Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63301) mikromanus válasza Reinhardt (#63300) üzenetére


mikromanus
veterán

Ööö. Picit kusza ki mire válaszolt. Most mi van, van elit előrejelző radarod? ugye nem? Az D2-ben is autoban funkciója volt a maphack-nek.
Az a felderítetlen és elérhetetlen térkép részlet nem ismerős. A followerek adnak 1-1 extra küldetést. Lehet, hogy az egyiküknek ott lenne a questje?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63302) proci985 válasza mikromanus (#63299) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

hm, tehat akkor megse valnak legacyva.

legacy SoJjal alapvetoen az a baj, hogy nincs rajta mainstat, irdatlan DPS buko. clusterest mondjuk hasznaltam ettol fuggetlenul DHval, csak maraduerhez pont nincs sok ertelme.

viszont shadow set patch utan erdekes lehet, bar mas kerdes, hogy a maraduerben pont az a szep hogy nem a cluster fenntarthatosaga kore kell a geart epiteni (cinder, legacy DML es legacy SoJ, plusz egy normal reaper kell, meg melle a punishment -nerfelik-, companion, vengeance es night stalker).

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#63303) Wolverine válasza dobolan (#63293) üzenetére


Wolverine
félisten

A helyedben ezzel megvárnám a patchet, ki tudja :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#63304) _ocsisajt válasza mikromanus (#63301) üzenetére


_ocsisajt
őstag

mar nem merek neked valaszolni, mert ugy is kapok egy tuti csakazertisnekemvanigazam valaszt...

1stofall:
a modot ugy hivjak, hogy turbohud...
masoccor:
amelett, hogy lathatod a mobokat, shrineket, ladakat a terkepen az csak egy extra a tobbi kivalo funkcioja mellett amit a blizzard b*szik beletenni kedvenc jatekunkba...
harmaccor:
visszaterve a maphackre... a maphack az az tudtommal, amikor felderited az EGESZ palyat jo elore es igy jogosulatlanul elonyhoz jutsz olyan jatekosokkal szemben akik esetleg ellened jatszanak, mint peldaul starcraft 1-2nel... ezt en sem fogadom el, sooot... ez olyan "maphack", hogy latod a szamodra lenyeges informaciokat (igen, picit elore, nem nagyon, regebben nagyobb volt a range)
erre csak annyi a reakciom, mielott nekemesnel:
-coop jatek, tehat ha en is latom, hogy az ajto mogott egy igen kellemetlen pack tartozkodik (foleg hcban) akkor az NEKED is segitseg, mert nem egymas ellen jatszunk
-mivel ez a progi memory readet hasznal es NEM WRITEol, ezert nem tudjak a gyereket megfogni*... a szerver a kliensnek elkuldi az adatokat az kiolvassa es megjeleniti a terkepen neked is jol... tetszettek volna blizznel ezt redukalni (ranget)

*jaamugy blizz nemreg raszallt a sracra es nem tudta megfogni halistennek, nem bannoltak azota senkit a hasznalata miatt es szerintem nem is nagyon fognak... tehat a dontes a Tied, vagy hasznalod, vagy NEM es/vagy torodj bele, hogy masok meg igen...

perzonal comment: en akkor is hasznaltam amikor a srac parabol kivette a ficsort, mert nem ez az elsodleges szamomra... visszarakta, ez csak egy bonusz es en orulok neki, de ha nincs/nem lenne, akkor sem dolnek bele a kardomba :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#63305) czpitti válasza _ocsisajt (#63304) üzenetére


czpitti
senior tag

Ebben nem igazán értek egyet.Elony mert nem kell kolbászolnod néha addig amig meg nem jelenik az aktuális ellenfél villogva.Oké higy hc meg oké hogy jo hogy látod elore a tsunya elitpakkot és ez jo de ez már ( nekem pl nem általánositok ) nem fér bele ez nekem csalás.A game akkor mutassa nekem amikor kell a dolgokat ne ELORE.Ez nekem ihy van rendjén,igy kell játszani.

