Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63551) Reinhardt válasza schwartz (#63546) üzenetére


Reinhardt
őstag

Most visszanéztem az egyetlen ilyen halálom, és milyen meglepő, ez a banda (vladme, ares, reino) volt. De továbbra is tartom magam ahhoz, ha nem lagos, akkor simán lerendezem amit összehúztak nekem :)
Amúgy te hány karakterek játszol, hogy van helyed tartalék cuccoknak? Nekem 4 aktív karakterrel, és 5 hordárral is helyhiányom van.
És persze a kovácstól fel lehet öltöztetni egy 0 perces kezdő lvl70-es karit akár t2-re is, de nekem nem állnak tartalék tasker, wh meg cinder hegyek a ládában.

khirill: nem tudom mennyi a rekord, nálam ez. És igazából én nem élvezem a szintezést (azért csinálom így) max ha én húzok.

[ Szerkesztve ]

(#63552) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Milyen videokartya kell majd,ha ilyen effektek jonnek?? :)

New Skill Effects - PTR (8th August)

(#63553) tibee77


tibee77
őstag

Szevasztok.
Ma vettem meg a jätekot, igy totäl uj vagyok a temäban.Az összefoglalot olvasva nagyon tetszik a witch doctor.Nehez karakter kezdöknek?Wow-ban is a warlock mozgatta meg legjobban a fantäziäm de azzal se volt könnyü a kezdes.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#63554) Gyick válasza tibee77 (#63553) üzenetére


Gyick
őstag

a WD az egyik legerősebb meg legkönnyebben kezelhető karakter most vki azért nem szereti mert "túl könnyű"

[ Szerkesztve ]

(#63555) schwartz válasza _ocsisajt (#63550) üzenetére


schwartz
addikt

Mondhatsz amit akarsz de tipikus PK karakter a tied is. Semmi ertelme. Inkabb olyat mutass amivel lazan lenyomsz egy solo T6 riftet. Igy para500 fellett illene mar legyen vagy csak en nem latom, hogy melyik az? ;]

If he dies, he dies.

(#63556) schwartz válasza Reinhardt (#63551) üzenetére


schwartz
addikt

Egy 70-es karakterem van. Helyhiany nem izgat mert csak az igazan jo cuccokat tartom meg. T6-ra epitem a WD-t, nem mazsolazni... :)

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#63557) tibee77 válasza Gyick (#63554) üzenetére


tibee77
őstag

Na ez f@sza.Köszi az infot!

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#63558) Rayner válasza tibee77 (#63553) üzenetére


Rayner
őstag

WD jó választás első karinak. Viszonylag könnyű felépíteni egy PET-es buildet.

(#63559) Cheesy


Cheesy
őstag

Hülye kérdés, de hol esnek a jobb itemek? Treasure goblin soha nem dobott még legendaryt, achievement kör után járó horadric dobozból sem, tegnap esti rift kör sem produkált semmit. Mondjuk a tegnap előtti igen.
Egy karaktert viszek.

www.vakbelmutet.hu

(#63560) Sárpac válasza Cheesy (#63559) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Még csak paragon 20 vagy hova sietsz? Majd 200-300nál panaszkodhatsz addig csak farmolj serényen. :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#63561) Cheesy válasza Sárpac (#63560) üzenetére


Cheesy
őstag

Pl. váltottam már be blood shardot, de gagyikat dobott. A balta a karakternél, plan alapján kovácsoltam.

www.vakbelmutet.hu

(#63562) mikromanus


mikromanus
veterán

PTR-en nagy a sírás:
"Pets/Sentries proc Reflect Damage"

Szerintem ez nem bug. MAx balanszolni kell. Sok kis gyökér büntetlenül pakolgatja a sebző tereptárgyakat és nincs hátulütője? Na ne már! Jó ez így. Rakják be izibe az élesbe is! Lenne aztán sivalkodás. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63563) schwartz válasza Sárpac (#63560) üzenetére


schwartz
addikt

Te mar para 10en is panaszkodnal, hogy szar a drop... :DDD ;)

If he dies, he dies.

