Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64751) Lokids válasza Edge (#64749) üzenetére


Lokids
addikt

És azt hol érdemes farmolni?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#64752) Edge válasza Lokids (#64751) üzenetére


Edge
veterán

halls of agony lvl2-őn mindig van, és most a buff miatt duplán, ha nyílik haláluk után a teleport kapu akkor bejuttok a Vault nevű helyre, nekem ott 1 kör alatt T6-on 100M gold jött össze, persze nem nyílik sűrűn de ha igen akkor süti :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64753) mobal válasza Edge (#64752) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Tegnap egy darabot se tudtam nyitni, pedig minden manó grabancát elkaptam! :((

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#64754) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Úgy néz ki, elég kis eséllyel nyílik a Vault portál... nekem mákom volt mondjuk tegnap, mert patch telepítés után a legelső goblin amit megöltem (kb 1 perc játék után) dobta a kaput :D
Azt utána leöltem vagy 40-et és egy se volt..

(#64755) Lokids válasza Edge (#64752) üzenetére


Lokids
addikt

Akkor haza megyek, és a hall of agonyban fogok agonizálni. :D Tuti nem fogok kapni goblint. Tegnap sem láttam egyet sem.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#64756) Bahama válasza davidsito (#64711) üzenetére


Bahama
aktív tag

Régi gearrel (gemek nélkül) kis szerencsével el lehetett jutni 35-ig, de 32-ig simán
Nekem tegnap este a 37-t sikerült időben befejezni. De hiányzik még pár dolog, ez még csak az 1. nap volt.

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#64757) mikromanus válasza CactuS (#64750) üzenetére


mikromanus
veterán

Songoku mellé befér simán. 4-4 darabos mindegyik full bónusz. A RRoG leszed egyet. Kell 3-3. Amu-vállas-kessztyű egyik oldalon, másikon nadrág-öv-chest például. A villám set picit neccesebb, mert az 6 darabos, de inna daibóval összejöhet az is két full setre. Ha meg nem használod, akkor se bukó az "összes" aura, mert simán használhatsz egyet aktív skillből (ajánlott is). Vagy egy "Önsupport" skill és egy nagyobb ámadó, vagy két támadóskill befér simán. A harangot kell jobban megtámogatni. Annál lehet szűkösebb. A többi 30-50 spirittel simán tartható. Főként a 45 spirit/sec-es epi mellett. +mehetsz regenre és cdr-re is. Az epi majdnem mindent kiválthat. Esetleg 1-2 passzív + cdr, itemeken sok cdr és nem nagyon lesz semmivel spirit gond.

(#64745) Devoured
Banyek. Most irigy vagyok ám. Remélem csuklasz! Mennyi ideje vadászom a vállast. Tegnap esett kadalától 5-6 legendary vállas, meg egy set. Thorns persze. Rengeteg shardot vertem eddig is el. Egy darab songoku se esett. A villamos-DS setes bezzeg esik dögivel...

#64752) Edge
kb5-6. alkalomra adtak a kis zsákosak portált azért. Halls of agony lvl 2-n nekem is mindig felbukkantak valahol. T4-en olyan 50-60 milla eshetett. Nehezen követhető. Nem jegyeztem le. A boss azért dobott gemet és sok suskát. Volt 1 millás feletti kupac is. Huhh. :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#64758) oxox


oxox
addikt

egy buta kerdes: itt great riftet emlegettek...az egy es ugyanaz mint a trial?

tegnapi HC tapasztalat.
goblinok atlagban 15-20 utan nyitnak kaput...keresgelessel ez azert rohadt sok ido.
Sarpaccal makunk volt mert elsore beadta oket. T2-T3-on 35-36millio aranyam jott ossze.
dropra nem volt panaszom: a teljesseg igenye nelkul, csomo jade cucc, wh ov (otodik :DD ), 2 unity gyuru, theo kesztyu (kadala), socketet csinalo kocka, azurew (mondjuk ez jo sz.r volt 1800x dmg...feljavitottam, es ha a kockaval csinalok ra socketet 0.1% dmg novekedes mellett lesz +17% tough novekedesem (de meg nem akartam bealdozni a kockat)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#64759) Pekkk válasza Lokids (#64755) üzenetére


Pekkk
aktív tag

A Northern Highlands-et nerfelték? Patch előtt elég sűrűn volt ott goblin és sokkal hamarabb be lehet járni.

