Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-05-05 09:36:50

LOGOUT.hu

Az alábbi téma IT szakmai jellegű kérdezz-felelek topik. Megkérünk benneteket, hogy a nem szakmai kérdéseket az Azonnali (fáradt gőzös) kérdések topikjában tegyétek fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#141872) Vorontsov


Vorontsov
tag

Köszi a választ én a múltkor nem találtam meg rá a megoldást.Csupingo itt felsorolta őket így most már a régi lett. :R
Múltkor a processzor kérdésekben beírtam a proci szabályozást nem találtam meg a biosban.
Szerettem volna optimális teljesítmény mellett fogyasztást, ha netre használom kisebb legyen, ha játékra meg több.
Energiabeállításokban találtam meg a maximális processzor frekvencia néven itt a HZ-et lehet beállítani 2400-ra levettem,összesen netezéssel-pc használat-monitor és hangfal együtt 60-70w között 1.3 kWh egésznap ha megy,játéknál meg felveszem. a célom mindig a napi maximum megtartása(1.3-1.5 kWh) és ennek a minimalizálása.

Ez az a bontatlanságot igazoló matrica amit hiányoltam
Gyárban ezt teszik rá:
[link]
A bolt milyen jogon nyitogatja ki és veszi ki a tartozékokat úgy hogy nem is válaszol rá a kérdésemre 2023-ban-vicc, hogy ilyeneket megcsinálnak.
Internetes vásárlásnál 14 nap bármikor kicsapom az asztalukra,az ő terméküket és kötelesek visszaadni a pénzemet.
Én a firstshop.hu-tól többet nem vásárolok. Nekem a driverek miatt van rá szükségem.A letöltöttek nem minden esetben jók.2017-18 -as bejegyzéseket olvasva sem egyéb topikokban elég rossz véleménnyel vannak az emberek,friss rendszer telepítésekor lehet csak megfelelően alkalmazni,ha letörlöd és újratelepíted használhatatlanná válik.Olvastam még olyat is biosfrissítéssel létre lehet hozni hasonló,ezt a funkciót amiben tudom szabályozni a pcu-t.
Cpum-nem támogatja a ryzen mastert valahol olvastam.
ryzen 5 4500 a típusa neki,el se indult.
Gigabyte centerben letöltöm újraindul és újra letöltené.
Revoban megnéztem mi lehet verziók közötti különbség:32 bitesnek látam.
Amúgy az is érdekes hogy a VGA RGB-je se jó neki. sem az easy tune amiben lehetne eszközölni beállításokat,mostmár meg se tudom nyitni,nem indul el vagy blokkolja valami az elindulását.Majd egy másik rendszernél megpróbálom ismét.

Kész téboly ami itt van.
Sprinter futárszolgálat széttépve hozta ki a dobozomat,amit szóvátettem és a hírközlési hatóságot stb emlegették....
Lagunapizzánál meg 3-4 feltét lemaradt a pizzáról.
Cukormentes kóla helyett cukrosat hoztak ki-narancslé helyett meg almalevet....
A lényeg hogy fizessél,az hogy mit kapsz az egy másik dolog.

Semmit nem irkáltam volna az oldalra" Hú.. egy kicsit megpróbálhatnád tagolni a mondataid." tagoltabban érthetőbben stb...normál esetben,ezeket a dolgokat már nem tudom hová tenni.
Itt ez a normális ebben az országban.
Az egyik futárnak a borravaló volt a baja én dolgoztam és anyámnál játszotta el.
1500 volt a szállítás 500 a utánvét 200-ft valami kezelési költség és azt mondja anyámnak de ki van számolva ez a pénz mert annyit adtam oda amennyibe kerül,Puzsér videó borravaló,ez a véleményem nekem is róla:
[link]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.