(#63564) mikromanus válasza schwartz (#63563) üzenetére


mikromanus
veterán

Ő már akkor is panaszkodott amikor másnak szar volt a drop. ;) :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63565) kokov


kokov
tag

Elkezdtem farmolgatni megint. Bár ne tettem volna. Csak olyan legend tervek esnek drop címén, amiket ha beváltok a kovácsnál nem történik semmi, marad ugyanaz a lista és ez a legend drop.

Komolyan mondom hihetetlen, hogy mennyire arcátlan módon tojnak az alapjátékot használó emberek fejére és mindez úgy, hogy kereskedelmi forgalomban van az alapjáték. Ennél már csak az lenne viccesebb, ha még az itemeket sem tudnám használni, mert lvl70-es drop lenne az is.
Multi gyakorlatilag nincs, pedig lehetne lazán, mert csak véletlenszerűen néztem és mindig találtam olyan embert, akinek lvl60-as karakterei vannak (még a saját klánomban is van 3), tehát tuti kéne legyen online is még pár ember. Ehhez képest várhatsz, nem dob be senkit.

Számolatlanul gyártottam le cuccokat a kovácsnál, semmiből nem adott jobbat a hordottnál, ellenben legalább 30k-val több life kell ahhoz, hogy egyáltalán farmolhassam T6-ot azzal a karakterrel, ami a korábbi rendszerben maxos volt (archon build) csak elszarták annyira, hogy most T5 megy csak vele. Minden létező buffal 610k DMG amivel van 50k life ami kevés, ezért 590k DMG-re le kell mennem, hogy legyen 60k life amivel megy a T5 rendesen és ez gyakorlatilag itt megállt, mint a szög.

Ha így állnak hozzá, hogy vagy vegyem meg a kieget vagy soha nem játszom ki még a T6-ot sem, mert használhatatlan katyvasz lett az egész, akkor adják vissza a pénzem és nem használom.

Ennek most x játékidővel kimaxolható verziónak kéne lennie AH nélkül normális droppal. Erről volt szó. Ehhez képest a paragon az egyetlen, ami miatt fejlődhetek már ha van kedvem teljesen egyedül farmolni még vagy 1000 órát. LOL Ez a húlyének is megér tízezer forintot

(#63566) Sárpac válasza schwartz (#63563) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Téves legelőször para500-on panaszkodtam, ami valjuk be nem két perc! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#63567) Rayner válasza kokov (#63565) üzenetére


Rayner
őstag

1. a tervek szépen bekerülnek és tudod is gyártani (gyik: szűrőt kell változtatni a jobb felső részen a kovácsnál)
2. alapjáték nem endgame játék, szándékosan olyan amilyen hogy értelem szerűen vedd meg a kieget.
3. alapjáték is megéri a pénzét és a kieg is....
4. ha trollkodni akarsz akkor tipli innen

[ Szerkesztve ]

(#63568) proci985 válasza mikromanus (#63562) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

es lohot is, vagy megint koetelzoen a smoke screen fenntartasa kore kell peiteni a buildet? (T6on maradueren kivul tovabbra se megy el semmi DHval)

---

btw, van valakinek cold DHja PTRen?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#63569) Gyick válasza kokov (#63565) üzenetére


Gyick
őstag

pont most néztem akcios a ros g2a-an 17 euró-ért(el is kapkodták) szerintem az nem pénz érte.Igy se tudnak balance-t csinálni nem hogy még beleveszik azt is hogy mi van lvl60-on

(#63570) kokov válasza Rayner (#63567) üzenetére


kokov
tag

Tényleg, ha all-ra teszem megjelenik egy csomó túlnyomórészt lvl23, meg lvl40-56-ig használhato legend item, de a kedvencem a lvl9-es WD kés így ezzel a droppal tényleg lehet majd fejlődni :W
Ne tévesszen meg a pár újabb item ami van rajtam, mert mindegyik akkor esett, amikor még senkinek nem volt kiegje egyrészt, másrészt egyik sem dobott érdemben dmg-t csak a life miatt hordom őket...