(#64760) sith7 válasza Edge (#64749) üzenetére


sith7
nagyúr

Én tegnap 25x toltam le kettesével a goblinokat ott ahol írtad, a végén már T5 - ön, de egyszer sem nyílt a kapu :(

(#64761) mikromanus válasza oxox (#64758) üzenetére


mikromanus
veterán

Goblin Halls of agony lvl 2-n majd' mindig van.
A GR (greater rift) nem azonos a triallal. Először riftben esik egy trial kulcs. Ez dupla nulla jelölésű. T6-on 100% eséllyel adja a guardian, lejjebb kisebb az esély. A trial ugyanúgy nyitható mint a "normál" rift. Rövid visszaszámlálás után megindul az ellen sok-sok hullámban. A teljesített nehézség alapján adja bukta, vagy határidő közeli teljesítésnél a greater rift key-t. Minnél erősebb hullám volt teljesített, annál magasabb szintűt. Ha hamar végzel, akkor nagyobb lépésekben nehezít (és upgradeli a leendő keyt a háttérben). Körönként ha gyors vagy olyan +6-8 szintet is hozzáadhat. A trial végén zárod a portált és a kapott greater rift kulcs megnyithatja a greater riftet. A kulcs számozása alapján ez egyre nehezebb. Állítólag a lvl 25 valahol korábbi T6 körül lehet. A GR-ben 15 perc alatt kell lenyomni az ellent. Minden ellen után halad előre az állapotjelző. Ha az idő letelte előtt elég ellent ölsz + lenyomod a guardiant, akkor van választási lehetőséged: upgradelheted a gr keyt, vagy gemet upgradelsz. Ha bukod, akkor az idő végén (ha még nem jelent meg), mmegjelenik a rift guardian. Lenyomása után jön egy NPC, ahol upgradelhetsz. Buktánál csak kavicsot. 3 próbálkozásod van. KB kavics aktuális lvl +9 szintnél van garantált siker (vagy +10 gr szintnél). Azaz ha tutira akarsz menni és csak egy gemet akarsz upgradelni, akkor a gem szint+12-13 gr teljesítés kell.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#64762) oxox válasza mikromanus (#64761) üzenetére


oxox
addikt

ahh igy mar vilagos... :R :R :R nekem a trial, meg a great ugyanaz volt (ugyanugy neznek ki csak az egyiken 00 (vagy vegtelen jel van) a masikon meg szam). lvl22-es csinaltunk teamben meg.

tehat ha letelik az ido, akkor nem vag ki csak, le kell olni a guardiant...ill. gondolom barmikor abba lehet hagyni, ha erosnek erzem?

ill. a unity-hez kerdes...ha teszek magamra, meg a kovetomre (solo jatekban), akkor tenyleg fele sebzest szenvedek el?

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#64763) diegho válasza Pekkk (#64759) üzenetére


diegho
nagyúr

Én ott tegnap nem minden nap találtam. Bounty-t toltam és közben rifteltem, de northern-re szinte mindig volt küldetésem, be is szoktam járni gyorsan az egészet a goblinokért, de nem mindig találtam, persze lehet pont egy sarok maradt ki és ott voltak. Nekem a kapu moonlight clan cave-ben nyílott, de agony-t farmolok majd ma, mondjuk ezzel a gem-el nem sok értelme van már a goldra menni, mert nagyon adja, de a vault végén a boss nagyon szépen szórja a legendary-t. Tegnap egy exarian, egy wildwood és a goldos gem jött belőle.

[ Szerkesztve ]

(#64764) Blaze_ válasza mikromanus (#64761) üzenetére


Blaze_
aktív tag

"Guaranteed goblin in Halls of Agony 2 has been hotfixed."

(#64765) Steven


Steven
addikt

néztetek hogy europában csak 41 es rank ig jutottak?:D ph-n 34 a rekord
- ulti meg azték követték el ezt a büntettet ;]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#64766) oxox válasza diegho (#64763) üzenetére


oxox
addikt

ha van barlang, akkor lehet oda rakta oket.

unity-hez kerdes...ha teszek magamra, meg a kovetomre (solo jatekban), akkor tenyleg fele sebzest szenvedek el?

