Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63251) diegho


diegho
nagyúr

Ha találok valamit egy barbárral, de nem nézem meg mi az, beteszem a ládába és mondjuk egy wizard-al nézem meg, akkor IQ-t fog adni main statnak, vagy nem?

(#63252) Thrawn válasza diegho (#63251) üzenetére


Thrawn
félisten

Mi az a valami? Mert sima dropnál nem, csak horadric cache-nél működik ez.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#63253) diegho válasza Thrawn (#63252) üzenetére


diegho
nagyúr

Sima droppra gondoltam.

(#63254) Reinhardt válasza stoptouching (#63250) üzenetére


Reinhardt
őstag

Ja, jó lenne. :D
Miért? Összeegyeztethetetlen?

(#63255) Yummy válasza CzKaresz81 (#63248) üzenetére


Yummy
tag

Én úgy tudom, hogy 2.0.6-os patchel fog jönni a konzolos, aug 19.-én.
Neked sima dio3 megvolt konzolra? ps3 vagy xboxod van? Én psre vettem meg a dobozos verziót, de nagyon megbántam mert a folyamatos lemezről való olvasás miatt rengetegszer szaggat, csúszik a hang, és atom laggolások vannak. Elvileg digitálisnál nincs ilyen, így az Ultimate Edition-t csak így fogom megvenni, digitálisan. Még egyszer nem akarom megszívni.

(#63256) Gyick


Gyick
őstag

összeraktam félig egy jade wd-t stashből,milyen irányba érdemes elindulni vele, cold?nem most kérdezem majd a 2,1-ben

(#63257) CzKaresz81 válasza Yummy (#63255) üzenetére


CzKaresz81
tag

Én boxra vettem, de Nekem semmi bajom nincs vele....

(#63258) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Ez jónak mondható? Nála használom.

Kellett valami erősebb fegyó. Kár, hogy Holy, arcane kéne, de most ez is elmegy. :)

A socket már rollolt, szóval nincs mit pörgetni rajta.

Véleményem szubjektív...

(#63259) Blaze_ válasza Sheol (#63244) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Ugyanannyit mint a skilles. Ha pl van arcane damod akkor az arcane meteor nagyobbat üt a többinél.

(#63260) Gyick válasza hackeeeee (#63258) üzenetére


Gyick
őstag

nem mondanám jónak..de hátha nincs más..

(#63261) DjDanee87 válasza hackeeeee (#63258) üzenetére


DjDanee87
addikt

"Kár, hogy Holy, arcane kéne"

Semmit nem befolyásol milyen elemi sebzés van egy fegyveren. Az olyan affixek amik növelik az arcane spellek sebzését (Arcane skills deal x% more damage) azok a spellekre hatnak, a fegyveredre nem. Tehát mind1 milyen a fegyver, csak az számít milyen rúnát választasz a spellekhez.

(#63262) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Nem rossz, nem rossz :D

A játék az nem játék!

(#63263) Wayne


Wayne
aktív tag

39 óra játék után.... [link]
Én meg csodálkozom, hogy para 555-en még semmi ritka dolog nem esett: woh, wh, furnace, kukri, calamity, krider, stb... :)

(#63264) proci985 válasza Wayne (#63263) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

jo, ebbol az egyeduli ritka a WoH.

a firebird vallas lehet mazli, tal fejes azert esik, triumbol meg legalabb 5-8 esett ki wizarddal.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#63265) Lézerparaszt válasza Wayne (#63263) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Azért látni hogy csak 39 órás, az a Woh nagyon el lett rontva ha tényleg ilyenre akarta.

A játék az nem játék!

(#63266) hackeeeee válasza Gyick (#63260) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Valami magasabb dps-re vadásztam, mert nem volt az igazi..

Így egy fokkal jobb a helyzet, de nincs más.. Vadászok már egy ideje valami jobbra, de nem akar jönni semmi jó. :(

Véleményem szubjektív...

(#63267) KubanitoS válasza Lézerparaszt (#63262) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ezen mit kell nézni?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#63268) Lézerparaszt válasza KubanitoS (#63267) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Bejött egy ötödik ember és szegény Unusual ki is dc-zett. Így öten voltunk a partiban vagy egy percig.