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#63306) Gorneck válasza czpitti (#63305) üzenetére


Gorneck
titán

Igen, ez akkor szupi ugye mikor Te szépen besétálsz az ajtón, majd 2hitel vmi csúnya rossz bácsi...ami a semmiből jelenik meg...mert ugye mostanába ez elég dííívatos opció... :K
HUDdal meg nem...ergo a HUDot használó valszeg túléli...te meghalsz...

Egyetlen dolog amit értékeltem benne, ami ugye már nincs benne, a DPS számláló... :K Bár én 2-3 perc után leszedtem mert engem nagyon zavart...

Gorneck#1239

(#63307) Reinhardt válasza Gorneck (#63306) üzenetére


Reinhardt
őstag

Jó feature az is, én pl. azt a részét is szerettem a hudnak, hogy bekarikázza az elit kill után a sárga löttyöt, én meg ott állok és várok nem ritkán 5-10mp-et, hogy végre meg is jelenjen.

(#63308) mikromanus válasza _ocsisajt (#63304) üzenetére


mikromanus
veterán

Akkor jól értem. Csak tájékoztatásul a D2-es tapasztalat: sima maphackot a büdös életben nem szűrték ki. Na jó. Néha beesett pár áldozat, de nem a botosok, inkább az "alkalmi fogyasztók". Az extra infók, mint például a monsterek és item lvl-ek megjelenítését viszont seperc alatt kiszűrték. Függetlenül attól mit mérnek D3-ban:
- ami alapból is látszik a térképen az nem "tiltott"
- a statok/infók gyűjtése nem szűrt (vagy nem tudják, vagy nem érdekel senkit)
- a monsterek, itemek "előrejelzése", fog of war kikapcsolása már banhammer pozitív tulajdonság. lehet nem ugranak rá, de ez már eléggé sötétszürke (fekete) zóna. Ha neked megéri kockáztatni, akkor hajrá! Mindenki úgy csökkenti az account számát ahogy neki jólesik.. ;)

persze ha az van amit írsz, akkor lehet nem csípnek el.
A nagy halak kicsusszannak a hálóból. A kis halak/amatőrök meg fennakadnak (vagy ugyanakkora az arány, csak egy accountnál jobban fáj). Ez amolyan diablos paradoxon lehet :DDD

edit: ehem. Szóval a falak tripla takarásában, 3 lezárt ajtón túl látod az elitet és ez nem csalás. Ehem. HC.. persze. Komoly kihívás lehet. :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63309) mikromanus válasza _ocsisajt (#63304) üzenetére


mikromanus
veterán

"*jaamugy blizz nemreg raszallt a sracra es nem tudta megfogni halistennek, nem bannoltak azota senkit a hasznalata miatt es szerintem nem is nagyon fognak... "

Ha a HUD magyar aktív fejlesztő tagjára gondolsz, akkor tegnap néztem és kb 20 napja be se lépett. lassan megvan az egy hónap. Lehet nyaral. Volt mostanában HUD upgrade?

A maphack nem csak PvP-ben tiltott és "szabályellenes", hanem PvE módban. Tipikusan a map felfedés ott ahol még nem jártál, itemek és ellenfelek megjelenítése mielőtt a játék alapján valójában láthatnád. Sok jó dolog van a HUD-ban, de ha ilyesmi belecsusszan azt már joggal nézik rossz szemmel a blizzesek. Más dolog, hogy törődnek-e vele, vagy csak "nem támogatott".

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63310) _ocsisajt válasza mikromanus (#63308) üzenetére


_ocsisajt
őstag

gondoltam, hogy ezen fogsz rugozni, marmint a maphack reszen (ami a regi buildekhez kepest elegge le lett korlatozva), elore leboritekoltam, hogy meg fogsz vergodni rajta... pedig csak egy ficsor a sok kozul... :D

edit: hehe meg mindig komolyabb kihivas HUDozva HCzni, mint bohockodni HUD nelkul Scben :D

amit nagyon sajnalok elore, jon a patch es valszin amugy el fog halni a HUD, mert mar en is regen lattam online aktivitast a sractol... meg mindig a legjobban az osszetett statisztikai elemzeseket meg dps skilleket, meg a kis muksokat nem mutatna mennyien lennenek, meg a cooldownos skillek szamszeru mutatasa, masik playerek dps aktivitasa stb (elemental, elit dps stb)... ha megszunne, szar lenne, na :(

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#63311) Edge válasza _ocsisajt (#63310) üzenetére


Edge
veterán

2.1 mutatja a "muksókat".