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#64767) mikromanus válasza oxox (#64762) üzenetére


mikromanus
veterán

Unity "bug" csak soloban működik. Hozzávalók: 1 db unity a karakteren, 1 db unity a followeren, 1 db follower cannot die special a followeren. A sebzés megoszlik közted és a follower közt. A te sebzésed felét átvállalja. A follower sebezhetetlen, így az őt ért nulla sebzés felét kapod cserébe. :C

(#64764) Blaze_
Francba. Könnyen jött, könnyen ment. De legalább megvan már a bankárkő. :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#64768) Flash Gordon válasza oxox (#64766) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Ha mi nem lassítjuk, akkor crebain és sorryblade feljött volna a top 1re klánon belül, mi 350 körüli para szinttel kísérgettük a 2 DH-t...

[ Szerkesztve ]

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#64769) mikromanus válasza Flash Gordon (#64768) üzenetére


mikromanus
veterán

Ebből is látszik hogy a jelenlegi csapat listák állása irreleváns. A DH sentry mara settel OP, nem sebződik, nagyot sebez és uncsi. Ja, és OP. Nem tudom mi értelme volt a szarráhúzott setes skillt még tovább buffolni. Mondtam már hogy OP? :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#64770) Edge válasza Steven (#64765) üzenetére


Edge
veterán

velem együtt :) +1 petes wd. Faca volt :)
bár bahama-nak valszeg 35-ös van meg?

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64771) CactuS válasza mikromanus (#64757) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Így leírva nem tűnik rossznak. Igazából a patchel visszajöttünk és aki eddig monkozott - én néha supportoltam, ha ő nem volt -, abbahagyta, így valószínűleg én venném át a helyét, ha van értelme. (mondjuk azt 400 óra vagy mennyi Crusaderezést egy kicsit sajnálom)

Mondjuk 2 settel kiesik az Aughild's meg a Crimson is, ami azért nagy érvágás. :( Már csak a WotHF-et kéne valahol kiváltani, hogy ne rezegjen a kép.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#64772) DaveNo1 válasza Steven (#64765) üzenetére


DaveNo1
veterán

5 másodpercen múlt nekünk a rank 36, ha egy hülye elite pack nem lassít minket simán meglett volna ez is :K Így egyelőre maradt a 34...de ma szerintem meglehet a 36-37, mert azóta meglett a rank25ös legendary gem ami ad még +15% elite dmg-t :C

Én most hellfire amulethez farmolok kulcsokat, elég nagy UP lenne egy jó amulet (persze lutri milyen passive skill jön be, sok múlik ezen).

mikromanus: Néztem én is top100-at, 80%-ban kb. DH-k vannak...gg Blizzard.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#64773) Bahama válasza Edge (#64770) üzenetére


Bahama
aktív tag

37-t csináltam meg.
jelenleg eu 29. vagyok.

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#64774) mikromanus válasza CactuS (#64771) üzenetére


mikromanus
veterán

Season indul péntek este. Új kezdet, új lehetőségek. Ha esetleg nem hátrányból akarsz nekikezdeni. Én monkkal indulok valószínüleg. talán nem neszelik meg addig a kazuárok milyen könnyű és előrébb lehetek a ranglistákon mint amit érdemeim szerint érek. :C

(#64772) DaveNo1
Szórakoztató és jó a DH, de ilyen setbónusszal és buffokkal tönkretették eléggé a kaszt változatosságot. Egyrészt kaszton belül is kevesen hagyják ki emiatt a könnyűség miatt a sentryt és mara setet, másrészt mivel semmi kockázata nincs a sentry pakolgatásnak és nem is sérülnek, így GR-ben is könnyebben "túlteljesítenek". Egy kis reflect/sebzésmegosztás, vagy sérülékeny "pet" effekt hasznos lenne a sentryre is. A WD-nél is elég jól bejött. WD-nek már van értelme a petek védelmére gyúrni, aktív skillt használni és/vagy gyorsabban castolni az apróvadat. Nem lehetetlen vele magasabb nehézségen nyomulni, de a leglustább rétek (ultrakazuárok) kipotyognak ezzel a fetishmániából. ;)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#64775) Madn!ght válasza diegho (#64748) üzenetére