A játék az nem játék!

(#63269) KubanitoS válasza Lézerparaszt (#63268) üzenetére


KubanitoS
veterán

És tényleg... :))

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#63270) stoptouching válasza Reinhardt (#63254) üzenetére


stoptouching
csendes tag

ja nem, arra gondoltam, hogy így elveszik a lényeg ha tudod, hogy honnan jönnek mennyien milyen skillekkel.

(#63271) Yummy válasza CzKaresz81 (#63257) üzenetére


Yummy
tag

Boxon lehet telepiteni merevlemezre a lemezrol psen pedig nem. Gondolom te is telepitetted. Igy psen folyamatosan olvassa ,es csinalja ezeket a dolgokat amiket leirtam.

(#63272) oxox válasza Reinhardt (#63199) üzenetére


oxox
addikt

sorry ez a (#63197) K_mester-re a valasz, csak az avatarotok azonossaga miatt radklikkeltem

nem tudom, hogy valaszoltak-e a kerdesedre...bepotlom a lemaradasam
mindenesetre a valasz.
Karakter halalakor elveszted a karaktert, es a rajta levo cuccokat (ami a ladaban volt, ill. regen AH-ban, azokat nem bukod). ugye ez azert szivas, mert az ember szeret a legjobb cuccaiban menni, egyreszt, hogy ne haljon meg konnyen, masreszt magasabb szinten tudjon farmolni.

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#63273) Pekkk


Pekkk
aktív tag

DH szakértőktől kérdezném, hogy a sisakkal mit csináljak? [link]

(#63274) Sheol válasza Pekkk (#63273) üzenetére


Sheol
aktív tag

Critical Hit Chance-t tegyél rá, vagy a socket, vagy a multishot damage helyett, attól függ melyikre van nagyobb szükséged.

(#63275) mikromanus


mikromanus
veterán

KIs legendary item változás legyűjtés:
2.1 Preview - All changes to Legendary Items

Tudom-tudom.. megint Mikro topic... megyek is sírni a sarokba. :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63276) Edge válasza DjDanee87 (#63261) üzenetére


Edge
veterán

Hát egy esetben nem mindegy: ha az Elemental Exposure passzívot használod:
Elemental damage from your weapon contributes to Elemental Exposure.

Mondjuk a born kard csak holy lehet.(kivéve ha socketes és áttekered)
Amúgy az elemental exposurenak egyébként csak akkor van értelme ha minden eleágból használsz skillt nem csak egyet. De pl kiválóan együtt működik a tal set bónusz meteorjaival.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#63277) Steven


Steven
addikt

tudja valaki mikor jön ki az új "pöcs"? keresetem googlén , de mivel nem találtam lehet nincs is kiadási dátum?

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#63278) mikromanus válasza Steven (#63277) üzenetére


mikromanus
veterán

Megvan a Blizzard hivatalos patch kiadási menetrendje: "Soon"
Raktak mellé jobb felső sarokba TM tagot is, de azt nem sikerült lelopnom. :C
A másik félhivatalos információ az élesítésről: “It will be done, when its done.”

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63279) Steven válasza mikromanus (#63278) üzenetére


Steven
addikt

fasza köszönöm, akkor jól sejtettem , csak már kezdem unni aztán , jó lenne valami újítás ... játszottam a ptr el és ami a legjobban hiányzik, hogy a mobok nem állnak mint a sarkon a fakabát hanem csinálnak is valamit...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#63280) mikromanus válasza Steven (#63279) üzenetére


mikromanus
veterán

Nekem az act 1-es motherek tűntek furcsának. Lehet persze csak egy fajtájuk ilyen ami nem idéz, de amit láttam, hogy támadások között ha épp közelkerülsz hozzájuk, akkor iszkolnak mintha versenyre edzenének. Ez a mozgás animáció eddig nem tűnt fel. Mondjuk lehet megvolt az egyik "kasztjuknál", csak azokkal ritkán találkoztam.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63281) proci985 válasza Pekkk (#63273) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

critet a vit vagy a socket helyett. a multishot az egyik skill amit 6os szetben hasznalni fogsz es a turretjeid profitalnak belole, szoval azt ne piszkald.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#63282) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Van itt egy erős HC-s aki T6-on egy level 68-as CCOR-t lenyomna?
Akkor btagem alapján megtalál :)
4 communityben keresek boostert és nincs :( (3 pl-es meg egy HC split bounty)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#63283) _ocsisajt válasza SQX_Barto (#63282) üzenetére


