DjDanee87 (#64498) üzenetére


Bahama
aktív tag

Szóval 2 eset van egy greater riftben.
1. sikerül időn belül leölni mindenkit, lejön a boss és még őt is időn belül leölöd (15 pec). Megjelenik Urshi (olyan mint Orek) és felajánl 2 lehetőséget.
a, azt mondod kemény vagy és mész magasabb levelre a greater riftben
b, nem akarsz nehezebbre menni, és inkább gemet upgradelsz
- ekkora kijön 1 ablak amiben látszik az összes leg gemed, és 3 esélyed van bármilyek upgradelni
- annál több esélyed van upgradelni minnél magasabb szinten vagy
- nekem úgy működött hogy ha legalább 10 szint különbség van a gemed és a greater rift között akkor 100% az upgrade (pl level 10es gemet level 20as greater riftben 100%-kal uppolsz)
- viszont pl level 1-es gemet level 9es riftben már csak 90%-kal

2. lehetőség hogy kifutsz az időből, a riftboss ettől függően ugyanúgy lejön, és droppol is
Megjelenik Urshi, de már csak gem upgradet válaszhatsz.

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#64502) Thrawn válasza Cheesy (#64499) üzenetére


Thrawn
félisten

Deadmau5 amulett, mókás is tud lenni :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#64503) Pekkk válasza Bahama (#64494) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Köszi! Ez annyira nem vonzó, esetleg HC-n van jobban létjogosultsága. DH-nak szerintem ez a kettő elég jó lesz. Főleg egyszerre és physical vonalon.

(#64504) mikromanus válasza DjDanee87 (#64498) üzenetére


mikromanus
veterán

Rákattintasz az upgrade gombra amikor lehet. Minimum 25 alkalommal. Ha 25 sikeres, akkor hopsz, meg is van a lvl 25 gem. Már ha ugyanarra nyomtad a 25-öt. :C

A GR szintje és a gem szintjétől függ, hogy mennyi az upgrade sikerének az esélye. Ha magasabb szintű a kavics, mint a GR, akkor feleződik szintenként az esély. Azonos szintnél 30%, egy szint gem/jewel szint többletnél 15%, két szint eltérésnél 7,5% a siker esélye. Ha nagyobb a GR szint, akkor növekszik az esély, de nem írtak pontos infót mennyivel. Lehet ott is duplázódik (+2 GR szint jewelhez képest akkor 100% lenne? Lehet más a számítási módszer.)

Lehet több jewel. Van 3 lehetőséged. Két ring, egy amulet. A fejlesztésnél is mindig 3 próbára van lehetőséged. Az is mehet azonos, vagy akár külön jewelekre is.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#64505) czpitti válasza L_ajos (#64496) üzenetére


czpitti
senior tag

Azért only noob a wd szerinted mert fingod sincs rola.Imádom a 100000x leirt hulyeséget.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#64506) mikromanus válasza Cheesy (#64499) üzenetére


mikromanus
veterán

Eh, és az ilyen embereknek esnek ezek a "Cuki" itemek. A shi Mizu nagyon jó. Teljesen más játékstílust igényel, picit odafigyelős, de nagyon szórakoztató. A relentless passzívval 35% alatti életen megkapod a sebződésfelezést és a 3/4-vel csökkentett skill erőforrásigényt. 25%-nál emellé jön a garantált crit. Ha "jól" van megépítve a shi mizu barbi, akkro minimális life regen kell csak (tesztelni kell mennyi fér be).
Nem kell LoH, life per kill és egyéb marhaság, nem kell chc. Rágyúrsz erő/skill dam-elemi dam-chd kombóra DPS oldalon és halmozod a vita-%life-all res jellemzőket. Nagyon nehezen tudnak majd lecsapni. Két kiegészítő lehet még a buildhez. Soloban az unity "exploit" (neked, csicskénak egy-egy + csicskának a cannot die special), valamint opcionálisan az ignore pain és a cassius öv (ez is 50% sebzéscsökkentés).
Én most T4-et farmolok ilyen karakterrel. 1-3 item még módosítható. Hammerra nagyon jó, mert vagy nem szabad hogy eltaláljanak, vagy folyamatos sebződés és valamennyi regen kell. utóbbi könnyebb.