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#63312) _ocsisajt válasza Gorneck (#63306) üzenetére


_ocsisajt
őstag

az aktiv dps szamlalo jo lenne ha mukodne (par build ota tudatosan nem jo?), viszont ha rahoverelsz a portredra, es ha egy helyen tartozkodsz a tobbiekkel akkor lathatod az elemental, elit dps sklilleket, meg egyeb mas jo infot...

ismeros cimbi neha szokta kerdezgetni, most mennyi? most mennyi? (itemeket varialja) :) jo ficsor, hogy kepben legyen az ehp/dps mesgyen mi is az effektiv variacio :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#63313) _ocsisajt válasza Edge (#63311) üzenetére


_ocsisajt
őstag

es erre "csak" KETTOESFEL evet kellett varni :D

en mar akkor befognam a pofamat ha az OSSZES ficsort implementalna a blizz (maphack nelkul persze) amit tud a hud... ellenek hud nelkul az tuti...

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#63316) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Köszönöm a segítségeket, amiket eddig HC-n kaptam, oxox, Adm, freshmeat, _öcsisajt még csak felajánlotta, de szerintem vele is megyünk valamikor pár karikát.
Oxox amúgy nálam volt a lagg szerintem.
Elég hamar fire felé irányított a játék, mikor kaptam oxox-tól egy Cindercoat-ot.
Kadala meg kidobott egy Firewalkers-t és egy Magefistet. (Firewalkers kisebb már esett vagy nekem vagy egy segítségnek alacsonyabb szinten) Mindegyiken kell persze kicsit tekerni majd, de akkor is...
Nem rossz ez a HC :)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#63317) _ocsisajt válasza SQX_Barto (#63316) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Segitek(unk) ahol tudunk, remelem maradsz HC-n, ha tenyleg bejovos :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#63318) trufa12


trufa12
addikt

Sziasztok, miért van az hogy már 4. configom eszem, de mind1 milyen op rendszer meg amd v intel,
fix 60 fps em van, minden maxon, ssd-ről megy a játék, de olyat csinál mintha le droppolná az fps-t pedig nem.

Mi lehet a gond ?
lassul a kép aztán újra normálisan fut... de az fps meg sem moccan . :F

És csak a diablo3-nál van ez így.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#63319) hokuszla válasza trufa12 (#63318) üzenetére


hokuszla
aktív tag

szerver lag

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#63320) hokuszla


hokuszla
aktív tag

Most esett egy egész jó manticore.
Az működik, hogy a likat áttekerem %damagéra, és a peccs után teszek rá egy új likat?

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#63321) Lézerparaszt válasza trufa12 (#63318) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Nem a V-Sync re gondolsz? Ha simán lekorlátozod az fps-t akkor még megmarad az akadás, a V-Sync-et kell bekapcsolni. Ha nem akkor nemtom mi lehet, nekem teljesen simán fut.

A játék az nem játék!

(#63322) Bahama válasza Lézerparaszt (#63321) üzenetére


Bahama
aktív tag

A v-syncet KI kell kapcsolni ha 60 az fps-d. És azt szeretnéd hogy több legyen.
Ez azért van, mert a driver a monitorod firssítési frekvenciájához állítja a maximum fps-d.
Ami minden bizonnyal 60 Hz nálad.

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#63323) Lézerparaszt válasza Bahama (#63322) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Éppen ezért kell bekapcsolni, hogy hozzáállítsa a 60-120 vagy ahány hertzes a monitor. Ha 60hz-es monitorral tolod 200 fps -el akkor rh@dtul fog akadni, hiába 200 fps.

A játék az nem játék!

(#63324) diegho


diegho
nagyúr

Az új depth diggers hogy fog működni? Ami generál bármennyi resource-t, annak nő a sebzése? Tehát gyakorlatilag a raekor szettet elég komolyan buffolják? Jelenleg sem ritka a 30M körüli crit vele, ezentúl 60+ lesz?