(#63571) kokov válasza Gyick (#63569) üzenetére


kokov
tag

Jó, de most aki idáig eljutott lvl60-on és meghagytak neki egy kvázi multi nélküli offline szart, ami ugyanúgy laggol, mint az online, mert csak online lehet vele játszani de többjátékos mód az nincs, az miért nem maxolhatja legalább ki pár nap alatt? Most szerintük még mennyit kéne farmolnom tök egyedül a T6-ig? Még 1000 órát vagy mennyit? Mire a para lvl felvisz addig? Ez komoly? Fájna állítani az esélyeken, valami cfg file-ban átírni egy sort a szerveren?

(#63572) schwartz válasza Rayner (#63567) üzenetére


schwartz
addikt

Pedig igaza van. Az alapjatek a mostani formajaban kb. mehetne bonusznak egy kilo virsli melle nemhogy 10k-t kerni erte. Mivel a kiegeszitot is egy teljes jatek araban nyomtak el igy az lett volna a minimum ha tartalmazza az alapjatekot is. Azzal hiaba jossz, hogy ez bevett Blizzard szokas mert attol meg magasrol teszek a fejukre.

If he dies, he dies.

(#63573) mikromanus válasza proci985 (#63568) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem csak a mara-sentry az életképes. Kiemelkedőbb sebzésben, de a cluster és a knives build is elég jól üzemel PTR-en. A rakétéás is jónak tűnik. Stabilabb is a dex-armor módosítás miatt. A shadow set se lehet rossz. Most épp mind a négy SP rúnát adja. Az úgy már elég jó védelem...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63574) Rayner válasza schwartz (#63572) üzenetére


Rayner
őstag

Pedig még a 10k sem sok érte, ha azt veszem alapul, hogy az elmúlt 3 évben megvettem:

AC4 : 10k és 3 hét alatt ledolgoztam a tartalmát.
Tomb raider : 12k volt anno és két hét alatt fogyasztottam el.
FarCry3 : 7k volt 1 hónap volt kb.
WoW: 1499battlechest+5999MOP 5 hónap (lvl90+endgame cuccok jó része)
Diablo 3: 15k 2012-óta majd minden nap
Diablo 3-RoS: 10k majd minden nap.

+ kisebb nagyobb leárazásokra rácsúsztam.

Aki itt játszik annak az idejét nagyban a D3 köti le és ha azt nézem, hogy folyamatosan jön hozzá újítás akkor annyira nem rossz ez.
Persze az érem mások oldala, ha valaki WoWozik minden nap és heti 2 órát Diablózik annak persze lehet nem éri meg, de akkor ne sírjon hogy xar a drop.
Ezt kvázi írhatnám én is a WoW fórumba, hogy mekkora lehúzás a havidíj/xaradrop

Mindent összevetve beletolt idő/érték/szórakoztató faktor/csillag együttállás arányban a D3 érte meg a legjobban...akkor miért is köcsög a blizz? :))

[ Szerkesztve ]

(#63575) kokov válasza schwartz (#63572) üzenetére


kokov
tag

Arról volt szó, hogy lesz drop. Nincs drop. AH sincs. Gyárthatok, de csak szemetet szóval semmi értelme. Elvették az archon gear-t, gyakorlatilag kukázták a legjobb karakterem azzal a szöveggel, hogy majd esik rá más, mert lesz drop, de nem esik. Szenvedhetek vele T5-ön.
Alig merek archon nélkül nekimenni egy elitenek T5-ön azzal a karival, amivel a legnehezebb fokozaton mentem party-ban és úgy túléltem teleportos archon-nal meg LS-el, hogy négyen voltunk bent és egyedül hagytak.
Végigpróbáltam az összes létező varit és a varázslóm egy retek. Keywarden konkrétan T5-ön kinyír. Komolyan akkor legalább hagyták volna úgy, ahogy volt.