Itt egy kis korábbi tesztvideó:
Diablo 3 - 100% crit barbarian Shi Mizu Hammer build - Torment 4 rift

Mondjuk ez nem igazán party build. Meg a globeokat is utálja. Szerencsére GR-ben és 2.1-ben visszavették 15%-ra a gyógyítást

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#64507) L_ajos válasza czpitti (#64505) üzenetére


L_ajos
őstag

Igaz hogy van egy 70es paragon 210es, de neked lehet igazad...

[ Szerkesztve ]

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#64508) czpitti válasza L_ajos (#64507) üzenetére


czpitti
senior tag

:C Nekem van igazam maradjunk annyiban, MIKRO : azért azt tedd hozzá hogy sizu az single game kb.

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#64509) L_ajos válasza czpitti (#64508) üzenetére


L_ajos
őstag

Nem nagyon érdekel. Amugy is utálom azt a karaktert, szal ONLY NOOB PLAYER ALLTIME ;]

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#64510) czpitti válasza L_ajos (#64509) üzenetére


czpitti
senior tag

Tudatlanságodon mosolygok,a tobbire meg nem reagálok mert szot sem érdemelsz.A tobbi hasonlo hsz-t meg nem látom.pá:)

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#64511) Bahama válasza L_ajos (#64509) üzenetére


Bahama
aktív tag

Nagyon nem lesz egyszerű a petes WD GR 30 felett, mert szinte azonnal szétcsapják a fetiseket és kvázi csak malmoznak hogy lehívjanak egy újabb adagot amit megint szétütnek azonnal :D

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#64512) L_ajos válasza Bahama (#64511) üzenetére


L_ajos
őstag

Én még a máról beszélek és nem a jövőről. Az hogy eddig mennyire is volt kényelmes nekik és ezekután hogy sírnak már csak mosolyra tudja csalni a szám szélét. Amugy sem értem a felháborodást, ugy is kisírják hogy megint agyon legyenek buffolva, mert szegények nem képesek taktikázni, hanem csak a beidegződött mozdulatokra hajlandól. jaj, ne már :D

czpitti gyereken és a mondandóján is látszik hogy "ha már nem tudok mit mondani, támadom a személyét" elv. gratulálok hozzá.

[ Szerkesztve ]

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#64513) czpitti válasza L_ajos (#64512) üzenetére


czpitti
senior tag

Tudok mit mondani csak ugysem érted meg mert a hsz ami a noob only-rol szol magában hordozza a hozzánemértést.Most mondjam el hogy van 100-bol 98 player aki játszogat 8-10 fetissel és beáll a kicsik mogé hogy ne dogoljon meg és van 2 aki 2.30 koruli as-el maximalizálva mellé a dps-t és az ehp-t folyamatosan 15 fetissel szaladgál akár act5-os mapon is ugy hogy kozben magára rántja az ellent?Majd ha produkálsz egy ilyen wd-t azonnal rájossz hogy nem általánositunk mert van pár ember ( nem sok ezt irtam is az elobb ) akinek ezért nagyon keményen meg kellett kuzdenie hogy ilyen karaktere legyen.

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#64514) JSaN válasza czpitti (#64513) üzenetére


JSaN
addikt

áá hagyd, nem tudod ezeknek megmagyarazni amit mi gondolunk.
mar 2 es fel eve csak only doki megy reszunkrol, es akkor is amikor elso masfel evben hasznalhatatlan volt es mindenki kerulte, csapatban se nagyon szerettek mi akkor is azzal toltuk. Es most hogy fel lett huzva nemregiben, mar mi vagyunk a noob playerek. :U
De turelem nemsokara a monk es wizz op siras lesz a gyakori, mi meg maradunk tovabra is dokinal.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#64515) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Tegnap eljutottunk GR 37-ig ptr-en. Barbárral voltam meg volt még 2 para 600+ DH.Nagyon jó lett a kari bár egy teljesen új build-el toltam ami nemrég pattant ki a fejemből.. Szinte fogtam minden mobot és a dh-knak csak lőni kellett. Szóval a fire Eq-Immo parkoló pálya lett de most jó lehetőségek vannak a kariban majd ne adjátok fel : )

Azt azért hozzá kell tennem, hogy már a trials kulcsot 33-ra sikerült kihozni : ) Ezt most csak úgy...

