Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64051) proci985 válasza MegalodonS (#64033) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

T6ot mivel toltad?

firewave T5ig ok kb, T6on viszont nem lesz eleg vedelme es a 2.7m elite dps is nekem kezdett keves lenni (erre jott meg +40% fire wave). meteor necces, kifutnak elole.

arcane elmegy a dynamo miatt T6on, de az meg sebezni gyengebb.

lgt es cold elvileg szinten mehet permastun/permafreeze miatt, de azok megint komoly damproblemakkal vannak.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#64052) Reinhardt válasza -FreaK- (#64049) üzenetére


Reinhardt
őstag

Skillezés ott van a videó leírásában (természetesen a skillek 2.1-es megfelelői, de ha minden igaz csak az arcane torrent más).
Mirrorball jó lehetne, de akkor sok + fire dmg-t bukik az ember. Így lehet 3 a 4-ből (andariel/magefist/cinder és a kötelező firebird eye), mirrorballt használva meg csak 1, vagy bukod a 6-is bónuszt. Kétkezest meg használjon mikro :)

(#64053) csecso22


csecso22
tag

sziasztok
két napja nem tudok belépni ezt a hibakódot írja: BLZBNTBTS00000035

"Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot"

(#64054) MegalodonS válasza csecso22 (#64053) üzenetére


MegalodonS
őstag

(#64055) LLKobe


LLKobe
veterán

Üdv!

Lehet már ptr-ben gift of nemtommit szerezni? (Socketelő cucc) Ha igen hogyan? :R

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#64056) Reinhardt


Reinhardt
őstag

Azert az vicc, hogy 12db t6 uberbol csak 1db material esik meg PTR-en is. Hogy a rakba teszteljem a HF amulettet? Nem fogok 5 napig keywardent farmolni, hogy talan osszejon majd a megfelelo material 180 uberbol... :W

(#64055) ll-kobe: nekem 1 db esett, de az meg regebben, es fel se lehetett venni, ott vigyorgott ram a foldrol, hogy "bad data". Ez a masik, ha nem esik akkor megis mi a teszt?

[ Szerkesztve ]

(#64057) Rayner válasza Reinhardt (#64056) üzenetére


Rayner
őstag

Blizz lehet hogy ezt a dropratet elfelejtette feltekerni a PTR-en:D
valahogy ki kell húzni 2.2-ig :)
kb úgy mint a socketet adó gemnél :D

[ Szerkesztve ]

(#64058) csecso22 válasza MegalodonS (#64054) üzenetére


csecso22
tag

Köszi :R
Más: ha letörlöm a battle.netet a gépemről akkor a diablo is letörlödik? :F

"Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot"

(#64059) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Kicsit (nagyon) ritkítottam a karaktereim. SC-ből meghagytam a WD-t(mindenből volt egy), HC-n meg maradt a 2 Crusader (második csak backup, ha az első beadná a kulcsot) rájöttem, már nincs kedvem annyit játszani, nagy részük már parkolópályán volt régóta.
Egy karakter normális gearjéhez is nagy mennyiségű alapanyag, BS, FS meg minden más szükséges.
Többfelé koncentrálni meg már nincs kedvem. Az SC karim is lehet tovább fog porosodni a HC-nek hála.
Season-t még átgondolom, mire ideér, hogy lesz-e kedvem indulni benne.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#64060) tibee77


tibee77
őstag

Sräcok a koväcs illetve a gem-es fejlesztesehez a 11-es szintre kell valami ami nekem egyenlöre nincs.(valami itoka) Azt lätom, hogy csak komolyabb szörnyek dobnak ilyet de megis honnan tudnek szerezni? :F

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#64061) SQX_Barto válasza tibee77 (#64060) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Death's Breath. Azt hiszem csak 60-as level fölött dobja (de az is lehet csak Tormenten, már nem emlékszem)
"Szerezni" nem tudsz, szörnyből kiesik előbb-utóbb :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#64062) Reinhardt válasza sutyi^ (#64005) üzenetére


Reinhardt
őstag

Még ebben a hónapban.

(#64063) T. M.