Madn!ght
addikt

Én mindkét barbimmal mentem 1-2 riftet. Valóban én is azt tapasztaltam, hogy tempósabban megyek T4-en a korábbiakhoz képest. A leap+eq setben egyértelműen jobban olvadnak az ellenek, a lightning charge+ősök kombóval szintén jól haladok, viszont a problémám még mindig ugyanaz. Ha nincs elég ellen, akkor sok a charge cooldownja. Illetve egy olyat is megfigyeltem, hogy a korábbiakhoz képest mintha nem stackelődne úgy a charge. Tehát ha berongyolok 3-4 enemy közé, akkor is elég sokat kell várni, mire újra használhatom.

Viszont tetszik, hogy sokkal gyorsabb lett a játék (jól érzékeltem, hogy a mozgási sebesség mintha gyorsabb lenne? :F ) Az is meglepő volt így első blikkre, hogy a furym alig akar fogyni. :C

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#64776) CactuS válasza mikromanus (#64774) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Kiderül. :) Season max 1 fullos karakterig játszik, az nálam kiverte a biztosítékot, hogy a komplett achi táblát átrántották a Seasons alá.

A seasonsben megszerzett achipontok amúgy majd bekerülnek a rendesbe is a Seasons 1 alá? És a pontokat meg hozzáadja az accounthoz?

Greater riftnél a szintfelmérőt gyakorlatilag mindig meg kell csinálni újra, ha nem végzek időben/gemet upgradelelek? (ugye másik esetben kapot egyel nagyobbat)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#64777) diegho válasza Madn!ght (#64775) üzenetére


diegho
nagyúr

Charge animációja sokkal gyorsabb, kb 5 lény kell a folyamatos charge-hoz.

(#64778) mikromanus válasza CactuS (#64776) üzenetére


mikromanus
veterán

Egy kavics-egy upgrade. Ha upgradet nyomsz, akkor új triallal indítasz legközelebb. Ha siker után keyt upgradelsz, akkor abban a körben nincs gem upgrade. Magasabb szintű gemeknél már lesz bent pár upgrade rift kör. Mondjuk lvl 25-öshöz ami a bónuszhoz kelle nem biztos. De ha valaki komolyabban nagyzolni akar... :DDD

Achi szerintem külön van választva. A ladderesben/seasonban értelemszerűenn nem látszik a "nonladder". Másik fülön ott van az is. Lehet leaderboardon nem látszik (nem listázott), de profilban szerintem megvan az még. Ennyit is ér. Semmi haszna (izlések és pofonok) :Y

(#64777) diegho
Vagy kevesebb ha van némi cdr-ed. ;)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#64779) DaveNo1 válasza mikromanus (#64778) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ha végig rank 30 felett teljesíted a grifteket, akkor 9 kör alatt 100% meglesz a rank 25 gem. Grift 31-en egy rank 20 feletti gemnél még mindig 90% az upgrade esélye.

You are not prepared.

(#64780) Edge válasza DaveNo1 (#64772) üzenetére


Edge
veterán

Utólag filóztam azon ha lvl36-ra viszem a fire-s archon-t akkor lehet meglett volna, de télleg nem sokon múlt. Azért ez is szép :)

bahama: gz :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64781) diegho válasza mikromanus (#64778) üzenetére


diegho
nagyúr

20% körül próbáltam, mert azzal a szettel nincs sok, nem költöttem rá, a main szettel 44%.

(#64782) JSaN


JSaN
addikt

En tegnap vagy 60nal is tobb gobot megoltunk, es egyse volt portal, jelenleg 5m goldal gazdalkodo. :U
Bar elmult 2 evben is hasonlo szinteken gazdalkodtam.
legend gemekbol mennyi van osszesen? nekem esett 13db azota semmi.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#64783) Assdak válasza Bahama (#64773) üzenetére


Assdak
őstag

Próbáld meg WF+Strongarm-ot. Sentry már proccol.