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#64516) mikromanus válasza czpitti (#64508) üzenetére


mikromanus
veterán

Ott van az a végén. A globe felkaparásra érzékeny. Emiatt nem az igazi a sok alacsony ehápuhás globenyeldeklő társaságban. Ha lenne "ignore HG" affix valamin, akkor lazán kezelhető lenne csapatban is. Csak ilyen egyértelmű dolgokkal a blizz nem törődik. Majd tán a sokadik kiegben...

(#64514) JSaN
czpitti akkor monk volt szerintem még. A legelejét kivéve mindig volt nagyon erős buildje a WD-nek. Csak eléggé rá kellett gyúrni ezeknél és nem az volt, hogy van egy skill, azt adjunk bárhonnan AS-t meg damot, azt' semmi se áll meg előtte. A mackós, meg a denevér-napraforgós skill-build se volt épp gyengének mondható. A 0cd sacrifice is működött elég jól. Kiegben meg sajna túlbuffolták. Erősítés kellett, de azért nem gondoltak át 1-2 dolgot. Mondjuk az az irány,hogy minden kaszthoz legyen OP set, vagy skill, tehát (pár hónap csúszással) ez se lesz olyan ami kilóg a sorból 2.1-ben.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#64517) mikromanus válasza Kicsimix (#64515) üzenetére


mikromanus
veterán

fire-eq-immoból lett cold-EQ? :DD

A cold ág mindenütt igéretes lehet. A rimeheart ugyan nem killeli már a fagyott ellent, de az "ingyen" százszoros sebzés ezekre esetenként még így is nagyon jó kis kiegészítés. Főként hogy secondary affix és nem veszi el a helyet a DPS/primary affixektől.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#64518) L_ajos válasza czpitti (#64513) üzenetére


L_ajos
őstag

Ugyan. Ha mindent komolyan vennék az életben már rég a föld alatt lennék. Amugyan pedig érdekelne, mint minden más. De a szakértőkből kiszedni dolgokat ( persze a saját rálátása szerint ) nem egyszerű, pont a lekezelő és alaptalan stílus miatt ( nem épp rád értem ). Ezért sem tartom semmire a gyűjtő klánokat, mert kb mindenki leszar mindenkit és ha valaki valamit kérdez bárki baxik rá válaszolni.

Örülök neki hogy vannak olyan emberek akik töviről-hegyire ismerik a karaktereket ( ez nem én vagyok max der-rel ). Ennyi. Nem akarok és nem is fogok semmilyen fölösleges vitába belemenni, mert inkább játszok helyette, mint hogy a szám/száját tépném/né. Ennyi ;)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#64519) Bird válasza Bahama (#64511) üzenetére


Bird
addikt

Szerintem pont erre találták ki a zuni setet, ami végre működni fog.... Szóval hol a hiba? Megy a fikázás ezerrel, de ne prob noob. Ti már csak ilyenek vagytok. :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#64520) Kicsimix válasza mikromanus (#64517) üzenetére


Kicsimix
őstag

Jó úton jársz : ) De sok más is változott.. Most elég nagy az összhang az új skillekkel.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#64521) JSaN válasza Bahama (#64511) üzenetére


JSaN
addikt

A pet dam novelo leg gem, masodlagos tulajdonsaga asszem az hogy halhatatlanok lesznek a petek.
Most nem tudom megnezni hogy jol emlekszem e, mert mar lelotek a ptr-t.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#64522) Kicsimix válasza JSaN (#64521) üzenetére


Kicsimix
őstag

Már megváltoztatták ezt a gemet és nincsenek halhatatlan pet-ek : )

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#64523) Bahama válasza JSaN (#64521) üzenetére


Bahama
aktív tag

25% dmg reduce csak

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#64524) mikromanus válasza Bird (#64519) üzenetére


mikromanus
veterán

A zuni set csak a "hatóidőt" állítja végtelenre, ami sokat nem segít. Sose halnak meg a 20 sec/1 perces hatóidő miatt, de egyhitelik az elitek őket. Csodálatos. :C
Mondjuk az aktív skilles minionokon van valamilyen force armor. Elvileg ezeket nem lehet 1hitelni. Ettől még nem a rövid hatóidő a gond.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#64525) Madn!ght válasza Kicsimix (#64520) üzenetére


Madn!ght
addikt

Lightning charge-os barbi? :))