T. M.
aktív tag

2.0-ás patch óta minden vágyam volt, később bevágtam a durcát miatta, ordítottam, toporzékoltam :D
A random: kinek az első napokban, kinek hónapokkal később, de azért csak kiesett:

[ Szerkesztve ]

(#64064) alador


alador
csendes tag

Sziasztok, én most vettem meg a Diablo 3-mat a kiegészítőjével, de lenne vele egy problémám :W . Aktiváltam mind a kettő kódot és el is fogatta, de a Crusader karaktert mégsem tudom elindítani csak egy "upgrade" fül van ott, ami el visz egy oldalra ahol megvehetem a kiegészítőt. Ezzel ugye egy probléma van én már megvettem és aktiváltam. Akkor miért nem tudok vele játszani?
Lehet, hogy köze van hozzá, de lehet, hogy ehhez előbb ki kell játszanom a játékot (nem tudom :D ), de az Advanture mód sem érhető el nekem, ahhoz is azt írja, hogy fejlesszem a játékot a RoS Expansion Set-re.
Kérlek segítsetek, mert ez így nagyon nem jó.

Válaszokat előre is köszi.

(#64065) Reinhardt


Reinhardt
őstag

Masnal is bugos a Laws of Valor - Answered Prayer? 15s-es cd-m van rajta, elvileg 5s-ig mukodik, es ugye ezt lehet kitolni meg max 15-re. Egy ideig jol is mukodik, aztan jopar hasznalat utan nem 5s-re inditja, hanem rogton 15, es mar ezt lehet nyujtani. Eleg szepen ott is marad.

Long Arm of the Law-ot nem hasznalok.

[ Szerkesztve ]

(#64066) tPedro_ válasza alador (#64064) üzenetére


tPedro_
őstag

Szia,

A Bnetre belépve a játékok felsorolásánál azt látod, hogy DIABLO III és rögtön alatta, hogy Diablo III : Reaper os Souls?

Szintén Bneten, balra az account name mezőnél látható email címmel lépsz be a Launcher-be?

A Launcherben a játék kiválasztásakor van egy kis legördíthető fül, ott a Live (EU) van kiválasztva?

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#64067) alador válasza tPedro_ (#64066) üzenetére


alador
csendes tag

Közben kaptam egy tippet egy haveromtól. Az alapjátékot telepítettem Battle.net app.-ban, de azt senki nem mondta nekem, hogy a legördülőben van a még a RoS-nak egy külön füle, most azt töltöm le, utána remélem minden rendben lesz a játékkal.
De, hogy válaszoljak is a kérdésre, a képen szerintem megtalálod a választ, de ha rosszat csináltam bocsi.

[ Szerkesztve ]

(#64068) diegho válasza alador (#64067) üzenetére


diegho
nagyúr

Semmit nem linkeltél.

(#64069) alador válasza diegho (#64068) üzenetére


alador
csendes tag

bocsi javítottam

[ Szerkesztve ]

(#64070) tPedro_ válasza alador (#64067) üzenetére


tPedro_
őstag

Nekem nincs külön fül, de ha valamít telepít, abból nem lehet baj. Bár ha be tudtál lépni a játékba, akkor már a legújabb verziónak kellett fent lennie.

(#64071) alador válasza tPedro_ (#64070) üzenetére


alador
csendes tag

Ez volt a probléma, és meg is oldódott. Köszi a válaszokat, ha még bajban leszek a játékban tudom hova jöjjek segítségért.

(#64072) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Véletlen belenéztem a Screenshot mappába, és automatán elment minden HC halált :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#64073) Kephamos


Kephamos
addikt

Felfejlesztettem mindenkit 12-es szintre és továbbra sem tudom az adventurers journalt megtanítani a kováccsal. Mi lehet a gond?

(#64074) AtHoS válasza Kephamos (#64073) üzenetére


AtHoS
nagyúr

[link]

read-only mode on the forum

(#64075) Kephamos válasza AtHoS (#64074) üzenetére


Kephamos
addikt

Akkor valami bug miatt kaptam receptet, ami igazából nem is az? Ráadásul kettőt is?

(#64076) AtHoS válasza Kephamos (#64075) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Így van, ezek most még hiba folytán kieshetnek, de csak eladni tudod őket 50k-ért. Gondolom majd 2.1-ben javítják, hogy ne essenek

read-only mode on the forum

(#64077) mikromanus válasza AtHoS (#64076) üzenetére


mikromanus
veterán

Ez nem recept, hanem régebben az item crafthoz szükséges alapanyag volt, csak időközben ezt kiszedték a játékból. 1-2 anyag még eshet. Crafthoz nem kell, viszont eladható darabja 50k goldért.

edit: de tényleg egyszerűbb a korábbi választ linkelni. No, majd legközelebb figyelek (és csitulok).

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#64078) Kephamos


Kephamos
addikt

Szoktatok hellfire ringért menni? Én szeretnék egy int-eset is. Van 9 gerincoszlopom, a többiből nulla, meg tudok kraftolni egy infernal machine-t.