(#63576) Rayner válasza kokov (#63575) üzenetére


Rayner
őstag

Van drop csak játsz :) LS már nincs törölték a mechanizmusát (illetve van de kb mint halottnak a csók)
Teljesen átalakult a játék (még a kieg nélküli is) szóval ami akkor Top cucc volt az mára kuka
bekerült a +skill dmg és + elemental dmg

már 60on is működik, de gondolom egyiket sem használod
ezen kívül a legtöbb legend kapott legendary tulajdonságot ami bizonyos tulajdonságokat erősít vagy skilleket módosít, ezeket sem árt használni

[ Szerkesztve ]

(#63577) kokov válasza Rayner (#63574) üzenetére


kokov
tag

Nézd most vagy megvárom az archon-t és akkor 10 másodperc alatt leszedem az elite pakkot és nulla az élvezeti értéke, vagy nem várom meg és úgy meg 1 perc folyamatos kínszenvedés után vagy még meg is halok és bukom az extra xp-t, vagy éppen megújult az archon közben és azt bekapcsolva a maradék hp-jukat leszedem kettő másodperc alatt.

Kérdésem attól mert van kieg miért kell az alapjátékot egy ilyen élvezhetetlen gagyivá silányítani? Most egy élvezhetetlen unalmas gagyit mégis hogyan használnál a helyemben annyit, hogy lépjél még vagy 100 para lvl-t, mert drop az nincs?

(#63576) Rayner

Tengernyi legend esik? Nem, para lvl szintenként esik kettő-három. Órákat kell játszani egyetlen szinthez ha meg is halsz közben és nincs extra xp a kútból. Ami esett azóta (kb úgy 30db) az mind olyan, hogy nagyon sok life-ot ad, de ilyen 5-10%-okat venne el a dps-ből, abból a dps-ből ami most is kevés T6-hoz.

Azt tudom elérni, hogy kevesebb dmg-vel, de helyette passzív, itemek adta varikkal játszom, csak azokat meg nem tudom szabályozni, hogy mikor nyomja el szóval semmi értelme odaadni értük a biztos DPS-t.

[ Szerkesztve ]

(#63578) Thrawn válasza mikromanus (#63562) üzenetére


Thrawn
félisten

Proccolja és gáz annak ellenére, hogy a 12M taffneszből lett 16M a dex -> armor változás hatására :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#63579) Rayner válasza kokov (#63577) üzenetére


Rayner
őstag

van btaged?

(#63580) schwartz válasza Rayner (#63574) üzenetére


schwartz
addikt

Talan azert mert a LoD install CD-je kerte hogy tedd be az alapjatek lemezeit, hogy arrol telepitse fel a kiegeszito tartalmanak 99%-at? Es ez csak egy pelda. En a termeket szeretem nem a lehuzos bandat aki mogotte van.

If he dies, he dies.

(#63581) Rayner válasza schwartz (#63580) üzenetére


Rayner
őstag

LoD hogy jön ide? :)
Pont most írtad le a lényeget, nem értelek akkor...:D
Szereted a terméket de miért lehúzás az ha vkik dolgoznak egy terméken amire azt mondod hogy szereted.
Ingyen kellene? akkor már tuti nem szeretnéd, mert az kb a minőségen is látszana :)
tudod kereslet-kínálat, kapitalizmus stb... így megy ez, üdv 2014-ben :)

(#63582) kokov válasza Rayner (#63579) üzenetére


kokov
tag

Á, nem vágod.
A para szint eleve adja a max adható loh-ot ami már nem kevés, ahhoz még több, mint 800-at dob az amum is. Ez ugye alapból nem rossz táp csak life on hit, ami mellé jön még az LS.
Megnerfelték az LS-t persze, csak most archon alatt nem az a kérdés, hogy hányszázezer DPS-em van, hanem az, hogy hány milla, tehát így konkrétan nerfelve is olyat tölt minden egyszerre, hogy az egyetlen ok, ami miatt nem T6-on megyek a kevés élet, de az meg nagyon kevés lett.
Az a gond T6-on, hogy sok az elite és sokat kéne várni az archon megújulására állandóan meg sok az olyan eset, amikor 1hites történetben verik le rólam az életet mert az ilyen-olyan környezeti dolgok miatt nem vagyok éppen tele és nincs mob, aminek irtása éppen tölt és ha 50-60k life nincs tele, akkor az már csak 30-40k abban a pillanatban és azt meg leverik rólam 1-hitben is, mert rámnyomja azt a jégrobbanást vagy mi a rákot, amit nem lehet látni semmiből előre, hogy kapni fogod.
Van amikor előtte üldöz egy buzogányfej alakú jégtömb és csak akkor robban, amikor az beér, azt meg tudom úszni, de van amikor az sincs, csak egyből robban és olyankor rittig valami nyílvesszőt is bekaptam éppen előtte és kereszt.
Ez az a típusú szenvedés, ami csak idegesít, mert kivédhetetlen, szóval inkább megyek T5-ön, ahol ez nem öl meg.
Egyébként az archont fel tudom tápolni úgy is, hogy keywarden is lesoványodik pillanatok alatt. Azzal megy bármi, csak ez olyan nyögvenyelős így, hogy állandóan összehúzni a mobokat, hogy sokan legyenek, mielőtt átváltok archon-ra addig meg túlnyomórészt csak futkározni meg menekülgetni, á nem jó.