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#64526) Sheol


Sheol
aktív tag

Jelenlegi állás szerint az első szezon/idény/évszak stb. péntek este 9-kor indul.
Most aki tervezte, hogy verseng a többiekkel, pl. az első 70-es karakterért, az legyen fel reggelig?
Nem, kösz! :(((

(#64527) Edge válasza Sheol (#64526) üzenetére


Edge
veterán

nem vagy kocka?
az a te bajod :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64528) mikromanus válasza Sheol (#64526) üzenetére


mikromanus
veterán

Mazsola vagy. Ha az ilyen kishitűek el se indulnak, akkor simán meglesz a lvl 70 éjfélre legkésőbb. Ha viszont buzog bennetek a lelkesedés és elindultok, akkor jó eséllyel lag is lesz és kiesnek a legegyszerűbb Xp farm lehetőségek. Akkro lehet hajnali kettőig is eltart egy átlagosabb usernek a felszintezés.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#64529) Kicsimix válasza Madn!ght (#64525) üzenetére


Kicsimix
őstag

Van olyanom is, de ez nem.. Egyszerűen nem akar kézre állni nekem a Furious charge pedig tiszta jó cuccaim vannak hozzá...

Ha majd tudok linkelni buildet az új skillekkel, mutatom mire jutottam..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#64530) Dreamie válasza mikromanus (#64528) üzenetére


Dreamie
őstag

Szerintem a hétvégére nem kell tervezni játékot! :D Aztán ne legyen igazam... :) Én azért reménykedek és bevásárolok, hideg élelemből és italból betárazok! :)

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#64531) Sheol válasza Edge (#64527) üzenetére


Sheol
aktív tag

Á, öreg vagyok én már az ilyesmihez! :K
Ráadásul ki nem állhatom "a rohanjunk ész nélkül" stílusú játékmenetet, meg e-péniszt sem akarok növelni, szóval nem is terveztem a versenyzést a "ketten-hárman tolnak egy accon karaktert" gyerekekkel.
Csak az időzítés nem logikus nekem, mert így a normál életvitelt élő embereket eléggé kizárták.

[ Szerkesztve ]

(#64532) Edge válasza Kicsimix (#64529) üzenetére


Edge
veterán

Most a wiz megint top lesz nem mész rá vissza? :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64533) Helmoras válasza Madn!ght (#64525) üzenetére


Helmoras
őstag

Én olyannal fogok jatszani most h az elementál skill dmg et megkapja az odyn es a thunderfury procc es lesz lightningos charge runa, igy ezzel a két fegyverrel tok jo Fury használás mentes karaktert lehet csinálni ik + raekor settel a lightningos frenzyre meg beproccol a vaxo amulett, szerintem jo lesz es igy h mi,dig Max a Fury kapom a + 25% damot passzivbol, nyilvan nem sebez annyit mint a top karakterek de szórakoztató kis build.

[ Szerkesztve ]

(#64534) Madn!ght válasza Helmoras (#64533) üzenetére


Madn!ght
addikt

Pontosan ezeket az itemeket és skilleket használom annyi különbséggel, hogy frenzy helyett hotát használok.
T4-en szoktam vele menni, egész tempósan ill. halál nélkül. Folyamatosan stunolom az enemyket, viszont annyi necc, hogy ha nincs elég bábu, akkor elég sok idő, mire a újra chargeolhatok. :K

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#64535) Helmoras válasza Madn!ght (#64534) üzenetére


Helmoras
őstag

Az odyn procc dmge annyira nagy mar most... Nekem ilyen 3*20 millakat út be buffolva a frenzyvel meg ügye felszackelem az aspdt a proccoknak eleg szepen hogy nincs értelme akillt használnom, legalabbis meg nem probaltam, az az igazság baromi kényelmes igy, mondjuk a charge majd a Lightning runaval lesz igazán jo mostmeg nem olyan tuti. ;)

[ Szerkesztve ]

(#64536) Kicsimix válasza Edge (#64532) üzenetére


Kicsimix
őstag

Ááá most nem : ) Majd egyszer ha megunom a barbot.. De most hozták rendbe... Szal jobban élvezem mint valah : )

De azért jó lett a wiz, mentem jópárral ptr-en. Meteor powa volt a nagyrészük : ) Csak ne érjen hozzájuk se semmi.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#64537) Kicsimix válasza Madn!ght (#64534) üzenetére