(#64079) Gyick válasza Kephamos (#64078) üzenetére


Gyick
őstag

a pecst várd már meg szerintem addig felesleges,gyüjts inkább a machinéhoz cuccot
a régi ring szart sem ér szerintem

[ Szerkesztve ]

(#64080) buherka válasza Kephamos (#64078) üzenetére


buherka
addikt

A gerinc darab még a régi HF gyűrűhöz kellett....ezt már nem érdemes hajkurászni.
Jobbat találsz a földön, ami sima rare.

Én még vagy 150db-ot tudnék legyártani a régiből, de totál felesleges.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#64081) Kephamos


Kephamos
addikt

Akkor várok. :)
buherka: Nem nyomunk egy kört? Régen elég sokat farmoltunk. :)

(#64082) buherka válasza Kephamos (#64081) üzenetére


buherka
addikt

Este leszek, akkor lehet róla szó...még talán nyitóm is van valahol eldugva. Nosztalgiából azért csak elraktam őket. Annyi a gáz hogy nem szeretik dobni az Überek a cuccot T6-on sem. Ezt anno már megtapasztaltam a kieg megjelenésekor. :U
Sajna sztm ezért sem lesz nagy érdeklődés az új HF amulett után sem...mert annak az összetevőit sem dobják a dögök. Ebbe sajna belefásul az ember.
Reményeim szerint ki fogják egyszer tolni a torment szintet egészen T10-ig és ott már 100% eséllyel fognak potyogni a cuccok. Mint anno az MP10.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#64083) proci985 válasza T. M. (#64063) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

DAT ROLL! grat!

nagyon szep darab :K

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#64084) T. M. válasza proci985 (#64083) üzenetére


T. M.
aktív tag

Köszi!
DH szerintem nem is álmodhatna szebbről :K

(#64085) Gyick


Gyick
őstag

Crusadernél a holy Shield Bash build tud olyan jó lenni mint a holy shotgun?

(#64086) czpitti válasza buherka (#64082) üzenetére


czpitti
senior tag

Azért egy párat lekraftoálunk belole mert a plusz passziv amit ad azért fincsi,

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#64087) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Srácok!

Van tapasztalat arról, hogy mennyi netet fogyaszt a játék? Teszem azt ha mobilnetről nyomnám, akkor hogy kell készülni? Egy óra adat mennyi MB net-tel ér fel ha ezt így meg lehet fogalmazni?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#64088) Blaze_ válasza V.Stryker (#64087) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Két éve én is azzal toltam, emlékeim szerint nem érte el az 1 gigát egy hónap alatt elég sok játék mellett. Nem tudom azóta mennyire nyúltak bele a net kódba, meg ugye AH sincs már, de nem vészes.

Közben találtam egy mérést hogy 3-24 MB/óra, és 15 megás átlaggal lehet számolni.

[ Szerkesztve ]

(#64089) granini válasza V.Stryker (#64087) üzenetére


granini
őstag

Hat.. napi 2-3 ora intenziv jatek olyan 100-150 Mb adatforgalmat generalt nekem.. tavaly volt egy hetvege amikor mobilneteztem pentektol, es a 250Mb csomagomat kb ugy vasarnap delre nullaztam ki, de akkor tenyleg sokat jatszottam..

Mult heten 4G-rol toltam bountykat meg 2-3 riftet es 2 nap alatt ment el kb 100 Mb, uh nem olyan veszes.. de a mobilnet inkabb alkalmi megoldas legyen mintsem allando, tekintve a savszelt es a pinget.. ha nem jo korzetben vagy (gyenge jel.) akkor lesz lagg meg szakadozhat is..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#64090) V.Stryker válasza granini (#64089) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszi a tanácsokat. Nyaralás alatti rossz idő esetére kérdeztem csak. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#64091) oxox


oxox
addikt

tegnap HC jade wd-vel bemereszkedtem t4- publicra (t3-at farmoltam mostanaban eleg sokat). elsonek kicsit beparaztam, mert kaptam a pofonokat (aztan persze rajottem, hogy lekene hivni a dogoket, hogy nyeljenek a sebzesbol...onnan fogva sima ugy volt, egyszer sem volt para, meg akkor sem mikor elkalandoztam, es solo jatek lett belole) ...egyszer ebbe halok majd bele, hogy nem idezem meg a kutyakat...