(#64784) Devoured válasza CactuS (#64776) üzenetére


Devoured
tag

"komplett achi táblát átrántották a Seasons alá."

reggel néztem meg a seasonal achi-kat és nálam is kiborult a bili. ez nagyon béna húzás a részükről

beismerem, achi-mániás tudok lenni, de marhára nincs kedvem az összeset újra megcsinálni.

a season/conquest achi-k meg nevetségesen fantáziátlanok.

többek mellett emiatt is elbizonytalanodtam, hogy tényleg akarok-e ezzel a szezon dologgal szórakozni, az eddigi játékidőmmel global leaderboard-okra esélyem sincs fölkerülni, még nehezebb lenne összehozni egy játékot ismerősökkel, mert nem mindenki akar szezonnal szórakozni...
eh.

talán egy HC monk-ot indítok, ha nem kell miatta törölnöm karaktert

(#64785) Gorneck válasza JSaN (#64782) üzenetére


Gorneck
titán

[link]

Gorneck#1239

(#64786) Lokids


Lokids
addikt

A +1 socketet adó gemet hol lehet találni? Vagy az is a Griftben kapható?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#64787) mikromanus válasza diegho (#64781) üzenetére


mikromanus
veterán

20%-nál elég a 4 ellen/charge a cd nullázáshoz. Ennyinél 8 sec az "alap" cd-je a skillnek, ami találatonként kettővel csökken. Persze jobb a több. Ha egy elhullik, akkor is megmarad a folyamatos charge ha többet tolsz magad előtt. ;)

(#64785) Gorneck23
A darabszám helyes lehet, viszont a leírások elavultak. Itt van frissebb.
Nekem egy darabbal kevesebb rémlik hogy megvan, de nem tudom melyik nincs meg ha ki is maradt... Goblinos megvan.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#64788) JSaN válasza Lokids (#64786) üzenetére


JSaN
addikt

Random hol esik, nekem pl rogton az elejen az elso sima rift bossbol esett.

gorni: hmm akkor meg 3 hianyzik.

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#64789) Devoured válasza Lokids (#64786) üzenetére


Devoured
tag

elméletileg bárhol eshet T1+ nehézségen

nem túl gyakori sajnos :)

(#64790) trufa12


trufa12
addikt

Majd ha valaki rájön valami frappánsra goblin téren írja már meg, mert tegnap neki kezdtem és amíg normálisan keresgélve öltem a dögöket, nagyon nem nyílt portal és rá ment 5-6 órám, ahogy meg láttam a halls of... 30 perc alatt lett egy portálom, szóval valami hasonló ha lenne még jó lenne...

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#64791) Lokids válasza Devoured (#64789) üzenetére


Lokids
addikt

aha. És hogy lehet használni?
Ha van már egy jó fegyverem, amiből egy jó statot cseréltem socketre, ha ezt visszapörgetem, utána socketelhető lesz? Vagy új tárgy kell?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#64792) DaveNo1 válasza Lokids (#64791) üzenetére


DaveNo1
veterán

Pörgessed vissza a socketet, utána szerintem jó lesz.

You are not prepared.

(#64793) mikromanus válasza Lokids (#64791) üzenetére


mikromanus
veterán

Ramalandi gift infók:
•A new Legendary consumable has been added:
Ramaladni's Gift
•Ramaladni's Gift can be used to add a socket to an unsocketed weapon
•The added socket provided by Ramaladni's Gift cannot be enchanted
•You cannot use Ramaladni's Gift on a weapon more than once
•Similarly, you cannot use Ramaladni's Gift on a weapon that already has a socket
•Upon use, Ramaladni's Gift will be consumed (i.e. the item cannot be used more than once)
•With Ramaladni's Gift, you can however:
•Replace a natural socket on a weapon with another primary stat (like VIT or STR or INT), and then use Ramaladni's Gift after.
•Replace a re-rolled socket on a weapon with another primary stat (like VIT or STR or INT), and then use Ramaladni's Gift after.
•Enchant a weapon after a socket has been added using Ramaladni's Gift (you just won't be able to re-roll another socket on that particular weapon
•Ramaladni's Gift is considered a Torment Only item and begins dropping in Torment I
•It can drop from any source (monsters, chests, etc.) in any game mode
•It acts just like any other Torment-only Legendary and follows similar drop rules

magyarítva:
A giftet használhatod arra, hogy +1 affixként socketet adj egy olyan fegyverre amin épp nincs socket. A giftes socketet nem lehet elenchantolni. Minden fegyverre használható. Ha van socket, akkro elenchantolod róla és használható rá a gift. Ha használod a giftet, akkor az megsemmisül (elhasználódik). Ha gift ad egy socketet, akkor enchanttal nem lesz rollolható más affixen se a socket (nem lehet két socket a fegyverem). Csak tormenten eshet, de azon belül bárhol. A torment-only itemekhez hasonlóak a drop sszabályai (hol eshet, esély is talán).