(#63583) diegho válasza schwartz (#63580) üzenetére


diegho
nagyúr

A lod egy fájlt kért az alapjáték lemezéről. Ha azt a fájlt felmásoltad lod nélkül, annyi történt, hogy nem kérte a play cd-t indításkor.

(#63584) diegho válasza kokov (#63582) üzenetére


diegho
nagyúr

A frozen robbanást kb 5seccel előre látni, simán elkerülhető.

(#63585) Rayner válasza kokov (#63582) üzenetére


Rayner
őstag

részemről off, úgy érzem magam mintha nagyanyám csirkéinek próbálnám elmagyarázni hogyan kell libasorban menetelni. (próbáld ledobni a korlátaidat és úgy menni fog)

[ Szerkesztve ]

(#63586) proci985 válasza mikromanus (#63573) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

clusterrel a resource generation megoldasa tovabbra is problema... szep meg jo a legacy soj legacy DML kombo de azert erted, na... egyebkent maranal altalanos esetben tobbet ut szerintem a cluster es nincs CD (hacsak nem eleg ideig tart a csata hogy le lehessen pakolni tobb csapdat).

a mara amiatt jo, mert fogy ki a resource, le is tudja adni a dpst hosszabb ideig.

mas kerdes, hogy a shadow tenyleg erdekesnek nez ki. ha a spike trap tobbet sebezne... ;]

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#63587) mikromanus válasza proci985 (#63586) üzenetére


mikromanus
veterán

Talán ha nem tollseprűt, hanem Nyílpuskát használnál és nem az AS-izgatásból élnél, akkro tudnád kezelni. A preparation CD picit gázos, de valamennyire kezelhető. Emellé ott van a cinder+pride rásegítésnek, meg pár extra hatred regenes item. Esetleg benyomhatsz RCR-t is. Simán tartható. Legfeljebb most már nehezebben kihozható reapers braci nélkül. De úgy se megoldhatatlan. Nyomhatsz sok CDR-t is. Akkor meg a vengeance extra regenből hozhatod a naftát. Bár én használtam minden "rásegítést". Reaper, vengeance, hatred regen, cinder, pride, preparation, extra discipline... Sajna a discipline ezután sokat nem fog érni ebben a felállásban...

edit: legacy item eddig se nagyon kellett.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63588) proci985 válasza mikromanus (#63587) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

"Talán ha nem tollseprűt, hanem Nyílpuskát használnál és nem az AS-izgatásból élnél, akkro tudnád kezelni"
1.43mas AS manticoreal miota gyors?:)

tobbit probaltam (prideom nincs, de pl legacy natalya volt tesztelni), folyamatos spamet kb T4ig lehet tartani. T5on mar a mara jobb, T6on foleg. plusz mara sokkal jobb tuleles szempontbol.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#63589) Thrawn válasza mikromanus (#63587) üzenetére


Thrawn
félisten

Tessék egy kis "AS-izgatáshoz" való cucc :D

De ha nem bírod a tempót akkor vegyél vissza egy kicsit ;]

Megyek megnézem mit tud ez a nyócas' rift, még sosem láttam ilyet :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#63590) kokov válasza diegho (#63584) üzenetére


kokov
tag

Az jó, mert én semmit nem látok a TV-n előtte. Mi az ami látszik? Hol látszik?