[ Szerkesztve ]

(#63325) mikromanus válasza diegho (#63324) üzenetére


mikromanus
veterán

"All resource generators"
Az alaptámadások. Az olyan támadások, amik alaphelyzetben is erőforrást termelnek. valószínüleg a cd-s skilek generátor rúnái és a legendary itemekkel generatorrá alakuló skillek se procolják. A WD és Wizard alaptámadások se használják.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63326) diegho válasza mikromanus (#63325) üzenetére


diegho
nagyúr

A barbárnak sok olyan nem alaptámadása van, ami nem kerül semmibe és mintha láttam volna egy videót 65 milliót critelő raekor-os barbárról.

(#63327) mikromanus válasza diegho (#63326) üzenetére


mikromanus
veterán

Sima ügy. Kétkezes fegyver, sok fire dam item, main stat, meg esetleg egy harrington öv, azt meg is van. Főként, hogy 2.1-ben már lehet a charge-ra is skill damot rollolni (talán vállas-chest armor duón?). Meg 2.1-ben a sebzős rúna is szép buffot kapott. Kb olyan 30% dam buff a mostani éles sebzéshez viszonyítva (760% helyett 900%)

edit: meg ott lesz a Vile ward vállas is buffra

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#63328) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

fire ugrabarbar betonjo basedam 2h maxi?
vagy ket betonjo basedam burning axe+deva (sun)?

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#63329) schwartz válasza _ocsisajt (#63328) üzenetére


schwartz
addikt

Maximus.

If he dies, he dies.

(#63330) trufa12 válasza Lézerparaszt (#63321) üzenetére


trufa12
addikt

Nekem minden be van kapcsolva, 60 fps-fix meg se rezzen, de bármit kapcsolok ki, ugyan úgy lassul aztán vissza áll .
Ezt többnyire ha csinálok valamit, nem szaggat , hanem olyan mintha lag lenne, de hát ha szerver nem okés, azzal én mit tudok tenni ? ...

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#63331) khirill válasza trufa12 (#63330) üzenetére


khirill
aktív tag

van egy eléggé idegesítő shell probléma, amit nem tudom javítottak-e... nálam az új konfigon okozott pár akadós/szaggatós órát! mekkora felbontáson használod a számítógéped?

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

(#63332) davidsito


davidsito
tag

3D - be nyomja valaki a játékot?

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#63333) ReFleXx válasza davidsito (#63332) üzenetére


ReFleXx
addikt

igen, mindenki.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#63334) oxox


oxox
addikt

valakinek van esetleg poison-os pet-es wd-je? vagy zumis-petes...csakmert mar majdnem level 60koruli a masodik wd-m (petest szeretnek), es a jade-snak dobalja a poison dmg-es cuccokat (ill zumi is van a ladaban).

melyikre erdemes idot szentelni?

#63332) davidsito - en nem sajnos...sajnos genhibas vagyok, es hianyzik a harmadik dimenziom...de legalabb nem foglalok sok helyet, es bujocskaban is en voltam a kiraly az oviban :DDD

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#63335) davidsito válasza oxox (#63334) üzenetére


davidsito
tag

monitor vásárlás előtt vagyok és ezért érdeklődtem, milyen a game 3d-be

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#63336) granini válasza ReFleXx (#63333) üzenetére


granini
őstag

:DDD :N

Mos mer..? Dasinges monk beleugrik arcodba?!?! :Y Hotas barbar lecsapja a legyet ami a monitor elott repked..? Arkanyos wizard kilezerezik es felmelegiti a kihult kavet..? :C

[ Szerkesztve ]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#63337) Rayner válasza ReFleXx (#63333) üzenetére


Rayner
őstag

Bizonyos mennyiségű sör után van benne 4D -is :D

(#63338) emre33 válasza davidsito (#63332) üzenetére


emre33
addikt

Nvidia Vison-ra gondolsz?