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#64794) dvd24


dvd24
senior tag

kis post-patch tapasztalat:

WD: Homonculus + Sacrifice nagyon jó, viszont petesként a legidegesítőbb elite affix a reflect damage lett, kint volt a 15 fetishem, jött egy sárga horde+reflect damage pack egy pillanat alatt meghaltam (T6 solo+unity).

Barbár: nagyon jó lett, WW+Ancientek aprítanak, időhiány miatt csak egy 25-ös greater riftet tudtam eddig menni vele de az bőven időn belül megvolt

Monk: csak craftolt cuccaim vannak szinte és eddig max T3 ment vele, most már T5 is sima ügy, ez mindent elmond :)

többi kasztot még nem próbáltam.

Más: amikor WD-vel mentem egy greater riftet, időn belül voltam bőven, kiírta hogy megjött a guardian, erre eltűnt minden mob és nem jelent meg a rift boss se. Elkezdtem felfedezni a térkép maradékát, full kihalt minden, a timer meg szép lassan utolért, ekkor hirtelen rámteleportálódott a rift boss, mással is volt már ilyen bug?

Megint más: az elemental sebzést produkáló legendary gemek sebzésére hatnak a +elemental damage-ek?

(#64795) mikromanus válasza dvd24 (#64794) üzenetére


mikromanus
veterán

Tegnapi csapatrun alapján a petes gem nagyon hasznos a fetishes WD-nek. Szinte kötelező darab. Mihamarabb lvl 25-ön persze. Úgy már lassabban halnak a minyonok. Az aktív skilles minyonok érezhetően strapabíróbbak. A fetish elhullás magasabb AS-sel elég jól ellensúlyozható. Persze jobb ha nem halnak 1-1 hitre tömeggel. Magasabb nehézségen reflectnél a minyonok jól üzemelnek, de a békaeső nagyon fájdalmas. Persze lehet czpitti csak kamuzott végig amíg játszottunk és ez mind nem igaz, csak még mindig OP a fetish WD, ő meg szivatott minket. :DD

Más kasztnál meg: a barbi pattinka-eq-fagyos buildben (is) elég op. A cold buildek nagyon pöpecek lesznek. Szó szerint állva hagyja az ellent. Mindenki szerethet egy ilyen társat. Ha nem mozog az ellen, akkor nem is bánt... nagyon. :C

edit:
tegnapi top item dropok. Mennyiségben:
Bocis axe, fagyasztó pajzs. Utóbbi nem "nagyon ritka"? Ennek ellenére egy óra alatt esett 3-4. Nagyon random volt a drop. A bocis axe is kb egy órán belül esett kettő, klántagok közül meg +1.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#64796) mikromanus


mikromanus
veterán

GR solo toplista: Dh lvl 40, a többi 37 körül (+/-1). A DH-k külön "versenyeznek". Picit kilógnak a többi kasztból. :K

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#64797) dvd24


dvd24
senior tag

ahogy nézegettem a leaderboardokat, a Furnace lesz az új Skorn :)

(#64798) ReFleXx válasza Devoured (#64745) üzenetére


ReFleXx
addikt

ezekből kombináltan kiesett a Sunwuko set-ből vállas, kesztyű, fejes, + 1 monkey king vállas

sunwuko = monkey king set, nemde?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#64799) DaveNo1 válasza mikromanus (#64796) üzenetére


DaveNo1
veterán

Melee és ranged is külön verseny lesz, lvl 35 felett már semmit nem ér a -30% passive, 1 komolyabb packtól 1 sec alatt összezuhan egy melee...kedvencem az electrified affix, ami lehetetlenné teszi, hogy rá tudjál menni már ilyen szinten...

You are not prepared.

(#64800) Devoured válasza ReFleXx (#64798) üzenetére


Devoured
tag

jogos, hülyeséget írtam, "Raiment of a Thousand Storms" set vállas akart lenni az utóbbi

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.