(#63591) schwartz válasza diegho (#63583) üzenetére


schwartz
addikt

Tudod mirol beszelsz? Mert en igen. Es. nem hinnem, hogy rosszul emlkeszem. Ott kerregtette az alapjatek CD-it a LoD lemezrol meg alig pakolt fel valamit.

(#63581) Rayner
2014, kapitalizmus 2014 meg a nagy szavak. Nem ma kezdtem a vilaggal az ismerkedest... A Blizzard egy lehuzos tetves banda es pont.

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#63592) diegho válasza schwartz (#63591) üzenetére


diegho
nagyúr

Itt van előttem az alapjáték és a lod is.

(#63593) schwartz válasza diegho (#63592) üzenetére


schwartz
addikt

Az eredeti elso kiadas vagy valami ujabb? Mar meg fogom nezni mert beloluk kinezem, hogy utolag tuntessek fel tisztanak a szennyest.

If he dies, he dies.

(#63594) diegho válasza schwartz (#63593) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem emlékszem mikor vettem, de biztos, hogy jóval a megjelenés után.

(#63595) czpitti


czpitti
senior tag

Megnéztem ezt a reflectpet dolgot ptr-en.Semmi,nem értem az aggodalmat.Egy pozitivuma van : 0 ehápuhás petesek elhullanak.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#63596) mikromanus válasza proci985 (#63588) üzenetére


mikromanus
veterán

A legacy nata meg minek? Sokat nem érsz vele szerintem magas Tormenten. Vagy igen? A pride meg hasznos. A 30% rcr az mégis csak 30%. Persze sokszor elkapnak, de többnyire tartható a bónusz. A mara nem szempont nekem. Clusterről beszélünk és nem sentry spamről. Ha neked a mara a lényeg, akkor a jelen állás szerint kelll egy nagy kupac LoH, vagy life regen is ha nem tévedek. Teljesen jogos lenne, de szerintem kisírják a kazuárok a "javítást". Mindig ez van. Meghajlik a Blizzard a fáklyalengető falusiak tömege előtt. :C

(#63589) Thrawn
Mi ez a sok fos kiskaliberű csirkezargató fegyver? :DDD
edit: az nem nyócas, hanem 00-s. Javaslom T6-on kezdjed... HC karakterrel persze. Csak egy ksi trial. Régebben enyhén bugos volt. Hátha most is az...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63597) Sheol válasza kokov (#63590) üzenetére


Sheol
aktív tag

Vagy a TV-ddel van a baj, vagy a szemeddel, vagy nem erre az elit képességre gondolsz. :))
Frozen enchanted effect

(#63598) schwartz válasza diegho (#63594) üzenetére


schwartz
addikt

Nos megneztem es play disc-rol valami music.mpq file-bol megy fel a kieg tartalmanak 2/3-a a tobbi a LoD-rol. (persze ez a 2/3-ad ranezesre hang/zene de lehet akarmi mas is. Annyit nem er, hogy tovabb rugozzak rajta, inkabb visszavonom a vadaskodast. A Blizzard egy szentistencsaszar a tobbi jatekfejleszto a nyomaba sem lephet. Remelem a kovetkezo kieg mar 80€ lesz mert szentul hiszem, hogy a D3-al es a RoS-al megloptuk oket.... ;] :DDD

If he dies, he dies.

(#63599) Thrawn válasza mikromanus (#63596) üzenetére


Thrawn
félisten

A fire dmg már fel sem tűnt rajta? A Balefire eddig instant-FoS volt, most már van benne fantázia. (Ez a "csirkezargató" meg akkora labda, hogy le sem merem csapni :DDD )
Amúgy T6-on kezdtem mert nem volt rift keyem, de a GR máshogy van "számozva". Eddig lvl28-ig jutottam épp szusszanok a 29 előtt.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#63600) Reinhardt válasza schwartz (#63598) üzenetére


Reinhardt
őstag

1900 oram van ebben a jatekban es 19000 forintom, most hirtelen nem jut eszembe semmi hasonloan jol teljesito jatek (ar/beleolt ido). A Skyrim-nek 1000Ft kellett volna kerulnie, hogy hasonloan jol teljesitsen.
A MoM volt az amivel hasonloan sokat jatszottam, de azt meg floppy-n kaptam csak ugy, es ezert nem szamait :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.