_ocsisajt
őstag

68-nal mar nem CCORolunk :)
ott mar CFrun van :)

de vegyel fel... max lebantizzuk T4en... :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#63284) Edge válasza mikromanus (#63275) üzenetére


Edge
veterán

leoric crown+vigilante belt archon wiznek must have lesz. swami se lenne rossz, de inkább a több CD red.

Érdekes hogy szinte zéró WD item. Csak a quetzatolról vették le az as-t és ennyi. Season only itemek továbbra se mozgattak meg.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#63285) oxox válasza SQX_Barto (#63282) üzenetére


oxox
addikt

es miert ragaszkodsz a t6-hoz? tegnap segitettem egy ph!ajtasnak....lvl62 korul kaptunk egy olyan laggot, vagy akarmit, hogy csak utni tudtunk mindketted, de mozogni nem...kovacsos kuldetes volt...hat kicsit beparaztam, hogy lvl60-on hullik el a tip-top crusadem

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#63286) #57919488 válasza oxox (#63272) üzenetére


#57919488
törölt tag

Koszi :R

(#63287) dobolan válasza Edge (#63284) üzenetére


dobolan
senior tag

A leoric crown-ba utólag is belekerül a bónusz?

(#63288) DjDanee87 válasza dobolan (#63287) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nem, majd újat kell belőle találni.

A season legendek engem sem igazán győznek meg a season karakter indításáról. Az viszont tetszik, hogy sok használhatatlan legendből eshet majd értelmes is a patch után. Pl deadmau5, blackthorne amulet. De ezekhez meg nem kell a season :P

(#63289) GrooveHero válasza Edge (#63284) üzenetére


GrooveHero
addikt

ez mit is takar?

Mirrorball: Extra Magic Missile hits will now be able to generate procs.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#63290) mikromanus válasza GrooveHero (#63289) üzenetére


mikromanus
veterán

Kb annyit, hogy az is procolhat és nem csak az "alap". Azaz aktiválhatja a LoH-ot, és minden ütés alapú effektet. Talán még critelhet is, de ez nem biztos.

'A season legendek engem sem igazán győznek meg a season karakter indításáról. '

nem is az a dolguk. Kiegészítők és nem "Kötelező elemek".

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63291) dobolan válasza GrooveHero (#63289) üzenetére


dobolan
senior tag

Azt jelenti, hogy pl. a LoH működik a két extra rakéta sebzésénél is.

DjDanee87:

A Moonlight Ward-nál is visszamenőleg belekerül az új érték, akkor itt miért ne lehetne így?

(#63292) DjDanee87 válasza dobolan (#63291) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ezt a Blizzardtól kérdezd, így szokták csinálni. Inkább az a furcsa, hogy 1-2 itemnél nem kell majd újat keresni:

"Most changes are not retroactive, i.e., you have to find the item anew. There are a few exceptions, like the class set bonus changes, the two-handed weapon buff (up to 30% more base damage), and the arcane damage roll on Moonlight Ward."

Amúgy nem PTReztem. Valaki megmondaná, hogy az új gemeknél a 2. képességhez ez a Rank50, ami valszeg Rank200 lesz pontosan mit is akar jelenteni ?

(#63293) dobolan válasza DjDanee87 (#63292) üzenetére


dobolan
senior tag

Hát ez :((( Van egy elég jó rollos koronám a ládában, de akkor be fogom zúzni, mert amúgy nem kell...