viszont erdekes megallapitasra jutottam HC puclicot illetoen (es reszben egyetertek Sarpac megallapitasaval, a droppot illetoen)
T1- ide jar mindenki, olyan is aki master fokozatra valo, es olyan is akinek siman menne t2/t3. drop eleg vacak.
T2- itt jobb jatszani, es valamilyen szinten konnyebb is. szerencsere a gyengebb karakterrel rendelkezok ide nem nagyon tevednek be. T1 stabil karakter itt gyakran jobban megel a tarsak miatt, mint T1-en, az onjelolt hosok miatt.Drop erezhetoen jobb mint T1-en.
T3- itt meg kevesebb hero van 1-200k dps-el, de a drop ismet vacak...volt tegnap, hogy 3rift alatt 0 leg esett.
T4- erdekes mert a tegnapi 4rift alatt 4 olyan jatekos tevedt be, akiknek szerintem a T1 is kihivasokkal tarkitott (pl. volt egy crus 5misi tough-al, 300k dps-el...semmi aktiv set-el), volt egy masik lvl10-es csavo (elkezdett hadovalni, hogy o a best-ek best-je, de lejonni sem mert a dungeon-ba, hama ki is dobtuk), meg volt 1 aki bele is halt a hoskodesbe....tehat jopar kezdo itt probalgatja magat. Drop viszont nagyon jo volt vegig, egy-ket hasznahato darab is esett.

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#64092) SQX_Barto válasza oxox (#64091) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Én ma T2-T3-on alig találtam rift publikot
T1-en estek viszont a FoSok :)
Lassan érik a para 100. Papír DPS már misi felett kicsivel :)
Haladok.
Akkhan setből 2 már megvan.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#64093) Reinhardt válasza oxox (#64091) üzenetére


Reinhardt
őstag

Engem jópárszor kidobtak már t4-ről thorn-os crusader-rel. Talán 350k körül van a papír dps, azután ahol nem dobnak ki, ott meg megy a csodálkozás, hogy mégis mi ez :D

(#64094) Edge válasza oxox (#64091) üzenetére


Edge
veterán

Én is abba szoktam, de sc-n úgyhogy vhogy nem izgat :D

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64095) oxox válasza Reinhardt (#64093) üzenetére


oxox
addikt

johat lassuk be a 350k dps ott szinte a semmi...nekem a haunt ut 6-7 misi korul, es aztan is sebez, de jade set nelkul az is keveske lenne.

(#64092) SQX_Barto -...tegnap lvl361-ig jutottam (t4-en szepen jon az xp) t2-n eri meg farmolni, t1-en csodaszamba megy a jo drop. Azt hiszem a crusademmel is megprobalom t4-et ma...t3 mint kes a vajon, es tegnap meg pakoltam ra 2misi tought dps veszteseg nelkul..ill. egy royal ringet kene neki kifarmolnom, mert akkor meg zuzosabb lenne elitek ellen...de a normal split bounty nem nagyon szorakoztat...rohanas az egesz.

(#64094) Edge - johat a veteranok :) ...tudod nekem meg minden vicc uj T4-en :B

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#64096) Reinhardt válasza oxox (#64095) üzenetére


Reinhardt
őstag

Velük is pont ez a probléma, hogy nem értik, hogyan működik a thorn sebzés. :)

[ Szerkesztve ]

(#64097) .OM. válasza oxox (#64095) üzenetére


.OM.
aktív tag

Sima thorn üthet 10MM körül a megfelelő build-del, ráadásul területre. Jó összehúzással és taunt-tal 10 ellen között olvadnak rendesen azért a mobok. (AD és Crit nincs rá, egy tucat skill és item függvénye, meg hogy üssenek)

Hozzáteszem, ugyanúgy Crusader-rel 1MM DPS mellett Punish-Roar Area damage-vel Crittel ugyanezt a sebzést produkálja és mellette van DPS-is, akár AKK set és eltérő spec. fegyver mellett is. Nem gear függő és nem kell érte feláldozni mindent, csak blokkolni kell.

Szóval a thorns-szal tényleg nincs életképes build szerintem - de cáfoljatok rám..

[ Szerkesztve ]

ex .Oldman.

(#64098) Kephamos


Kephamos
addikt

Varázslónak milyen skilleket érdemes használnia? Jelenleg 500K DPS fölött vagyok valamivel papíron.

(#64099) Wolverine válasza V.Stryker (#64090) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha pont belefutsz egy patchelésbe, akkor az azért fájni fog. Ha nem, akkor nem kell aggódni a forgalom miatt.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#64100) DioRobber válasza Reinhardt (#64096) üzenetére


DioRobber
tag

Én újra felgeareltem a cruzomat thornsal, de egyszerűen nem mindig kapcsol be-nem stabil dps, pedig 50ezer meele take dmg-t aggattam magamra, de egyszerűen nem működik jól. Hogy működik neked?

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.