Kicsimix
őstag

Greater riftekben amúgy egy charges buildet használtak csak az mind fire és kétkezes maximus-os.. A többi pont a cd miatt fuccsól be mert sima hota meg revenge-el megesznek... Vagy kell egy csomó cdr..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#64538) ReFleXx válasza Bahama (#64501) üzenetére


ReFleXx
addikt

1.a. opcional kell legyen GR kulcsod és majd azt upgradeli, vagy nem kell kulcs, hanem ő ad egíet még pedig egy nagyobbat annál mint amelyet beadtal az obelisknel mikor az adott GR-t elinditottad :)

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#64539) Bahama válasza ReFleXx (#64538) üzenetére


Bahama
aktív tag

Igaz, De...
Ne kötekedjél inkább farmoljál!
Mikor leszel már 700? :))

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#64540) kecsawi


kecsawi
senior tag

Másnak is kezd akadni a játék? Mintha szakadozna a net. :F

(#64541) Cheesy válasza kecsawi (#64540) üzenetére


Cheesy
őstag

Én az előbb riftben beakadtam egy láda mögé. Csukott állapotában bekacsáztam mögé, kinyitottam és onnan sehova. Egyik skillt átváltottam Leap-re és úgy sikerült kiszabadulni.

www.vakbelmutet.hu

(#64542) Sárpac válasza Edge (#64476) üzenetére


Sárpac
nagyúr

[link]
[link]

Már én is nagyon várom! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#64543) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Most nézem mi lesz a patchben:

Legendary Power added
Increase the effect of any gem socketed into this item by 75-100%

Hm akkor Leoric crownba rakott gyémánt -25% cdr-t is adhat? Ez elég jó lesz perma akarat crusanak, lecserélhetem a captain setet, és mehet vissza a WH öv :K

You are not prepared.

(#64544) mikromanus


mikromanus
veterán

A Schaefer hammer is jó lehet. Alacsony szintű runra tuti, de jó sebzéssel önmagában magasabban is. Ha megütnek, akkro sebzed a környező ellent. Ahogy nézem vagy nincs belső cd-je az effektnek, vagy ha van is, akkro elenyésző. A proc rateje is magas lehet. Ha ütnek néha, akkor folyamatosan fentvan. Gyorsrunban csak az lehet a buktató, hog yel se tudnak találni olyan gyors vagy és lejár az effekt ideje. Lehet bekóstolom tesztelésre.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#64545) -FreaK- válasza Sárpac (#64542) üzenetére


-FreaK-
veterán

Én így várom a 2.1-et, de persze kipróbálok mindent majd ha élesedik a peccs+valszeg kétkezes fegyó lesz, már gyűjtöm is őket.

A dupla mammoth hydra + energy twister build is nagyon erős, korábban már próbáltam ptr-en.

(#64546) Edge válasza Sárpac (#64542) üzenetére


Edge
veterán

szép :)

-FreaK-: firebird sehol? hát hogy fogod így halálba égetni a mobokat? :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64547) ReFleXx válasza Bahama (#64539) üzenetére


ReFleXx
addikt

Ezt kerdezni akartam csak lemaradt a kerdojel :D

(#64543) DaveNo1

Hm akkor Leoric crownba rakott gyémánt -25% cdr-t is adhat?

Az tul szep lenne, valszeg nem igy fog szamolni, hanem ugy hogy pl ha 50% a CDR-ed egy 10%os Akkhan kaviccsal amit kicserelsz egy 100%os Leoric crownra akkor ez 55%-ra ugrik majd.
De neked legyen igazad!

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#64548) ReFleXx válasza ReFleXx (#64547) üzenetére


ReFleXx
addikt

10%os Akkhan kaviccsal -> Mmint egy Akkhan fejessel amiben egy 10% diamond gem van.
Aze 10% mert ezzel konnyebb szamolni :)

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#64549) mikromanus válasza ReFleXx (#64548) üzenetére


mikromanus
veterán

Az a 10% leoricban 20% lesz. Nem 0,9*0,9 lesz a cd, hanem 0,8.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#64550) ReFleXx válasza mikromanus (#64549) üzenetére


ReFleXx
addikt

Nah az ugy korrekt, a diffi a ket szamolas között nem egetverő ugyan, crusam eseten 1% alatti.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.