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#63339) Sárpac válasza oxox (#63334) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Mérges pókkirálynőset láttam legutóbb aciddal egész jól darált vele az ürge! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#63340) Edge válasza Sárpac (#63339) üzenetére


Edge
veterán

ja hc-n t1-en mi? :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#63341) Pekkk válasza Edge (#63340) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Mondjuk ez PTR, de szerintem meggyőző: [link]

(#63342) Edge válasza Pekkk (#63341) üzenetére


Edge
veterán

Csak az a bibi, hogy ez a depth diggers-re épül, azóta már változott annyiban hogy a WD skillekre nem lesz érvényes a bónusza.
Amúgy biztos van vmi használható poison build most is, épp minap láttam egy peteswd-t csupa poisonos skillel. igaz t3-on amikor a fun dhmmal bohóckodtam. :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#63343) trufa12 válasza khirill (#63331) üzenetére


trufa12
addikt

1920x1200

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#63344) Sárpac válasza Edge (#63340) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Adm-nek T5-ön toltam fel a wizét petes wd builddel hcn, 900m-es főbos (mira) kb. 3 másodpercig élt átlagban de lehet volt olyan is, hogy csak 1! :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#63345) khirill válasza trufa12 (#63343) üzenetére


khirill
aktív tag

képernyő felbontások (screen resolution) --> a szöveg és más elemek nagyítása vagy kicsínyítése (make text and other items larger or smaller) --> 100%

nyilván csak akkor állítsd 100%-ra ha nem ott volt... nekem 150%-on volt a pipa... d3 szaggatott... akadt... az egér szalajtott... 100%-ra állítottam és minden faszajólett!

ratabyzou

(#63346) Scholes9 válasza ReFleXx (#63333) üzenetére


Scholes9
nagyúr

;] :DD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#63347) trufa12 válasza khirill (#63345) üzenetére


trufa12
addikt

én ilyet nem látok.
jah windowsban...
ott kicsin van, nekem nem %-osan jeleníti meg.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#63348) SQX_Barto válasza _ocsisajt (#63317) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Eddig bejön a HC, szerintem megmarad ez a crusaderem Meg a másikat majd valamikor fel kellene tolni, ha lesz valakinek hozzá ingerenciája, csak ilyen "back-up"-nak.
Gear nem rossz. A Fire Walkers jó pofa, de a fagyasztós elitektől parázok már T1-en is, szóval kell majd nekem egy Ice Climbers mindenképp. SoJ, RoRg, Andariel, van még mit keresni...
Amu-ra kellene majd Fire-t pörgetnem, de a sárga kavics nagyon nem akar esni, meg drága is pörgetésenként a pár milla gold :(
Skillekben még nem vagyok biztos, a sok védekező passzív talán már kicsit túlzás, lehet valamelyik helyett valami sebzés növelő skill kellene. Bombardment nagyon szimpatikus, majd még cdr-t lehet kellene néznem valahova vagy esetleg parapontokból.
Van még sok munka vele, ph-sokkal mentünk T3 riftet, annyira nem volt vészes.
De ma T1 bounty-ban egy-két fagyasztós elit okozott némi adrenalin löketet, de azt leszámítva az esetek nagy többségében még potit se kell használnom, mert alig megy lejjebb az életem.

Ami nagy szívás HC-n, hogy a rakás plan-nek még ki kellene esnie, és az elég sok idő lesz.
Még a sárga planek is hiányoznak, SC-n anno még AH-ból vettem meg egy csomót, de akkor nem volt HC karim és nem is foglalkoztam vele.

Köszönöm az eddigi segítségeket és szerintem még fogok kérni eleget... ;]
Lehet 2.1-ig hanyagolom az SC-t és építgetem ezt a karit szép lassan minnél jobbra és jobbra.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#63349) oxox válasza SQX_Barto (#63348) üzenetére


oxox
addikt

Azert lassuk be tegnap a t3 nagy batorsag (vagy botorsag) volt...meg is leptel :B (marhogy bent vagy T3-on, a fire crusomnak is kicsit erosnek ereztem mikor negyen voltunk bent, nem volt halalfelelem, de vigyazni kellett, nehogy berongyoljak 3-4 elibe, mert azok mar megviccelhettek volna) persze sajt petes wd-jevel azert konnyu partyzni, de legy ovatosabb... lassu viz partot mos...

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#63350) Rayner válasza oxox (#63349) üzenetére


Rayner
őstag

"Überbrutál imba" WD-m T3-on roggyant meg 3 robbanós fallentől... oda már kell a 18m taffnessz :D
Cruzim viszont jól bírja , bár vele sem merek jaszkarizni T3-on... inkább stabil alvós T2 :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.