(#63294) Steven


Steven
addikt

meg van a royal de nem ahhoz amihez szerettem volna, dh-s gyűrű , wdset akartam nah mindegy...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#63295) mikromanus válasza DjDanee87 (#63292) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha az affix skálázása módosul (milyen értékeket vesz fel), akkor az visszamenőleges. Ha új affix kerül be, vagy kivesznek valamit, akkor az csak az új itemekre vonatkozik.
Példa1: a LoH és life regen értékeket veszettül felhúzzák az itemeken. Egy ringen ha van LoH most mondjuk 1400, akkor az a 2.1-ben lesz vagy 5600. Nem csak az újakon, hanem a meglévőeket is újrarollolja. A Moonlight Ward arcane skill damage bónusza növekszik. Annak is magasabb lesz a meglévőeken is a skill damja.
Példa 2: Leoric koronán nem lesz area damage. A mostaniakon marad, az újakon nem rollol. Knives övön nem lesz fan of knives skillbónusz. Helyette lesz ütésenként adott eséllyel fan of knives effekt minden kasztnál. Csak az új itemeken lesz az ütés effekt. A régieken marad a 40-50% skill dam.

Ha új nagyobb patch kerül be, ami gyökeresen átalakítja az alapokat, akkro szokták különválasztani minden szinten a régi és új itemeket (pl az 1.0.8-as régieket és a 2.0-s újakat. Meg korábban a legendary affix buffok előttieket és utániakat). Az ilyen "szétválasztott itemeken nem számít azonosnak már az azonos nevű régi és új item. A régi SoJ és az új SoJ viselhető egyszerre. Régi set item nem egészíti ki az új setet (nem adja a kettes-3-4-5-6 db bónuszt +1 itemként).

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63296) ReFleXx válasza _ocsisajt (#63205) üzenetére


ReFleXx
addikt

Loal :D A rheno kb 3ik legend ceremonail knife volt ami esett :D Akkor makom volt?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#63297) proci985 válasza mikromanus (#63295) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

" A régi SoJ és az új SoJ viselhető egyszerre"

azt mondod erdemes lesz kikukazni egy SoJt a DHmra is meg patch elott? Ugy kene mind a 6 item maraduerhez, cserebe meg a tasker bonusa se biztos, hogy veri a masodik SoJ elite damjat es +% elementaljat.

egyeduli problema, hogy ugy viszont kiesik a blackthorn -ez majd patch utan lesz erdekes ov+amuval- es az aughild set stackelhetosege is. igazan ezek csak rorgal stackelhetoek, cserebe 25% dam vs elite, 25% reductionj vs elite es ezen felul meg 7% damred par egyeb aprosaggal azert komoly fegyverteny.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#63298) _ocsisajt válasza Steven (#63294) üzenetére


_ocsisajt
őstag

avval kell nyitni a ladikot, akinek akarod a ringet, smart meg mindig :)

Reflexx: makos, hat :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#63299) mikromanus válasza proci985 (#63297) üzenetére


mikromanus
veterán

"azt mondod erdemes lesz kikukazni egy SoJt a DHmra is meg patch elott?"

Nem. Ez alpatch csak. Nem "Nagyobb patch" itemizáció szempontjából. A nagyobb item patchek a legendary itemek upgradeje haszontalanról überállatra classicban és a RoS előtti 2.0.3 váltás volt. Ha lenne 3 kezed, akkro most is lehetne 3 soj rajtad. Egy 1.0.3-as, egy 1.0.8-as és egy 2.0.5-ös például. Ami most fog esni, az nem változott ilyen lényegesen, csak pár itemen és csak kisebb mértékben. Ezeknél nem lesz olyan legacy-vá válás mint a korábbi (feljebb említett) esetekben. Azaz nem lehet 2 db soj-od 2*30 elit dammal és 2*20% fire skill dammal. 2*30 elit dam lehet. Az volt az 1.0.sok patchekben is.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63300) Reinhardt válasza stoptouching (#63270) üzenetére


Reinhardt
őstag

Azt figyeltem meg ez alatt a két nap alatt mióta használom, hogy hamarabb találok elitet, egyáltalán nem kerülöm őket. Persze sok segítséget nyújt, de szerintem ilyenek, vagy hasonlónak kellene lennie alapból. Jó, a térkép előre felderítése tényleg túlzás, de még nem jöttem rá, hogyan lehet kikapcsolni, már ha ki lehet.
A dpsmeter meg nagyon hiányzik az alap játékból, így rögtön látszódik, hogy ki az aki csak élősködni jön velünk public t4-5-6-on. :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.